God of War 3 Remastered برای PlayStation 4 معرفی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
شاید کلمه "بازسازی شده" دیگر در این نسل (هشت) تکراری شده باشد. عنوان God Of War 3 هم از قافله عقب نماند و پشت سر دیگر عناوین به لیست بازی های بازسازی شده پیوست. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
سونی امروز در طی رویداد 10 سالگی فرنچایز God Of War از God of War 3 Remastered رونمایی کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده بازی در 14 جولای 2015 بر روی کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 منتشر خواهد شد. این بازی که در ابتدا به صورت انحصاری بر روی PlayStation 3 عرضه شد، حال قرار است با رزولیشن 1080p راه خود را به PS4 باز کند. قیمت بازی در خرده فروشی ها و Store سونی 39.99$ خواهد بود.
در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:
god_of_war__remastered-600x337.jpg

god_of_war__remastered-2-600x337.jpg

god_of_war__remastered-3-600x337.jpg

god_of_war__remastered-4-600x337.jpg

god_of_war__remastered-5-600x337.jpg

god_of_war__remastered-6-600x337.jpg

god_of_war__remastered-7-600x337.jpg

منبع

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
گذشته از مسائل مربوط به ریسمتر ها که به شدت باهاش مخالف هستم و تو همین تاپیک هم گفتم، الان یه سوال برام پیش اومد که دوست دارم از دوستان فن تعصبی سونی که با این کار موافق هستند بپرسم.
به نظرتون این درسته که این بازی که تغییری فاحشی نسبت به نسخه اصلی نکرده رو با قیمت 40$ تو پاچه ملت کنند؟ حتی پریکویل ــش هم تو پک قرار ندادند، یه لحظه فکر کنید، قرار بازی ای مثل آنچارتد 4 رو 60$ تهیه کنید و این بازی رو 40$، بدون فن بازی چه اجساسی نسبت به این قضیه دارید؟ (میدونم شات گان رو سرتون نذاشتند، از کسایی که قراره بخرند میپرسم.)
کلا من تا حالا ندیدم از فن های تعصبی سونی، کسی از کارش انتقاد کنه، این خیلی بده ولی اینو باید بگم که یکی مثل من هر وقت چنین مواردی ببینم انتقاد می کنم. تو تاپیک نظرخواهی مایکروسافت درمورد Alan Wake Remastered پستم هست که شدیدا از حرکتشون انتقاد کردم اصلا هم کاری ندارم چه شرکتی باشه، اینو گفتم برای کسانی که هر دفعه چنین پست هایی ارسال شد، این اجازه رو به خودشون میدند که غیر مستقیم یا مستقیم توهین کنند (تو همین تاپیک هستند).

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
خوب بعد میشه توضیح بدید که دقیقا اون 60 درصد بقیه (که این بازی ها رو قبلا با ps3 تجربه کردن و حجم بیشتری از کاربرا رو تشکیل میدن!) دقیقا قراره با کنسولشون چیکار بکنن؟ چون هرچی میگردم به جز چندتا بازی مولتی پلتفرم بقیه ریمستر هستن از نسل قبل!:d
من نگفتم کارشون درسته یا غلط، فقط گفتم دلیل اینکه اینارو ریمستر میکنن میتونه این باشه

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
در قحطی بازی های ۴ این حکم آب یخ:d
فقط یه سوال میمونه دوستانی که میگن gow3 re برای کسایی که نسل قبل ۳۶۰ داشتن خوب gow3 که وسط بازی هست کسی این ر بازی کنه عمرا اگه بفهمه داستان چی بوده:d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
گذشته از مسائل مربوط به ریسمتر ها که به شدت باهاش مخالف هستم و تو همین تاپیک هم گفتم، الان یه سوال برام پیش اومد که دوست دارم از دوستان فن تعصبی سونی که با این کار موافق هستند بپرسم.
به نظرتون این درسته که این بازی که تغییری فاحشی نسبت به نسخه اصلی نکرده رو با قیمت 40$ تو پاچه ملت کنند؟ حتی پریکویل ــش هم تو پک قرار ندادند، یه لحظه فکر کنید، قرار بازی ای مثل آنچارتد 4 رو 60$ تهیه کنید و این بازی رو 40$، بدون فن بازی چه اجساسی نسبت به این قضیه دارید؟ (میدونم شات گان رو سرتون نذاشتند، از کسایی که قراره بخرند میپرسم.)
کلا من تا حالا ندیدم از فن های تعصبی سونی، کسی از کارش انتقاد کنه، این خیلی بده ولی اینو باید بگم که یکی مثل من هر وقت چنین مواردی ببینم انتقاد می کنم. تو تاپیک نظرخواهی مایکروسافت درمورد Alan Wake Remastered پستم هست که شدیدا از حرکتشون انتقاد کردم اصلا هم کاری ندارم چه شرکتی باشه، اینو گفتم برای کسانی که هر دفعه چنین پست هایی ارسال شد، این اجازه رو به خودشون میدند که غیر مستقیم یا مستقیم توهین کنند (تو همین تاپیک هستند).
چون پرسیدی ج میدم.
بله کاره درستی هست عرضه کالکشن ها حالا میخاد هر چی باشه.
اگه سونی میومد و این موارد رو "اجبار" میکرد و مثلن میگفت تا شما فلان کالکشن رو نخریدی حق استفاده از psn رو نداری بله میشه گفت به قول شما داشت تو پاچه ملت میکرد.
وقتی به خدا به پیر به پیغمبر به هر چی میپرستین این مورد اجباری نیست و شما اگه خوشت بیاد میخری نخای هم نمیخری یه 2 .2 ساده که میشه 4 :d
این طور هم نیست که با هزینه ای که صرف پورت و کالکشن کردن این عناوین میشه بشه باهاش بازی aaa ساخت که بگیم کاش صرف اون بشه.
کالکشن ها مخاطب های خاص خودشونو دارن که میتونه فن های بازی یا کسایی که تجربه نکردن اون عنوان رو باشه.
حالا باز بیا بنویس ای فلان و ای بیسار.
دارن میکننن تو پاچه ملت و ... 8-|

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
خب این بازی فن های خیلی زیادی داره و مطمئنا خیلی ها که دیگه کنسول ps3 خودشونو در اختیار ندارن و به نسل8 کوچ کردن، دوست دارن این بازیرو داشته باشن، نمونش خود من.
جدای از این خیلی از کسانی که الان ps4 دارن قبلا فن microsoft بودنو xbox 360 داشتن، پس این یه بازی کاملا جدید برای اوناست
منم با ریمستر کردن خیلی از بازیا مخالفم،مثل Sleeping Dogs، ولی بعضی از بازیا واقعا ارزشش رو دارن،مثل TLOU, GTA V یا همین بازی...
البته به نظر منم قیمت بازی یه مقدار زیاد هست...
در قحطی بازی های ۴ این حکم آب یخ:d
فقط یه سوال میمونه دوستانی که میگن gow3 re برای کسایی که نسل قبل ۳۶۰ داشتن خوب gow3 که وسط بازی هست کسی این ر بازی کنه عمرا اگه بفهمه داستان چی بوده:d
من GOW و GOW II رو بازی نکردم، ولی از همون 3 فهمیدم جریان چیه
اصلا اون اولش خودش قشنگ همه چیزو تعریف میکنه

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خب این بازی فن های خیلی زیادی داره و مطمئنا خیلی ها که دیگه کنسول ps3 خودشونو در اختیار ندارن و به نسل8 کوچ کردن، دوست دارن این بازیرو داشته باشن، نمونش خود من.
جدای از این خیلی از کسانی که الان ps4 دارن قبلا فن microsoft بودنو xbox 360 داشتن، پس این یه بازی کاملا جدید برای اوناست
منم با ریمستر کردن خیلی از بازیا مخالفم،مثل Sleeping Dogs، ولی بعضی از بازیا واقعا ارزشش رو دارن،مثل TLOU, GTA V یا همین بازی...
البته به نظر منم قیمت بازی یه مقدار زیاد هست...

من GOW و GOW II رو بازی نکردم، ولی از همون 3 فهمیدم جریان چیه
اصلا اون اولش خودش قشنگ همه چیزو تعریف میکنه
شما قطعا یه چیزه خیلی خیلیی کلی ر فهمیدید اون این هست که میخوان برن همه خدا ها ر سرویس کنن ولی این یه چیز کلی هزار تا نکته ی ریز و درشت داره که اصلا چرا اینا میخوان خدا ها ر بکشن(منظورم گایا برو بچ +کریتوس بود:d) چرا کریتوس به بدنش ماتیک زده:d اصلا اتنا چرا بهش کمک میکنه و هزار تا سوال دیگه که باید از اولش بازی کنی

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
باشه چشم اینقد نک میزنیم جونمون درآدر... ینی چی این حرف هر کی خوشش نیاد نخره ! کنسول میخره آدم بازی جدید ببینه چپ و راست ریمستر! فقط منظورم سونی نیست کلی میگم
اون عدد رو مثال زدم , منظورم اینه اونقدر زمانی ازش نگذشته که به ریمستر احتیاجی داشته باشه
HD کالکشن فرق داره , گاد آو نیازی به ریمستر نداره اصن , همینجورشم خوبه بخدا . باز کل 3 گانه رو میدادن یه چیزی ع نه فقط 1 بازی دیگه !
وقتی جوابی ندارید چیزی نگید !! حرف من چه ربطی به نک داره آخه !؟:|

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
شما قطعا یه چیزه خیلی خیلیی کلی ر فهمیدید اون این هست که میخوان برن همه خدا ها ر سرویس کنن ولی این یه چیز کلی هزار تا نکته ی ریز و درشت داره که اصلا چرا اینا میخوان خدا ها ر بکشن(منظورم گایا برو بچ +کریتوس بود:d) چرا کریتوس به بدنش ماتیک زده:d اصلا اتنا چرا بهش کمک میکنه و هزار تا سوال دیگه که باید از اولش بازی کنی

همون اول خیلی اون چیزاییو که نیاز به دونستن داره خودش تعریف میکنه
بعدشم خیلی سخته که داستان بازیرو گیر آورد و خوند؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
پس اگه اینطوری داستان ۳ ر هم بخون چرا بازی میکنی:d
شما الا سر چی داری با من بحث میکنی؟:d بد بود ۳ تا بازی بهت میدادن با همی قیمت
داستانش نصفست اگه قرار بود یکی داستانش ر گیر بیاره و بخونه خوب اصلا چرا بازی بخره به قول شما؟
ریمستد میکنن با بازی داستان ر بفهمی نه با خوندن متن

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

میتونید از داستانی که احسان نوشته استفاده کنید:d

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
خیلی همــ عالی.
فقط قیمتش رو بالا زدنــ!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
الان مشکل دوستان رو درک نمی کنم ...
من ِ نوعی که مثلا GoW3 رو تجربه نکردم حتی اگه این سیاست سونی هم نبود ( عدم پشتیبانی کنسول این نسلش رو از نسل قبل) بهتره یه عنوان بهینه شده برا این نسل رو بخرم تا عنوان ارجینالش رو ...
تنها مشکل قیمتش هست که انصافا زیاده الان اگر اشتباه نکنم GoW3 برا PS3 تو آمازون و ... 10، 15 دلار باید باشه ...

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
بنده فن سونی بودم :
اولا : این بازی رو به نظر بنده باید همه بازی بکنند تا بدونند video Game یعنی چی!
دوما : 40$ برای این شاهکار قیمت کمی هست.
سوما : یکی خوب نوشته بود که (مخصوصا تو کشور ما) 40% دارندگان PS4 نسل قبل X360 داشتند پس به احتمال قوی بازیش نکرده بودند . حالا می تونند به بهترین شکل تمومش کنند.
چهارما : شرکت سونی اصلا و ابدا 1% هم به فن هاش فکر نمیکنه فقط در فکر کسب شهرت و ثروت هست. (طبیعی هم هست کلا هیچ شرکت بازی سازی دیگه به بازی باز یا فنش فکر نمی کنه همه دنبال منفعت بیشتر هستند ) شرکت سونی هم این مسائل رو در نشر می گیره و GOD OF WAR 3 REMASTERED و یا LAST OF US REMASTERED بیرون میده
پنجما : داستان GOD OF WAR در نسخه ی سوم کلا تموم شد . اگر سانتا مونیکا بیاد دوباره GOD OF WAR 4 بده 100 % نمرش خیلی پایین تر میاد پس اول با ریمستر کردن GOW3 نتیجه گیری میکنه که آیا باید GOW 4 رو بسازه یا نه ؟ اگه آره با چه داستانی چه مدلی باشه که نمره اش بیشتر باشه که مردم بیشتر بخرند.....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر