God of War 3 Remastered برای PlayStation 4 معرفی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
شاید کلمه "بازسازی شده" دیگر در این نسل (هشت) تکراری شده باشد. عنوان God Of War 3 هم از قافله عقب نماند و پشت سر دیگر عناوین به لیست بازی های بازسازی شده پیوست. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
سونی امروز در طی رویداد 10 سالگی فرنچایز God Of War از God of War 3 Remastered رونمایی کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده بازی در 14 جولای 2015 بر روی کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 منتشر خواهد شد. این بازی که در ابتدا به صورت انحصاری بر روی PlayStation 3 عرضه شد، حال قرار است با رزولیشن 1080p راه خود را به PS4 باز کند. قیمت بازی در خرده فروشی ها و Store سونی 39.99$ خواهد بود.
در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:
god_of_war__remastered-600x337.jpg

god_of_war__remastered-2-600x337.jpg

god_of_war__remastered-3-600x337.jpg

god_of_war__remastered-4-600x337.jpg

god_of_war__remastered-5-600x337.jpg

god_of_war__remastered-6-600x337.jpg

god_of_war__remastered-7-600x337.jpg

منبع

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
آخ گفتی!:D آخ گفتی!:D

شرایط جوری شد که من کیلزون 2 رو بعد کیلزون 3 بازی کردم ولی در کمال تعجب کیلزون 2 از هر لحاظی نسبت به کیلزون 3 برای من بهتر بود.کمتر شوتری به اندازه کیلزون 2 تونسته نظر منو به خودش جلب کنه.

- - -ویرایش - - -

خودتون رونبینید که بازیهای ریمستر شده رو قبلا تجربه کردید ،
این ریمسترها برای کسایی که تازه گیمر شدن - تازه کنسول خریدن - نسل قبل کنسول موردنظر رو نداشتن - فرصت نشد بازی کنن - دنبال بهونه بودن دوباره برن سراغ این عناوین و ... جدا نعمت آسمانیه !

دقیقا.مثلا من یه ماه قبل عرضه the last of us کنسول ps3 مو فروختم.به همین دلیل دومین بازی که واسه ps4 گرفتم ریمستر the last بود.خیلیم دوس داشتم GT6 رو هم واسه این نسل عرضه کنن که نشد=((

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
بنده فن سونی بودم :
اولا : این بازی رو به نظر بنده باید همه بازی بکنند تا بدونند video Game یعنی چی!
دوما : 40$ برای این شاهکار قیمت کمی هست.
سوما : یکی خوب نوشته بود که (مخصوصا تو کشور ما) 40% دارندگان PS4 نسل قبل X360 داشتند پس به احتمال قوی بازیش نکرده بودند . حالا می تونند به بهترین شکل تمومش کنند.
چهارما : شرکت سونی اصلا و ابدا 1% هم به فن هاش فکر نمیکنه فقط در فکر کسب شهرت و ثروت هست. (طبیعی هم هست کلا هیچ شرکت بازی سازی دیگه به بازی باز یا فنش فکر نمی کنه همه دنبال منفعت بیشتر هستند ) شرکت سونی هم این مسائل رو در نشر می گیره و GOD OF WAR 3 REMASTERED و یا LAST OF US REMASTERED بیرون میده
پنجما : داستان GOD OF WAR در نسخه ی سوم کلا تموم شد . اگر سانتا مونیکا بیاد دوباره GOD OF WAR 4 بده 100 % نمرش خیلی پایین تر میاد پس اول با ریمستر کردن GOW3 نتیجه گیری میکنه که آیا باید GOW 4 رو بسازه یا نه ؟ اگه آره با چه داستانی چه مدلی باشه که نمره اش بیشتر باشه که مردم بیشتر بخرند.....
به نظر منم این قیمت برای بازی واقعا کمه و حتی میتونست تا صد دلارم قیمت گذاری کنه بازیو‌ سونی بلاخره بازیی که همه باید بازیش کنن تا بفهمن بازی ینی چی:-?
در کل از فوران منطق در بین سونی فنای بازیسنتر و این استدلالای قشنگ قشنگشون:x در مورد ریمسترای کمپانی محبوبشون قلب ادم میگیره...

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
به نظر منم این قیمت برای بازی واقعا کمه و حتی میتونست تا صد دلارم قیمت گذاری کنه بازیو‌ سونی بلاخره بازیی که همه باید بازیش کنن تا بفهمن بازی ینی چی:-?
در کل از فوران منطق در بین سونی فنای بازیسنتر و این استدلالای قشنگ قشنگشون:x در مورد ریمسترای کمپانی محبوبشون قلب ادم میگیره...
یک میلیون نیم ( حالا کمتر یا بیشتر) پول کنسول بدی با چه کانفیگ خفنی!! اونوقت بازی نسل قبلی بزارن جلوت هی فرت و فرت به به چه چه هم کنی! کاملا منطقیه. (Remastered Generation (HD

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من خودم بعد از فروختن PS3 به شدت ناراحت بودم که دیگه TLOU,Uncharted و GOW III رو نمیتونستم تجربه کنم. اگه Uncharted هم ریمستر شه، بهترین خبر ممکن برای من خواهد بود. هر کی هم حال نمیکنه نخره. من ترجیح میدم GOW III رو با کیفیت FHD/60FPS تو آرشیوم داشته باشم و حاضرم بابتش 40$ پول بدم. به اندازه کافی بازی خوب و عالی توی این نسل ساخته خواهد شد، با ریمستر شدن 10-20 تا بازی نسل قبلی اتفاق خاصی رُخ نمیده، چه بسا درآمد حاصل ازین بازیا به روند ساخت بازیهای نسل جدید کمک میکنه.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
وقتی جوابی ندارید چیزی نگید !! حرف من چه ربطی به نک داره آخه !؟:|
:| نه که خیل عظیم بازیهای انحصاری سونی روانه شده , چیزی نمیونه دیگه بگه آدم که!
یجوری میگه انگار از اول نسل تا حالا 100 تا انحصاری و بازی تاپ دادن !

----

اینقد ینی من حال میکنم میان میگین من دوست دارم تو آرشیوم داشته باشم , پُز میدین و میگین ضرری به کسی نمیزنه دوست ندارید نخرید ... از یه طرف یکی میاد میگه 40 دلار کمشه , از یه طرف یکی نگرانه کمک به روند ساخت بازیای این نسل و میخواد با 40 دلار شاهکار خلق کنه ، از یه ور یجوری دفاع میکنید از بی بازی بودن این نسل که اگه روسای سونی و مایکرو اگه بیان اینجا خودشون انگشت به دهان میمونند که طرفدارای به این نابی(!) دارند! :-j

ریمستر بزنید تو رگ حال کنید بابا !! :))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
:| نه که خیل عظیم بازیهای انحصاری سونی روانه شده , چیزی نمیونه دیگه بگه آدم که!
یجوری میگه انگار از اول نسل تا حالا 100 تا انحصاری و بازی تاپ دادن !
خب شما با فارسی مشکل داری ظاهرا ! دیگه از اینجا به بعدش رو من کاری نمیتونم بکنم :D حالا هی بیا بیخود کشش بده و وصلش کن به اینکه PS4 انحصاری نداره :-j
گفتی ریمستر دادن دست ملت دزدیه خیلی شیک مثل آدم گفتم نه ، کسی هم مجبور نیست بخره حالا نک که هیچ بیا بدوزش به TO 1886 و KZ:SF و DC و.... باز هم فرقی نداره !!
وقتی دارن فقط شماره 3 رو ریمستر میکنن و Ascensionـیی که خیلی جدیدتره رو کنارش نمیگذارن یعنی دارن فرصتی رو برا اونایی که شماره 3 رو بازی نکردن و میخوان بعدی رو بازی کنن و بدونن ماجرا از چه قراره فراهم کنن ! حالا اینا چه ربطی به دزدی داره یا چه ربطی به نک داره هیشکی نمیدونه :-??

وقتی جوابی ندارید چیزی نگید !!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شما قطعا یه چیزه خیلی خیلیی کلی ر فهمیدید اون این هست که میخوان برن همه خدا ها ر سرویس کنن ولی این یه چیز کلی هزار تا نکته ی ریز و درشت داره که اصلا چرا اینا میخوان خدا ها ر بکشن(منظورم گایا برو بچ +کریتوس بود:d) چرا کریتوس به بدنش ماتیک زده:d اصلا اتنا چرا بهش کمک میکنه و هزار تا سوال دیگه که باید از اولش بازی کنی

معلومه اصن GOW III بازی نکردی :D چون اون قرمزا رو اولش توضیح میده اون آبیه هم مربوط به داستان خود 3 هست نه قبلیا :D انقدر دلواپس نباشین :D

پ.ن: ماشاا... دلواپسی توی این چند صفحه ی اخیر به نهایت خودش رسیده :D از همگی ممنونم که انقدر به فکر بقیه اید :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
یک میلیون نیم ( حالا کمتر یا بیشتر) پول کنسول بدی با چه کانفیگ خفنی!! اونوقت بازی نسل قبلی بزارن جلوت هی فرت و فرت به به چه چه هم کنی! کاملا منطقیه. (Remastered Generation (HD
من نمی‌دونم این حرکات meh گونه (!) چیه یک سری از خودشون ارتعاش می‌دن. دیگه از کسانی که این همه منطق منطق می‌کنن این حرفها بعیده! منطقی بخوایم صحبت کنیم، یک studio داریم به اسم Santa Monica. این studio اومده یک پروژه پر هزینه رو شروع کرده، بعد از کلی تلاش و شروع دوباره دیده اصلا اون چیزی که می‌خواسته نشده. از اونجایی هم که به کلاس کاریش نمی‌خوره هر بازی بده بیرون، همه ضررهاش رو به همراه Sony می‌پذیره و کلا ساخت بازی رو تعطیل می‌کنه. حالا هم داره روی پروژه GoW بعدی کار می‌کنه و در عین حال، با یک تیر دو نشون می‌زنه. یعنی چی؟ یعنی میاد GoW III رو remastered می‌کنه تا هم سود بکنه هم درصد بزرگی از PS4 داران که نسل پیش به هر دلیلی نتونستن GoW III رو تجربه کنند، یک پیش زمینه‌ای از این سری داشته باشن و برای GoW بعدی که احتمالا IV هست، آماده بشن.
نکته قابل توجه هم این هست که GoW III Remastered یا هر remastered دیگه‌ای نه دزدی سر گردنست (!!!!!)، نه پروژه بعدی اون studio رو مُختل می‌کنه. یک سری بنا به هر دلیلی بازی رو می‌خرن و لذتش رو می‌برن، یک سری هم بنا به هر دلیلی ترجیح می‌دن بازی رو نخرن و برای پروژه بعدی صبر کنن. کلا اینطور نیست که Santa یا هر studio دیگه‌ای یک عنوان نسل قبلی رو remastered کنه و اون رو به عنوان پروژه نسل بعدی و جدیدشون به حساب بیاره. حساب عنوان remastered و پروژه جدید کاملا" از هم سواست. همون طور که اوایل نسل پیش اون تنوع اواسط و اواخر رو نداشت، این نسل هم تا رو روال بیوفته و studioها کاراشون آماده بشه (توضیحات بیشتر رو اینجا دادمباید صبر کرد. اگر هم کسی دنبال اون تنوع و کیفیت اصلی هست، باید دیرتر کنسول می‌خرید.

منطقی بود دیگه، نه؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
چه شود امیدوارم یه حالی به فریم و گرافیک بازی بدن

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دیگه واقعا از فوران منطق قلبم تب کرد :bighug:
و بعد از شنیدن و خواندن این چند صفحه ی اخیر و این استدلالایی که رسما به قسمت حساس مغز تجاوز میکنه اینگونه شد که انگونه نتیجه گرفتیم که مثلا bioware باید قبل عرضه ی DAI باید یه دور کل سری رو بازسازی میکرد یا قبل عرضه ی فال اوت ۴ باید یه دور بیان کل سری رو بازسازی کنن بلاخره خیلیا هستن میخوان بدونن چی شده بوده که اینجوری شده دیگه کلا اینگونه شد که ما فهمیدیم کل بازیای چند نسخه ای باید یه دور ریمستر بشن چون بلاخره منطق اینو میگه و فنا باید اشنا شن دیگه اصنم دزدیو این حرفا نیس خیلیم عالی اصن میشینیم کل نسل قبل و نسول قبل و حتی زمان اتاری رو یه دور دیگه بازی میکنیم بلاخره بهتر از بازی کردن بازی های با متاهای زرد و‌خوشگل موشگله...
از اول همینو میگفتی و خودتو راحت میکردی دیگه . صغری کبری نداشت . الان مثلا دلت به حال دارندگان PS4 میسوزه ؟! تو رو سننه ؟ کسی اومده به زور پول تو جیبیتو گرفته ؟! کسی به زور دست تو جیبت کرده یا ...
کلا تیریپ منطقی گرفتنتونم خداست . آدم میمونه گریه کنه ، بخنده ، ینی اگه شماها نبودین این دنیا یه چیزی کم داشت . :|

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
دیگه واقعا از فوران منطق قلبم تب کرد :bighug:
و بعد از شنیدن و خواندن این چند صفحه ی اخیر و این استدلالایی که رسما به قسمت حساس مغز تجاوز میکنه اینگونه شد که انگونه نتیجه گرفتیم که مثلا bioware باید قبل عرضه ی DAI باید یه دور کل سری رو بازسازی میکرد یا قبل عرضه ی فال اوت ۴ باید یه دور بیان کل سری رو بازسازی کنن بلاخره خیلیا هستن میخوان بدونن چی شده بوده که اینجوری شده دیگه کلا اینگونه شد که ما فهمیدیم کل بازیای چند نسخه ای باید یه دور ریمستر بشن چون بلاخره منطق اینو میگه و فنا باید اشنا شن دیگه اصنم دزدیو این حرفا نیس خیلیم عالی اصن میشینیم کل نسل قبل و نسول قبل و حتی زمان اتاری رو یه دور دیگه بازی میکنیم بلاخره بهتر از بازی کردن بازی های با متاهای زرد و‌خوشگل موشگله...
خدایا سرمو از دست بعضیا بکوبونم تو دیوار باز کمه.
آخه استاد،مهندس،جناب کسی شما رو زور کرده بازی رو بخرید؟دزدی سرگردنه دیگه چه صیغه ایه؟نخر دوست من نخر.ن/خ/ر.nakhar.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
شمایی که تیریپ روشنفکری برداشتی، وقتی داشتی کنسول میخریدی جایی نوشته بود که قراره برای شما هرسال 40 تا انحصاری بدیم بیرون که راضی باشید؟ چون تا جایی که من میدونم خم رنگرزی نیست که فرت و فرت بازی بدن بیرون! بعدشم تصمیم اینکه چه بازی ای ساخته باشه یا ریمستر بشه رو شما نمیگیری که! نهایتاً بازی رو نمیخری... اونایی که حال میکنن بازم میگیرن، 40 بار دیگه هم ریمستر بشه هم میگیرن، اما یه سری دیگه هم هستن که تازه به PS ملحق شدن و بازی نکردن و تو همین فروم تعداد خیلی زیادی همین شرایط رو دارن.
طرف منطق ازش سراریز شده اومده تو تاپیک قلبش تب کرده، بعد داره بازی ای مثال میزنه که روی شونصدتا پلتفرم ریلیز شده و اگه کسی بازی نکرده باشه دلیلش این بوده که کلاً حال نمیکرده شاید یا اگه تازه گیمر شده همین الان هم دسترسی بهش داره که نسخه های قبل رو بازی کنه!
عیده، کار ندارید دلیل نمیشه بیاید اینجا رو مغز بقیه با کامنت هاتون رژه برید! وسط خیابون که خفتتون نکردن بگن یا این بازیو میخری یا فلانت میکنیم که میگید اینکار دزدیه.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

فوران منطق؟؟؟؟؟؟؟

ابتدا باید معنای دزدی برای شما تعریف بشه:d

عناصر تشکیل دهنده دزدی چهار میباشد:

1-ربودن 2-ربودن بطور اختفاء 3-ربودن اشیاء و اموال منقول 4-ربودن‏ مال غیر.

ربودن -noitcartsuos ربودن را میتوان اینطور تعریف نمود:

«مالک شدن شیئی بر خلاف میل صاحب مال»

بازم جمله تکراری

"نمی خوای نخر"

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
حالا جدا از فن بازی و باد کردن رگ غیرتتون برا کمپانیی که اندازه ی چندر غازم براتون سود نداره اینجوری حرص خوردنو داغ کردن بیاید فکر کنید اخر همین نمیخوای نخر به کجا ختم میشه اخرش این میشه که تا اخر سال ۲۰۱۵ رسما غیر بلادبورن که اونم بازی به شدت خاصیه و‌مخاطباش خیلی گسترده نیسن چیز خاصی به عنوان انحصاری وجود نداره تا بازی کنید ینی حتی از همون زردا و شصتیام ندارید نمیخوای نخر اخرش به این ختم میشه که به جا ایپی جدید سانتا باید بشینید ریمستر بازی پنج سال پیششونه یه دور دیگه بازی کنید چون جرات ریسک کردن و ساخت ایپی جدید میاد پایین نمیخوای نخر اخرش این میشه که بیشتر از خبرای ساخت ایپی جدید تو نسل هشت دارید خبرای ریمستر بازیای نسل قبلو‌میخونید و‌میشنوید نمیخوای نخر اخرش اینکه شاید تا ۲۰۱۶ بازی انحصاری درس حسابی نداشته باشید. و کلا خلاقیتو ریسکو میکشه تو این صنعت یکم کمتر حرص بخورید اروم باشید میدونم اقتضای سنه:d این حرص خوردنا اما خو سال جدید شده سعی کنید ارامش خودتونو بیشتر حفظ کنید قبل باد کردن رگ گردنتون و قرمز شدن یکم فکر کنید ایشالله سال بعد همین موقه بلاخره یه انحصاری درس حسابی که ریمسترم نیس و بلاخره سبز شده دارید که بازی کنید :d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر