FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
خدایی برین 2 صفحه قبل این ویدئو که دوستمون FEARR گذاشته رو ببینین بعد بیاین ببینیم چی میگین ؟؟؟ که تو فیفا قیافه ها ضعیف تره
بابا خجالت بکشید خدایی

این همه برتریو نمیبینین هی میگین PES ??

ببینین استیل تو فیفا هیچ مشکلی نداره بلکه بهترم هست - الان میخوای بگی تو تعصبی نظر میدی اوکی بگو ولی من واقعیتو میگم و جو گیرم نیستم با یه قیافه نیمار بیام کل بازیو بگم قیافه ها شاخن

میدونی چرا نیمارو اینطوری در اورده فیفا ؟؟ چون رو کاور رقیبه و اینم یه نوع سیاسته..وگرنه شما برو بقیه چهره هارو ببین..برو قیافه بازیکنای تاتنهام..استون ویلا و این تیمای معمولی که PES همشونو یه دیفالت گذاشته چک کن میفهمی واسه EA کاری نداره نیمارو درست کنه خوب ولی اینم سیاستشه که من خودم میگم سیاست به جاییه

و اینکه دیگه یه چیزو فقط میگم برین فکر کنین شاید به جوابی رسیدیدن
هر زمان بازی که انجام میدی سروراش اینقدر قوی بودن که همه اینو اعتراف کنن... نه اینکه هر هفته تعطیل کنن سرورارو که دست تعمیر..حالا تو روزای عادیم شاهکاری نمیبینیم آخه..
اینقدر ضعیفه که حتی جای بحث نداره
هر وقت لایسنس کامل داشت ( خوشت بیاد یا نیاد این موضوع وحشتناک مهمه ) حالا تو برو کیت بساز جایگزین کن :)) LONDON BLUE رو یادت نره درست کنی فقط :))

فضای بازی ..جو ورزشگاه گزارشگر ..چمن ..اینارو کار ندارم چون همه میدونن دیگه :)

در کل اینکه این فیفا یه چیزه خاصه واسه اینه این همه فروش داره تو کل جهان
من هیچوقت موافق این نیستم چیزی بیشتر بفروشه برتره

ولی این فیفا خیلی فرق داره چون واقعا تکه و خواهد بود در اینده ..چون EA میفهمه داره چی میکنه
و از اونور شما دعا کنید PES 17 ای هم باشه :))

چون تو خبرا اومده از سال بعد باید PES اندروید بازی کنید و انگاری جدی جدی وضع خرابه :biggrin1:
کونامی در حال برشکستگی است شدید :))

amin_fatal1ty

کاربر سایت
Sep 9, 2014
19
نکته بعدی که میشه مقایسش کرد،تنوع مدهای بازیه

تو بخش آنلاین از کیفیت سرور بگیرین تا تعداد بازیکننده ها تا مدهای بازیای آنلاین یه سرو گردن فیفا بالاتره

اینو کسایی که آنلاین هردو عنوانو بازی کردن راحت میدونن

توی بخش آفلاین قیاس کریر مود با مسترلیگ قیاس معل فارغه

از سیستم استعدادیابی بگیرین،تمرینات اختصاصی که برای رشد کیفیت بازیکنا میشه انجام داد،برنامه پیش فصل چیدن،سیستم نقل و انتقالات به شدت واقعی و هیجان انگیز،حتی کنفرانسای مطبوعاتی برگذار کردن،اینا چیزاییه که هیجکدومش توی مسترلیگ ساکر نیست،هرچیزی که توی مسترلیگ ساکر ولی میبینین توی کریر مود هست

و نکته خیلی مهم که هم بخش آنلاین و هم بخش آفلاین بازیو خیلی جذابتر میکنه،همین بحث لایسنس تیماس!!

یه مثال ساده برای تاثیر این لایسنس توی جذابیت بازی

همین کریر مود فیفا،وقتی یه تیم دسته دوی انگلیس رو انتخاب میکنین،تمام بازیکنا و تیما همه با جزییات واقعی،با کیفیت واقعی،وقتی استعدایابی میکنین،نتیجه میگیرین و صعود میکنین به لیگ برتر جزیره،تو استادیومای واقعی تیما بازی میکنین،اون موقعس که لذت واقعی یه فوتبال شبیه سازو میفهمین

از اتمسفر ورزشگاها،شعار های واقعی هرتیم،گزارشگرای به شدت بهتر فیفا هم صرف نظر میکنم
اینا چیزاییه که میشد تو این دو عنوان مقایسه کرد

بحث گیم پلی دو بازی بحث سلیقس و نمیشه هیچ طرفیو متقاعد کرد که کدوم بهتره

ولی تو بحثای قابل قیاس مسلما فیفا بهتره

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
اقا بیخیال برین بازی کنین لذتشو ببرین والا بخدا . این حرفا چیه > هر کی یه سلیقه ای داره و هر بازیی خوبیای خودشو داره بسته به سلیقه ی طرف همون بچشمش بهترینه اقا باش فیفا چرته اشغاله .. pes خوبه ولی من که فیفا رو دوستدارم و به نظر من از پس بهتره حالا شما نظرت فرق میکنه . کل کل واسه چیه هر کی به سلیقش بخوره دیگه همونو انتخاب میکنه و بچمش بهترینه . هر کیم هر چی بگه واسه خودش میگه اصلا هم حوصله ی جر و بحث ندارم . این حرفاتون مثل اینه که بگی من کیک شوکولاتی دوست دارم اونم بگه نه من ساده دوست دارم و دعوا بشه سرش که اقا اون بگه شوکولاتی بهتره اونم بگه نه اقا ساده یه چیز دیگست

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
PC که تکلیفش معلومه همه هم میگن فیفا بهتره، بحث من رو مدلینگ و انیمیشن و فیزیک هست رو نسخه های کنسولی که تمام منتقدا هم قبول دارن برتری PES رو، حالا من فیلم یوتی وب رو نمیدونم کجای دلم بذارم!!؟ :))
عزیزدل اون 3 تا فایل ویدیویی که من بصورت یه لینک قرار دادم مقایسه نسخه کنسولی Pes 16 و FIFA 16 هست برو ببین بعد نظر بده ...

من که تکلیفم معلومه بقیه رو نمیدونم یه دونه لباسشو هم تغییر نمیدم میخوام از فوتبال و گیم پلی و ... لذت ببرم نه این چیزای بی اهمیت حالا اسم تیمه چیه یا آرمش درسته یا نه ؟ :|

در کل کلا من فن فوتبال نیسم واسه همین تنها جهت اینکه گیم فوتبالی دوس دارم جفتشو میگیرم و لذت میبرم، شما ها میخواین خودتون رو محدود کنید به یه بازی،

عزیزدل اون 3 تا فایل ویدیویی که من بصورت یه لینک قرار دادم مقایسه نسخه کنسولی Pes 16 و FIFA 16 هست برو ببین بعد نظر بده ... اصلا هم معلوم نیست فن دو آتیشه PES هستیا ... قشنگ 5 ملیارد دلیلم برات بیارن میگی نه دروغه ..برات آرزوی موفقیت میکنم ..سال بعد رو آندروید از pes 17 لذت ببر....

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
عزیزدل اون 3 تا فایل ویدیویی که من بصورت یه لینک قرار دادم مقایسه نسخه کنسولی Pes 16 و FIFA 16 هست برو ببین بعد نظر بده ... اصلا هم معلوم نیست فن دو آتیشه PES هستیا ... قشنگ 5 ملیارد دلیلم برات بیارن میگی نه دروغه ..برات آرزوی موفقیت میکنم ..سال بعد رو آندروید از pes 17 لذت ببر....

نه والا فن دو آتیشه ی PES چیه، من سر NBA2K و اینکه بهترین بازی ورزشی هست میتونم کل کل کنم اما تو فوتبال هر دو تا بازیو بخاطر لذتش میگیرم، الان هم PES 2015 رو ندارم و FIFA رو بازی میکنم، کلا تو فوتبال برام فرقی نداره جفتشون، اما دوستان سعی میکنن تو تمام موارد فیفا رو یه بازی بی نفص و بهتر از رقیبش نشون بدن که من دفاع میکنم ازش، تو اتمسفر، گزارشگری ، مود ها و ... بگین فیفا بهتره هم خودم میگم هم خیلی راحت قبول میکنم، اما اصلا بحث در مورد انیمشین و فیزیک و اینکه فیفا بهتره رسما جوکه!! مثل اینکه بگی تعداد ورزشگاه های PES بیشتره!!!

( اما خب تو فوتبالا بخاطر اینکه بچگی کلا PES میزدم برام نوستالژیک تره
yahoo_4.gif
)
کلا نه PES نه فیفا، فقط بهترین بازیه ورزشی یعنی NBA2K :d

برای من NBA2K بهترین بازیه شبیه ساز بسکتبال نیس
برای من بهترین بازیه ورزشیه!!
تو جایی که PES بازا و FIFA بازا با هم جر و بحث میکنن و اشکالات بازیشون رو به رخ هم میکشن، NBA2K با یه اقتدار میاد همه ی طرفدارا لذت میبرن یه متای عالی میگیره و آماده میشه سال بعد
اگه یکم از طرفدارای فوتبال رو بسکتبال داشت شاهد بهترین بازی ورزشی سال شدن هر ساله ی NBA2K بودیم
PES با متای ۸۷ میگن شاهکار کرده !! NBA2K کف مقدار نمرش همینه!!

همین این آخرین پست من بود تو این بحثا هر کی هر کاری دوس داره بکنه ;)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,886
نام
مهراد
هه هه هه =)) همرو قانع کردم :)) جوری میگه انگار همه ی بچه ها گفتن بله حق با شماست فیفا بهتر است :|

توقع داری منتقدا و ماها با دو تا از این حرفا قانع شیم :))

بازی میاد و نمراتش مقایسه میکنیم با هم

تعجبی نداره ک شما قانع نشی ... بگیر هر دوتا رو بازی کن بعدم بیا بگو PES همه چیش سره و فیفا مزخرفه ولی در خفا برو همون FIFA رو بزن و کلی کف و خون قاطی کن برا خودت. چنان میگی من دوست دارم ی عنوان شبیه ساز رو بازی کنم و از فضا لذت ببرم هرکی ندونه انگار PES چی برای طرفداراش داره. نه لاینسسی نه ورزشگاه نه گزارشگری نه تماشاگر درستی نه لباس و فیزیک و انیمیشنی ... با همینا جو واقعی فوتبال رو القا میکنه به شما ؟ =)) خوش باشی با PES 2016 The King Of Kings

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,634
نام
محمدرضا
نه والا فن دو آتیشه ی PES چیه، من سر NBA2K و اینکه بهترین بازی ورزشی هست میتونم کل کل کنم اما تو فوتبال هر دو تا بازیو بخاطر لذتش میگیرم، الان هم PES 2015 رو ندارم و FIFA رو بازی میکنم، کلا تو فوتبال برام فرقی نداره جفتشون، اما دوستان سعی میکنن تو تمام موارد فیفا رو یه بازی بی نفص و بهتر از رقیبش نشون بدن که من دفاع میکنم ازش، تو اتمسفر، گزارشگری ، مود ها و ... بگین فیفا بهتره هم خودم میگم هم خیلی راحت قبول میکنم، اما اصلا بحث در مورد انیمشین و فیزیک و اینکه فیفا بهتره رسما جوکه!! مثل اینکه بگی تعداد ورزشگاه های PES بیشتره!!!

( اما خب تو فوتبالا بخاطر اینکه بچگی کلا PES میزدم برام نوستالژیک تره :d )
کلا نه PES نه فیفا، فقط بهترین بازیه ورزشی یعنی NBA2K :d

برای من NBA2K بهترین بازیه شبیه ساز بسکتبال نیس
برای من بهترین بازیه ورزشیه!!
تو جایی که PES بازا و FIFA بازا با هم جر و بحث میکنن و اشکالات بازیشون رو به رخ هم میکشن، NBA2K با یه اقتدار میاد همه ی طرفدارا لذت میبرن یه متای عالی میگیره و آماده میشه سال بعد
اگه یکم از طرفدارای فوتبال رو بسکتبال داشت شاهد بهترین بازی ورزشی سال شدن هر ساله ی NBA2K بودیم
PES با متای ۸۷ میگن شاهکار کرده !! NBA2K کف مقدار نمرش همینه!!

همین این آخرین پست من بود تو این بحثا هر کی هر کاری دوس داره بکنه ;)

خوبه فن PES نیستی که اگه بودی بیچاره بودیم :d:|

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ببینین یه سری چیزا هست که سلیقس

مثلا یکی میگه من گیم پلی ساکر رو دوس دارم یا یکی میگه فیفا رو دوس دارم،اینو هیچکی نمیتونه در موردش بحث و قضاوت کنه،پس راجع به این چیزا و تلاش برای تغییر سلیقه هم بحث نکنین بهتره

ولی یه سری چیزا هست دیگه بدیهیات و مقایسه فنیه

مثلا فلانی میاد میگه ساکر محبوب تره،آخه رو چه حسابی؟!!اینکه تو و دور و وریات صرفا ساکر بازی میکنین که نمیتونی ملاک قضاوت قرارش بدی،یه نگاه به تعداد افراد حاضر تو سرورای دو بازی بنداز،یه نگاه به میزان فروش دو بازی بنداز،تفاوت محبوبیت مث شب و روزه

با بحث چهره ها!طرف اومده عکس نیمارو آورده کرده ملاک قضاوت!آخه فقط با یه فیس میشه قضاوت کرد؟!!

این یه سری فیس از نسخه 2016 هردو بازی روی کنسولای نسل جدید!خودتون قیاس کنین کدوم بازی فیسای بهتری درست کرده!

این pes فقط نیمار رو خوب درست کرده :)) فاجعس طراحی چهره هاش!
جدا نه گرافیک داره نه گیم پلی نه طراحی چهره! چمن که موکت! اینیمیشنا کم!!!!! الکی نیست نمیفروشه!
سال پیش عکس از فروشگاه gamestop اومده بود فیفا یه دونه هم نمونده بود pes کلا 10 تا هم نفروخته بود :))

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
این همه دوستان از PES16 تعریف کردن همین بود ؟ ؟؟؟؟؟ ؟8-|
چهره ها به جز نیمار رسما تو دیوار ....
بقیه موارد هم ، اونطوری که گفتن نیست و همچین تعریفی نداره به نظرم

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
ببینین یه سری چیزا هست که سلیقس

مثلا یکی میگه من گیم پلی ساکر رو دوس دارم یا یکی میگه فیفا رو دوس دارم،اینو هیچکی نمیتونه در موردش بحث و قضاوت کنه،پس راجع به این چیزا و تلاش برای تغییر سلیقه هم بحث نکنین بهتره

ولی یه سری چیزا هست دیگه بدیهیات و مقایسه فنیه

مثلا فلانی میاد میگه ساکر محبوب تره،آخه رو چه حسابی؟!!اینکه تو و دور و وریات صرفا ساکر بازی میکنین که نمیتونی ملاک قضاوت قرارش بدی،یه نگاه به تعداد افراد حاضر تو سرورای دو بازی بنداز،یه نگاه به میزان فروش دو بازی بنداز،تفاوت محبوبیت مث شب و روزه

با بحث چهره ها!طرف اومده عکس نیمارو آورده کرده ملاک قضاوت!آخه فقط با یه فیس میشه قضاوت کرد؟!!

این یه سری فیس از نسخه 2016 هردو بازی روی کنسولای نسل جدید!خودتون قیاس کنین کدوم بازی فیسای بهتری درست کرده!

ببین اگر غیر عمد اومدی عکسهای pes2014 رو با fifa 16 مقایسه کردی که بهت میگم این عکسها مال دو سال پیش داری اشتباهی مقایسه میکنی ولی اگر از روی عمد این کارو کردی فقط میتونم بهت بگم که یه بچه عقده ای هستی که نمیتونی با واقعیت ها کنار بیای برای تو و دورو بریات متاسفم

- - -ویرایش - - -

وای از دست این fifa fan های بچه سن(با عرض پوزش از بقیه دوستان fifa باز که خیلی قابل احترامن)رفتین عکس فیسهای pes14رو با fifa 16 قیاس کردین بعد توی یه حرکت کاملا خودجوش!!!همگی باهم اومدین به خیال خودتون دارین بازی رو ترول میکنین؟!
واقعا نمیدونم این کارا یعنی چی؟اگر fifa باز هستین برین بازی مورد علاقتون رو بازی کنین و حاشو برین دیگه این مسخره بازی و ترول کردن یه بازی دیگه اونم به نا حق و توصل به دروغ یعنی چی؟!!!

- - -ویرایش - - -

بعد جدای از ماجرای شباهت، رنگ پوست تو فیفا خیییلی واقعی تره تا pes توی pes چهره ها مثل خمیر مجسمه سازی ان!
یادمه یه بار توی تایپک pes 15 داشتی با یه بابایی کل کل میکردی و اخرش بحث و به سن و سال کشوندی و گفتی سی و اندی سالته اگر دروغ گفته باشی که خوب یه بچه تازه به دوران رسیدی و توقعی ازت نیست ولی اگر راست گفته باشی از اون جماعتی هستی که فقط رقم سالهای زندگیش رفته بالا ولی فهم و درکش در حد همون دوران کودکی مونده.
اقایون ناظما نمی خواستم اینجوری صحبت کنم اما اینا خودشون زدن به جاده خاکی خواهشا بیان اینجا رسیدگی کنین

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,200
نام
امیر
ببین اگر غیر عمد اومدی عکسهای pes2014 رو با fifa 16 مقایسه کردی که بهت میگم این عکسها مال دو سال پیش داری اشتباهی مقایسه میکنی ولی اگر از روی عمد این کارو کردی فقط میتونم بهت بگم که یه بچه عقده ای هستی که نمیتونی با واقعیت ها کنار بیای برای تو و دورو بریات متاسفم

- - -ویرایش - - -

وای از دست این fifa fan های بچه سن(با عرض پوزش از بقیه دوستان fifa باز که خیلی قابل احترامن)رفتین عکس فیسهای pes14رو با fifa 16 قیاس کردین بعد توی یه حرکت کاملا خودجوش!!!همگی باهم اومدین به خیال خودتون دارین بازی رو ترول میکنین؟!
واقعا نمیدونم این کارا یعنی چی؟اگر fifa باز هستین برین بازی مورد علاقتون رو بازی کنین و حاشو برین دیگه این مسخره بازی و ترول کردن یه بازی دیگه اونم به نا حق و توصل به دروغ یعنی چی؟!!!

- - -ویرایش - - -

یادمه یه بار توی تایپک pes 15 داشتی با یه بابایی کل کل میکردی و اخرش بحث و به سن و سال کشوندی و گفتی سی و اندی سالته اگر دروغ گفته باشی که خوب یه بچه تازه به دوران رسیدی و توقعی ازت نیست ولی اگر راست گفته باشی از اون جماعتی هستی که فقط رقم سالهای زندگیش رفته بالا ولی فهم و درکش در حد همون دوران کودکی مونده.
اقایون ناظما نمی خواستم اینجوری صحبت کنم اما اینا خودشون زدن به جاده خاکی خواهشا بیان اینجا رسیدگی کنین
جناب باهوش
از کیت رئال مادرید وبارسلوناش معلومه ماله 2016 هست!

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
802
نام
behrooz
یکی از جک ترین تاپیک هایی که تو بازی سنتر هست این تاپیک هست هنوز علت مقایسه این دو بازی رو نمیفهمم
شما یا فیفا بازید یا پرو ساکر باز یا هر دو رو دوست دارید مثل من
مشخصه کسی که فیفا رو دوست داره و به گیم پلیش عادت کرده دوست نداره چیز دیگه ای رو امتحان کنه و برعکس
پس خواهشا به هیچ وجه دنبال تحمیل کردن نظر خودتون به دیگران نباشید
رفتارتون مثل مبلغین مذهبی هست که فقط مذهب خودشون رو کامل میدونن و سعی دارن نظر خودشون رو به دیگران تحمیل کنن
لذت ببرید از هر دو بازی اینقده دعوا نکنید با هم
آی دی منم اضافه کنید تا هم فیفا و هم pes با هم بازی کنیم
خوش باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر