FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
لطفا یه نگاه دیگه به اینیستا دخیا خسه و رونالدو بنداز و در خلوت خودت کمی به فلسفه آفرینش فکر کن:d

من فکر میکردم تا الان اون ماتا دخیا خوبا برا pes هستن الان دقت کردم :|

چرا ماتا دیگه انقدر نابوده :| دخیا هم که حرفی نمیزنم ...:|
خسه هم قبول دارم بده ولی خداییش رونالدو اینیستا اگه بالاتر نباشن کمتر هم نیستن :|:d
بوسکتس هم خداییش دیگه بهتره :d

amin_fatal1ty

کاربر سایت
Sep 9, 2014
19
من فکر میکردم تا الان اون ماتا دخیا خوبا برا pes هستن الان دقت کردم :|

چرا ماتا دیگه انقدر نابوده :| دخیا هم که حرفی نمیزنم ...:|
خسه هم قبول دارم بده ولی خداییش رونالدو اینیستا اگه بالاتر نباشن کمتر هم نیستن :|:d
بوسکتس هم خداییش دیگه بهتره :d

داداش من فرض رو بر این میگیرم که حق با توعه و رونالدوی ساکر با فیفا تو یه سطحن!!! :D

حالا خودت به عنوان یه جمع بندی،خداوکیلی راستشو بگو،فیس کدوم بازی بهتره؟!!!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,836
نام
مهراد
عاقا ... دم هم رفقا گرم واقعا نشون دادن که فیفا تو همه چی سره ... دیگه این بحث رو ادامه نخواهم داد چون سال سومی هس که همه رو قانع کردم FIFA بهتره ... به امید ارائه سریع تر بازی

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
داداش من فرض رو بر این میگیرم که حق با توعه و رونالدوی ساکر با فیفا تو یه سطحن!!! :D

حالا خودت به عنوان یه جمع بندی،خداوکیلی راستشو بگو،فیس کدوم بازی بهتره؟!!!

اگه بخوام بینه این عکسا مقایسه کنم fifa معلومه بهتره اصلا ماتا دیدم حالم گرفته شد :|

اگه بخوام کلا هم مقایسه کنم فیسا باید جفت بازی ها رو بازی کنم .

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
pes 2016 =فیس نیمار و دیگر هیچ:|

- - -ویرایش - - -

مودریچ pes رو=))

الان مثلا مودریچ فیفا خیلی خوبه؟ عین وزغه :|

در کل من فیس هارو تو بازی دیدم اصلا شبیه این عکسا نیس، همون مسی هم که از نسخه ی PS4 انداختن از PES یه سر و گردن از این عکس بند انگشتی که گذاشتن بالاتره ( تو واقعیتش هم همینطور )

نمیدونم والا این عکسارو از کجا میارن مردم!!

amin_fatal1ty

کاربر سایت
Sep 9, 2014
19
اگه بخوام بینه این عکسا مقایسه کنم fifa معلومه بهتره اصلا ماتا دیدم حالم گرفته شد :|

اگه بخوام کلا هم مقایسه کنم فیسا باید جفت بازی ها رو بازی کنم .

داداش حالا بازیم میکنی،ولی همینه دیگه

این عکسا هردو مال نسخه های کنسولی 2016 هست!!!

و اینم بگم تعداد عکسا خیلی بیشتر بود که بزارم،اینا مشت نمونه خرواره،باقیشم همینطوریه

یه فیس از ساکر بهتر باشه،ازون ور 5،6 تا فیس فیفا بهتره!

تازه به قول اون دوستمون رنگ پوست و انیمیشن صورت بازیکنای فیفا هم بهتره!تو ساکر قیافه ها یه جوری خشک و مصنوعیه!باز تو فیفا یه خنده ای اخمی دادی چیزی میزنن یکم قابل باورتره

حالا ببین اونایی که میان میشینن میگن فیسای ساکر خیلی بهتره و اصن قابل مقیاسه نیست!منطقشون چیه!!!اصن فک کنم فیفارو ندیدن انگار

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
عاقا ... دم هم رفقا گرم واقعا نشون دادن که فیفا تو همه چی سره ... دیگه این بحث رو ادامه نخواهم داد چون سال سومی هس که همه رو قانع کردم FIFA بهتره ... به امید ارائه سریع تر بازی

هه هه هه =)) همرو قانع کردم :)) جوری میگه انگار همه ی بچه ها گفتن بله حق با شماست فیفا بهتر است :|

توقع داری منتقدا و ماها با دو تا از این حرفا قانع شیم :))

بازی میاد و نمراتش مقایسه میکنیم با هم

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
الان مثلا مودریچ فیفا خیلی خوبه؟ عین وزغه :|

در کل من فیس هارو تو بازی دیدم اصلا شبیه این عکسا نیس، همون مسی هم که از نسخه ی PS4 انداختن از PES یه سر و گردن از این عکس بند انگشتی که گذاشتن بالاتره ( تو واقعیتش هم همینطور )

نمیدونم والا این عکسارو از کجا میارن مردم!!
میخوای دونه به دونه عکس بازیکنارو ازpes نسخه Pc برات بذارم تا ببینی کدوم بهتره 500 تا عکس تو نت هست داره نشون میده کدوم بهتره مقایسه های یوتیوب دروغ میگه ،عکسا از فضا اومده ،زمین کجه و ..... خوبه همه دروغ میگن ...نکته جالب اینکه تو مقایسه دوتا بازی تو نسخه کنسولی Ps4 نه سیمولیت لباسا درسته نه چمن ورزشگاه حتی تو نسخه کنسول هم به پای فیفا نمیرسه برادر من خوب یسر به یوتیوب بزن مقایسه ها رو نگاه کن بعد اینجا بهونه بیار ...:)) تیم هایی هم که لایسنس ندارن اسماشون جالبه یکیو نشوندن گفتن هر چی دوست داری بزن تیم ملی ایرانو برداتشم اسم مهاجمش بگوویچ =))

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
اصلا دوستان pes باز وقت ندارن با ماها بحث کنن که!!!باید برن کلی کیت و پچ و چه وچه وچه دانلود کنن و دونه دونه با فلش تو بازیشون وارد کنن تا تازه اسم بازیشون بشه فوتبال!!! اونم فقط توی آفلاین!!! اونم با 13 تا استادیوم!!! فیفا باز های عزیز خواهشا وقت این عزیزان رو نگیرید و بزارید به کارشون برسن;)

amin_fatal1ty

کاربر سایت
Sep 9, 2014
19
حالا جدا از بحث فیس که مقایسه هاشو گذاشتم صفحه قبل و هرکی ذره ای منطقی به قضیه نگاه کنه برتری فیفارو میبینه

یه سری نکات دیگه هم هست توی گرافیک

مثلا طراحی ورزشگاها

تعداد ورزشگاهارو باهم قیاس کنین،شباهتشون به مدل واقعی،فیفا یه سر و گردن بالاتره

رنگ بندی محیط،طراحی چمن بازی،گرافیک بازی تو آبو هواهای مختلف،خصوصا تو حالت بارونی که قطره های بارون روی پوست بازیکنا دیده میشه،بازیکنا با تکل زدن لباساشون خیس و گلی میشه نه مثل ساکر به طور پیش فرض کثیف شن!فیزیک لباس بازیکنای فیفا که کامل تکون میخوره لباسا،بازیکن حریف میتونه پیراهن بکشه و ...

بحث در مورد انیمیشنا!اینم باز ازون موارد جالبه!!منکر پیشرفت زیاد ساکر تو یکی دو نسخه اخیر نمیشم،ولی بازم هنوز خیلی فاصله زیاده با فیفا!!!خصوصا از نظر کمیت!

به جرات میگم بعد از یکسال بازی کردن فیفا 15 هنوزم انیمیشنای جدید توی بازی میبینم!حالا فک کنین دوباره چندصدتا انیمیشن جدید به 16 اضافه شده
در مقابلش ساکر حتی تو همین نسخه دمو،90 درصد انیمیشنای بازیو با یکی دو هفته بازی کردن دیدیم!یعنی دیگه قشنگ مشخصه بازیکنا با چه حالتایی شوت میزنن،دروازه بانا با چه حالتایی توپ میگیرن،با چه حالتایی پاس میدن بازیکنا،تکلا چطوریه و ...

اصلا شما خودتون کلاهتونو قاضی کنین،پایه این بازی فیفا از 2008 گذاشته شده،هرسال انمیشینا کاملتر و متنوع تر شده!از بهترین بازیکنای دنیا برای مدلینگ هرسال استفاده شده،حالا ساکر تو 3 سال که پایه این نسخش گذاشته شده،چطوری به فیفا میتونه برسه؟!!!

اینا یه چیزاییه که برتری فیفا توش خیلی واضحه

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
میخوای دونه به دونه عکس بازیکنارو ازpes نسخه Pc برات بذارم تا ببینی کدوم بهتره 500 تا عکس تو نت هست داره نشون میده کدوم بهتره مقایسه های یوتیوب دروغ میگه ،عکسا از فضا اومده ،زمین کجه و ..... خوبه همه دروغ میگن ...نکته جالب اینکه تو مقایسه دوتا بازی تو نسخه کنسولی Ps4 نه سیمولیت لباسا درسته نه چمن ورزشگاه حتی تو نسخه کنسول هم به پای فیفا نمیرسه برادر من خوب یسر به یوتیوب بزن مقایسه ها رو نگاه کن بعد اینجا بهونه بیار ...:)) تیم هایی هم که لایسنس ندارن اسماشون جالبه یکیو نشوندن گفتن هر چی دوست داری بزن تیم ملی ایرانو برداتشم اسم مهاجمش بگوویچ =))

PC که تکلیفش معلومه همه هم میگن فیفا بهتره، بحث من رو مدلینگ و انیمیشن و فیزیک هست رو نسخه های کنسولی که تمام منتقدا هم قبول دارن برتری PES رو، حالا من فیلم یوتی وب رو نمیدونم کجای دلم بذارم!!؟ :))

اصلا دوستان pes باز وقت ندارن با ماها بحث کنن که!!!باید برن کلی کیت و پچ و چه وچه وچه دانلود کنن و دونه دونه با فلش تو بازیشون وارد کنن تا تازه اسم بازیشون بشه فوتبال!!! اونم فقط توی آفلاین!!! اونم با 13 تا استادیوم!!! فیفا باز های عزیز خواهشا وقت این عزیزان رو نگیرید و بزارید به کارشون برسن;)

من که تکلیفم معلومه بقیه رو نمیدونم یه دونه لباسشو هم تغییر نمیدم میخوام از فوتبال و گیم پلی و ... لذت ببرم نه این چیزای بی اهمیت حالا اسم تیمه چیه یا آرمش درسته یا نه ؟ :|

در کل کلا من فن فوتبال نیسم واسه همین تنها جهت اینکه گیم فوتبالی دوس دارم جفتشو میگیرم و لذت میبرم، شما ها میخواین خودتون رو محدود کنید به یه بازی،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر