FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یه چند دست بازی کردم(بدون اپدیت)
بازی کاملا پسرفت کرده نسبت به 17!!
انگار داری فوتبال ps2 بازی می کنی!!! اکثر شوت ها گل میشه! با بازیکن سرعتی از کناره ها و تو عمق راحت میشه حرکت کرد و دفاع هم که پشم! هر کاری میکنی نمیتونی جلوشونو بگیری!
فیس خیلی از بازیکنای معروف مال 3 سال قبله!!! راکیتیچ مثلا نه اورالش تغییر کرده نه چهره اش:|
تور دروازه هم خیلی داغونه! داور هم که تو هر بازی باید حد اقل 2 تا پنالتی بگیره،ضربه ازاد زدن هم هنوز درست نشده،هیچ منطقی پشتش نیست
در کل بگم که انگار برگشته به همون فیفا 15 مزخرف

• Like
Reactions: Vahid-Khazayi

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
حالا یه چیز مسخره تر اینه که وقتی L1 میزنی یا جهت و میگیری سمت بازیکنی که میخوای انتخاب کنی , بازی ممانعت میکنه وقتی هم که میره روش بازیکن مسیرشو عوض میکنه
خیلی گند زده

• Like
Reactions: ehsas1 and Siamak61

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
بعد اپدیت شوتا را اروم بزنی هنوز گل میشه ولی با قدرت بزنی گلر میپره میگیره برعکسه ولی بهتر شده از اون افتضای اولیه هرچند هنوز تعداد گلای رد وبدل شده هر بازی نزدیک دو رقمی میشه اگه رو دفاع و گلر رو اپدیت بعدی کار کنن قابل تحمل میشه برای تک به تکم اگه گلرا بیارید جلو 50 50 توپا دفع میکنه که این بستگی به سرعت گلر داره که سریع بتونه خودشا به مهاجم نزدیک کنه راهشا ببنده مثلا هوگو لوریس هنگام تک به تک بیارید جلو احتمال اینکه جلوی توپا بگیره زیاده ولی دخیا 99 درصد مواقع حتما گل میخوره

آخرین ویرایش:

meteor1993

کاربر سایت
May 15, 2014
6
دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمک کنید . من توی قسمت online friendly نمیتونم به دوستام invite بدم وقتی رو invite میزنم به محض اینکه وارد قسمت انتخاب تیم میشه سریع برمیگرده صفحه ی قبل.اینترنت رو هم عوض کردم تغییر نکرد . لطفاً اگه کسی می‌دونه راهنمایی کنه . در ضمن نت تایپ هم open هست

FCB_G18

کاربر سایت
May 12, 2017
169
دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمک کنید . من توی قسمت online friendly نمیتونم به دوستام invite بدم وقتی رو invite میزنم به محض اینکه وارد قسمت انتخاب تیم میشه سریع برمیگرده صفحه ی قبل.اینترنت رو هم عوض کردم تغییر نکرد . لطفاً اگه کسی می‌دونه راهنمایی کنه . در ضمن نت تایپ هم open هست
کلا مشکل داره قسمت فریندلی . البته من 10-20 بار میزنم بالاخره یه بار اینوایت میره

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
امروز انلاین زدم به جرات میتونم بگم بازی برام لذت بخش شده چی بود اون بازی اول بدون اپدیت=;

دفاع و میگ میگ کامل حل شده حتی یک باگ هم توشون نیست تو این مورد دفاع عالی شده فقط دفاع کردنت خوب باشه طرف نفس نمیکشه>:D<

ففط دو سری مورد هنوز باید بالانس شن دروازه بانا هنوز رو یه سری بغل پاها گیچ میزنن گه گاه ولی در کل قابل قبولن

شوت ها هم همونجور گفتم بازم دقتشون کمتر بشه عالیه

تور دروازه هم با اپدیت حتی برا من از 17 هم لذت بخش تره وقتی توپ بهش میخوره مخصوصا اگه روی حالت loose بزارید net tension رو توی visual

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1 and atzoriha

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
خو بعد از تجربه دمو که واقعا منو راضی نتونست کنه نسخه اصلی برای پی سی تجربه کردم اما قبل از شروع صحبت هام بایدم یه چیزی رو بگم که من از بچگی وینگ الون میزدم البته کیه که که با فوتبال های کونامی بزرگ نشده باشه اما درکنار این فوتبال هم بازی های فیفا رو بازی میکردم میشه گفت تقریبا از 2000 به بعد هم فیفا میزدم هم وینگ الون و اینم بگم که جدیدترین نسخه بازی پس 18 هم بازی کردم اما سبک سیاق گیم پلی واستایلش با سلیقه و روحیه من سازگار نیست و من شک نکردم خیلی از دوستان که که بهشون میگید فیفا فن دقیقا مثل خود من هستن و اینکه اگه از بازی تعریف میکنند قطعا نمیشه گفت فن هستن سلیقه با سلیقه مختلف یکی میگه فیفا فلانه یکی میگه پس هر دو نظر سلیقه کاملا قابل احترامه اما دعوا فحش فحش کاری که تو همه جا دیده میشه واقعا غیر قابل درکه که البته این مشکل بزرگ ما ایرانی ها هست که به سلیقه و نظر دیگران احترام نمیذابریم و میخوایم عقاید و طرز فکر خودمون بچپونیم تو مغز طرف مقابلمون .
خو بعد تجربه نسخه اصلی باید بگم بازی واقعا با اون بازی داغون دمو خیلی فرق داره فاصله ها داره و بهتر شده اما کماکان مشکل گلرها واسون شدن سانترها وگل شدنشون وجود داره و همینطور شوت ها که اکثرا گله اما خو به وسیله ابزار فوق العاده سری فیفا ینی بخش اسلایدرها میشه تا حدی این مشکل رفع کرد قابل تحمل بشه اما خو این یه ایراده به هرحال که طبق اپدیتی که دادن به نظر میرسه این مشکل حل شدن اما خو من بازی بدون اپدیت بازی کردم این مشکل هست مشکلی که واقعا تو نسخه دمو نگران کننده بود پاس ها هم نسبت به نسخه دمو فرق کرده واقعا تو نسخه دمو یه دونه پاس هم اشتباه نمیدادم بس کن ناامید کننده بود این سیستم پاس اما هوش مصنوعی بازی فوق العاده شده ودیگه مثل قبل احمقانه نیست و رفتار واقعا انسانی نشون میدن هم تو حمله هم تو دفاع یکی از روش ها من تو فیفا 17 این بود که توپو میبردم گوشه از گوشه با یه حرکت بدن بازیکن ورمیداشتم اما تو اینجا این حرکتو یه بارم نتونستم کنم هوش مصنوعی بازی تو حالت لجندری که من بازی کردم عالیه تک روی نمیتونید کنید چون سریع توپ لو رفته باید با برنامه پاس کاری موقعیت خلق کنید و تمام اون کارهای که من تو فیفا 17 میکردم اینجا واقعا نتونستم و من از این هوش مصنوعی عالی واقعا راضی هستم درسته راهکارها منو برای گل زنی جلوشو گرفته اما واقعا هوش مصنوعی فوق العاده شده یه مثال بگم تو فاز حمله که گلر من یه مقدار جلو بود هوش مصنوعی cpu دید که گلر من جلو چیپ انداخت که گلر من توپو به کرنر فرستاد از این دست فرصت طلبی ها رو قبلا نمیدیدم تو هیچ کدوم از نسخه ها که واقعا هوش مصنوعی خیلی انسانی عمل میکنه و موقعیت بهش بدید دیگه مثل قبل احمقانه عمل نمیکنه اما وضعیت هوش مصنوعی زمان دفاع کاملا دست خودتون هست ودیگه کمکی از جانب هوش مصنوعی به شما نمیشه و این ینی سخت تر شدن فوق العاده زیاد بازی در زمان دفاع که البته چندین دست که بازی کنید باهاش جور میشید اما قطعا تازه واردها تازه کارها رو دیوانه میکنه و باعث نا امیدی از بازی میشن به واسطه گل های زیادی که میخورن اما نکته بعدی که امیدوارم فیکس شه اینه که سانترها واقعا اسون سده شده ومیتونم به جرات بگم 90 درصد سانترها به هدف میشینه و باگ گلرها هم باعث این قضیه هم هست درکل من به شدت از بازی راضی بودم غیر از این چند مورد که گفتم که البته اونا هم با اسلایدرها بالا پایین کردم بهتر شد مخصوصا ارور شوت ها گلرها که الان قابل تحمل شده باز تا اپدیت بریزم ببینم چی شده راجب استادیوم ها و حواشی بازی ها اطلاعات جو استادیوم ها که واقعا جو هر کدومشون با هم فرق داره و گزارشگرها فقط میتونم بگم بهترین نسخه فیفا هست از این نظر واقعا در کل کسایی که استایل گیم پلی فیفا رو میپسندن و سالیان سال هست مثل خود من فیفا بازی میکنند با وجود این مشکلات قطعا فیفا 18 راضیشون میکنه درضمن بخش جورنی هنوز نرفتم سراغش که نظری ندادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر