FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من بازی رو آپدیت کردم
گیم پلی اولیه رو کامل فراموش کنید
سرعت بازی خیلی خیلی به 17 شبیه شده و واقعا بالانس شده سرعت پاس ها هم همینجور بسیار تا بسیار بالانس شده
دقت پاس ها هم کاهش پیدا کرده و اون حالت پینگ پنگی قبل رو نداره
دفاع ها هم بهتر شدن
موقع تکل زدن(تکلی که رو زمین میخوای یا slide tackle) دیگه نیاز نیست مثلا فشار بدید تا قدرت تکل پر بشه نسبت به میزان فشار به دکمه که این خیلی خوبه وخودش اتومات بهترین slide tackle رو میزنه
slide tackle هنوز مث قبل هست و نیاز هست قدرت اون رو با فشار دکمه مشخص کنید که البته من یه پست کامل نحوه دفاع کردن رو گفتم دیگه نباید زیاد رو slide tackle بزنید مگر جاهایی که مطمعنید توپ رو خواهید گرفت و باید حتما از contain چه یک نفره چه team mate contain استفاده کنید برا اینکه دفاعتون قوی باشه حتما و حتما رو دفاع کار کنید هر کی بلد باشه کم گل میخوره بازی مشکلی نداره تو این مورد دفاع
تور هم واقعا بهتر شده و رادار هم به حالت قبل برگشته و بسته به رنگ پیراهن همون رنگ توی رادار نشون گر بازیکن های شماست

اما دو تا مورد مهم که همه میخواستن با اپدیت بهتر شن یکی دروازه بان ها یکی هم دقت شوت ها

حقیقتش فک کنم دروازه بان ها بهتر شدن درسته عالیه عالی نیستن ولی واقعا بهتر شدن و اون حالت باگ گونه رو دیگه ندارن

اما دقت شوت ها هم بالانس شده ولی بزام بنظرم میتونه بالانس تر بشه این مورد هم از حالت باگ در اومده ولی بازم دقت شوت ها میتونه پایین تر بیاد

به صورت خلاصه بازی بسیار به 17 شبیه شده و 100 درصد در اپدیت های بازی بالانس تر هم خواهد شد همه فیفا باز ها میتونن 1 نفس راحت بکشن چون گیم پلی رو نجات دادن و بالانس شده تقریبا

شوت ها چطور شده ؟ از حالت سوباسایی دراومده ؟

ابدیت حجمش چقدره

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
شوت ها چطور شده ؟ از حالت سوباسایی دراومده ؟

ابدیت حجمش چقدره

یه نکته دیگه من افلاین زدم تازه همه میدونن افلاین واکنش یا respond به دکمه ها سریعتر از انلاینه بخاطر دیلی پس خیالتون بابت سرعت بازی راحت

شوت ها هم من حریف رو گذاشتم دسته 2 و بازیکناش رو غیرفعال کردم تا شوت ها رو بررسی کنم چون خیلی برام مهم بود شاید 30 تا شوت از جاهای مختلف با بازیکنای شوت زن منچستر زدم حالت باگ قبل رو نداره ولی میتونه دقتشون بازم پایین تر بیاد همینم واقعا خداروشکر که اوکی شده

در ضمن لایسنس بوندسلیگا هم اوکی شده

حجم اپدیت هم برا ما pc بازها 1.07 گیگ هست

آخرین ویرایش:

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
میخواستم رفیقمو راضی کنم فیفا رو نگیره. چون حدوده ۱ میلیون تومان از پول باباشو پای فیفا ۱۷ ریخته بود .بعد خود فیفا ۱۸ رو ۵۰۰ هزارتومان پاش پول داده بود. بعد حدس بزنین چی شد. رفت پک باز کرد بهش aguero (من فوتبالی نیستم پس اگر اشتباه نوشتم شرمنده) مدل سیاهشو داد :| بعد روز بعدش دو تا مارسلو داد با یه بازیکون دیگه که ۲۰۰۰۰۰ تا میرزید. یعنی دیگه جایی رسیده بود که من خودم مجبورش میکردم بشینه بازی کنه. عجب.

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
من بازی رو آپدیت کردم
گیم پلی اولیه رو کامل فراموش کنید
سرعت بازی خیلی خیلی به 17 شبیه شده و واقعا بالانس شده سرعت پاس ها هم همینجور بسیار تا بسیار بالانس شده
دقت پاس ها هم کاهش پیدا کرده و اون حالت پینگ پنگی قبل رو نداره
دفاع ها هم بهتر شدن
موقع تکل زدن(تکلی که رو زمین میخوابی یا slide tackle) دیگه نیاز نیست مثلا فشار بدید تا قدرت تکل پر بشه نسبت به میزان فشار به دکمه که این خیلی خوبه وخودش اتومات بهترین slide tackle رو میزنه
stand tackle هنوز مث قبل هست و نیاز هست قدرت اون رو با فشار دکمه مشخص کنید که البته من یه پست کامل نحوه دفاع کردن رو گفتم دیگه نباید زیاد رو stand tackle بزنید مگر جاهایی که مطمعنید توپ رو خواهید گرفت و باید حتما از contain چه یک نفره چه team mate contain استفاده کنید برا اینکه دفاعتون قوی باشه حتما و حتما رو دفاع کار کنید هر کی بلد باشه کم گل میخوره بازی مشکلی نداره تو این مورد دفاع و به هوش دفاعی خودتون برمیگرده
تور هم واقعا بهتر شده و رادار هم به حالت قبل برگشته و بسته به رنگ پیراهن همون رنگ توی رادار نشون گر بازیکن های شماست

اما دو تا مورد مهم که همه میخواستن با اپدیت بهتر شن یکی دروازه بان ها یکی هم دقت شوت ها

حقیقتش فک کنم دروازه بان ها بهتر شدن درسته عالیه عالی نیستن ولی واقعا بهتر شدن و اون حالت باگ گونه رو دیگه ندارن

اما دقت شوت ها هم بالانس شده ولی بازم بنظرم میتونه بالانس تر بشه این مورد هم از حالت باگ در اومده ولی بازم دقت شوت ها میتونه پایین تر بیاد

به صورت خلاصه بازی بسیار به 17 شبیه شده و 100 درصد در اپدیت های بازی بالانس تر هم خواهد شد همه فیفا باز ها میتونن 1 نفس راحت بکشن چون گیم پلی رو نجات دادن و بالانس شده تقریبا
چهره ها چی؟؟ آسنسیو،کاسمیرو؟! دمبله؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یه نکته دیگه من افلاین زدم تازه همه میدونن افلاین واکنش یا respond به دکمه ها سریعتر از انلاینه بخاطر دیلی پس خیالتون بابت سرعت بازی راحت

شوت ها هم من حریف رو گذاشتم دسته 2 و بازیکناش رو غیرفعال کردم تا شوت ها رو بررسی کنم چون خیلی برام مهم بود شاید 30 تا شوت از جاهای مختلف با بازیکنای شوت زن منچستر زدم حالت باگ قبل رو نداره ولی میتونه دقتشون بازم پایین تر بیاد همینم واقعا خداروشکر که اوکی شده

ببین چی بوده که میگی بازم جا داره دقتش بیاد پایین

• Like
Reactions: alexamir

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,018

فیس ها رو هم یه نگاه بنداز بی زحمت ببین فرقی کرده

• Like
Reactions: ehsas1 and alexamir

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
ببین چی بوده که میگی بازم جا داره دقتش بیاد پایین

اره اول که افتضاح بود دقت شوت ها انگار 90، به بالا بود از 100 مثلا الان شاید 65 باشه که بازم قابل قبوله

دروازه بان ها و شوت ها میتونن بالانس تر هم بشن ولی بازم الان خوبن

• Like
Reactions: ehsas1

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
اره اول که افتضاح بود دقت شوت ها انگار 90، به بالا بود از 100 مثلا الان شاید 65 باشه که بازم قابل قبوله

دروازه بان ها و شوت ها میتونن بالانس تر هم بشن ولی بازم الان خوبن
یعنی یه تک به تک الان شده بگیرن?:(

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
یعنی یه تک به تک الان شده بگیرن?:(
نمیدونم چجوری بگم گه گاه هنوز در جا رو زمین میخوابن البته دو سه تا گل بود که البته توپ هم خیلی نزدیک به خط دروازه بود و دروازه بان اصلا نمیتونست کاری کنه تو واقعیت هم همینجوره ولی نیست که هر چی شوت بزنی مث قبل گل بشه
اگه با اولین اپدیت اینقدر بهتر شده بازی امیدوارم بازم بالانس تر بشه

کلا اولین بار که بعد اپدیت میری بازی کنی یه نفس راحت میکشی که بازی از یه دره که نوب پسند و ارکد پسند بود خارج شده

• Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر