FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
یه سری قابلیت تو فیفا های قبلی بود فک کنم تو حذف شده :|
فیفا 17 که داشتم قابلیت Man Marking بود مثلا میزدم یکی از دفاع وسط هام مارک کنه مهاجم رو یا دفاع کناری ها وینگ هارو مارک کنن و جدا نشن، هر چی گشتم تو این فیفا 21 پیداش نکردم! حذف شده؟ یا جاش عوض شده؟
الان فقط cdm ها این قابلیت رو دارن. از بخش instructions بعدش Defensive Behaviour گزینه Man Mark وجود داره.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,219
نام
Soroush
الان فقط cdm ها این قابلیت رو دارن. از بخش instructions بعدش Defensive Behaviour گزینه Man Mark وجود داره.
اونم نشون نمیده که کدوم پلیر رو مارک کنه! نمیدونم چرا باید این قابلیت رو حذف کنه EA :| اینجوری CDM عشقی هر کی رو خودش خواست میره مارک میکنه. قبلا ترکیب تیم حریف رو نشون میداد مثلا میزدی مگوایر برو کین رو مارک کن نذار تکون بخوره.
--
سه تا مشکل دیگه:
1- کلا هافبک ها تو دفاع نقش بادمجون دارن، طرف از کنار داره حمله میکنه و میتونه سانتر کنه، هافبک های دفاعی و مرکزی به جای اینکه بیان تو محوطه که سانتر کرد فضا هارو پر کرده باشن و سر بزنن، میرن 10 متر عقب تر از 18 قدم واسه خودشون راه میرن!میبینی 2-3 نفر تیم حریف تو محوطه منتظرن سانتر بشه و سر بزنن، کلا 2 تا دفاع وسط من تو محوطه ن هافبکا دارن با تخماشون ور میرن!

2- تیم حریف 90 درصد گل هاش اینه که تو محوطه جریمه توپ رو داره و یهو برمیگرده یه شوت فضایی میزنه و دروازه بان هم همینجوری نگاه میکنه، بعد تیم من کافیه تو 18 قدم یا حتی پشتش باشی فقط یه مدافع دور و برت باشه، از هر جا شوت بزنی طرف شیش متر پاش رو دراز میکنه و بلاک میکنه! یعنی بغیر از پاس تو عمقی که باعث تک به تک شدنم بشه 95 درصد شوت هام توسط مدافع ها بلاک میشه! اون 5 درصد هم اگه بلاک نشه یعنی توپ تو اوته و بازی خیالش راحته که توپم نزدیک دروازه نمیشه. طرف همچین با کله و پا و شکم شیرجه میزنه و بلاک میکنه شوت هام رو که پشمای آدم میریزه. بعد اونا راحت تو محوطه جریمه من واسه خودشون یه شوتایی میزنن که واسه سوباسا قفله و 95 درصدشونم بلاک نمیکنه دفاعم با اینکه دم کون طرف واستادم و x رو هم نگه داشتم یا تکل میزنم!

3- ریباند ها 95 درصدشون میوفته جلوی پای یه بازیکن دیگه از تیم حریف! یعنی یک بار نشد دروازه بان من بلاک کنه یه شوت رو، ریباندش مثلا بیوفته جلوی پای بازیکن خودم! قشنگ انگار ژاوی پاس داده باشه، درست میوفته جلوی بازیکن حریف و دروازه خالی رو گل میزنن به راحتی.
اونم 5 درصد دیگه هم توپ میوفته جلوی پای بازیکن خودی، ولی انگار AI نمیفهمه که مالکیت توپ دستشه، مثلا اسلاید تکل یا استندینگ تکل رو میزنی که تو رو یا لاب کنه یا خرکی فقط دور کنه یهو میبینی تکل میزنه تو در و دیوار :| و در انتها باز هم توپ میوفته دست پلیر حریف و راحت گل میکنه.

-

* یعنی تو این 3-4 روزی که بازی رو خریدم و دارم بازی میکنم فوتبال به این افتضاحی ندیده بودم، چند روزی از بازی فاصله میگیرم چون فوق العاده اعصاب خورد کن و افتضاحه. فکر کنم تو تاریخ عضویتم تو BC انقد پشت سر هم پست نداده باشم، شرمنده اگه فکر میکنید زیاد اسپم میکنم واقعا اعصابم رو جر واجر کرده این بازی. فوق العاده افتضاح!! شاشیدم تو سر تا پای شرکتت EA با این گیم ساختنت. دیگه تا مطمئن نشم از کیفیت بازی اصلا ازت خرید نمیکنم...

• Like
Reactions: dargon9090

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
روشن بود دیروز خاموش کردم.
-
سطح بازی رو کردم آلتیمیت، یکم هم با اسلایدر ها ور رفتم نسبتا بهتر شده.
یه باگ دیگه علاوه بر باگ هایی که تو چند پست قبلی گفتم اینه که مثلا من رو یه بازیکن هستم، میبینم یه بازیکن دیگه م نزدیک تر هست به توپ و شانس بیشتری دارم که با اون توپ رو پس بگیرم، دکمه سوییج رو که میزنم میره رو پلیر نزدیکه، یهو از حرکت وای میسته و دوباره استارت میزنه و حرکت میکنه :| بعد تو همین فاصله مهاجم حریف فاصله میگیره و فرار میکنه :|
داوری هم داغونه، چند بار شده Standing Tackle میزنم تو فاصله نزدیک، توپ رو از جلو پای طرف میزنم و بازیکن حریف حتی نمی افته! فقط یک ذره خم میشه رو به زمین! داور پنالتی میگیره :| یکی دو بار هم حتی خم هم نشده طرف ثابت سر جاشه توپشو میزنم خطا / پنالتی میگیره :|
داوری بازی تو کریر که به جرات میتونم بگم 95 به 5 به نفع cpu هست.شما اشاره میکنی زارت و زورت براش خطا میگیره و کارت زرد میده ولی صحنه هایی بوده زده بازیکن منو چلاق کرده ولی خطا نگرفته.ینی بارها بوده.تو واقعیت داور بت هم زده باشه اینطوری سوت نمیزنه ناموسا ?
برای دفاع هم اون سبکی که گفتم تست بزن ببین چطوری میشه.باید خیلی تمرین بکنی.من اولین فیفام 14 بود که شروع کردم به اونطوری دفاع کردن تا الان.باید اینقدر تمرین کنی تا قلقش دستت بیاد و میدونمم میاد?

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا این سیستم پست بازیکن ها تو کریر FIFA 21 کلا جوکه :))
اصلا ربطی نداره به پست اصلی و پست های دیگه ای که نوشته بازیکن قابلیت بازی توشون رو داره
بازیکن دارم پست اصلیش CB و پست دیگه ای هم نداره اما تو CDM بهتره و اورال پلاس میگیره (Coady)
بازیکنن دارم پست اصلیش LM هستش و نوشته ST هم میتونه بازی کنه اما تو پست استرایکر اورال منفی میگیره اونوقت میبرمش CF اورال مثبت اضافه هم میگیره (SaintMaximin)
برداشتم تو Development پست اصلیشو کلا تغییر دادم به ST اما بازم تو CF اورال مثبت بیشتری میگیره !
خلاصه که اصلا به اطلاعات بازیکن توجه نکنید باید خودتون بازیکن رو تو پست های مختلف تست کنید ببینید بیشترین اورال مثبت رو تو کدوم پست میگیره

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
الان ویکند لیگ تموم کردم دهنم سرویس شد . بذور 10 بازی بردم . من کلا دفاع ندارم هر بازی زیر 5 گل ندیدم بخورم
یه بازیم 8 گل خوردم خخخخخ طرف خیلی قوی بود تیمش خودشم بازیش خفن بود منم که پینگم داغون همه دست به
دست هم داد تا اب کش بشم . اینقدر ضد حمله خوردم که کف کردم
کسی اگه راهی می دونه این بازیکن ها بیشعور جلو نیان از تو دفاع بگه stay back این حرفا روشون جواب نمیده
اینو گاو میان جلو 90 درصد گل ها که خوردم به خاطر ضد حمله بود و جا موندن دفاعم ///

اگه بازی در حال برد بودید دقیق 85 بود شروع کنید به وقت تلف کردن چون 70 درصد احتمال داره گل بخورید و بازی مساوی بشه اگه تو وقت تلف کردن تخصص دارید انجام بدید و بازیکن سرحال هم تعویض کنیداگه تو طول بازی
تعویض نکردید . چند بازی تو 10 دقیق اخر باختم
.

تیم خاصی ندارم 200 کا قیمتش هست حدودا دفاع هم که خسته هستن خخخخ joe gomez / ake / semedo / digne /
moura / saint maximin 81 /

gabriel jesus /. firmino roberto / werner

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سرورهای این خراب شده برای شما هم ترکیده ؟ پست هم تو اسکواد بتل دارم دی سی میخورم . خسته کننده شده بابا . یا نت ایرانو ترکوندن دوباره

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
سرورهای این خراب شده برای شما هم ترکیده ؟ پست هم تو اسکواد بتل دارم دی سی میخورم . خسته کننده شده بابا . یا نت ایرانو ترکوندن دوباره
اره این هفته داغون شده اصلا نمیشه بازی کرد معلوم نیست نت مملکت داغون شده یا بخاطر شلوغیه کریسمسه چه مرگشه.بازی کنده اصلا دروازه بان نمیپره پاس ها کندن بازیکنا سنگینن بعد بازی طرف انقدر سریعه جلوت داره انگار فوتبال شائولین بازی میکنه رسما سه هیچ عقبی از اول. اولین بار بود بیخیال ویکند و دیویژن شدم سوهان روحه با این وضعیت خوب شد سواپ های اسکواد رو داد اونارو زدم فقط.

• Like
Reactions: zerio

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام دوستا ن یه سوال (من البته نسخه PC دارم)
آیا برای شماهم همچین حسی وجود داره؟ من این وضعیتو از تقریبا فیفا 14 به بعد دارم...تو یه سری بازیها احساس میکنم که نتیجه قبل از بازی مشخصه....یعنی اگر از قبل تعیین شده باشه شما باید ببازید...مطمئن باشید خواهید باخت!!!
بارها شده مثلا من دقیقا 88 یا 90 گل زدم و بازی رو تساوی کردم یا حتی جلو افتادم ولی در عرض 2 دقیقه آخر بهم گلی میزنن عجیببببببببببببب.....یعنی گلی که 100 سال یبار هم امکان خوردنش وجود ندارههههههه

آیا شماهم همچین حسی دراید در خصوصش؟

• Like
Reactions: ehsas1

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستا ن یه سوال (من البته نسخه PC دارم)
آیا برای شماهم همچین حسی وجود داره؟ من این وضعیتو از تقریبا فیفا 14 به بعد دارم...تو یه سری بازیها احساس میکنم که نتیجه قبل از بازی مشخصه....یعنی اگر از قبل تعیین شده باشه شما باید ببازید...مطمئن باشید خواهید باخت!!!
بارها شده مثلا من دقیقا 88 یا 90 گل زدم و بازی رو تساوی کردم یا حتی جلو افتادم ولی در عرض 2 دقیقه آخر بهم گلی میزنن عجیببببببببببببب.....یعنی گلی که 100 سال یبار هم امکان خوردنش وجود ندارههههههه

آیا شماهم همچین حسی دراید در خصوصش؟
عادیه، بهش میگن هندیکاپ یا اسکریپت

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
عادیه، بهش میگن هندیکاپ یا اسکریپت

در مورد دریبل (فیک رابونا) یه راهنمایی می کنی ؟
من از روش زیر استفاده می کنم اما نمیرنه این دریبل رو و میدونم که فقط 5 ستاره اسکیل فقط می تونه این دریبل رو بزنه اما نمیشه
فرمول :
ال 2 رو نگه داریم + بعد با شوک چپ پلیر رو حرکت میدیم در حالی که سرعت رو نداریم + مربع یا دایره رو میزنیم و پشت سرش ضربدر

درسته اصلا ؟ تو یوتیوب دیدم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
در مورد دریبل (فیک رابونا) یه راهنمایی می کنی ؟
من از روش زیر استفاده می کنم اما نمیرنه این دریبل رو و میدونم که فقط 5 ستاره اسکیل فقط می تونه این دریبل رو بزنه اما نمیشه
فرمول :
ال 2 رو نگه داریم + بعد با شوک چپ پلیر رو حرکت میدیم در حالی که سرعت رو نداریم + مربع یا دایره رو میزنیم و پشت سرش ضربدر

درسته اصلا ؟ تو یوتیوب دیدم
آره ولی فک کنم 4 ستاره بخواد

• Like
Reactions: zerio

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر