FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
1000 بار گفته شد که تو نسخه نهایی مشکل شب رفع شده حالا شما بیا باز به این قضیه گیر بده
والا من هرچی ویدئو از کسایی که فیفا بازن میرن pes 2018 میزنن میبینم همه گرافیک و برخوردای pes رو مسخره میکردن!
فیفا مشکلش اینه نمیخواد نسخه رو کامل کنه! پیشرفت مورچه ای میره تا نسل بعد! هر چند همین مورچه ایش فرسنگها از به ظاهر رقیب جلوتره!
.........................................
کمتر از 2 روز مونده من دارم دیوونه میشم! تو شرکت میشینم ترکیب میسازم سایت FUTHEAD! فکر کنم همین روزاس اخراجم کنن :D
3 شنبه هم کلا مرخصی میگیرم تیم جمع کنم
راستی این fut draft ارزون شد؟ با 150 پوینت میشه بازی کرد؟
:)):)):)):))=))=))=))=))=))

• Like
Reactions: Vahid-Khazayi

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
1000 بار گفته شد که تو نسخه نهایی مشکل شب رفع شده حالا شما بیا باز به این قضیه گیر بده
والا من هرچی ویدئو از کسایی که فیفا بازن میرن pes 2018 میزنن میبینم همه گرافیک و برخوردای pes رو مسخره میکردن!
فیفا مشکلش اینه نمیخواد نسخه رو کامل کنه! پیشرفت مورچه ای میره تا نسل بعد! هر چند همین مورچه ایش فرسنگها از به ظاهر رقیب جلوتره!
کمتر از 2 روز مونده من دارم دیوونه میشم! تو شرکت میشینم ترکیب میسازم سایت FUTHEAD! فکر کنم همین روزاس اخراجم کنن
توي كانالهاي telegram يي نوشته بود ارزون تر شده ولي يكي ازدوستام بتا داشت معتقد بود فرقي نكرده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
خواهشا یکی توضیح بده شریکی بازی خریدن دقیقا چطوریه ؟ ببینید این مراحل میگم ببینید کجا اشتباه میکنم
من الان یه اکانت psn جدید میسازم ماله امریکا بعد توش یه گیفت کارت 60 دلاری میزنم فیفا رو میخرم . حالا بعد ساین اوت کنم و دی اکتیو کنم . بعد حالا تو ps4 طرف اکانتی که توش فیفا 18 رو خریدیم وارد میکنیم و تو قسمت دانلود همه اکانت های روی ps4 اون فیفا 18 اضافه میشه و با psx دیتا رو منتقل میکنیم و نصب شد و بعدش باید چیکار کنیم ؟
من نمیخوام دیگه اکانتی که فیفا توش نصبه رو اون طرف بهش دسترسی داشته باشه . بعد هر دو طرف همزمان میتونن انلاین بازی کنن ؟
ممنون میشم یکی کامل توضیح بده خیلی سرچ کردم جواب ها گنگه
وقتي يوزر pass دادي بهش رفت توي لايبريت زد تو دانلود ليستش تو passرو عوض كن نميتونه بره dg

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بچه ها یک سوالی
ظرفیت 3بازی هم اگر داشته باشم رو یک اکانت جدا میتونم روی اکانت اصلی خودم سویچش کنم یا این قابلیت مختص ظرفیت 2هستش؟!

بازيو با اون اكانت استارت ميزني وقتي ب قسمت رونالدو(ع)رسيدي switch user ميزني ميري تو اكانت خودت

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
دوستان يه سوال
اين ايكون لجند ها مليت و باشگاهشون تو كميستري مهمه؟مثلا راعول بايد كميستري تيمم حتما اسپانيا باشه؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان يه سوال
اين ايكون لجند ها مليت و باشگاهشون تو كميستري مهمه؟مثلا راعول بايد كميستري تيمم حتما اسپانيا باشه؟
با همه كميستري دارن. نازاريو مثلا با رويس زرده لينكشون ولي با نيمار كه هم وطنشه سبزه. ايكونا با هم ديگه هم سبزن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: amirroz2012

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
اونایی که التیمیت رو تست کردن گفتن مث که تعویض فوری و گاست پلیر(دو نفر تو یک تیم) در حال حاضر امکان پذیر نیس.
ابراز امیدواری کردن بزودی تو آپدیت برطرف بشه.:-??

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
کمتر از 2 روز مونده من دارم دیوونه میشم! تو شرکت میشینم ترکیب میسازم سایت FUTHEAD! فکر کنم همین روزاس اخراجم کنن :D

بیخیال عمو! خوبه هنوز بازی رو نخریدی ببینی چه گَندی شده و بره خودت طبق معمول نظر میدی و الکی طرفداری میکنی !

چیکار با pes داری شما ! حداقل 4تا حرف منطقی و با دلیل بزن که موجبات شادی دیگران نشی !

با چه عزت نفس خاصی همه رو هم نقل قول میکنه و از فیفا تعریف!

• Like
Reactions: Vahid-Khazayi

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بیخیال عمو! خوبه هنوز بازی رو نخریدی ببینی چه گَندی شده و بره خودت طبق معمول نظر میدی و الکی طرفداری میکنی !

چیکار با pes داری شما ! حداقل 4تا حرف منطقی و با دلیل بزن که موجبات شادی دیگران نشی !

با چه عزت نفس خاصی همه رو هم نقل قول میکنه و از فیفا تعریف!
داداش گلم راجب به پس صحبت نکردم که میگی گَند
فیفا خوبه هرکی بازی کرده میگه.
دمو رو هرچی بیشتر بازی میکنی بیشتر به عالی بودنش پی میبری
پس رو مقایسه کردن نقل قول کردم که گرافیک پایینشو مسخره میکنن
امتیاز ها هم نشون میده امسال پس به ریشش برگشته و گیم پلیش به همون وضع قبل برگشته
کاری نداره یه لحظه برین توییتر ی تگ فیفارو چک کنید
طبق معمول بیشترین تگ رو بین همه بازیا داره
مردم تیم جمع کردن جلو جلو وان دارا بازی میکنن و ۴ دارا منتظرن

Sent from my iPad using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اونایی که التیمیت رو تست کردن گفتن مث که تعویض فوری و گاست پلیر(دو نفر تو یک تیم) در حال حاضر امکان پذیر نیس.
ابراز امیدواری کردن بزودی تو آپدیت برطرف بشه.:-??
هر دوش رو من تو لایو ها دیدم دادا خیالت راحت باشه

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
داداش گلم راجب به پس صحبت نکردم که میگی گَند
فیفا خوبه هرکی بازی کرده میگه.
دمو رو هرچی بیشتر بازی میکنی بیشتر به عالی بودنش پی میبری
پس رو مقایسه کردن نقل قول کردم که گرافیک پایینشو مسخره میکنن
امتیاز ها هم نشون میده امسال پس به ریشش برگشته و گیم پلیش به همون وضع قبل برگشته
کاری نداره یه لحظه برین توییتر ی تگ فیفارو چک کنید
طبق معمول بیشترین تگ رو بین همه بازیا داره
مردم تیم جمع کردن جلو جلو وان دارا بازی میکنن و ۴ دارا منتظرن

:)))

باشه اصن فیفا خوب هوا بَد

همون در جهت تخریب pes گام برداری موفق تری تا الکی تعریف از فیفا! اونم شرایطش اینه که چشماتو ببندی در مقابل پیشرفت pes و درجا زدن فیفا

موفق باشی . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر