PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
نه بابا تنچو رو که میشناسم. الان اسمش یادم ا.مد
Soul of Samurai

37568-Soul_of_the_Samurai_[NTSC-U]-2.jpg

با دو تا کاراکتر میشد بازیش کرد دختره سریع و نینحاطوری بود پسره کند ولی تاکتیکی. بعد یه جورایی پسره هارد بود دختره ایزی

• Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با دو تا کاراکتر میشد بازیش کرد دختره سریع و نینحاطوری بود پسره کند ولی تاکتیکی. بعد یه جورایی پسره هارد بود دختره ایزی
متاسفانه بازیش نکردم :D
ولی برای دل منم که شده بیان یه دوتا چیز سریع و خفن توی GOT هم بذارن دلِ ما راضی بشه :D حتی همینی که میگی هم یه بانو داشته واسه ورژن سریع :D
پ.ن : عاقا چرا بانو نذاشتن کرکتر بازی رو راستی :| من بانو میخوام :| این زنه هم توی تریلر پیر بود راضی نکرد :))

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اتمسفر و فضاسازی خفن این رو باید با گیم پلی سرعتی و طناب و باس های غول پیکر در Sekiro عوض کنن
نکته ای که تو Sekiro خیلی به چشم میومد اون سرعت عالی قابلیت های جالب تو مبارزه بود که به سبک سامورایی میاد با اون غول ها
اینجا خیلی زیادی کندش کرده بودن بعد قطع عضوی هم نداشت یکیری گفتن یک صحنه محدود گذاشته بودن فقط یکسری قابلیت هاشم جالب بود مثلا مت یاد SC افتادم اون مارک کردن سه دشمن که اومد پایین

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
اتفاقا این بازی تنها چیزی که لازم نداره گیمپلی سرعتیه . گیمپلی سرعتی می خواید دو به توان n تا بازیه دیگه هست که همه هم واسه خودشون غولن . این بازی با همین گیمپلی واقع گرایانه ش آدم و میبره به دوران سامورایی ها و حس و حال اون دوره رو میده . شخصا دیدن چنین بازی از دوران طفولیت آرزوم بوده که الان توی این سن و سال تازه این رویا محقق شده .

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
آقا عجب بازی ای
عجب بازی خفنییییییی
تریلرش رو که دیدم داشتم دیوونه میشدم
بی صبرانه منتظرم
من عاشق این سبک بازی و فیلم هستم
جومونگ رو انقد نگاه کردم از خودشون بهتر حفظ بودم :D
یعنی تنها بازی ای هست که احتمال زیاد پیش خریدش کنم توی ps4
خیلی خوب بود
مخصوصا اونجاش که داشتن با زنه مبارزه میکردن و باد میومد عجب صحنه ای بود

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
واقعا نمایش عالی و بی نقصی بود.سیستم مبارزه.گیم پلی.گرافیک و...

نمیدونم چرا دلم میخواد سختی زیرنویس رو بدوش بکشم ولی بازی رو با صدای ژاپنی و زیرنویس انگلیسی بازی کنم.
حسابشو بکن چندتا سر راهتو بگیرن بعد یه دفعه توسرشون داد بزنی:

اوراوااااا...تاتاشی توشه...هیاااااا

۳ تاشون رو به سبک تسوکه توی میتیکومان!!! (یعنی عاشق اونایی ام که منظورمو متوجه شدن) بکشی بعد در حالی که برگهای قرمز و صورتی درختا دارن میریزن توی افق محو بشی...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
=)):D سر صبحی پکیدم از خنده

لحظه ایی که شدیدا پشم ریزان بود (500 کیلوبایت)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: samadi741

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,445
نام
علی
متاسفانه بازیش نکردم :D
ولی برای دل منم که شده بیان یه دوتا چیز سریع و خفن توی GOT هم بذارن دلِ ما راضی بشه :D حتی همینی که میگی هم یه بانو داشته واسه ورژن سریع :D
پ.ن : عاقا چرا بانو نذاشتن کرکتر بازی رو راستی :| من بانو میخوام :| این زنه هم توی تریلر پیر بود راضی نکرد :))
بتل V هست دیگه!:D دس از این یکی بکشید لول :D تازه اونجا 64تام هستن جا یکی لول

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من قبل نمایش بازی از خدام بود گیم پلی کمبت بازی کند باشه چون واقعا شبیه یه سامورایی اصیل و واقعی جنگید عشق میکردم شمشیر رو میگرفت جلوش گارد میگرفت منتظر حمله مغول ها میموند بعد با دفاع ضدحمله میزد دست طرفو قطع کرد خداا بود حس میکنم شخصیت اصلی آدم بزرگ و قابل احترامیه یه جورایی منتور‌ه چون شبیه استادای هنرهای رزمی مبارزه میکرد. حالا بنظرم شاید یکم سرعت شمشیرزنی بیشتر بشه ولی اینکه بخواد سریع اینور و اونور بپره و شبیه sekiro یا Nioh بشه اصلا به ماهیت بازی نمیاد چون داستان بازی یه اتفاق تاریخی و واقعی رو‌ میخواد نمایش بده کلا تناقض پیدا میکنه با روح‌ بازی. این دو تا بازیه عالی هم تو این سبک هستن نیازی نیست شبیه اونا بشه. بعد اینا از اول هم گفتن تمرکز اصلی بازی رو‌ مخفیکاریه محیط اطراف معبده هم جوری طراحی کرده بودن که جا برای مخفی شدن زیاد داشت یه ارتش مغول حمله کرده به جزیره طبیعیه که تمرکز بازی روی مخفیکاری باشه اونم با این انیمیشن های بینظیره‌ و گرافیک و اتمسفر بازی لذت بخشه.
با بودن اون قلابه ادونچر بازی ناخودآگاه سریعتر میشه چه اسب سواریه نابی داشت یوبیسافت دو ‌نسله نمیتونه اسب سواری به این خوبی تو اسسین طراحی کنه یاد RDR افتادم. اتمسفر بازیم برگام ریخته به تمام معنا بود اثر هنری به این میگن قشنگ فکر کنم هممون اون وزش باده بازیو حس میکردیم انقدر واقعی بود.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ميگما جين داخل بازي ٢ تا كاتانا بهش وصل بود؟
يعني ميشه ٢ شمشيره كار كرد؟8->
2 تا کاتانا نیست یکی بلند یکی کوتاهه :D کوتاهه حکم چاقو داره ، مثل اونجایی که آروم از پشت میره و گلوی یارو رو می بُره :D
البته از دو تا کاتانا هم استقبال میشه >:) سریع میشه >:)

بتل V هست دیگه!:D دس از این یکی بکشید لول :D تازه اونجا 64تام هستن جا یکی لول
واقعاً الان از کجا پی بردی به من میخوره که بتل فیلد خور باشم !!! اصن کجای قیافه ی من به بتلفیلد میخوره اونم یه بازی مولتی محور ! :| :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر