FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

rezacastel33

کاربر سایت
Feb 15, 2017
94
یه جا هم یه دریبل خوردم بعد صحنه اهسته کردم دیدم یارو توپ از وسط ساق پای بازیکنش رد شده :o
انگار فیزیک نداره پای بازیکن ها و کاغذه مشکل ضربه زدن ها هم واسه اینه

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
سلام رفقا
من هنوز بازی رو نخریدم
با این اوصافی که میگید
چیکار کنم؟ بخرم یا با همون ۱۷ سر کنم امسال رو!؟
والا من بودم فعلا با ۱۷ ادامه میدادم تا ببینم با آپدیت مشکلات حل میشه یا نه :/ یجوری شده که الان بیکارم ولی حسش نیست برم سراغ فیفا از بس که مسخره شده

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام رفقا
من هنوز بازی رو نخریدم
با این اوصافی که میگید
چیکار کنم؟ بخرم یا با همون ۱۷ سر کنم امسال رو!؟
حتما بخر. عادت كني بهتر ميشه. اپديتام تو راهن. البته ديسك الان گرونه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: atzoriha

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
یکی از دلایلی که این همه از بازی ایراد گرفته میشه اینه که همه میرن سراغ رئالو بارسا وبایرن یا تیمهای لیگ برتر کسی نمیره یک تیم از لیگ عربستان یا کره یا .... رو تجربه کنه. ببینید امسال اینا اومدن پلیر ایدی رو به بازی اضافه کردن احتمالا به خاطر درخواست مردم.
رونالدو وبیل و .. همینطور هستن دیگه. ولی گنجاندن این مکانیسم توبازی نیازمند یک هوش مصنوعی فوق پیشرفتس که این پلیر ایدی اغراق امیز و خسته کننده نشه.
به نظرم پلیر ایدی برای بازیهای نسل هشتم لقمه بزرگیه که بازیو از تعادل وبالانس خارج میکنه چد سالی میشه کهpes هم این کارو کرده ولی در نهایت گیم پلی بازیشو از حالت طبیعی خارج کرده. الان تو فیفا با هافبکای خوب وقتی شوت میزنی میره سه کنج ولی برید با تیمهای لیگ کره امتحان بکنید ببینید این اتفاق میوفته یا نه
الان تو دمو که من بازی میکنم تیمها محدود وخوب هستن هافبکها اغلب شوتزن مهاجما نامبر وان خو ب معلومه امار گلهای از راه دور زیاد میشه. امیدوارم با اپدیت مشکلات کمتر بشه ولی به نظرم پلیر ایدی نمیذاره مشکلات کامل حل بشن.
نکته اخر مگه میشه فیفا باز باشی نسخه جدیدو نخری؟. تحت تاثیر بعضی صحبتها قرار نگیرید.ضعفهای وجود داره ولی فیفا کماکان فیفاست.

amirdvb

کاربر سایت
Dec 4, 2008
12
آقا جون مادرتون یکی بگه چه جوری دفاع کنیم بابا مردم ازبس 5 تا 5تا خوردم توسیزن سگ توروح پدرeaاین چه وضع دفاعه دایره روبشکنی آخر رد میکنه خواهشا راهنمایی کنید اصلا حالم گرفته شده دستام تاول زد بادایره

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
خب اولین اپدیتم اومد هیچ تغییری در گیم پلی بازی مشهود نیست این افتضاحی که امسال ea داده بیرون با اپدیت درست بشو نیست باید بکوبن از اول بسازن:d

• Like
Reactions: Vahid-Khazayi

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
من نمیفهمم اینکه بازیا پر گل شده چرا شمارو اذیت میکنه ؟ شوتا هم برا 2 طرف گل میشه دیگه تنها مشکل فیفا 18 همون دفاعای خنگه ک انگار نمیدونن کجا باید وایسن
اینایی هم ک میگن دفاع سخت تر شده و باید زود سویچ کنی رو بازیکن !!!! خب من ک نمیتونم همزمان 4 تا مدافعو کنترل کنم :| باید ی AI جدید برا مدافعا بنویسن ب نظرم

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
یکی از دلایلی که این همه از بازی ایراد گرفته میشه اینه که همه میرن سراغ رئالو بارسا وبایرن یا تیمهای لیگ برتر کسی نمیره یک تیم از لیگ عربستان یا کره یا .... رو تجربه کنه

من روز اول کریر مود تیم لیدز یونایتد از چمپیون شیپ‬‎ گرفتم وضع این بود هرچی میزنم از راه دور 90% گله وای به حال اونی که از روز اول تیم قوی بگیره بازی زیادی گل داره من دفاعم خیلی خوبه از روز اول کاملاً یادگرفتم و شاید باور نکنین در حالت دفاع خطا هم نمیدم به حریف ولی بعضی از دوستان اینجا میان میگن کلی خطا میکنیم که توپ بگیریم برعکس بقیه دوستان من با دفاع که چالشی شده مشکلی ندارم مشکل اصلی من شوت فضایی که هرچی میزنی راست میره تو گل دروازه بان انگار نیست که نیست و مورد بعدی هم اسکوربورد بوندس لیگا و آخرین مورد هم تور دروازه ( به واقعیت میخوان تبدیلش کنن و بیشتر هم از لیگ برتر انگلیس الگو گرفتن ولی خیلی بد شده میتونستن بهترش کنن ) در ضمن من همه بازیهامو لجندری بازی کردم ، وقتی یه شوت فضایی میره تو گل توپ اینقدر شدت داره که از گل شدنش متوجه نمیشی بعد از بعد میبینی یه چیزی خورده به تور و تماشا چیا دارن خوشحالی میکنن اگه این چند مورد حل کنن هیچ مشکلی با بازی ندارم .

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
من نمیفهمم اینکه بازیا پر گل شده چرا شمارو اذیت میکنه ؟ شوتا هم برا 2 طرف گل میشه دیگه تنها مشکل فیفا 18 همون دفاعای خنگه ک انگار نمیدونن کجا باید وایسن
اینایی هم ک میگن دفاع سخت تر شده و باید زود سویچ کنی رو بازیکن !!!! خب من ک نمیتونم همزمان 4 تا مدافعو کنترل کنم :| باید ی AI جدید برا مدافعا بنویسن ب نظرم

بازی پرگل باشه مشکلی نیست ولی نه اینجوری من بازی رو در حالت لجندری و 20 دقیقه بازی میکنم هربازی هم میبرم و میانگین 8 تا یا 9 تا گل رد و بدل میشه 6-3 بردم 5-3 بردم آخه این چه وضعیته

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
خب اولین اپدیتم اومد هیچ تغییری در گیم پلی بازی مشهود نیست این افتضاحی که امسال ea داده بیرون با اپدیت درست بشو نیست باید بکوبن از اول بسازن:d

آپدیتی از فیفا نیومده هنوز اگه PS4 داری الان آپدیت خود کنسول داده نسخه 5.00 :|

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
Hey FIFA Fans!

The first title update for FIFA 18 is now available on PC.

This update includes the following changes:

Added the following in FIFA Ultimate team:
  • New functionality to Champions Channel including missed shots and hidden timeline.

Addressed the following in FIFA Ultimate team:
  • An issue with the extra time display on the Champions Channel timeline.
  • An issue with locked EASFC catalogue kits on opponent teams in Squad Battles.
  • An issue where the crowd would have incorrect flags when the home team is wearing a certain kit.
  • An issue where a player could crash when watching a FUT Champions Channel match.
  • An issue where players could control the goalkeeper in FUT Single Player modes.
  • Changed Matches Remaining to Attempts Remaining in FUT Champions Daily Knockout Tournament.
  • Changed the Possible Points text in Squad Battles to Projected Match Points.
  • Updated loan player portraits in the EASFC Catalogue.
  • Visual improvements to some FUT item types.

Addressed the following in Gameplay:

• Tuned goalkeeper reactions in certain situations.
  • Tuned down the difficulty for Amateur and Semi-Pro difficulties.
  • Reduced shot accuracy and slightly increased goalkeeper reaction times in certain in-game situations.

Added the following in The Journey Hunter Returns:
  • Icons in cinematic scenes to indicate the user-triggered action.
  • Triggered actions are: Personality, FIFA 17 Result, Match Result, Key Decision, Player Performance, Team Performance, Partnership Rating

Addressed the following in The Journey Hunter Returns:
  • An issue where the player could crash during a cinematic in Chapter 5.

Added the following in Career Mode:
  • Added option to delegate contract renewals.
  • Allow users to renegotiate contract with a player whose release clause has been paid.

Addressed the following in Career Mode:
  • An issue where users could use a loaned player as part of a transfer deal.
  • An issue where Breaking News weren't getting refreshed.

Addressed the following in Online Modes:
  • An issue in Pro Clubs where a player could return to an invisible lobby after a match.
  • Enabled the opponent indicators in online matches.
  • Improvements were made to the kit clashing logic.

Audio / Visual / Presentation Changes:
  • Adding this season’s authentic Bundesliga broadcast package.
  • Addressed multiple minor audio issues.
  • Improvements to the goal net animations.

Thanks to those who’ve provided feedback. Throughout the course of the FIFA 18 season we'll provide you with more information and updates if and when they become available.

The FIFA Team

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر