PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
خدا بود ! خوبه که استدیو های سونی اینطور دارن یه سمت و سو های مختلف میرن و هر سال یه ای پی رو نمیدوشن !
دم سونی گرم واقعا !
خم شدن اون گل ها (؟) وقتی با اسب ازشون رد میشد عالی بود ! مبارزات خیلی کاریزماتیک و باحاله ! مخصوصا تمیز کردن شمشیر بعد از تموم شدن مبارزه! شدیدا منتظرم

آخرین ویرایش:

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
واقعا نمایش عالی و بی نقصی بود.سیستم مبارزه.گیم پلی.گرافیک و...

جدا از گرافیک فنی خوب. گرافیک هنری بازی واقعا فوق العاده بود و باید ایستاده طراحای هنری بازی رو تشویق کرد صحنه ی مبارزه ی آخر بخوبی این موضوع رو نشون میداد.
امیدوارم بازی تو همین سال ۹۷ بیاد که بدجور منتظرشیم.

............
نمیدونم چرا دلم میخواد سختی زیرنویس رو بدوش بکشم ولی بازی رو با صدای ژاپنی و زیرنویس انگلیسی بازی کنم.
حسابشو بکن چندتا سر راهتو بگیرن بعد یه دفعه توسرشون داد بزنی:

اوراوااااا...تاتاشی توشه...هیاااااا

۳ تاشون رو به سبک تسوکه توی میتیکومان!!! (یعنی عاشق اونایی ام که منظورمو متوجه شدن) بکشی بعد در حالی که برگهای قرمز و صورتی درختا دارن میریزن توی افق محو بشی...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
عجب بازی بود شراموسا.
روانی کرده منو از ساعت 6 صبح تا الان.....خداکنه یخورده رو دویدنش بیشتر کار کنن مصنوعی میزد یکم!!!
یعنی ناموس هر چی صحنه بود وقتی اونجا اول فایت 1 ضرب کاری میکنه سرباز مغول خشتک به خشتک آفرین تسلیم کنه

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
انیمیشن اسب چقدر خوب بود
چیزی که یوبی سافت سالهاست نمیتونه درست پیاده کنه و از انیمیشن اسب توی ویچر هم خیلی خیلی سرتر بود
تنها بازیی که بتونه رو دست این باشه که هست فقط rdr2 هست مطمئنا اما برای من که عشق اسب سواری توی بازی هستم واقعا شوکه کننده بود اسب سواریش...

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
نمایش بازی چه از لحاظ گرافیکی چه اتمسفر فوق العاده بود و دوستان گفتنی هارو گفتم
من فقط دیدم احسان @Kaine و علی @Safety & Peace گفتن که از گیم پلی راضی نبودن و یه چیز سریع تر انتظار داشتن
من بنظرم این گیم پلی آروم و سامورائی طور بازی بسیار بسیار خوب بود و خیلی خوشحالم که سریع و بکش بکش نبود
دلیلش؟
بنظرم با اومدن دو بازی دیگه تو این سبک یعنی Ni Oh و Sekiro اگه میخواست با گیم پلی مشابه بیاد خیلی آسیب میدید (گیم پلی دو عنوان دیگه بشدت سریع و خفنه)
من بعد از نمایش Sekiro کاملا قانع شده بودم که جذبم نخواهد کرد Tsushima ولی این گیم پلی ارجینالی که داشت قشنگ منو گرفت!
دلیل دومم اینکه بر خلاف دو عنوان دیگه این بازی وقایع تاریخی رو قراره بازگو کنه و بعید میدونم خبری از موجودات افسانه ای باشه توی بازی و بازی در کل خیلی رئال تره در نتیجه یه سامورایی کهمثل سامورایی ها مبارزه نکنه خیلی تو ذوق میزد

اینم اضافه کنم که گیم پلی بازی دو بخش داره و بخش نینجارو ما هنوز ندیدیم
اون احتمالا خیلی سریع تر خواهد بود گیم پلیش

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نمایش بازی چه از لحاظ گرافیکی چه اتمسفر فوق العاده بود و دوستان گفتنی هارو گفتم
من فقط دیدم احسان @Kaine و علی @Safety & Peace گفتن که از گیم پلی راضی نبودن و یه چیز سریع تر انتظار داشتن
من بنظرم این گیم پلی آروم و سامورائی طور بازی بسیار بسیار خوب بود و خیلی خوشحالم که سریع و بکش بکش نبود
دلیلش؟
بنظرم با اومدن دو بازی دیگه تو این سبک یعنی Ni Oh و Sekiro اگه میخواست با گیم پلی مشابه بیاد خیلی آسیب میدید (گیم پلی دو عنوان دیگه بشدت سریع و خفنه)
من بعد از نمایش Sekiro کاملا قانع شده بودم که جذبم نخواهد کرد Tsushima ولی این گیم پلی ارجینالی که داشت قشنگ منو گرفت!
دلیل دومم اینکه بر خلاف دو عنوان دیگه این بازی وقایع تاریخی رو قراره بازگو کنه و بعید میدونم خبری از موجودات افسانه ای باشه توی بازی و بازی در کل خیلی رئال تره در نتیجه یه سامورایی کهمثل سامورایی ها مبارزه نکنه خیلی تو ذوق میزد

اینم اضافه کنم که گیم پلی بازی دو بخش داره و بخش نینجارو ما هنوز ندیدیم
اون احتمالا خیلی سریع تر خواهد بود گیم پلیش
علی فک کنم دوس داشت :D من بودم که ناراضی بودم :D
نمی دونم اصن حس و حال بازیای قبلیشون (بیشتر توی دو نسل اخیر و همون اینفمس ها منظور) رو نداشت ، از نظر گیم پلی منظورمه !خیلی خیلی ساده و سر راست بود حتی انیمیشن های آنچنانی ای هم نداشت ! قشنگ بعد از زدن یکی دو تا مغول همه چی برای من تکراری شد حالا چه برسه 20-30 ساعت توی یه محیط اپن ورلد این جریان بخواد ادامه داشته باشه :D گرافیک عالی ، بخش هنری قضیه عالی ، اتمسفر و باقی چیزا عالی ولی این گیم پلی اون گیم پلی نبود که از ساکرپانچ انتظار داشتم . از نظر من چیز ضعیفی بود به هزار و یه دلیل. ببین بازی اپن ورلده و قراره کلی درگیری این وسط باشه ، اگه هی یه ساعت قدم قدم اینور اونور کنی خودتو و وایسی تا یه حرکت بخوای بزنی و کشتن هر کسی با کلی مانور و فیگور بخواد 10 دقیقه طول بکشه کل بازی زهر مار میشه :D حداقل اگه قرار بود سبک شمشیر زنی بازی اینجوری باشه ترجیح میدادم مثل For Honor باشه حداقل ، این حتی از اونم کند تره و به شدت چشم رو خسته میکنه. حالا شاید نظر من اینه ولی در کل طول مبارزات من اینجوری بودم :| یعنی به هیچ وجه باعث نشد حتی من از جان نیم خیز بشم ! چهره ی کرکتر اصلی بازی هم که اپیک فیل کامِل :D
حالا اینو بذاریم کنار اون یکی بازیایی که با همین حال و هوا معرفی شدن ، فک کنم خیلی به ضرر GOT بشه :|

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من بودم اینو میزاشتم پست اول واسه برگ ریزون بدخواه ها >:)

8xej_got.gif

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
وقتي خون روي شمشير رو مثل تريلري كه اول كه پارسال نشون دادن پاك كرد من دقيقا اينجور بودم
crying-man.gif

نكاتي در مورد تريلر:
١-بهترين خون رو داخل بازيها كامپيوتري داشت واقعا نفسگير بود

٢-قيافه جين خوب نبود و به قول دوستان يه چيزي كم داشت، مثلا شخصيت بازي سكيرو تيپش واقعا خاص بود و به دل مينشست ولي نميدونم در مورد جين چي بگم كاش به ارموري تنش بود نه اين لباس كشاورزيه :| البته فكر كنم ميخواست undercover باشه
(قيافش زيادي مظلوم بود :( )

٣-گرافيك كه وا ويلا....

٤- كمبت بازي من رو عاشق خودش كرد و مطمئنم همتون عاشقش ميشيد به مرور زمان اصلا شك به دلتون راه نديد مخصوصا از طرف ساكر پانچ كه اولويت ارلش تنوع داخل گيم پلي هست در صمن هيچ وقت هم از تريلر اول نميشه قضاوت كرد سيستم كمبت رو، بادتون مياد سر gof of war چقدا دلسرد شدن؟!! اخرش چي شد؟ شد به سيستم كمبت بي نقص.

هورايزن هم همينطور همه ميگفتن پفففففففف همش با كمون كه تكراري ميشه :| اونم اخرش نقطه قوتش همين گيم پليش شد

٥-اگه دقت كنيد اول بازي كه از تپه ميره بالا كنار درخت يه مردي با تكون دادن سرش به جين بهش سلام ميكنه يا احترام ميذاره

٦-حدس ميزنم جنگاش استايل هاي مختلف داشته باشه حالا يا با توجه به سلاح يا با توجه به اسكيل تري فرق كنه حالا چرا ميگم؟بخاطر اين كه اخرش معلوم بود ميخواد با يه لشكر در بيفته و اگه حدسي كه ميزنم درست باشه بايد گيم پلي داخل جنگا چند نفره تند تر باشه

٧- صحنه اخرش زمانه درگيري كه با زنه اماده ميشيم واسه جنگيدن معلومه ميشد كارهاي تيم وركي به سبك انچارتد يا بتمن انجام داد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
علی فک کنم دوس داشت :D من بودم که ناراضی بودم :D
نمی دونم اصن حس و حال بازیای قبلیشون (بیشتر توی دو نسل اخیر و همون اینفمس ها منظور) رو نداشت ، از نظر گیم پلی منظورمه !خیلی خیلی ساده و سر راست بود حتی انیمیشن های آنچنانی ای هم نداشت ! قشنگ بعد از زدن یکی دو تا مغول همه چی برای من تکراری شد حالا چه برسه 20-30 ساعت توی یه محیط اپن ورلد این جریان بخواد ادامه داشته باشه :D گرافیک عالی ، بخش هنری قضیه عالی ، اتمسفر و باقی چیزا عالی ولی این گیم پلی اون گیم پلی نبود که از ساکرپانچ انتظار داشتم . از نظر من چیز ضعیفی بود به هزار و یه دلیل. ببین بازی اپن ورلده و قراره کلی درگیری این وسط باشه ، اگه هی یه ساعت قدم قدم اینور اونور کنی خودتو و وایسی تا یه حرکت بخوای بزنی و کشتن هر کسی با کلی مانور و فیگور بخواد 10 دقیقه طول بکشه کل بازی زهر مار میشه :D حداقل اگه قرار بود سبک شمشیر زنی بازی اینجوری باشه ترجیح میدادم مثل For Honor باشه حداقل ، این حتی از اونم کند تره و به شدت چشم رو خسته میکنه. حالا شاید نظر من اینه ولی در کل طول مبارزات من اینجوری بودم :| یعنی به هیچ وجه باعث نشد حتی من از جان نیم خیز بشم ! چهره ی کرکتر اصلی بازی هم که اپیک فیل کامِل :D
حالا اینو بذاریم کنار اون یکی بازیایی که با همین حال و هوا معرفی شدن ، فک کنم خیلی به ضرر GOT بشه :|
یه دلیلش شاید این باشه که خیلی بازی Fast-paced بازی کردی سلیقت اونجوری تربیت شده. ولی من برعکس بینهایت لذت بردم. منو یاد یه بازی سامورایی دوران PSone انداخت که زیاد معروف نبود ولی من عاشقش بودم. متاسفانه اسمش هر چی فکر میکنم یادم نمیاد. فقط یادمه ادامه معنویش روی PS2 اومد که برعکس اولی مزخرف بود

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یه دلیلش شاید این باشه که خیلی بازی Fast-paced بازی کردی سلیقت اونجوری تربیت شده. ولی من برعکس بینهایت لذت بردم. منو یاد یه بازی سامورایی دوران PSone انداخت که زیاد معروف نبود ولی من عاشقش بودم. متاسفانه اسمش هر چی فکر میکنم یادم نمیاد. فقط یادمه ادامه معنویش روی PS2 اومد که برعکس اولی مزخرف بود
دقیقاً :D اشاره هم کردم برای من خیلی دلچسب نبود چون بیشتر عاشق چیزای سریعم تا کند :D
احیاناً منظورت جناب Rikimaru توی Tenchu نیست ؟ :D من اون طنابی که جین پرت کرد قشنگ با خودم گفتم Tenchu :D

• Like
Reactions: benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دقیقاً :D اشاره هم کردم برای من خیلی دلچسب نبود چون بیشتر عاشق چیزای سریعم تا کند :D
احیاناً منظورت جناب Rikimaru توی Tenchu نیست ؟ :D من اون طنابی که جین پرت کرد قشنگ با خودم گفتم Tenchu :D
نه بابا تنچو رو که میشناسم. الان اسمش یادم ا.مد
Soul of Samurai

37568-Soul_of_the_Samurai_[NTSC-U]-2.jpg

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
همیشه ارزو داشتم بعد از مرحوم تنچو یه بازی شمشیر زنی به سبک سامورایی قوی بسازن که بالاخره به ارزوم رسیدم و از قضا شاهکار هم قراره بشه
البته یه بازی دیگه هم بود توی ps2 بازیش میکردم(اسمش یادم نمیاد) اونم سامورایی بود مبارزاتش با حال بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر