Forza Horizon

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,969
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام خوساتم بدونم که مسابقه اول رو ببری نمیشه سیو کرد دمو رو میگم فکر کنم باس یه سر تا آخرش رفت ها؟

قربون شکلت دمو که دیگه سیو نداره . کلا 3 تا مسابقه رو هم میشه 20 الی 30 مین :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان از بخش تاریخ عرضه بازی ها یه سوال داشتم،
الان بازی طبق تاریخ عرضه رسمی خودش عرضه شده یا میشه یاجیتگ و لیک شده و اینجور چیزاش عرضه شده؟

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
این مسابقه اخر دمو واقعا جذابه!خیلی خیلی خیلی حال میده!من برا اولین بار گفتم با دنده و کلاچ برم ببینم چقدر ممکنه سخت بشه...خیلی هیجانش میره بالا...حواست باید به بقیه ماشینا و ترمز و دنده و...باشه و از همه باحالتر ترافیک باشه که یه وقت تو ماشین ملت نری!من در کل اول بازی از dodge viper 2013 خوشم نیومد ولی وقتی تو این مسابقه اخریه باهاش روندم خیلی حال داد...اینقدر سرگرم میشید و باید تمرکز کنید که دیگه نمیتونید مثل فورتزا4 به دور موتور برای تعویض نگاه کنید!بنابراین از اینکه وقتی دور موتور به حد اخرش میرسید دورموتور توی داشبورد قرمز میشد خیلی خیلی خیلی خوشم میومد و خیلی کمک شایانی به قضیه کرد...
درکل برای چندمین بار که شاهکاره!فقط منتظر بازی اصلی و لامبورگینی اونتادور هستم!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,055
نام
محمد امین
جمع کن بابا تو اصلا میدونی تیون چیه ؟ همه عالم و آدم حال کردن و تعریف کردن تو شدی مهندس این وسط ایراد میگیری ؟ :d

تیون فقط به 15 درجه کج کردن لاستیک که نمیگن..!
تو MW رو بنداز یادت به اون میگن تیون..

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
تیون فقط به 15 درجه کج کردن لاستیک که نمیگن..!
تو MW رو بنداز یادت به اون میگن تیون..
تو میدنایت کلاب میخوای:D تو فورزا هر چی تغییر میدادی یا اضافه میکردی رو کارایی ماشین تاثیرواقعی میذاشت ولی تو ارکید ها مثلmwالکیه پس مقایسه نکن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
تو میدنایت کلاب میخوای:D تو فورزا هر چی تغییر میدادی یا اضافه میکردی رو کارایی ماشین تاثیرواقعی میذاشت ولی تو ارکید ها مثلmwالکیه پس مقایسه نکن

سر موضوعی که از قبل جوابش مشخص هست و یجور فکت هست اینقد چونه زدن نداره که

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,969
نام
نـــــــویـــــــــد
lol الان تا امروز این همه سایت و گیمر از تیون بازی تعریف کردن در اشتباه بودن . نخندون مارو امین جون هرکی دوست داری
ترول میخوای بکنی برو یه بازی دیگه عزیزم

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
این رو تو فیس کتاب گذاشتن: [FONT=&amp]
[FONT=&amp]Tommorow starts the next week full of car confirmations!
[/FONT]​
[FONT=&amp]تمام ماشین هایی که معرفی نشده و معرفی شده رو همه با هم میذارن . مردمم دارن لیست آرزوهاشون رو زیرش مینویسن :d[/FONT]
[/FONT]

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
Playground داره ماشین هایی با ضمیمه unicorn معرفی میکنه.
اولین ماشینشم
The Saleen S5S Raptor هست

آها. گفتن که این ماشین های unicorn رو نمیتونین بخرین. یه راه خاصی داره برای باز کردنشون که خود بازیباز باید کشف کنه

تو هفته اول عرضه بازی، هورایزن بازی کنید... Saleen Raptor جایزه بگیرید! :d
ساده‌ترین راه برای گرفتن این Unicorn

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
این مسابقه اخر دمو واقعا جذابه!خیلی خیلی خیلی حال میده!من برا اولین بار گفتم با دنده و کلاچ برم ببینم چقدر ممکنه سخت بشه...خیلی هیجانش میره بالا...حواست باید به بقیه ماشینا و ترمز و دنده و...باشه و از همه باحالتر ترافیک باشه که یه وقت تو ماشین ملت نری!من در کل اول بازی از dodge viper 2013 خوشم نیومد ولی وقتی تو این مسابقه اخریه باهاش روندم خیلی حال داد...اینقدر سرگرم میشید و باید تمرکز کنید که دیگه نمیتونید مثل فورتزا4 به دور موتور برای تعویض نگاه کنید!بنابراین از اینکه وقتی دور موتور به حد اخرش میرسید دورموتور توی داشبورد قرمز میشد خیلی خیلی خیلی خوشم میومد و خیلی کمک شایانی به قضیه کرد...
درکل برای چندمین بار که شاهکاره!فقط منتظر بازی اصلی و لامبورگینی اونتادور هستم!
آره. هم هیجان میره بالا و هم خیلی واقعی تر میشه.
یکی از لذت های همیشگی من تو forza چه این نسخه و چه قبلی ها اینه که با سرعت بری و وقتی رسیدی به سرازیری بذاری رو دنده خلاص. :d از بس فیزیکش عالیه خیلی حس باحالی داره. :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,969
نام
نـــــــویـــــــــد
معلوم شده بازی چندتا ماشین داره؟؟این پمپ بنزین که میگفتن تو دمو بود؟؟؟کارش چیه؟؟؟:D

" شما بنزینت تموم نمیشه پس در نتیجه پمپ بنزینی هم در بازی وجود نداره ."
این گوشه ای از سخنان استاد گرانقدر Dan Greeawalt بود :d
شما اگه با Bugatti SS بخوای بندازی تو جاده و بری بالای 300 تا هر 5 مین باید بری بنزین بزنی :d
چندتا ماشین رو هم به نظر من نه هنوز مشخص نشده . یه ویدئو از داخل بازی اومد که 127 تا ماشین بود اما فکر کنم که لیست نهایی نبود . خیلی کم است 127 تا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر