Gears of War 2

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
میگم مطمئنی بازی رو روی درجه آخر تموم کردی..! البته دام BOT باشه نه نوید.
آره می تونی از نوید بپرسی چون به علت مشکل اینترتمون من و اون سخت ترین مراحل بازی رو مجبور شدیم تنهایی بریم. یکی اون قسمتی بود که باید زن Dom رو پیدا می کردی که خیلی داغون بود. و اواخر Act 4 و اوایل Act 5 بقیش هم که واقعا بچه بازی بودش. چون یادم نمیاد با نوید جای خاصی گیر کرده باشیم یا مثلا اگه من نبودم یا نوید نبودش نمی شد اوجا رو رد کرد. شما شماره یک رو بازی کرده باشی این حرف رو نمیزنه. رو Insane جنرال RAAM رو به بدبختی میشد کشتش

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,126
آره می تونی از نوید بپرسی چون به علت مشکل اینترتمون من و اون سخت ترین مراحل بازی رو مجبور شدیم تنهایی بریم. یکی اون قسمتی بود که باید زن Dom رو پیدا می کردی که خیلی داغون بود. و اواخر Act 4 و اوایل Act 5 بقیش هم که واقعا بچه بازی بودش. چون یادم نمیاد با نوید جای خاصی گیر کرده باشیم یا مثلا اگه من نبودم یا نوید نبودش نمی شد اوجا رو رد کرد. شما شماره یک رو بازی کرده باشی این حرف رو نمیزنه. رو Insane جنرال RAAM رو به بدبختی میشد کشتش
من دو تا شو رویه Insane تمام کردم.. به نظر من قسمت 2 سخت تر بود..قسمت 1 هم فقط RAAM سخت بود..

مثلا تو چند مرحله دام همینطوری سرش رو مینداخت پایین و میرفت جلو..!! بعد فوری DOWN میشد و این باعث میشد که من یا خودم بمیرم یا دام کشته میشد..:mad:

ممنون دوست عزیز همین 4-5 ساعت هم خوبه:smile:
من دارم میگم عمراً بیشتر از دو ساعت گیم پلی داشته باشه..!!!

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نه دیگه ! تمام مپ هایی که تا الان روی XBL قرار میگرفتن و قابل دانلود بودن + Dark Corner که شامل 7 تا مپ هستش !

کلا فکر کنم حدود 20 تا مپ باشه !

نه نوید جان داری اشتباه میکنی!:biggrin1:
اینطور که من دیدم Dark Corners و All Fronts دوتا پک جدا از هم هستن که با هم همزمان داخل XBL قرار میگیرند.

• Dark Corners Pack : شامل 7 تا مپ جدید + Road to Ruin هستش! به قیمت 1200 MP

• All Fronts Pack : شامل Flashback Map + Snowblind Map + Combustible Map + Dark Corners Map و Road to Ruin هستش! به قیمت 1600 MP ( اون 7 تا مپ Dark Corners داخل All Fronts Pack هم هستش )

این کار رو کردند که اونایی که قبلا 3 تا Map Pack های قبلی رو گرفتند دیگه لازم نباشه به خاطرش پوینت بدن و دانلود کنند!در اصل Dark Corners Pack برای اونایی هستش که قبلا 3 تا Map Pack هارو دانلود کردند.:smile:

بنده از Epic Gams Forums اینجوری متوجه شدم!حالا اگه دوستان خواستند برن خودشون ببینند!:smile:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نه دیگه ! تمام مپ هایی که تا الان روی XBL قرار میگرفتن و قابل دانلود بودن + Dark Corner که شامل 7 تا مپ هستش !

کلا فکر کنم حدود 20 تا مپ باشه !
نه دیگه باز سوتی دادی:biggrin1: راستی اینی که الان گفتین باید 1600 MP تو Live براش بدیم رو DVD هم میادش؟ اگه آره ضرر نمیکنند اینا؟ چون هم دارن رو Live میزارن هم بیرون میدن. البته چون همزمان هستش دارم میگم.

نوید جون چطوره:biggrin1:

mooZmar

کاربر سایت
Oct 20, 2008
29
سلام

من الان اونجایی هستم که برای اولین بار کویین رو پیدا میکنیم...بعدش کویین به اون بغلیش دستور میده که اینارو بکش!!
راه خاصی داره کشتنش؟؟
چون هی از دور ستونا به من شلیک میکنه...یه بار هم یه ستون رو میندازه و بعدش یهو جلوم ظاهر میشه و با سلاحش من و میکشه..

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
سلام

من الان اونجایی هستم که برای اولین بار کویین رو پیدا میکنیم...بعدش کویین به اون بغلیش دستور میده که اینارو بکش!!
راه خاصی داره کشتنش؟؟
چون هی از دور ستونا به من شلیک میکنه...یه بار هم یه ستون رو میندازه و بعدش یهو جلوم ظاهر میشه و با سلاحش من و میکشه..
موقعی که تیر میزنه باید سنگر بگیری و از جلوی تیر هاش جا خالی بدی موقعی هم که ستونا رامیندازه باید بپری اونطرف بعد وقتی رو صفحه کلید b ظاهر شد تن تن فشار بده تا نتونه بکشدت همین کار هی باید انجام بدی:cheesygri

mooZmar

کاربر سایت
Oct 20, 2008
29
موقعی که تیر میزنه باید سنگر بگیری و از جلوی تیر هاش جا خالی بدی موقعی هم که ستونا رامیندازه باید بپری اونطرف بعد وقتی رو صفحه کلید b ظاهر شد تن تن فشار بده تا نتونه بکشدت همین کار هی باید انجام بدی:cheesygri
ممنون از جواب!

خوب من کی بکشمش؟ :D
اینجوری که فقط زنده میمونم :D

البته فکر کنم بعد جنگ تن به تن(با همون زدن B ) بشه چند تا تیر بهش زد..

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
ممنون از جواب!

خوب من کی بکشمش؟ :D
اینجوری که فقط زنده میمونم :D

البته فکر کنم بعد جنگ تن به تن(با همون زدن B ) بشه چند تا تیر بهش زد..
شما اصلا لازم نیست بکشیدش چون اینجا نمیمیره:biggrin1: شما 3 بار باید باهاش Chainsaw کنید و دکمه B رو بزنید بعدش Demo میشه و ببینید که چی میشه بقیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر