FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
اومدم بپرسم چیجوری دفاع میکنید من ریدم بلد نیستم، دیدم همه مشکل دارن!
معمولا Manager Career میرم، درجه سختی رو که میذارم رو World Class هر بازی مثل هلو 7-8 تا میزنم و فوقش یک گل میخورم! میبینم آسونه درجه سختی رو میذارم رو Legendary هر بازی مینیموم 3 تا میخورم :|
اصلا هوش مصنوعی دفاع فاجعه ست! کل دفاع همینجوری وای میستن نگاه میکنن تیم حریف 4 تا پاس میده یهو تک به تک میشه و گل! شوت کردناشونم ماشالا فرقی بین مسی و لرد بندتنر نیست همشون میزنن سه کنج دروازه!
اصلا بعضی مواقع قبل از اینکه گل بخورم میفهمم الان قراره گل بزنه تیم حریف! انقدر حرکات دفاع فاجعه ست! راحت فضا میدن! هافبکا هم عین ماست همه بعد حمله جلو وای میستن و عقب نمیان! بعضی مواقع هم وقتی پلیر سوییچ میکنم اونی که قبلا باهاش بازی میکردم یهو شروع میکنه فرار کردن از توپ :| هر تاکتیک و اینستراکشنی بگین امتحان کردم، دو تا هافبک دفاعی گذاشتم هر دوتاشونم زدم که خط های پاس رو کات کنن نذارن پاس بدن، RB و LB رو زدم موقع حمله اصلا نمیخواد جلو بیاید همون عقب واستید، بازم اصن انگار نه انگار همه عین ماست یارگیری میکنن و راحت گل میخورم اونم از تیم هایی که تو واقعیت 5 تای ته جدولن و ریتینگشون پایین!
میگید تو انلاین بخاطر پینگ گاهی اوقات جاکی و .... کار نمیکنه، من تو افلانیم گاهی اوقات هر چی میزنم طرف به یه ورشم نیست! گاهی اوقات شده رفتم دم کون پلیر حریف، قشنگ موقعیت جوریه که یه Hard Tackle بزنم پاشو دراز میکنه و توپ رو میزنه، ولی هرچی میزنم همینجوری هی بدن به بدن وای میسته تنه میزنه تا یکیشون فرار میکنه تو عمق و پاس عمقی و تک به تک :|
نکته جالبش اینجاست تیم حریف با کین کل دفاع من رو Out-speed میکنه و فرار میکنه، بعد من اونور با ورنر نمیتونم از دفاعشون رد بشم :|
کاملا به این نتیجه رسیدم که درجه سختی رو بالا میبری تیم حریف قوی نمیشه، تیم تو ک*خل میشه و همه ماست میشن!
اصن گاهی اوقات نحوه پیش رفتن بازی رو میبینی میفهمی که این بازی رو باید ببازی و میبازی، هر چی میزنی یا تیرک میشه یا در و دیوار، یهو دقیقه 90 تیم حریف دو تا پاس میده دفاع عین ماست نگاه میکنه و گل میزنن، یعنی مطمئنم EA یه جوری کد نویسی کرده که بعضی مچ ها رو حتما باید ببازی! خودتم جرم بدی و حتی به قصد مرگ رو پلیرا تکل بزنی تیم حریف عین سوباسا و تارو پاس کاری میکنن و همرو دریبل میکنن و بعدشم یه شوت میزنن سه کنج دروازه که الیور کان هم نمیتونه در بیاره، حالا کی این شوت رو زده؟ یه پلیر با ریتینگ 70!
داداش تمام چیزایی رو که نوشتی با پوست و خونم امسال حس کردم و تجربه کردم.هممون این مشکلات رو داریم حتی تو آفلاین و چاره ای نیست.
من تو اسکواد بتل ورد کلاس که بازی میکنم راحت میبرم میخوام برای خودم چالشیش کنم لجندری بازی میکنم تیم حریف همشون برنزن یه حرکتایی میزنن که برای رونالدو و مسی قفله

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه چیز مهم بهتون بگم، طرز بازی cpu مخصوصا روی درجه لجنداری (درجه ای که خودم میذارم همیشه) با پلیر واقعی فرق داره، اگه افلاین براتون مهمه آنلاین نرید چون سبک بازی و دفاع تون رو عوض و بهم میریزه، اگه آنلاین می‌زنید آفلاین نرید چون سبک دفاع جلوی آدم با cpu فرق داره، من فعلا بنا بعللی با یه اکانت دیگه دارم فقط اسکواد بتل میزنم اصلا یه دنیای دیگه هست آنلاین و آفلاین، مورد بعدی ولتاست که اونم سبکش فرق داره خیلی بخواین بازی کنید سبک بازی توی بقیه بخش ها رو بهم میریزه من خودم دو سه روز بکوب ولتا زدم رفتم آنلاین التیمیت همه چی انگار یادم رفته بود، خلاصه این فیفا هر قسمتش یه گیم پلی خاصی داره سعی کنید اون قسمتی دوست دارید بزنید و زیاد به بقیه بخش ها سرک نکشید، در مورد دفاع کردن هم سعی کنید نظم دفاعی تون رو بهم نریزید و مدافعان تند هم بذارید

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
یه چیز مهم بهتون بگم، طرز بازی cpu مخصوصا روی درجه لجنداری (درجه ای که خودم میذارم همیشه) با پلیر واقعی فرق داره، اگه افلاین براتون مهمه آنلاین نرید چون سبک بازی و دفاع تون رو عوض و بهم میریزه، اگه آنلاین می‌زنید آفلاین نرید چون سبک دفاع جلوی آدم با cpu فرق داره، من فعلا بنا بعللی با یه اکانت دیگه دارم فقط اسکواد بتل میزنم اصلا یه دنیای دیگه هست آنلاین و آفلاین، مورد بعدی ولتاست که اونم سبکش فرق داره خیلی بخواین بازی کنید سبک بازی توی بقیه بخش ها رو بهم میریزه من خودم دو سه روز بکوب ولتا زدم رفتم آنلاین التیمیت همه چی انگار یادم رفته بود، خلاصه این فیفا هر قسمتش یه گیم پلی خاصی داره سعی کنید اون قسمتی دوست دارید بزنید و زیاد به بقیه بخش ها سرک نکشید، در مورد دفاع کردن هم سعی کنید نظم دفاعی تون رو بهم نریزید و مدافعان تند هم بذارید
میشه چند تا راهکار بدی چیجوری دفاع کنم؟ هر تاکتیکی بگی پیاده کردم ولی بازم گل میخورم.
این «سبک» ی که میگی چیجوریه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
میشه چند تا راهکار بدی چیجوری دفاع کنم؟ هر تاکتیکی بگی پیاده کردم ولی بازم گل میخورم.
این «سبک» ی که میگی چیجوریه؟
Cpu و آفلاین که هیچی ولی توی آنلاین تجربه خیلی مهمه و نظم دفاعی، البته بعضی وقتها دفاع خود به خود باز میشه و طرف بدو بدو میکنه کاریش نمیشه کرد

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اومدم بپرسم چیجوری دفاع میکنید من ریدم بلد نیستم، دیدم همه مشکل دارن!
معمولا Manager Career میرم، درجه سختی رو که میذارم رو World Class هر بازی مثل هلو 7-8 تا میزنم و فوقش یک گل میخورم! میبینم آسونه درجه سختی رو میذارم رو Legendary هر بازی مینیموم 3 تا میخورم :|
اصلا هوش مصنوعی دفاع فاجعه ست! کل دفاع همینجوری وای میستن نگاه میکنن تیم حریف 4 تا پاس میده یهو تک به تک میشه و گل! شوت کردناشونم ماشالا فرقی بین مسی و لرد بندتنر نیست همشون میزنن سه کنج دروازه!
اصلا بعضی مواقع قبل از اینکه گل بخورم میفهمم الان قراره گل بزنه تیم حریف! انقدر حرکات دفاع فاجعه ست! راحت فضا میدن! هافبکا هم عین ماست همه بعد حمله جلو وای میستن و عقب نمیان! بعضی مواقع هم وقتی پلیر سوییچ میکنم اونی که قبلا باهاش بازی میکردم یهو شروع میکنه فرار کردن از توپ :| هر تاکتیک و اینستراکشنی بگین امتحان کردم، دو تا هافبک دفاعی گذاشتم هر دوتاشونم زدم که خط های پاس رو کات کنن نذارن پاس بدن، RB و LB رو زدم موقع حمله اصلا نمیخواد جلو بیاید همون عقب واستید، بازم اصن انگار نه انگار همه عین ماست یارگیری میکنن و راحت گل میخورم اونم از تیم هایی که تو واقعیت 5 تای ته جدولن و ریتینگشون پایین!
میگید تو انلاین بخاطر پینگ گاهی اوقات جاکی و .... کار نمیکنه، من تو افلانیم گاهی اوقات هر چی میزنم طرف به یه ورشم نیست! گاهی اوقات شده رفتم دم کون پلیر حریف، قشنگ موقعیت جوریه که یه Hard Tackle بزنم پاشو دراز میکنه و توپ رو میزنه، ولی هرچی میزنم همینجوری هی بدن به بدن وای میسته تنه میزنه تا یکیشون فرار میکنه تو عمق و پاس عمقی و تک به تک :|
نکته جالبش اینجاست تیم حریف با کین کل دفاع من رو Out-speed میکنه و فرار میکنه، بعد من اونور با ورنر نمیتونم از دفاعشون رد بشم :|
کاملا به این نتیجه رسیدم که درجه سختی رو بالا میبری تیم حریف قوی نمیشه، تیم تو ک*خل میشه و همه ماست میشن!
اصن گاهی اوقات نحوه پیش رفتن بازی رو میبینی میفهمی که این بازی رو باید ببازی و میبازی، هر چی میزنی یا تیرک میشه یا در و دیوار، یهو دقیقه 90 تیم حریف دو تا پاس میده دفاع عین ماست نگاه میکنه و گل میزنن، یعنی مطمئنم EA یه جوری کد نویسی کرده که بعضی مچ ها رو حتما باید ببازی! خودتم جرم بدی و حتی به قصد مرگ رو پلیرا تکل بزنی تیم حریف عین سوباسا و تارو پاس کاری میکنن و همرو دریبل میکنن و بعدشم یه شوت میزنن سه کنج دروازه که الیور کان هم نمیتونه در بیاره، حالا کی این شوت رو زده؟ یه پلیر با ریتینگ 70!
نمیخوام بگم من خیلی شاخم.نه اصلا ولی سطح آلتیمیت کریر فکر میکنم برام سخت نیست که حالا شما میگی رو Legendary زیاد گل میخوری.

• Like
Reactions: u.s.a and Siamak61

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
نمیخوام بگم من خیلی شاخم.نه اصلا ولی سطح آلتیمیت کریر فکر میکنم برام سخت نیست که حالا شما میگی رو Legendary زیاد گل میخوری.
الان تو کریر رو رو سختی آلتیمیت پلی میدی؟ دفاعت رو چیجوری میچینی؟
من بیشتر از اینکه برم یکسره تو پای طرف تکل بزنم سعی میکنم فضا هارو ببندم تا نتونه پاس بده و تا موقعی که مطمئن نباشم با تکل میتونم توپ رو بگیرم تکل نمیزنم، چه اسلاید چه استند. ولی هر کار میکنم نمیشه...
یه کمکی بکنی ممنون میشم. تو گل زدن مشکلی ندارم تو لجندری ولی دفاع فاجعه میشه. نمیشه مثلا 2-0 یا 1-0 برد، باید 4-3 یا 6-5 ببری :|
چند تا نکته و هینت بگی منم استفاده کنم ممنون میشم ^:)^
-
الان یه جا خوندم اسلایدر هارو برم کخ بریزم. تست میکنم خبر میدم.

• Like
Reactions: ehsas1 and Siamak61

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
من بیشتر از اینکه برم یکسره تو پای طرف تکل بزنم سعی میکنم فضا هارو ببندم تا نتونه پاس بده و تا موقعی که مطمئن نباشم با تکل میتونم توپ رو بگیرم تکل نمیزنم، چه اسلاید چه استند. ولی هر کار میکنم نمیشه...
یه کمکی بکنی ممنون میشم. تو گل زدن مشکلی ندارم تو لجندری ولی دفاع فاجعه میشه. نمیشه مثلا 2-0 یا 1-0 برد، باید 4-3 یا 6-5 ببری :|
-
من توالتیمیت تواسکوادبتل لجندری میبرم یاتولول التیمیت ولی میام کریرووردکلاس متعادل ولجندری نمیتونم بازی کنم اینم سیاست دوکمپانی بازی سازی فوتباله که همه روازافلاین زده کنه تابرن بازم futبازی کنن البته احسان جان ازقدیمیای کریر هست من حرفش روقبول دارم وباورمیکنم این مدتومدهم برام مزیدعلت شده ودوستان میدونن گیمپلی توfutیاکریرفرق میکنه وباید یکیروبازی کردودوتا ممکنه مشکل ایجادمیکنه توالتیمیت دفاعم برام لذتبخشه ولی کریراعصابم بهم میریزه یه دلیل دیگه به علت کامل نبودن هردوبازی pesوفیفا باعث شده بین 2 بازی سوییچ کنم وبرای اینکه بخوای بازیکن قوی بشی بایدرویبازی زوم کنی واینم دلیل منه اگه دوستان راهی پیشنهادکنن من باکمال میل استقبال میکنم توهردومودپرطرفدارفیفا.

• Like
Reactions: ehsas1

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
-
Competitor mod خاموشه یا روشن؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یکی از نکات مهمی که تو این فیفا سر دفاع متوجه شدم یه فرق اساسی با FIFA 20 داره که خود منو بد گول زد میگم شاید کمکی هم به شما بکنه
تو فیفا قبلی خیلی مهم بود که از دو دفاع اصلی استفاده نکنید تا اونجا که میتونید
یعنی رمز کلین شیت گرفتن این بود که تا اونجا که میشد با بازیکن CDM و CM دفاعی از پشت از مهاجم و هافبک تهاجمی حریف توپ گیری میکردید چون اگر با CBها فیس تو فیس میشدید با بازیکن حریف امکان به دردسر افتادنتون زیاد بود. اما حالا تو فیفا جدید این داستان واسه من فرق کرده وقتی با هافبک دفاعی میام از پشت توپ گیری کنم اللخصوص وقتی تو کریر دارم با یه مشت جوون اورال فقیر بازی میکنم این هافبک ها خنگ بازی در میارن و یه فضایی تشکیل میشه و با یکی دو تا پاس یه موقعیت خوب مهاجم حریف میسازه و کار تمام ...
اما تو این فیفا وقتی با CB ها میام رو به رو میشم با مهاجم حریف انگار مهاجم حریف یکم خنگ میشه و نمیتونه خوب عمل کنه
البته حواستون باشه حتما دو تا از هافبک های مرکزیتون رو دستور داده باشید برای کارای دفاعی به عقب برگردن و Stamina خوبی داشته باشن چون قرار تا آخر بازی تو رفت و برگشت فضا ها رو پوشش بدن.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
-
والا من کار خاصی نمیکنم..البته من فقط کریر بازی میکنم.هی سوییچ نمیکنم بین انلاین و افلاین.فکر میکنم کلا فرق دارن.
من کلا با بازیکنای جلو دفاع میکنم.ینی ترکیبم 433 هست که با 3تا مهاجم و 2تا هافبک نفوذی ها دفاع میکنم.تا حدی هم از هافبک دفاعی و خیلی کم از بک ها.از مدافعان وسط اصلا.ینی تا از مدافع وسط استفاده کردم گل خوردم.از فیفا 14 همینطوری دفاع کردم تا الان.تا مطمئنم نشم که توپو میگیرم تو پای حریف نمیرم(بیشتر برای مدافعان و هافبک دفاعیه این مورد)
ولی سطح آلتیمیت خیلی اسون نه ولی برا من اسونه.آلتیمیت سخت برا فیفا 20 بود که با اپدیت ماه مارسش رسما جر میداد و نمیشد بازی کرد.ولی در کل این سطح خوبه الان.چون خیلی ها دیدم میگن خیلی سخته.
راستی رفقای کریر باز هنوز کسی نتونسته کاری بکنه مربی با شورت و تی شرت بازیکنا کنار خط خودنمایی نکنه ؟ :|
چه باگ مزخرفیه آخه درستشم نمیکنن!
باید اپدیت بدن

• Like
Reactions: Siamak61 and Horror

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
Competitor mod خاموشه یا روشن؟
روشن بود دیروز خاموش کردم.
-
سطح بازی رو کردم آلتیمیت، یکم هم با اسلایدر ها ور رفتم نسبتا بهتر شده.
یه باگ دیگه علاوه بر باگ هایی که تو چند پست قبلی گفتم اینه که مثلا من رو یه بازیکن هستم، میبینم یه بازیکن دیگه م نزدیک تر هست به توپ و شانس بیشتری دارم که با اون توپ رو پس بگیرم، دکمه سوییج رو که میزنم میره رو پلیر نزدیکه، یهو از حرکت وای میسته و دوباره استارت میزنه و حرکت میکنه :| بعد تو همین فاصله مهاجم حریف فاصله میگیره و فرار میکنه :|
داوری هم داغونه، چند بار شده Standing Tackle میزنم تو فاصله نزدیک، توپ رو از جلو پای طرف میزنم و بازیکن حریف حتی نمی افته! فقط یک ذره خم میشه رو به زمین! داور پنالتی میگیره :| یکی دو بار هم حتی خم هم نشده طرف ثابت سر جاشه توپشو میزنم خطا / پنالتی میگیره :|

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
یه سری قابلیت تو فیفا های قبلی بود فک کنم تو حذف شده :|
فیفا 17 که داشتم قابلیت Man Marking بود مثلا میزدم یکی از دفاع وسط هام مارک کنه مهاجم رو یا دفاع کناری ها وینگ هارو مارک کنن و جدا نشن، هر چی گشتم تو این فیفا 21 پیداش نکردم! حذف شده؟ یا جاش عوض شده؟

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
با چلسی بازی داشتم، اومدم کلا با اسکریپتینگ فیفا مقابله کنم و حتی اصلا نذارم توپ و موقعیت دستشون برسه.
70 درصد مالکیت توپ داشتم و تا یه موقعیت خیلی خوب نمیدیدم پاس رو به جلو نمیدادم که مبادا توپ از دست بره و فضایی گل بزنن.
چی شد؟
یک گل زدم یک هیچ جلو افتادم و نیمه اول تموم شد. نیمه دوم شروع شد دقیقه های 60 بود و کلا بازی دست من. یک حمله کردم و توپ رسید دست دروازه بانشون، بقیه ش رو توی کلیپ ببینید توضیح بدم:
View attachment df5ef2b2-270f-483c-a8a7-5c356e9d710b.mp4

همینطور که لوک شاو رو میبینید خیلی عقب تر از پولیشیچ هست، یهو شروع میکنه دوییدن رو به جلو! وقتی که به پولیشیچ میرسه دروازه بان توپ رو دور میکنه و میوفته پشت پولیشیچ و شاو، حالا جالبتر میشه، شاو یهو شروع میکنه دوییدن به سمت دروازه حریف :| با اینکه توپ رو هواست و میدونه که توپ داره میره پشتش ولی همچنان میدوعه سمت دروازه، سه چهار متر که فاصله میگیره از پولیشیچ تازه پلیرم سوییچ میشه روش و من سریع میام عقب، ولی دیگه دیره و پولیشیچ با پیس حدود 90 حمله میکنه و سانتر دقیق رو سر مهاجم و گل!
بعدش یه گل دیگه زدم 2-1 جلو افتادم، باز دوباره یه جرکت همین شکلی شد و دفاع کناریم یهو فاصله گرفت! حمله کرد و سانتر به تیر اول، ورنر سر زد توپ دقیقا از کنار دست دخیا رد شد و دخیا حتی یک واکنش نشون نداد همینجوری نگاه کرد که توپ گل شد.
ولی خوشبختانه دقیقه 90 گل زدم و 3-2 بردم، ولی واقعا داشتم بالا میاوردم از این حجم از Scripting که تو بازی هست.
من 12 شوت 10 شوت در چارچوب ( یه پنالتی من ایم رو روی زمین وسط گرفتم و یک ذره پر کردم، یهو یه جوری شوت زد که از بالای تیر رد شد رفت اوت :| ایم من پایین با قدرت خیلی کم که باید قل بده، شوت میکنه بالا جوری که میره اوت!
تیم حریف 2 شوت، هر دو در چارچوب، هر دو گل!!
.
شاید بگید خیلی دارم بیچ میکنم درباره بازی ولی اصلا مثلا همون لحظه که دیدم شاو داره میدوعه و از پولیشیچ دور میشه گفتم خب الان EA میخواد که من گل بخورم و دقیقا هم همون اتفاق افتاد. نمیدونم به حساب خودش بازی رو میخواد جذاب کنه یا چی ولی به این ضایعگی حال آدم رو بهم میزنه! اینجور مواقع میخوام سرم رو بکوبم تو دیوار از شدت چرت بودن و Scripted بودن بعضی مچ ها!
-
-
مچ بعدیم با لیدز بود، بازی شروع شد دیدم رنگ لباسارو خودش اینجوری انتخاب کرده :|

photo6012701219807671488.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر