Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
خیلی ببخشید این حرف کاملا غیر منطقی هست که توجه یه گیمر فقط چندتا بخش براش مهم باشه ! بازی باید از همه نظر کامل باشه .
از طرفی بازی گیرز پرچمدار گرافیک کنسول xbox هست و انجین گیرز محبوترین انجین مولتی پلتفورم بازی هاست دیگه این نخواد این چیزهاش خوب نباشه دیگه کدوم بازی باشه ؟
از طرفی همچین نظری میدید انگار ما جزو طرفدارهای گیرز نیستیم و از یه جناه دیگه دارم نظر میدم که بگم این موارد مهم باشه یا نباشه .
دیگه عیب معنیش همون عیب هست با این بهانه ها که چی مهمه نمیشه ضعفش را پوشوند .

نه ما جزو طرفدارای گیرز نیستیم، چون نظر و فیدبکی که ما میدیم به گوش سازنده نمیرسه
سازنده اکثر فیدبکاشو از تو فروم رسمی بازی و نظرات تو شبکه های معتبر دیگه می گیره که من و شما تو bc جزوش نیستیم(مگر اینکه شما تو فروم رسمی و جاهای مشابه عضو باشین و نظرتون رو رسونده باشین که اونوقت بحثش جداست)

در کل اون چیزی که من از گردش تو فروم بازی و فروم های معتبر مربوط به بازی دیدم بیشتر بحث روی گیم پلی و مکانیزم شوتر و مولتی پلیر و این حرفاست تا شن و باد و و تکه های بدن......سازنده هم رفته سمت این مسایل ( اگم انتظار دارین سازنده خودش در این حد کمالگرا باشه که تمام قسما رو بی نقص در بباره کوالیشن یا حتی epic در اون حد نبودن و نیستن)

.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
توجه به جزییات خیلی خوبه، به شخصه این چیزها برام مهمه :D ولی اگه کلیت بازی رو بدون مشکل در بیارن، میشه کمبود توجه به جزییات رو نادیده گرفت. به هر حال این اولین بازی هست که The Coalition داره میسازه و واقعا کارش سخته، ای کاش قبل از Gears میزاشتن اول اون بازی خودشون رو بسازن.

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
حرف ما اینه بجای اینکه اون تکه گوشت ها مثل پفک با خوردن پات برت بشن اونور این سرعت را کم کنن و حدقل نصفش کنن
میشه کلیپی چیزی ازش بیاری ؟ فکر نمیکنم مثله پفک جابجا شه جنازه ! تا جایی که یادمه در بدترین حالت مثله سرعت برخورد جنازه حرکت میکنه ! نه که پرت شه اینور اونور ! خیلی اوقاتم اصلا تکون نمیخوره جنازه !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نه ما جزو طرفدارای گیرز نیستیم، چون نظر و فیدبکی که ما میدیم به گوش سازنده نمیرسه
سازنده اکثر فیدبکاشو از تو فروم رسمی بازی و نظرات تو شبکه های معتبر دیگه می گیره که من و شما تو bc جزوش نیستیم(مگر اینکه شما تو فروم رسمی و جاهای مشابه عضو باشین و نظرتون رو رسونده باشین که اونوقت بحثش جداست)

در کل اون چیزی که من از گردش تو فروم بازی و فروم های معتبر مربوط به بازی دیدم بیشتر بحث روی گیم پلی و مکانیزم شوتر و مولتی پلیر و این حرفاست تا شن و باد و و تکه های بدن......سازنده هم رفته سمت این مسایل ( اگم انتظار دارین سازنده خودش در این حد کمالگرا باشه که تمام قسما رو بی نقص در بباره کوالیشن یا حتی epic در اون حد نبودن و نیستن)

.
اگه بخوایم مثل شما فکر کنیم که اصلا باید نظر نداد ! این چیزها مشکلات تکنیکی هستند برید هوا بیاند پایین این مشکل هست چه بخواید یه فرد عادی این حرف را بزنه چه بخواید یه ادم کاملا حرفه این حرف را بزنه . توجه به جزئیات نصف جذابیت یه بازی هست کاملا هم حقیقته .
همون طور که گفتم و خود مایکرو هم تو مصاحبه ها گفته گیرز بازی پرچمدار گرافیکی xbox هست باید توجه بشه بهش .
زیاد درست نیست اینجا اسم بازی را بیارم ولی کنسول مقابل که بازی n را داره با این که یه گیم پلی جذاب کنار شما گذاشته به بهترین نحو توجه به جزئیات گرافیکی میکنه تا جایی که میان حرکت یه جیپ را با بهترین فیزیک ( حتی بخواد به صورت ریل تایم نباشه ) که حتی لغزش تایر روی گِل را طراحی میکنه . ولی شما تو گیرز 4 همون مشکلی را داری که تو گیرز 3 هم داشتی و انیمیشن بازی هم از زمان گیرز 3 با کمترین تغییرات را تو گیرز 4 مشاهده میکنی که همین انیمیشن بازی تو روند بازی با دیدنش به راحتی درصد بالایی از جذابیت بصری را برات میسازه . بالاخره بازی ساخته میشه که بتونه هر سلیقه ای را راضی نگه داره یه بازی کامل اسمش همینه این را قبول ندارید دیگه من صحبتی ندارم !

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
اگه بخوایم مثل شما فکر کنیم که اصلا باید نظر نداد ! این چیزها مشکلات تکنیکی هستند برید هوا بیاند پایین این مشکل هست چه بخواید یه فرد عادی این حرف را بزنه چه بخواید یه ادم کاملا حرفه این حرف را بزنه . توجه به جزئیات نصف جذابیت یه بازی هست کاملا هم حقیقته .
همون طور که گفتم و خود مایکرو هم تو مصاحبه ها گفته گیرز بازی پرچمدار گرافیکی xbox هست باید توجه بشه بهش .
زیاد درست نیست اینجا اسم بازی را بیارم ولی کنسول مقابل که بازی n را داره با این که یه گیم پلی جذاب کنار شما گذاشته به بهترین نحو توجه به جزئیات گرافیکی میکنه تا جایی که میان حرکت یه جیپ را با بهترین فیزیک ( حتی بخواد به صورت ریل تایم نباشه ) که حتی لغزش تایر روی گِل را طراحی میکنه . ولی شما تو گیرز 4 همون مشکلی را داری که تو گیرز 3 هم داشتی و انیمیشن بازی هم از زمان گیرز 3 با کمترین تغییرات را تو گیرز 4 مشاهده میکنی که همین انیمیشن بازی تو روند بازی با دیدنش به راحتی درصد بالایی از جذابیت بصری را برات میسازه . بالاخره بازی ساخته میشه که بتونه هر سلیقه ای را راضی نگه داره یه بازی کامل اسمش همینه این را قبول ندارید دیگه من صحبتی ندارم !

شما کلا اونقدر اعصابت خرد هستش که پستای من رو نمی خوونی فکر کنم(میخوای یه چوبم بدم بزنی منو:D)

اگر پستای بنده رو بخوونید می بینید که کاملا مثل شما فکر می کنم و طرفدار نظر شما هستم ، ولی من تو پستام دارم واقعیت جاری رو توضیح میدم....دارم کشش سازنده رو توضیح میدم
اگر شما میخوای کوالیشن کیفیتی در حد سازنده بازی اون جیپ داشته باشه:D و این همه به همه چیز ریزبین باشه سخت در اشتباهید...توقعتون رو بیارین پایین.... کوالیشن در اون حد نیس اصلا
به نظر من همین که کوالیشن یه چیزی دربیاره که بشه اسمشو گیرز گذاشت و باهاش حال کرد شاهکار کرده بیشتر از این توقع بیجا داشتن از توانایی ایناس(جزییات نگر نیستن اینا)

یعنی یه جور واقع بین هستم تا ایده ال گرا.....حالا این نظر شخصی من هست

.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شما کلا اونقدر اعصابت خرد هستش که پستای من رو نمی خوونی فکر کنم(میخوای یه چوبم بدم بزنی منو:D)

اگر پستای بنده رو بخوونید می بینید که کاملا مثل شما فکر می کنم و طرفدار نظر شما هستم ، ولی من تو پستام دارم واقعیت جاری رو توضیح میدم....دارم کشش سازنده رو توضیح میدم
اگر شما میخوای کوالیشن کیفیتی در حد سازنده بازی اون جیپ داشته باشه:D و این همه به همه چیز ریزبین باشه سخت در اشتباهید...توقعتون رو بیارین پایین.... کوالیشن در اون حد نیس اصلا
به نظر من همین که کوالیشن یه چیزی دربیاره که بشه اسمشو گیرز گذاشت و باهاش حال کرد شاهکار کرده بیشتر از این توقع بیجا داشتن از توانایی ایناس(جزییات نگر نیستن اینا)

یعنی یه جور واقع بین هستم تا ایده ال گرا.....حالا این نظر شخصی من هست

.
اعصاب من خرد نیست خیلی هم راحت دارم حرف میزنم .
هنوز بازی عرضه نشده که بخوایم سطح کار The Coalition را عرض یابی کنیم ! اتفاقا برعکس کار The Coalition از نظر گرافیکی خیلی هم عالیه با توجه به ریمیکی از گیرز 1 دیدیم و همچنین گرافیکی که تو نمایشگاه e3 از گیرز 4 دیدیم . دلیل نداره وقتی از یه جایی ایراد میگیرم یعنی دارم کار سازنده را کلا زیر سوال میبرم .
من میگم فیزیک ترکیدن کارکتر و تیکه گوشت های زمین تغییر نکرده و همچنین انیمیشنها ضعف بازیه که دارم میبینمش ولی دلیل نمیشه منظورم این باشه The Coalition توانایی این را نداره که این ها را بهتر کنه بلکه منظورم اینه اینها کلا بی توجه بودن و شاید وقت نکردند به این ضعف ها رسیدگی کنند . دیگه یه سازنده سطح متوسط هم میتونه قسمت انیمیشن و فیزیک بازی را دست خوش تغییرات قرار بده چه بمونه استودیویی مثل The Coalition با اون همه کارمندهای برجسته که استخدام کردند نتونه این کار را بکنه ؟! پس ببین وقتی ایراد میگیرم دلیلش چیه ؟ اول اینکه میگید مهم نیست برای طرفداراش که باید بگم هست و الان این حرف را میزنید که نباید از استودیو انتظار داشت !
پس اینکه بیای بگی از تیم باید انتظار نداشت اتفاقا برعکس انتظارم خیلی بالاست !

آخرین ویرایش:

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
اول اینکه میگید مهم نیست برای طرفداراش که باید بگم هست و الان این حرف را میزنید که نباید از استودیو انتظار داشت !
این لینک فروم گرزه ، متاسفانه یا خوشبختانه تا به حال یک تاپیکم درباره نحوه ترکیدن و انیمیشن ها زده نشده ! شما میتونی اولیش باشی البته !

نکن آقا جان ! شما داری آنچارتد 4 رو میکوبی تو سر گرز ! اونم در تاپیک گرز !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
نکن آقا جان ! شما داری آنچارتد 4 رو میکوبی تو سر گرز ! اونم در تاپیک گرز !
چرا جو میدی ؟
بنده اصلا انچارتد ۴ رو بازی نکردم ....اسمش رو هم اول من نیاوردم Gartall آورد.
پس یکم قبل نوشتن پست فکر کنید.

چیزی که من گفتم در تکمیل حرف Gartall بود و اونم اینه که هر چقد هم که گیرز ۴ عالی باشه(که هست بنظرم) دقت به جزییات در حدی که من و Gertall میخواهیم درش رعایت نشده(با چیزی که تا حالا ازش دیدیم)
و به نظرم کوالیشن در این حد به جزییات اهمیت نمیده....همین.

.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این لینک فروم گرزه ، متاسفانه یا خوشبختانه تا به حال یک تاپیکم درباره نحوه ترکیدن و انیمیشن ها زده نشده ! شما میتونی اولیش باشی البته !
منطق فن بوی های گیرز برای چیزایی که تا حالا بوده و تصحیح نشده اینه که چون هیچ تاپیکی نداره پس مهم نیست و ایراد به حساب نمیاد؟ فکر میکنید فقط شما چند نفر (که خودتون رو فقط فن میدونید و بقیه رو هیتر) طرفدار بازی هستید؟ الان اینکه مثلا شرکت های دیگه اینطور مشکلات رو در طی چندین سال نداشتن و همیشه در صدد پیشرفت و رفع ایرادات بودن، کمیونیتشون میره بهشون میگه؟ اون نمایش گیرز توی E3 رو به هرکسی نشون میدادم اولین چیزی که از دهنش در میومد این بود که این جسدها چرا دارن اینطوری ظایع پرواز میکنن از پشت موانع! همین عوامل کوچیک باعث میشه که کلیت یه نمایش و گرافیک بصری یه عنوان اونطور که باید به چشم نیاد. یه چیز خیلی بدیهی هست این ایرادات بازی که باید برطرف میشدن اما میبینیم که هیچ تغییری نکردن.
ماها هم حق داریم که مثلا نخوایم اینطور چیزا رو ببینیم. حداقل بعد از نزدیک به 10 سال شماره اول و حالا که شماره 4 ام داره میاد.

• Like
Reactions: HalfLife G

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منطق فن بوی های گیرز برای چیزایی که تا حالا بوده و تصحیح نشده اینه که چون هیچ تاپیکی نداره پس مهم نیست و ایراد به حساب نمیاد؟ فکر میکنید فقط شما چند نفر (که خودتون رو فقط فن میدونید و بقیه رو هیتر) طرفدار بازی هستید؟ الان اینکه مثلا شرکت های دیگه اینطور مشکلات رو در طی چندین سال نداشتن و همیشه در صدد پیشرفت و رفع ایرادات بودن، کمیونیتشون میره بهشون میگه؟ اون نمایش گیرز توی E3 رو به هرکسی نشون میدادم اولین چیزی که از دهنش در میومد این بود که این جسدها چرا دارن اینطوری ظایع پرواز میکنن از پشت موانع! همین عوامل کوچیک باعث میشه که کلیت یه نمایش و گرافیک بصری یه عنوان اونطور که باید به چشم نیاد. یه چیز خیلی بدیهی هست این ایرادات بازی که باید برطرف میشدن اما میبینیم که هیچ تغییری نکردن.
ماها هم حق داریم که مثلا نخوایم اینطور چیزا رو ببینیم. حداقل بعد از نزدیک به 10 سال شماره اول و حالا که شماره 4 ام داره میاد.

• Like
Reactions: Gartall

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اونایی که فن خفن گیرز 4 هستند و تو فروم گیرز فعالیت دارن خواهشا برن این ایراداتی که ما میگیم تو تاپیک گیرز مطرح کنن شاید بر طرف کردند :D چون به جان خودم پرواز کردن جسدها واقعا بدجوری به نمای گرافیک بازی ضربه میزنه به نظرم من اگه کاری کنن بعد کشته شدن دشمنها همون ثابت بمونه و تکون نخورن خیلی بهتره ! یا حداقل پشت سنگر ها و موانع گیر کنند و بمونند ! واقعا من نمیتونم درک کنم چطوری The Coalition چنین ایده ای برای خودش پیاده کرده حتی جسدها سنگینی خودشون را ندارند و بعد کشته شدند مثل بادکنک میرن هوا ! این واقعا چه نوع طراحی هست که انجام دادند ؟!
خلاصه 3 ماه مونده تا بازی بیاد به نظرم وقت کمی نیست که بتونن این ایراد را برطرف کنند اونایی که ادعا دارن ما تو فروم گیرز فعالیت داریم برن بگن شاید واقعا یه کاری تونستند انجام بدند .

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
باز همون بحث قدیم شروع شد...من نمیدونم چه اصراریه که مثلا اینجا بحث مطرح بشه کش داده بشه انگار لینک مستقیم به کوالیشن داره!! چیزی که شما ازش ناراضی هستی شدیدا به احساساتت لطمه زده وظیفه خودته فیدبک کنی نه شخص دیگه ... بحثم که میشه تو این فروم همه استاد میشن تو تحلیل گیرز ولی میگیم برید اونجا تحلیلاتون رو ارائه بدین میگید فنای خفن گیرز 4 باید برن فیدبک بدن !!!! که چیو اینجا ثابت کنید رو درک نمیکنم !!!! الان شما فن گیرز نیستید ؟؟؟ یا فن گیرز تو بازیسنترید فقط ؟؟الان فیدبک دادن اینجا میرسه دست رادفرگوسن؟؟؟؟ با رمان نوشتن اینجا چیزی درست میشه به جایی میرسه ؟؟اینکه شما اولین نفری هستی رو این مسئله قفلی زدی تو فرومم بهش اصلا منشن نشده نشون میده گیرز بازا چیزای دیگه براشون ارجحیت داره چه خوشت بیاد چه نیاد .. حالا مشکل واقعی هم باشه اینا به ارجحیت میرسن !! ابعدشم هنوز گیرز 4 جز یه نسخه الفا یه ویدیو ای 3 چندتا ویدیو جسته گریخته چیزی ازش نیومده که پیش پیش فن ها بازی با مشکلاتشو مشخص کردین :D خواهشا بزارید بازی ریلیز شه بعد فناشو مشخص کنید فیدبکتون رو هم فروم گیرز بدین اگه واقعا دلتون به حال بازی سوخته هدف دیگه ای ندارین .....چون حده اقل برای ما چیزای دیگه مهمتره تا فیزیک یه جسد تو بازی...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
جالبه این بحث پفکی بودن فیزیک اجساد 20-30 صفحه پیش شد بعد یکی گقت درسته تو Geow 1,2 بهتر بود و..لان دوباره همون جوری و مدلی تکرار شد + رعد و برق و.. که بهش اضافه شد
حالا اونور تو فروم گرز میگفتید همون چند ماه پیش که یکبار بحث کردین چه بسا نتیجه بهتری داشت و چه بسا جوابی میدادن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
باز همون بحث قدیم شروع شد...من نمیدونم چه اصراریه که مثلا اینجا بحث مطرح بشه کش داده بشه انگار لینک مستقیم به کوالیشن داره!! چیزی که شما ازش ناراضی هستی شدیدا به احساساتت لطمه زده وظیفه خودته فیدبک کنی نه شخص دیگه ... بحثم که میشه تو این فروم همه استاد میشن تو تحلیل گیرز ولی میگیم برید اونجا تحلیلاتون رو ارائه بدین میگید فنای خفن گیرز 4 باید برن فیدبک بدن !!!! که چیو اینجا ثابت کنید رو درک نمیکنم !!!! الان شما فن گیرز نیستید ؟؟؟ یا فن گیرز تو بازیسنترید فقط ؟؟الان فیدبک دادن اینجا میرسه دست رادفرگوسن؟؟؟؟ با رمان نوشتن اینجا چیزی درست میشه به جایی میرسه ؟؟اینکه شما اولین نفری هستی رو این مسئله قفلی زدی تو فرومم بهش اصلا منشن نشده نشون میده گیرز بازا چیزای دیگه براشون ارجحیت داره چه خوشت بیاد چه نیاد .. حالا مشکل واقعی هم باشه اینا به ارجحیت میرسن !! ابعدشم هنوز گیرز 4 جز یه نسخه الفا یه ویدیو ای 3 چندتا ویدیو جسته گریخته چیزی ازش نیومده که پیش پیش فن ها بازی با مشکلاتشو مشخص کردین :D خواهشا بزارید بازی ریلیز شه بعد فناشو مشخص کنید فیدبکتون رو هم فروم گیرز بدین اگه واقعا دلتون به حال بازی سوخته هدف دیگه ای ندارین .....چون حده اقل برای ما چیزای دیگه مهمتره تا فیزیک یه جسد تو بازی...
میخواید کلا این جا هیچ بحثی انجام نشه؟ چون وصل نیست به فروم گیرز و راد نمیاد بخونه. کلا اگه صلاح دیدید جمع کنیم فروم رو چون به هیچ کودوم از شرکت های بازی سازی وصل نیستن تاپیکامون.

• Like
Reactions: Gartall

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر