FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,420
نام
aliakbar
تا اون جایی که می دونم حالا ممکنه درست هم نباشه
فقط یه تریال 10 ساعته داره برای21 و هنوز اضافه نشده
ولی 20هست
اقا دمت گرم
این تریال 10 ساعته رو من ندیدم تو گیم پس app ea هم میزنم ارور میده

• Like
Reactions: omid0

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام دوستان ببخشید من تا الان بخش کریر مود رو بازی نکردم
میخواستم بگم جایی، سایتی چیزی هست اموزش کریر مود از صفر تا صد؟؟؟ که هم ساده گفته باشه کلا از لحظه شروع که چطوری تیم انتخاب کنیم و بازیکن بسازیم و خریدو فروش و بازی کنیم کلا؟؟ اگر کسی جایی میشناسسه که به زبون ساده اینارو آموزش داده ممنون میشم معرفی کنه:)

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,211
نام
Soroush
  • Like
Reactions: sopranus and omid0

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,420
نام
aliakbar

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان این آبجکتیو رو برای کریر چطوری انجام بدیم؟
استعدادیاب فرستادم ژاپن و از عربستانم بازیکن خریدم اتفاقی نیفتاد.تور پیش فصل باید رفت؟چطوریاست؟

• Like
Reactions: Roozbeh7

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
سلام دوستا ن یه سوال (من البته نسخه PC دارم)
آیا برای شماهم همچین حسی وجود داره؟ من این وضعیتو از تقریبا فیفا 14 به بعد دارم...تو یه سری بازیها احساس میکنم که نتیجه قبل از بازی مشخصه....یعنی اگر از قبل تعیین شده باشه شما باید ببازید...مطمئن باشید خواهید باخت!!!
بارها شده مثلا من دقیقا 88 یا 90 گل زدم و بازی رو تساوی کردم یا حتی جلو افتادم ولی در عرض 2 دقیقه آخر بهم گلی میزنن عجیببببببببببببب.....یعنی گلی که 100 سال یبار هم امکان خوردنش وجود ندارههههههه

آیا شماهم همچین حسی دراید در خصوصش؟
من PC هستم باید بگم بازی خیلی عجیبه نیم اول بازیکن ها من حرکت نمیکردن تو یک بازی نیم دوم مثل اسب سریع بودن
و بازی 4 هیچ به 5 بر4 تبدیل کردم و برعکس گاهی هست و بازیکن ها من خیلی خسته میشن درصورتی که خسته نیستن فقط حرکت نمیکنن بازیکن عوض کن کلا بذور عوض میکنه تو ویکند اوضا بدتره برام چون تیم ها بسیار قوی دارن
طرف یه بازیکن سرعتی میندازه کنار مثل اسب می دوه جالبش اینکه اگه نزدیکش هم بشم بازیکنم نمی دونه رفتن تو پای بازیکن چیه و مثل بز طرف نگاه میکنه تو پاش نمیره خلاصه خیلی رو اعصاب بازیش خدا بهت صبر بده و البته من

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
دوستان این آبجکتیو رو برای کریر چطوری انجام بدیم؟
استعدادیاب فرستادم ژاپن و از عربستانم بازیکن خریدم اتفاقی نیفتاد.تور پیش فصل باید رفت؟چطوریاست؟
ممکنه تور آسیا کمکت کنه ولی چون درصدیه خرید بازیکن هم باید بکنی.
تو خرید بازیکن مهم اینه تو این objective نه اونایی که میگه youth میخوام که بازیکن یا important باشه یا crucial که حسابشون کنه.

• Like
Reactions: ehsas1

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان ببخشید من تا الان بخش کریر مود رو بازی نکردم
میخواستم بگم جایی، سایتی چیزی هست اموزش کریر مود از صفر تا صد؟؟؟ که هم ساده گفته باشه کلا از لحظه شروع که چطوری تیم انتخاب کنیم و بازیکن بسازیم و خریدو فروش و بازی کنیم کلا؟؟ اگر کسی جایی میشناسسه که به زبون ساده اینارو آموزش داده ممنون میشم معرفی کنه:)

سلام رفیق
والا سورس آموزشی دقیقی که نداره اما کلا کریر بخش پیچیده ای نیست و مکانیزم عجیبی مثل آلتیمیت نداره
همه چیز تقریبا شبیه واقعیت فوتباله
شما استارت بزن هر سوالی داشتی همینجا بپرس هم خودم هم رفقایی کریر باز تا بتونیم کمکت میکنیم.

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام رفیق
والا سورس آموزشی دقیقی که نداره اما کلا کریر بخش پیچیده ای نیست و مکانیزم عجیبی مثل آلتیمیت نداره
همه چیز تقریبا شبیه واقعیت فوتباله
شما استارت بزن هر سوالی داشتی همینجا بپرس هم خودم هم رفقایی کریر باز تا بتونیم کمکت میکنیم.
خو اولین سوال
چطوری استعداد یاب میفرستید اینور و اونور؟؟؟بعد اینکه چطوری بازیکن جدید پرورش میدید؟ بازیکنهای با استعداد رو چطوری پیدا میکیند؟

(شد بیشتر از یک سوال:D)

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
toty هر 12 بازیکن یا شایدم 11 تا ، 3 بهمن تو پک ها قرار می گیرن و از الان تا 29 دی داخل سایت ea می تونید به 11 پلیر مورد نظر خودتون رای بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر