Forza Horizon

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
که چی بشه
ارسال شده با لبتاب sony f12
ببین من هنوز بازی نکردمش فقط از رو تریلر میگم این بازی بهترین ریسینگ عمرم میشه.پس فکر نکن بخوام به بازی گیرالکی بدم
ولی واقعا یه سری جزئیات تو بازی مهمه که شاید بدرد نخور باشه ولی بازی رو باحالتر میکنه

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
یه خبر فوق خفن. Playground داره ماشین هایی با ضمیمه unicorn معرفی میکنه.
اولین ماشینشم
[FONT=&amp][FONT=&amp]The Saleen S5S Raptor هست :d ولی متاسفانه عکسی ازش نذاشته
خودم عکسش رو سرچ کردم بسی باحال بود:
[/FONT][/FONT]

آها. گفتن که این ماشین های unicorn رو نمیتونین بخرین. یه راه خاصی داره برای باز کردنشون که خود بازیباز باید کشف کنه
You can't buy the car in the shop/dealer (and can't get it in the auctionhouse (it is unknown if there's a auctionhouse in Forza Horizon but this is just for a more clear explaination). You have to get it by challanges and the cars you get (unicors) are rare in the world of Forza Horizon

اینا چرا اینجورین ؟
تو FM 4 که بی منت میشد ازش استفاده کرد

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
یه سری مسابقه هاست که با برنده شدن بهت میدن

اره میدونم معنی unicorn بودنو ولی درک نمیکنم چرا این ؟!!!!
حداقلش اینه که تو car pack ها نذاشتن پوینت بابتش بدیم خدا کنه هر چه زودتر season pass اش تخفیف بخوره ( با این وضعیت مالی ... )

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
منم تازه امروز ظهر دانلودم تموم شد :d.
یعنی قشنگ با این زندگی خواهیم کرد. :x به قول یکی از بچه ها آدم دلش میخواد مسابقاتو ول کنه و فقط تو محیطش بچرخه. صحنه هایی که تو بازی میبینم حس خیلی خوبی بهم میدن. :d مثلا یه جا خورشید داشت غروب میکرد و تقریبا هوا تاریک شده بود و منم خلاف جهت تابش خورشید داشتم تو اتوبان میروندم. به داشبوردم نگاه کردم دیدم نور ملایمی روش افتاده. بسی زیبا بود اون صحنه. :x
تا یادم نرفته نکته که برام جالب بود و خیلی حال کردم باهاش حظور ماشینایه داخل شهر بود که خیلی قشنگ بود واز دیدن تویتا کمری استقبال کردیم وسط مسابقه دادن دیدمش مسابقه ول کردم افتادم دونبال کمری دیدش میزدم جالب بود با دوج2013 بیوفتی کمری نگا کنی:d
اتفاقا منم از دیدنش استقبال کردم. :d البته استقبال دردناکی بود. زدم داغونش کردم. :d

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مخلصیم محمد جان
اره در خوب بود بازی شکی نیست ولی انصاف اینجاست که ایرادات بازی را هم بگیم

متاسفانه بازیهایی که این مدلی هایپ میشن انتقادی هم بکنیم به دید دیگه ای بهش نگاه میشه
و فکر میکنن به بازیه مورد علاقشون توهین شده و جبهه گیری میشه در برابرش
در صورتی که همه داریم از بازی لذت میبریم
اما ایرادهایی هم داره که دیده میشه و قابله کتمان نیست

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
متاسفانه بازیهایی که این مدلی هایپ میشن انتقادی هم بکنیم به دید دیگه ای بهش نگاه میشه
و فکر میکنن به بازیه مورد علاقشون توهین شده و جبهه گیری میشه در برابرش
در صورتی که همه داریم از بازی لذت میبریم
اما ایرادهایی هم داره که دیده میشه و قابله کتمان نیست

آهنگهاش سلیقه ای هست
آنلاینش به پویایی عنوانی مثل MW نیست و Free Roaming اش هم در سه منطقه مجزا هست که ترافیک خودروهای عادی رو هم نداره در این مد
برای ورود به بخش Rival Mode باید از بخش تکنفره خارج شید و بخش تک نفره و آنلاین در هم تنیده نیستن
دمیج مکانیکی نداره
تغییرات آب و هوایی نداره
تعداد ماشینهاش 127 تا هست که اکثراً هم تکراری هستن و از Forza 4 اومدن

البته کلاً اینطور که بنظر میاد بازی نچسبی هست، حتی با اینکه کلیت Forza های قبلی رو هم توش ریختن بازم نتونسته در حد اونها ظاهر بشه، در کل بهتره سمتش نرید، وقتتون رو تلف میکنید.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
آهنگهاش سلیقه ای هست
آنلاینش به پویایی عنوانی مثل MW نیست و Free Roaming اش هم در سه منطقه مجزا هست که ترافیک خودروهای عادی رو هم نداره در این مد
برای ورود به بخش Rival Mode باید از بخش تکنفره خارج شید و بخش تک نفره و آنلاین در هم تنیده نیستن
دمیج مکانیکی نداره
تغییرات آب و هوایی نداره

البته کلاً اینطور که بنظر میاد بازی نچسبی هست، حتی با اینکه کلیت Forza های قبلی رو هم توش ریختن بازم نتونسته در حد اونها ظاهر بشه، در کل بهتره سمتش نرید، وقتتون رو تلف میکنید.

LOL!

شوخی جالبی بود، ممنون! روحم شاد شد!:-b=))

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
آهنگهاش سلیقه ای هست
دمیج مکانیکی نداره
تغییرات آب و هوایی نداره

10010203384170336942.jpg
مگه اومده که آنلاینش رو بازی کردی؟
کلا معلوم بود از پستت شدیدا هیتر این بازی و طرفداره رقیبی :d به هر حال نظرتُ دادی دیگه. موفق باشی با رقیب :d جمله آخرت که مرگ بود. خیلی حال کردم باهاش :d

آخرین ویرایش:

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
آهنگهاش سلیقه ای هست
دمیج مکانیکی نداره
تغییرات آب و هوایی نداره

دوستان بهتره سمتش نریم جیززززه مثل اینکه :D
در مورد انلاینش شاید درست باشه ولی در مورد دمیج میتونم از همین دمو هم بگم واقعا خوب کار شده!مثلا وقتی عقب ماشین یه کوچولو میخوره به جایی اول شیشه ترک برمیداره محکمتر بخوره کامل میریزه پایین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر