FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
اینم یادم رفت بگم به نظر من تیم سازنده امد اون گلرهای تخیلی فیفا 17 که واقعا بعضی وقتا حرص ادم درمیاوردن و هر توپی میگرفتن خصوصا اگه با کسی بازی میکردید و طرف گلرش ده خیا یا نویر یا بوفون بود مگه گل میخوردن اشک دارمیاوردن و واقعا به دور از واقعیت بود بیش از حد امد این گلرها رو درست کنه متاسفانه زد کلا این گلرها رو باگ کرد این قضیه تو سانترها دقیقه به همین شکله سانتر فیفا 17 سخت بود امد اسون تر کردن اما نه اینکه هر سانتری رو سر بشینه و یه گل خدا نکنه بازیکن قد بلند داشته باشید تمومه رسما خداروشکر تو لیست فیکس ها که دیدم یه سری چیزا با اولین اپدیت درست شدن که خیل خوبه وطی اپدیت های بعدی بازی از اینکه هست بهتر میشه قطعا

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
اینم یادم رفت بگم به نظر من تیم سازنده امد اون گلرهای تخیلی فیفا 17 که واقعا بعضی وقتا حرص ادم درمیاوردن و هر توپی میگرفتن خصوصا اگه با کسی بازی میکردید و طرف گلرش ده خیا یا نویر یا بوفون بود مگه گل میخوردن اشک دارمیاوردن و واقعا به دور از واقعیت بود بیش از حد امد این گلرها رو درست کنه متاسفانه زد کلا این گلرها رو باگ کرد این قضیه تو سانترها دقیقه به همین شکله سانتر فیفا 17 سخت بود امد اسون تر کردن اما نه اینکه هر سانتری رو سر بشینه و یه گل خدا نکنه بازیکن قد بلند داشته باشید تمومه رسما خداروشکر تو لیست فیکس ها که دیدم یه سری چیزا با اولین اپدیت درست شدن که خیل خوبه وطی اپدیت های بعدی بازی از اینکه هست بهتر میشه قطعا

بنظرم گلرا هر چی قوی تر باشن بازی جذاب تره تازه من از گلرای 17 حتی شاکی هم بودم

اره با اپدیت یسری مشکلات فیکس شده شاید 70تا 80 درصد ایشالله اون 20 درصد هم اپدیت های بعد

• Like
Reactions: ehsas1

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
بنظرم گلرا هر چی قوی تر باشن بازی جذاب تره تازه من از گلرای 17 حتی شاکی هم بودم

اره با اپدیت یسری مشکلات فیکس شده شاید 70تا 80 درصد ایشالله اون 20 درصد هم اپدیت های بعد
بله گلرها قوی باشن اما نه اینکه اینقدر تخیلی مثل 17 واقعا شورشو دراورده بود مگه میشد به ده خیا گل بزنی بیش از حد اغراق شده بود رو گلرها واقعا بیش از حد البته بعضی وقتا هم قبول دارم گل های به شدت مسخره خنده داری میخوردن ومشکلاتی داشتن اما در کل به شدت تخیلی دروازه بانی میکردن یه توپ های بعضی وقتا میگرفتن که فقط هنگ میکردی تا یه ربع
خداروشکر که مشکلات فیکس شده ایشالا اپدیت بریزیم ببینم چه خبر شده

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
ات
بله گلرها قوی باشن اما نه اینکه اینقدر تخیلی مثل 17 واقعا شورشو دراورده بود مگه میشد به ده خیا گل بزنی بیش از حد اغراق شده بود رو گلرها واقعا بیش از حد البته بعضی وقتا هم قبول دارم گل های به شدت مسخره خنده داری میخوردن ومشکلاتی داشتن اما در کل به شدت تخیلی دروازه بانی میکردن یه توپ های بعضی وقتا میگرفتن که فقط هنگ میکردی تا یه ربع
خداروشکر که مشکلات فیکس شده ایشالا اپدیت بریزیم ببینم چه خبر شده
اتفاقا دخیا جزو بدترین گلرای 17 بود از زاویه بسته گلایی میخورد که اگه یک جفت کفش جاش بود توپ بهش میخورد بر میگشت نقطه قوت دخیا تو واقعیت شوتای از راه دوره ولی تو 17 بدترین گلارو از راه دور میخورد تک به تکم که اصلا حرفشا نزنم بهتره اشکما در اورد دخیا گفتم حتما الکی دارم بهش گیر میدم شاید همه گلرا اینطورین رفتم لوریس95 گرفتم یک ابر گلر وحشتناک بود واقعا اغراق امیز روش کار شده بود گل راه دور که کم میخورد تک به تکم بخاطر سرعت فک کنم 77 که داشت سریع فضارا تنگ میکرد توپا دفع میکرد به نظر من تو 17 اگه گلرای تاپ بخوهیم در نظر بگیریم اوبلاک هندناویچ دخیا جزو بدترینا بودند بوفون لوریس نویر بهترین بودند هر وقت میدیدم گلر حریفم دخیاست با مسی و هازارد پشت محوطه میبستمش به شوت از هر 5 تا 3 تاش گل میشد یادش بخیر قشنگ ترین گلارو تو فیفا 17 به دخیا زدم و وقتی گلرم بود قشنگترین گلارو خوردم :D

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
اینپوت لگ چیه ؟؟
یعنی شما دکمه رو میزنی ولی بازیکن پاس نمیده و دیر عمل میکنه یا شما میگی بره به چپ اما تغییر جهت ننیده یعنی یک مقدار دیرتر
الان مشکل دومی هم که دارم این لیتنسی هست که ملت تا میبینن قرمز بک میدن و بازی نمیکنن تو فوت
واقعاً از ده تا شاید یکی اکسپت کنه که اونم ممکنه نت خودشم داغون باشه
این داستان رو چه جوری حل کنیم

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
والا من دیشب میخواستم وارد آلتیمت بشم که پیام داد شرمنده فعلا نمیتونید واردش بشید رفتم آنلاین سیزن بازی کردم...

همه از دم رئال برداشته بودن به جز یکی که بارسا بود منم تیم ملی انگلیس برداشته بودم... همه رو بردم به جز یکی که 1-1 مساوی شدیم...اونم همش توپ دست من بود ولی خیلی خوب دفاعش جمع میشد و همگی دفاع میکردن....خیلی عذر میخوام خیلی خیلی عذر میخوام...رنالدو مسی و سوارز هیچ غلطی نکردن.... :-" ولی این بیل عجب شتابی داشت...میداد بهش گازشو میگرفت با واکر ویچسبیدم بهش...اگرم رد میشد از اونور اسمالینگ رو یه L1 میدادم میاوردم تو مسیرش و راحت توپ رو ازش میگرفت.... :D طرف خداش دراومده بود... =))=))

دله علی هم اون وسط برام خدایی میکرد...خیلی خوب بود....ایشاالله قسمت بشه توی آلتیمیت بگیرمش....هرچند توی 17 باهاش حال نمیکردم و اصلا باهاش راحت نبودم و با سانچز و ویدال و ادریسه و کانته و توره و نبی کیتا بازی میکردم و ناینگولان هم تعویضیشون بود....

دوستا کسی رناتو سانچز رو تست کرده ؟؟ :Confused:

آمارش از پارسال که پایینتر اومده...

نه نگران اين موضوع كه همه رئال برميدارن نباش، چون تازه شروع كردي سيزن رو ٩٩ درصد نوبن و صرفا با ديدن اين كه اورال كدوم تيم بالاتره يا كدوم تيم مسي يا رونالدو داره تيم ورميدارن نه تاكتيكي نه پلني.. مثل سال پيش هر چي ديويژن بياد پايين با تيماي متفاوت ديگه برخورد ميكني و تازه قشنگ ميشه، من خودم به شخصه يسري از تيماي فيفاي امسال يا سال پيش رو با سه تا رئال و بارسا هم عوض نميكنم :دي

دله هم امسال روون شده و بخاطر اسكيلش خيلي بهتر از سال پيشه

بنظرت ALLI از OZIL و DAVID SILVA بهتره؟بدجور گیر کردم تو خرید CAM.

اگه شكت بين ايناس كه حتما علي!
ولي بنظرم يكم كوين رو بذار jesus رو بذار cam، خداس براي اون پست

من بازی رو آپدیت کردم
گیم پلی اولیه رو کامل فراموش کنید
سرعت بازی خیلی خیلی به 17 شبیه شده و واقعا بالانس شده سرعت پاس ها هم همینجور بسیار تا بسیار بالانس شده
دقت پاس ها هم کاهش پیدا کرده و اون حالت پینگ پنگی قبل رو نداره
دفاع ها هم بهتر شدن
موقع تکل زدن(تکلی که رو زمین میخوابی یا slide tackle) دیگه نیاز نیست مثلا فشار بدید تا قدرت تکل پر بشه نسبت به میزان فشار به دکمه که این خیلی خوبه وخودش اتومات بهترین slide tackle رو میزنه
stand tackle هنوز مث قبل هست و نیاز هست قدرت اون رو با فشار دکمه مشخص کنید که البته من یه پست کامل نحوه دفاع کردن رو گفتم دیگه نباید زیاد رو stand tackle بزنید مگر جاهایی که مطمعنید توپ رو خواهید گرفت و باید حتما از contain چه یک نفره چه team mate contain استفاده کنید برا اینکه دفاعتون قوی باشه حتما و حتما رو دفاع کار کنید هر کی بلد باشه کم گل میخوره بازی مشکلی نداره تو این مورد دفاع و به هوش دفاعی خودتون برمیگرده
تور هم واقعا بهتر شده و رادار هم به حالت قبل برگشته و بسته به رنگ پیراهن همون رنگ توی رادار نشون گر بازیکن های شماست

اما دو تا مورد مهم که همه میخواستن با اپدیت بهتر شن یکی دروازه بان ها یکی هم دقت شوت ها

حقیقتش فک کنم دروازه بان ها بهتر شدن درسته عالیه عالی نیستن ولی واقعا بهتر شدن و اون حالت باگ گونه رو دیگه ندارن

اما دقت شوت ها هم بالانس شده ولی بازم بنظرم میتونه بالانس تر بشه این مورد هم از حالت باگ در اومده ولی بازم دقت شوت ها میتونه پایین تر بیاد

به صورت خلاصه بازی بسیار به 17 شبیه شده و 100 درصد در اپدیت های بازی بالانس تر هم خواهد شد همه فیفا باز ها میتونن 1 نفس راحت بکشن چون گیم پلی رو نجات دادن و بالانس شده تقریبا

اقا اين حرفا كه ميگي درست باشه من اصن بازي نميكنم تا اپديت لعنتي بياد واسه كنسول! بازي ديوونم كرده با مشكلاتش

ات

اتفاقا دخیا جزو بدترین گلرای 17 بود از زاویه بسته گلایی میخورد که اگه یک جفت کفش جاش بود توپ بهش میخورد بر میگشت نقطه قوت دخیا تو واقعیت شوتای از راه دوره ولی تو 17 بدترین گلارو از راه دور میخورد تک به تکم که اصلا حرفشا نزنم بهتره اشکما در اورد دخیا گفتم حتما الکی دارم بهش گیر میدم شاید همه گلرا اینطورین رفتم لوریس95 گرفتم یک ابر گلر وحشتناک بود واقعا اغراق امیز روش کار شده بود گل راه دور که کم میخورد تک به تکم بخاطر سرعت فک کنم 77 که داشت سریع فضارا تنگ میکرد توپا دفع میکرد به نظر من تو 17 اگه گلرای تاپ بخوهیم در نظر بگیریم اوبلاک هندناویچ دخیا جزو بدترینا بودند بوفون لوریس نویر بهترین بودند هر وقت میدیدم گلر حریفم دخیاست با مسی و هازارد پشت محوطه میبستمش به شوت از هر 5 تا 3 تاش گل میشد یادش بخیر قشنگ ترین گلارو تو فیفا 17 به دخیا زدم و وقتی گلرم بود قشنگترین گلارو خوردم :D

دخيا فوق العادس، تو 17 هم سيو هايي داشت كه هيچ گلري به پاش نميرسه، اكثر پرو پليراي التيميت هم به عنوان دروازه بان اولشيون ازش استفاده ميكنن تازه با وجود كلي ايكون و .. احتمالا اومد نداشته برات :دي
-- راسي من نميدونم چرا اكثر بچه هاي التيميت باز اينجان بيشتر تا تاپيك خودش، چون اكثرا اينجان بازم كسي كوين خواست به قيمت خيلي مناسب و خيلي پايين تر از سايتا هس، با روشايي كه خطر بن هم وجود نداشته باشه..

• Like
Reactions: ALI77

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
یعنی شما دکمه رو میزنی ولی بازیکن پاس نمیده و دیر عمل میکنه یا شما میگی بره به چپ اما تغییر جهت ننیده یعنی یک مقدار دیرتر
الان مشکل دومی هم که دارم این لیتنسی هست که ملت تا میبینن قرمز بک میدن و بازی نمیکنن تو فوت
واقعاً از ده تا شاید یکی اکسپت کنه که اونم ممکنه نت خودشم داغون باشه
این داستان رو چه جوری حل کنیم
اين بلا رو اپديت لتنسي ٥ خط به سرمون اورد ديگه..
من سال پيش اصن مثل اينه تا ديو ١ رسيدم فوت امسال اشكمو لگ درورده.. هيچ كسم از اروپاييا حاضر نيس بازي كنه يه مشت عرب لگر تر از خود ادم ميخوره به پستمون،
اما فوت بازم بهتر بود لااقل نت خودم بود نه نت طرف مقابل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر