Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
باید جعبه ای که از اون موجودات بمبی !!! دارن رو بریزی رو سرش . یه جعبه س هلش بده
باید Y رو بزنی وقتی افتادن رو زمین

نه ..جعبه معبه نیستش..روی یه پل خراب شده هستیم اونجارو میگم چیکار باید بکنم اون غول تو اب رو بکشم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان ممکنه داستان رو حتی کوچیکترین جزئیاتش رو اسپویل نکنید خواهشا! باور کنید خیلی ها هنوز بازی نکردن من خودم 2 هفته دیگه می خوام تازه شروع کنم..
تا وقتی تاپیک مهم هست لطفا اسپویل نکنید.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام ... من جدیدا با یه مشکل اعصاب خرد کن مواجه شدم :D الان هر بازی مثل gears 3 , forza 4 , batman ... خیلی بی کیفیت و با لرزش دیده میشه ... مثلا تو forza انقد لبه ها میلرزه و دندونه دار هست که نگو :D ...
حالا نمیدونم مشکل از x360 یا tv ه یا ... :D ممنون میشم کمکم کنین :)

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اونجا که با کول باید مورتار ورداریم بزنیم اون غوله تو اب رو بکشیم چطوریه دقیقا؟من یه 3 4 بار با مورتار زدم اخر دیگه مورتاری ظاهر نشد گیر افتادم همونجا رو پل

راستی چطوری باید لوکاست هارو گروگان بگیریم؟
واسه گروگان گرفتن وقتی میبینی لوکاست ها رو زمین افتادن دارن خودشون رو میکشن میری کنارشون X رو میزنی
اونجا هم اول بگو دقیقا روی کجای پلی.چون چند جای مختلف داره.
اگه آخریشی برو انتهای پل یه چیزه کانتینر ماننده اونو باید بری کنارش هل بدی تا بیوفته

---------- نوشته در 10:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

سلام ... من جدیدا با یه مشکل اعصاب خرد کن مواجه شدم :D الان هر بازی مثل gears 3 , forza 4 , batman ... خیلی بی کیفیت و با لرزش دیده میشه ... مثلا تو forza انقد لبه ها میلرزه و دندونه دار هست که نگو :D ...
حالا نمیدونم مشکل از x360 یا tv ه یا ... :D ممنون میشم کمکم کنین :)
TV معمولی داری یا lcd ?

.pepe.

کاربر سایت
Sep 1, 2011
22
سلام العلیکم
این قسمت co op رو چه جوری باید بیاریم که چند نفری مراحل بازیو بریم جلو؟
دیشب با شعف فراوان رفتیم بازی کنیم نتونستیم

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی

---

TV معمولی داری یا lcd ?

باو یه tv lcd sony 40 inch دارم ... یکی هم samsung lcd tv 26 inch تو 2 تاشم داغونه ... :(
البته قبلا با sony خیلی خوب بود هم ps3 هم 360 ... الان رو ps3 بازی ندارم ببینم کیفیت اون هم داغونه یا نه ...
امکان دارم از lt2 باشه ؟!! تو تاپیک gears 3 هم یکی لرزش لبه ها و... شاکی بود ...
حالا نمیدونم قضیه چیه :( با چند تا کابل hdmi هم تست کردم .. کلا از بیخ مشکل داره :( موقع هایی هم که صفح یه لحظه سیاه میشه(مثلا لودینگ) چند لحظه رد تصویر قبلی رو صفحه میفته ... به نظر میرسه تصویر یکم دیر میاد و میره :D
شرمنده اگه off topic بود لامصب بدجور رو اعصابمه ...

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
باو یه tv lcd sony 40 inch دارم ... یکی هم samsung lcd tv 26 inch تو 2 تاشم داغونه ... :(
البته قبلا با sony خیلی خوب بود هم ps3 هم 360 ... الان رو ps3 بازی ندارم ببینم کیفیت اون هم داغونه یا نه ...
امکان دارم از lt2 باشه ؟!! تو تاپیک gears 3 هم یکی لرزش لبه ها و... شاکی بود ...
حالا نمیدونم قضیه چیه :( با چند تا کابل hdmi هم تست کردم .. کلا از بیخ مشکل داره :( موقع هایی هم که صفح یه لحظه سیاه میشه(مثلا لودینگ) چند لحظه رد تصویر قبلی رو صفحه میفته ... به نظر میرسه تصویر یکم دیر میاد و میره :D
سلام عزیز من بودم هنوز هم همون طوره تازه deus ex هم که مشکل نداشت هم گذاشتم همین طوری شده!فعلا با اینا تست کردم در ضمن هم با tv led samsung وضعتم اینه! فک کنم از این lt باشه!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
احتمالا تنظیماتت پریده. برو تو
system settings>>>>console settings>>>>display>>>>HDTV setting ایننجا بر اساس TV که داری تنظیمش کن.مثلا برای من full hd هستش گذاشتم رو 1080p
تو reference بذار expended
hdmi color هم که رو Auto
display discovery بذار رو enable
به lt هیچ ربطی نداره

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
احتمالا تنظیماتت پریده. برو تو
system settings>>>>console settings>>>>display>>>>HDTV setting ایننجا بر اساس TV که داری تنظیمش کن.مثلا برای من full hd هستش گذاشتم رو 1080p
تو reference بذار expended
hdmi color هم که رو Auto
display discovery بذار رو enable
به lt هیچ ربطی نداره

درست نمیشه :(

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
امروز به لایو وصل شدم بعد که خواستم بازی کنم تو بازی گفت فایله سیوت خرابه بعدش سیوام پاک شد .... چرا ؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر