Gears of War 2

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,055
نام
محمد امین
از همه دوستان سپاسگذارم!
والا اسمشون باید همین reaver که شما می فرمایید باشه:-"
در جواب هم باید عرض کنم که اصلا مجال نمیده که من به لنگش شلیک کنم که!( خو شایدم من درست نیگا نیم کنم و این یارو لنگش خیلی وقته به من ریور من وصله و ...)
حالا صبح یه نیگا میکنم ببینم کی به کیه!
از همه بچه ها سپاسگذارم!:love:

بار اول که تو تونل هستی و اون موجوده بزرگتر از خودت دنبالت میکنه تو اون موقعه باید تیر اضافی نزنی وقتی که اومد نزدیکت به زیر دهانش شلیک کن تا اون سپر روی سرش به پره بعد که دوباره آمد باز هم به دهانش شلیک کن چندبار که این کارو انجام بدی بعد از تونل خارج میشی..

راستی با آنالوگ سمت راست میتونی یک جوریای جا خالی بد..

از تونل هم که خارج شدی همونطور که دوستان گفتن باد عمل کنی..

حالا تو تونل هستی یا اومدی بیرون..؟

چطوری میشه تو xboxliveبا بچه های بازی سنتر بازی کرد باید برای هم invite بفرستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برو تو بخش لایو بچه های فعال رو ادد کن بعد ازشون بخواه اگر GOW بازی میکنن شما هم اینوایت کنند..

البته یک مدتی هست بچه ها خیلی کم این بازی رو انجام میدن همه فیفا باز شدن..:sick:

alip30

کاربر سایت
Mar 26, 2006
84
نام
یه بنده خدا
بار اول که تو تونل هستی و اون موجوده بزرگتر از خودت دنبالت میکنه تو اون موقعه باید تیر اضافی نزنی وقتی که اومد نزدیکت به زیر دهانش شلیک کن تا اون سپر روی سرش به پره بعد که دوباره آمد باز هم به دهانش شلیک کن چندبار که این کارو انجام بدی بعد از تونل خارج میشی..

راستی با آنالوگ سمت راست میتونی یک جوریای جا خالی بد..

از تونل هم که خارج شدی همونطور که دوستان گفتن باد عمل کنی..

حالا تو تونل هستی یا اومدی بیرون..؟

برو تو بخش لایو بچه های فعال رو ادد کن بعد ازشون بخواه اگر GOW بازی میکنن شما هم اینوایت کنند..

البته یک مدتی هست بچه ها خیلی کم این بازی رو انجام میدن همه فیفا باز شدن..:sick:

بیرون بودم!
حل شد!با راهنمایی دوستان!
لایوم کجا بید برادر!:sick:ما دهاتیا لایو بیلمریم چی بیده!:((

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوستان با اینکه دیر شده ولی:
به نظرتون کدوم قسمت بازی دارای بهترین گرافیکه؟
به نظر خودم اون جا که همه جا آتیش گرفته(که اوایل بازی هست و بعد از بیرون اومدن از اون تونله بش میرسیم):love:
و اول Act 3 که بارون میاد و رعد و برق میزنه واقعا خارق العاده هست...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به نظر من هم ACT 3 خوب بودش ولی توی ACT 4 که وارد تونل ها زیرزمینی و قصرهای لوکاست ها میشدیم فوق العاده بودش. اصلا قصرها و جزئیاتش رو هرچی نگاه می کردم سیر نمیشدم:biggrin1:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
به نظر من هم ACT 3 خوب بودش ولی توی ACT 4 که وارد تونل ها زیرزمینی و قصرهای لوکاست ها میشدیم فوق العاده بودش. اصلا قصرها و جزئیاتش رو هرچی نگاه می کردم سیر نمیشدم:biggrin1:
ولی من آرزو داشتم هر چی زودتر از Act 4 بیایم بیرون:biggrin1:.آخه خیلی تاریک بود و جز بعضی جاهاش(مثل اونجا که با اون تله کابینه:biggrin1: رو هوا میرفتیم و قصر ملکه از دور پیدا بود)بقیه جاها تاریک بودن و نمیشد اون بافتا و نورپردازی زیبا رو مانند جاهای دیگه دید.:(
ولی من بافت و نورپردازی عین این بازی تا الان ندیدم:love::love::love:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,055
نام
محمد امین
گرافیک که یکطرف ولی نکته مثبت این باز گیم پلی فوق العادش بود..

7 تیر هم اولین DLC از بازی بر روی دیسک ها میاد که شامل تمام MAP های جدید به همراه یک سری MAP خیلی جدید و یک مرحله از بازی که دام و مارکوس خودشون رو شکل لوکاستها میکنن و یک مخفی کاری رو نمایش میدن..

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
گرافیک که یکطرف ولی نکته مثبت این باز گیم پلی فوق العادش بود..

7 تیر هم اولین DLC از بازی بر روی دیسک ها میاد که شامل تمام MAP های جدید به همراه یک سری MAP خیلی جدید و یک مرحله از بازی که دام و مارکوس خودشون رو شکل لوکاستها میکنن و یک مخفی کاری رو نمایش میدن..

تو ماه جولای میاد یعنی مرداد تو تیر نمیاد.شامل مپ های قبل و مپ پک (7 مپ جدید)Dark Corner و جاهایی است که از بازی اصلی حذف شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر