Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
انیمیشن مردن آخه معنی میده مگه در گرز ؟؟؟؟ یا طرف هدشات میشه، یا تیکه تیکه میشه ،
مگه قرار هست شما دشمنها را فقط با شات گان بزنید ؟! حتی با همون شات گان هم بزنی میتونند چند انیمیشن مردن متفاوت براش بسازن میتونند با زدن فقط به دستش دستش بیوفته زمین یا به پاهاش و تو بازی کلی سلاح هست میتونند انواع و اقسام براش انیمیشن طراحی کنند . حالا گذشته از اینها میتونند فورم دویدن کارکترها و یا سنگر گیری کارکترها را طبیعیترش کنند و ......... مطمئنا نه تنها حس گیرز از دست نمیره بلکه بسیار بیشتر هم جذابش میکنه .

در مورد بقیه پستت خب نظر ما تا اینجای کار هست ! منم گفتم هنوز 3 ماه فرصت هست ما از خدامون هست که تو این 3 ماه یه کارهایی بکنند و ایراداتی که گفتیم کم و بیش برطرف بشه .
ما بریم یه تاپیک اونجا بزنیم بگیم کلا کوالیشن بیاد کل بازی رو ول کنه یه 100 تا انیمیشن برای ترکیدن پاره شدن جسد طراحی کنه برا اون تیکه جسد رو زمینم هم یه وزنه 100 کیلویی بزاره روش اصلا پات خورد بهش همونجا پات بشکنه بمیری!! طوفانم یه جوری طراحی کنه همه رو باد ببره کمپین همونجا تموم شه خیال همه راحت شه.. .. بلکه این بحث اینجا تموم شه بسه بابا دیگه شور قضیه رو در اوردین ...
استودیوی سازنده چند بخش داره که یکیش مربوط به کارای تکنیکی گرافیکی هست و وظیفشون همین هست و اون بخش گرافیکی بازی مطمئنا وظیفشون مربوط به گیم پلی نمیشه ! پس اینکه میگی گوالیشن بیاد کل بازی را بیخیال بشه و فلان و بهمان بهانست !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
جالب اینجاست طرف دیروز اکانت ساخته الان اومده به ماها تیکه میندازه که برای تخریب اومدیم تو تاپیک. من نمیدونم اونموقع که ما خودمون رو سر این بازی جر میدادیم اینا کجا بودن. توی این تاپیک به غیر از چند نفر (ممد فروباری و فرخ و دوستمونmusician) بقیه کاملا برام جدید هستن و معلوم نیست قدیما کجا بودن که الان شدن حافظ منافع گیرز و مایکروسافت و هیچ کس هم حق نداره حرفی بزنه در این زمینه!گ

جالبه که هیچ حرف بدی هم زده نشده تو این چند صفحه. فرخ اومده اعتراض کرده که کاش انمیشین های جدیدی به بازی اضافه می شد و این حالت پفک شدن دشمن ها هم حل میشد بعد از 4-3 شماره که داشتیم. بعد ملت ریختن که شما میخواید بازی رو تخریب کنید!!! خدا خودش کمک حالمون باشه. چیز دیگه ای نمیتونم بگم.

برای حرف آخرم اینو بگم که ناراحت نشید وقتی ملت میان با فلان بازی و شرکت مقایسه میکنن و میگید اونارو میزنن تو سر این! تا وقتی به همین چیزا راضی باشید و همینطوری ادامه بدید مطمئنن هم هیچ تغییری در این روند ایجاد نمیشه. (اما باید بشه چون این بازی پرچم دار برند Xbox بود و هست). همون شرکت X با بازیش ملت جوری شده که به موهای فلان جای کاراکترهم گیر میدن اونا هم این جزئیات رو تا جای ممکن میبرن بالا. تا وقتی شماها انتظار ندارید اونا هم هیچ کاری برای بهبود نمیکنن.

موفق باشیم

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
این انتقادها گرچه یک سریشون واقعا درستن و میشه با اصلاح اونها بازی رو بهتر کرد ولی یک اشکال بزرگ دارن.اونم اینه که اصلا به وضعیت ساخت بازی توشون دقت نمیشه.:D

دوستان استدیو Coalition سه چهار ساله افتتاح شده.تازه الان شدن 200 نفر.یعنی روز اول 200 نفر نبودن ها.تدریجا دارن نیرو جمع میکنن.بازیساز خوب هم نریختن بیرون که یکهو 200 نفر جمع کنی بذاری روی یک پروژه.فوق فوقش سالی بشه 50 نفر جذب کرد.این به این معنی هستش که سال اول 50 نفر روی پروژه کار کردن سال دوم 100 و ... تا رسیده به 200 تای الان.

تازه این اولین بازی این افراد از این سری هست و بیشترین تلاششون اینه که بازی رو به استاندارد های سری برسونن.اینو نمیشه با یک استدیو که 350 نفر نیرو داره و 30 ساله دارن دور هم بازی میسازن و علاوه براین دارن ادامه بازی خودشون رو میسازن مقایسه کرد.جالب اینه که همون پروژه هم یک بار وسط راه با شکست مواجه شده و دوباره از اول ساخته شده.:D

یک نکته ی دیگه هم باز این وسط هست.چه بخایم قبول کنیم یا نکنیم اینا دارن تلاش میکنن بازی با کیفیت 1080P هم در حالت مولتی و هم سینگل روی کنسول ضعیف تر اجرا کنن.معلومه که کارشون سخت تر هست و قطعا مجبور هستن از یک سری چیزها بزنن.

به نظرم اگه انتظار یک گرافیک باور نکردنی دارین بهتره منتظر بازی بعدی این استدیو روی Scorpio باشین که اون موقع هم تجربه دارن،هم نیرو و هم به اصطلاح Monster دستشونه.اون موقع قطعا یک چیزی خواهیم دید که باور نکردنی باشه.الان بهتره دعا کنیم بازی در حد استاندارد سری از آب دربیاد تا استدیو بتونه کارش رو ادامه بده.:D

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
سر یه تاپیک تو گیرز 2 بود یادمه همین اقایی که مدعی جر دادن خودشه داشت طرفدرای گیرز مسخره میکرد بن شدن طرفداراش حمایت!!!!... اتفاقا چند سال پیش قبل اینکه اکانت اول ایشون به رحمت خدا بره توسط مایکروسافت یه دوستی داشتم با این اقا فرند بود اتفاقی 2 3 بار تو پارتی ایشون بود یه دفعشم با ما left for dead 2 زد samixforever ..تو پارتیم خیلی ارادت به کنسول ایکس باکس داشت انصافا جز کلمه اشغال چیزی نثارش نمیکرد سر کپی خور بودنش صرفا باهاش بازی میکرد .. ارادت خاصی به پلی استیشن از تو حرفاش موج میزد ... اکانتشم که بن شد کلا تنفرش رو خودتون حساب کنید چقدر شد ... دفعه بعد شما خواستی 4 تایی خالی بیای درو برتو ببین شاید یکی بشناستت ... تو نهایت یه دور کمپین اینارو رفتی که اونم شک دارم بهش چه برسه به مولتی ... ما برای سابقمون سند داریم لیدربوردمون تو سایت هست از کی چقدر بازی کردیم کلیم همینجا تورنومنت گذاشتیم وقتی شما با پلی استیشنت مشغول بودی.. ولی شما فقط رو هوا حرف میزنید اینجا هم که کنتور نداره ولی اگه باز رو 4 تایی هات اصرار داری سند بیار که میدونم نداری ....

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
جالب اینجاست طرف دیروز اکانت ساخته الان اومده به ماها تیکه میندازه که برای تخریب اومدیم تو تاپیک. من نمیدونم اونموقع که ما خودمون رو سر این بازی جر میدادیم اینا کجا بودن. توی این تاپیک به غیر از چند نفر (ممد فروباری و فرخ و دوستمونmusician) بقیه کاملا برام جدید هستن و معلوم نیست قدیما کجا بودن که الان شدن حافظ منافع گیرز و مایکروسافت و هیچ کس هم حق نداره حرفی بزنه در این زمینه!گ

ما اینجا بودیم اون زمان :
apxum556brwkjpovwakx.png

0ejw9tqhfpyqtx97h9kz.png

o7hj95ugbpuychjl5qw3.png
شما که خودتو جر دادی دو تا Stat بزار ببینیم چند چندی ...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سر یه تاپیک تو گیرز 2 بود یادمه همین اقایی که مدعی جر دادن خودشه داشت طرفدرای گیرز مسخره میکرد بن شدن طرفداراش حمایت!!!!... اتفاقا چند سال پیش قبل اینکه اکانت اول ایشون به رحمت خدا بره توسط مایکروسافت یه دوستی داشتم با این اقا فرند بود اتفاقی 2 3 بار تو پارتی ایشون بود یه دفعشم با ما left for dead 2 زد samixforever ..تو پارتیم خیلی ارادت به کنسول ایکس باکس داشت انصافا جز کلمه اشغال چیزی نثارش نمیکرد سر کپی خور بودنش صرفا باهاش بازی میکرد .. ارادت خاصی به پلی استیشن از تو حرفاش موج میزد ... اکانتشم که بن شد کلا تنفرش رو خودتون حساب کنید چقدر شد ... دفعه بعد شما خواستی 4 تایی خالی بیای درو برتو ببین شاید یکی بشناستت ... تو نهایت یه دور کمپین اینارو رفتی که اونم شک دارم بهش چه برسه به مولتی ... ما برای سابقمون سند داریم لیدربوردمون تو سایت هست از کی چقدر بازی کردیم کلیم همینجا تورنومنت گذاشتیم وقتی شما با پلی استیشنت مشغول بودی.. ولی شما فقط رو هوا حرف میزنید اینجا هم که کنتور نداره ولی اگه باز رو 4 تایی هات اصرار داری سند بیار که میدونم نداری ....
بورو حاجی اشتباه گیر آوردی. خالی رو شما داری میبنید که مشخصه اصلا نمیدونی چی به چیه. من تو نسل قبل اصلا دستم به پلی استیشن نخورده بود تا سال ها. من اصلا کنسول باز نبودم و اولین کنسولم هم X360 بود. اونموقع که شماها داشتی کپی بازی میکردی من داشتم اورجینال بازی میکردم برادر. اوموقع که شماها (البته نمیشناسم دقیق کی هستی که داری ادعا میکنی) به خاطر آپدیت های لایو و ixtreme اینا جرئت نداشتید وصل بشید ما داشتیم با دیسک های اورجینال گیرز 3 بازی میکردیم. لازم نیست از چیزی که اطلاع نداری الکی چرت و پرت ببافی پشت سر ملت. اون تیکه که بولد کردم آخر خنده و پرت و پلا گویی شما بود. من با اشخاصی مثل شماها کاری ندارم. برید خدا روزیتون رو جای دیگه بده.

اینا رو هم برای همیشه روی تخم چشمام نگه میدارم. شما هم برید الکی پشت سر ملت ببافید.

photo_2016-07-02_01-35-01.jpg

شما که خودتو جر دادی دو تا Stat بزار ببینیم چند چندی ...
من ادعایی تو بخش آنلاین بازی کردم برادر گرامی؟ الان یه بحث ساده انیمیشن داره تبدیل میشه به گشاد بازی تو بخش آنلاین؟ :)) من هیچ وقت بخش انلاین گیرز رو جدی بازی نکردم. ما از اول هم بتلفیلد باز بودیم واسه آنلاین.

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
من ادعایی تو بخش آنلاین بازی کردم برادر گرامی؟ الان یه بحث ساده انیمیشن داره تبدیل میشه به گشاد بازی تو بخش آنلاین؟ :)) من هیچ وقت بخش انلاین گیرز رو جدی بازی نکردم. ما از اول هم بتلفیلد باز بودیم واسه آنلاین.
اشتباه نکن دوست خوب ! شما بحث ساده رو بردی طرف سابقه و ... . شما از همونی که جر دادی عکس بزار ;)

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
بورو حاجی اشتباه گیر آوردی. خالی رو شما داری میبنید که مشخصه اصلا نمیدونی چی به چیه. من تو نسل قبل اصلا دستم به پلی استیشن نخورده بود تا سال ها. من اصلا کنسول باز نبودم و اولین کنسولم هم X360 بود. اونموقع که شماها داشتی کپی بازی میکردی من داشتم اورجینال بازی میکردم برادر. اوموقع که شماها (البته نمیشناسم دقیق کی هستی که داری ادعا میکنی) به خاطر آپدیت های لایو و ixtreme اینا جرئت نداشتید وصل بشید ما داشتیم با دیسک های اورجینال گیرز 3 بازی میکردیم. لازم نیست از چیزی که اطلاع نداری الکی چرت و پرت ببافی پشت سر ملت. اون تیکه که بولد کردم آخر خنده و پرت و پلا گویی شما بود. من با اشخاصی مثل شماها کاری ندارم. برید خدا روزیتون رو جای دیگه بده.

اینا رو هم برای همیشه روی تخم چشمام نگه میدارم. شما هم برید الکی پشت سر ملت ببافید.

View attachment 61746

بیگ لول اره راست میگی بازی ارجینال شد ملاک ادم سراغ دارم بازی نکرده ولی تو ارشیوش داره ..زین پس هرکی بازی اریج داشت حتما هاردکوره توش لول .. حق میدم فک نمیکردی یکی تا این حد بشناستت سر چیتینگ پروفایل اولتو به باد دادی با اون همه گیمراسکور الان دیدی زدی با کاهتون مدرک رو شد من خودم کسی بودم که بازی اریجای گیرز 3 رو بین 12 تا از بچه های اینجا پخش کردم روز دوم ریلیز فک کردی شهر خودتون بازی اریج داره فقط؟؟ هرکی لهجتو میشنید میشناختت .. ...بازم بگم؟؟ اتفاقا خوشحالم یادت نیست چون اصلا افتخار نمیکنم با تو هم صحبت شدم یه ادم خالی بند سونی فن .... داستان نگو برا خودت ..لول برا سندا جواب نداری داری سفسطه میکنی منم برات الان سند میزارم از همه گیرزا mr samixforever .....
http://up3.ir/uploads/14674090491.png
http://up3.ir/uploads/14674090492.png
http://up3.ir/uploads/14674090503.png
http://up3.ir/uploads/14674091641.png
http://up3.ir/uploads/14674091642.png

Attachments

• upload_2016-7-2_1-59-17.png
    upload_2016-7-2_1-59-17.png
    703.5 KB · مشاهده: 27
آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بیگ لول اره راست میگی بازی ارجینال شد ملاک ادم سراغ دارم بازی نکرده ولی تو ارشیوش داره ..زین پس هرکی بازی اریج داشت حتما هاردکوره توش لول .. حق میدم فک نمیکردی یکی تا این حد بشناستت سر چیتینگ پروفایل اولتو به باد دادی با اون همه گیمراسکور الان دیدی زدی با کاهتون مدرک رو شد برات جواب نداری داری سفسطه میکنی منم برات الان سند میزارم
بحث کردن یه چیز، تهمت زدن یه چیز دیگه. بیش از این تهمت بزنید به من دیگه معمولی برخورد نمیکنم باهاتون.
هاردکورد؟ اصلا بحث سافت کور هارد کوره؟ یه بحث ساده بود که بچه ها گفتن کاش این جسد ها درست بشه قضیه اش همین.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا صلوات بفرستید بر و رو ول کردین رفتین به زیر مو ! این رفیقمون Lycan1367 یکم تند برخورد میکنه بیخیال این حواشی فیزیک پفکی و..

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
بحث کردن یه چیز، تهمت زدن یه چیز دیگه. بیش از این تهمت بزنید به من دیگه معمولی برخورد نمیکنم باهاتون.
هاردکورد؟ اصلا بحث سافت کور هارد کوره؟ یه بحث ساده بود که بچه ها گفتن کاش این جسد ها درست بشه قضیه اش همین.
اصلا هدفت از اول همین بود جو اینجارو بهم بریزی بری که بهش رسیدی البته دست خودتم رو شد این دوستتم دیگه شور یه ایراد رو در اورد اینقدر گفت@-) ما هم فهمیدیم بخدا میدونیم!!!! 2 صفحه با همین دوستت سر یه رزولوشن داشتید بحث میکردید یه بحث بیهوده ... در صورتی که اینقدر احساساتش جریحه دار شده بود میرفت تو فرومش ماشالاه تو پست دادن هم فعاله یه دونه از پستا رو اونجا مییداد ما هم میومدیم زیرش پست میزاشتیم تاپیکشو میبردیم بالا.....خودت برو پستاتو ببین خودت شروع کردی ..

آخرین ویرایش:

Expert Bouncer

کاربر سایت
Mar 8, 2016
58
نام
Danial

جالبه که هیچ حرف بدی هم زده نشده تو این چند صفحه. فرخ اومده اعتراض کرده که کاش انمیشین های جدیدی به بازی اضافه می شد و این حالت پفک شدن دشمن ها هم حل میشد بعد از 4-3 شماره که داشتیم. بعد ملت ریختن که شما میخواید بازی رو تخریب کنید!!! خدا خودش کمک حالمون باشه. چیز دیگه ای نمیتونم بگم.

برای حرف آخرم اینو بگم که ناراحت نشید وقتی ملت میان با فلان بازی و شرکت مقایسه میکنن و میگید اونارو میزنن تو سر این! تا وقتی به همین چیزا راضی باشید و همینطوری ادامه بدید مطمئنن هم هیچ تغییری در این روند ایجاد نمیشه. (اما باید بشه چون این بازی پرچم دار برند Xbox بود و هست). همون شرکت X با بازیش ملت جوری شده که به موهای فلان جای کاراکترهم گیر میدن اونا هم این جزئیات رو تا جای ممکن میبرن بالا. تا وقتی شماها انتظار ندارید اونا هم هیچ کاری برای بهبود نمیکنن.

موفق باشیم

الان من و کسای دیگرو نمیشناسی دلیل نمیشه بگی که تازه واردیم!قده مو های سرت ما تو گرز بودیم و هستیم,اهل تعریف کردن از خودم نیستم ولی بی احترامی به من و دوستانم بشه جواب میدم,می تونی تحقیق کنی یکم یا اسمه منو تو GOOGLE یا YOUTUBE سرچ کنی (Exp3rt Bouncer یا Expert Bouncer).و سعی کنی زود قضاوت نکنی!
یه سری عکس و لینک میزارم که بیشتر متوجه شی.
9g6drjj1bg95pkajyn01.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
xw7o2qr6ccyoqyxlwlbg.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gears of War 3 Wall Bouncing By Exp3rt Bouncer پنج ماه پیش Xbox.com
Gears of War 3 Wall Bouncing By Expert Bouncer سه سال پیش ویدیویی که توسط دوست خارجی رکورد شد و توی YOUTUBE قرار گرفت.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
یک کاری میکنید ادم خجالت میکشه بگه گیرز فنه!
ماها هم به یک نحوی عاشق گیرز هستیم اما نوعمون فرق میکنه!:D باو یکم رو خودتون کار کنید و تحمل انتقاد داشته باشید
از اون طرف هم اگر مساله‌ی وجود داره بهتر تو جای خودش گفته بشه تا مثمرثمر واقع باشه نه اینکه چند بار تو این تاپیک بگین و حوصله بچه های اینجارو سر ببرین

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
یک کاری میکنید ادم خجالت میکشه بگه گیرز فنه!
ماها هم به یک نحوی عاشق گیرز هستیم اما نوعمون فرق میکنه!:D باو یکم رو خودتون کار کنید و تحمل انتقاد داشته باشید
از اون طرف هم اگر مساله‌ی وجود داره بهتر تو جای خودش گفته بشه تا مثمرثمر واقع باشه نه اینکه چند بار تو این تاپیک بگین و حوصله بچه های اینجارو سر ببرین
شما روند پست ها رو ببینی مشخصه کی بحث رو از انتقاد فراتر میبره و به کاربرا گیر میده ! این تاپیکم قبل حضور یه بنده خدا در آرامش و با اطلاعات جدید گرز آپدیت میشد فقط ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر