Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
منم بازی رو انجام دادم.30 min اول بازی ولی نمیدونم چرا انتظارات منو براورده نکرد ؟ شاید زیادی توقعم رو بالا برده بود
بازی خوبیه بهتره بگم همه چیزه بازی گیرزاف واریه !

البته تازه شروع کردم و هنوز تو ناوچه ام .

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
اون مپی هست که سنگهاش برجسته به نظر میاد(همون که مرغ داره)... برین تو اون مپ وقتی مردین دکمه X رو بزنید تا ghost camera بیاد.. حالا دقیقا برین روی یکی از اون غلوه سنگهای کف زمین زوم کنید و میبینید که با حرکت دادن دوربین بافت سنگها هم تغییر میکنه..!
من که خودم نفهمیدم این دیگه چه فن آوری هست..؟

لول...:d

Normal map

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
سلام دوستان ،همون اوايله بازي روي ناوچه،اين موجود بزرگه كه مياد شبيه ماهيه،چجوري بايد بكشمش؟هرچاش تير ميزنم آخرش منو ميخوره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
سلام دوستان ،همون اوايله بازي روي ناوچه،اين موجود بزرگه كه مياد شبيه ماهيه،چجوري بايد بكشمش؟هرچاش تير ميزنم آخرش منو ميخوره

تو چشماش بود فکر کنم! رنگش متمیازه اون قسمتی که باید بزنی و زرده...

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اون مپی هست که سنگهاش برجسته به نظر میاد(همون که مرغ داره)... برین تو اون مپ وقتی مردین دکمه X رو بزنید تا ghost camera بیاد.. حالا دقیقا برین روی یکی از اون غلوه سنگهای کف زمین زوم کنید و میبینید که با حرکت دادن دوربین بافت سنگها هم تغییر میکنه..!
من که خودم نفهمیدم این دیگه چه فن آوری هست..؟

لول...:d

paralax mapping نبود؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اسپویل داستانی وحشتناک ( مربوط به Chapter Brothers To The End )

وای عجب چپتری بود ، تنها بازیی بود که اشکم رو در آورد ، لحظه مرگ دام خیلی احساسی بود ، هنوز تمومش نکردم ولی تا اینجای کار ( ACT IV , Chapter 6 ) بازی فوق العاده بوده

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,030
نام
آریا
DLC بازی با نام RAAM`s Shadow تآیید شد ! :D عجب اسم زیبایی داره ! :D 3 ساعت بخش تک نفره داره که داستانش قبل از GeoW 1 اتفاق می افته ! یه سری چیزای دیگه هم داره که اینجا باید بخونین.

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
DLC بازی با نام RAAM`s Shadow تآیید شد ! :D عجب اسم زیبایی داره ! :D 3 ساعت بخش تک نفره داره که داستانش قبل از GeoW 1 اتفاق می افته ! یه سری چیزای دیگه هم داره که اینجا باید بخونین.

مرسی از خبر . کی میاد این DLC زیبا ؟؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,030
نام
آریا
مرسی از خبر . کی میاد این DLC زیبا ؟؟
13 دسامبر با قیمت 1200 پوینت و 250 تا Gamerscore ! یه سری چیز هم برای بخش مولتی پلیر داره :
six new multiplayer characters, the Chocolate Weapon Set
من معمولآ اخبار DLC ها رو تعقیب نمیکنم ولی این چون اسم RAAM توش بود و برای قبل از GeoW 1 هم هست خیلی نظرم رو جلب کرد ! :D

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
سلام !
اقا من امروز 360 دوستم رو ازش یه چند روزی پیچوندم بشینم این گیرز 3 رو بازی کنم :D حدودا یک ساعتی بازی کردم ! به نظر بازی قشنگی اومد !
اول اینکه می شه یکی داستان بازی رو به صورت خلاصه برام بگه ؟ :D هیچکدوم از قبلی ها رو بازی نکردم :D
دوم هم اینکه بازی در حالت نرمال حدودا چند ساعت هست ؟
ممنون

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
واقعا کسی فکر میکرد که از این بازی ایراد بگیرن و به طرفداراش توهین بشه؟)x
خودتون این لینک رو ببینید تا همه چیز دستگیرتون بشه.
اگر هم تونستید بی جواب نذاریدش.:boxing:
فشار Geow خودش طرف داغون کرده , دیگه ما بیش از این داغ دلش تازه نکنیم بهتره ...
دوم هم اینکه بازی در حالت نرمال حدودا چند ساعت هست ؟
حدود 8-9 ساعت ...

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب امروز بازی رو تموم کردم

به جرات میتونم بگم بهترین TPS بود که تا الان بازی کردم و تنها بازیی بود که باعث شد اشکم در بیاد

به نظرم به بهترین شکل ممکن تمومش کردن و اگه ادامه ایی براش نسازن بهتره ( حداقل توی دوره زمانی Delta نباشه )

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اسپویل داستانی وحشتناک ( مربوط به Chapter Brothers To The End )

وای عجب چپتری بود ، تنها بازیی بود که اشکم رو در آورد ، لحظه مرگ دام خیلی احساسی بود ، هنوز تمومش نکردم ولی تا اینجای کار ( ACT IV , Chapter 6 ) بازی فوق العاده بوده
واقعا صحنه ی دردناکی بود.اشک توی چشمام جمع شده بود و بغض گلوم رو گرفته بود.داداشم پیشم بود وگرنه گریه میکردم.
منم الان تازه chapter 5 که فکر کنم آخریشه.چیدن مراحل فوق العاده بوده.راستی اگه کسی ویدئویی از لحضات مرگ دام داره بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر