FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان من 3 تا گیفت 20 دلاری بگیرم اکانتم 60 دلار شارژ میشه دیگه ؟؟

مالیاتی چیزی کم نمیکنه ؟؟ که دوباره مجبور بشم 10 دلاری گیر بیارم ؟؟
مالیات موقع خرید برای برخی از ایالت‌ها میاد و موقع شارژ کردن اکانت مشکلی ندارید همون 60 دلار میاد تو حساب!
برای مشکل مالیات هم میتونید ایالت و شهر رو عوض کنید. مثلا لاس وگاس الان مالیات نداره!

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
مثل اینکه این روزا اگه روزی یه بار به fut وب لوگین کنین پک یا کوین هدیه میده.تا کی باشه مشخص نیست.شاید تا روز ریلیز بازی
پریروز بهم 500کوین داد.دیروز پک برنز و امروزم نقره
بازیکناش برا sbc نیاز میشن

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان متای کلی بازی که من هرجا میبینم بیشتر از pes شده چرا همه گیر دادن به این 7 گیم اسپات؟ :D
اگه خوب و بدی به امتیازه پس چرا pes پایین تره بعد چرا اینهمه یه نقد بد از فیفا مهم شده:D

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
دوستان متای کلی بازی که من هرجا میبینم بیشتر از pes شده چرا همه گیر دادن به این 7 گیم اسپات؟ :D
اگه خوب و بدی به امتیازه پس چرا pes پایین تره بعد چرا اینهمه یه نقد بد از فیفا مهم شده:D
چون بین دو پدیده هر چیزی کلا بهتر بود توقعات از اون پدیده بیشتر میشه متاسفانه یا خوشبختانه در زمینه گیم پلی فاصله بین دو بازی جوری هست که رقیب فیفا از پیش باخته هست

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
امروز رفتم توپخونه بازی رو بگیرم. زیر 450 تومن اصلا پیدا نمیشد :| ریجن 3 رو میدادن 430 :| نمیدونم واقعا هیچ نهادی وجود نداره روو این قیمتا نظارت کنه؟! :|

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
با سلام دوستان ببخشید سوالم یکم ابتدایی و بیربطه
چون معمولا اوایل عرضه بازی ریجن ۲ بیشتر هستش، برای من که ریجن اکانتم us هست برای انلاین بازی کردن و گرفتن اپدیتای بازی مشکلی پیش نمیاد؟ اگر که world cup به صورت dlc ارایه بشه برای بازی کردن اون چی؟ مشکلی پیش نمیاد؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام دوستان ببخشید سوالم یکم ابتدایی و بیربطه
چون معمولا اوایل عرضه بازی ریجن ۲ بیشتر هستش، برای من که ریجن اکانتم us هست برای انلاین بازی کردن و گرفتن اپدیتای بازی مشکلی پیش نمیاد؟ اگر که world cup به صورت dlc ارایه بشه برای بازی کردن اون چی؟ مشکلی پیش نمیاد؟
مشكلي نداره ولي براي dlc بايد اكانت pond يا امارات داشته باشي قيمتش از اكانت امريكا بيشتر ميشه البته ميتوني يه اكانت فرعي بسازي توي اون dlc بخري بعد منتقل ميشه ب اكانت اصليت ولي فيفا point منتقل نميشه

• Like
Reactions: navid_x360

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امروز رفتم توپخونه بازی رو بگیرم. زیر 450 تومن اصلا پیدا نمیشد ریجن 3 رو میدادن 430 نمیدونم واقعا هیچ نهادی وجود نداره روو این قیمتا نظارت کنه؟!
اب در كوزه و تشنه لبان مي...
ديجيتالي با يكي بخر فناوا جان

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
امروز رفتم توپخونه بازی رو بگیرم. زیر 450 تومن اصلا پیدا نمیشد :| ریجن 3 رو میدادن 430 :| نمیدونم واقعا هیچ نهادی وجود نداره روو این قیمتا نظارت کنه؟! :|

اب در كوزه و تشنه لبان مي...
ديجيتالي با يكي بخر فناوا جان

نسخه هایی که توی بازار هست همشون 80 دلارین و خبر دارم چون توی دبی به صورت محدود و تعداد پایین عرضه شده اونم 3 روز قبل ریلیز جهانی واس این قیمت های خریداری شده ی فروشنده های خودمون زیاد دراومده.اون 450 هم که فرمودید ریجن دو هست وگرنه ریجن آل زیره 530 تا 550 نیست.
چند روز دیگه نسخه 60 دلاری به میزان بسیار بالایی عرضه میشه و کمتر از دویسد هزار تومن میاد توی بازار

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
منم بازی رو شریکی خریدم...به پای دوتا مون 114 تومن شد بازی.... :Shrewd:

لینکای دانلود بازی ریجن 1 (برا psx) :

پارت شماره 1 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 2 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 3 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 4 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 5 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 6 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 7 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 8 - حجم 3.3 گیگ

ولی نمیدونم چرا لینک آپدیت رو برنامه نداد برا دانلود...کسی میدونه ؟؟

اصلا آپدیت برا بازی اومده مگه ؟؟
سه روز طول میکشه تا دانلودش کنم... یا علی :Dload:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
مثل اینکه این روزا اگه روزی یه بار به fut وب لوگین کنین پک یا کوین هدیه میده.تا کی باشه مشخص نیست.شاید تا روز ریلیز بازی
پریروز بهم 500کوین داد.دیروز پک برنز و امروزم نقره
بازیکناش برا sbc نیاز میشن

علاوه بر این توی همون صفحه اول یه سری چلنج ها هست که اونم جایزه داره...بعضیاشو که بازی رو نداریم میشه شرکت کرد توش...مثلا دیروز یکی بود خرید استادیوم...یکی خریدم 200 کوین بعدش بهم 350 کوین جایزه داد چون چلنج رو انجام داده بودم...بعدش دوباره استادیوم رو گزاشتم برا فروش شبش اومدم تا فروش رفته بود... :D

یکی از sbc هارم انجام دادم...ولی توی آخریش رکب خوردم و کمستری باید 30 میشد مال من 29 تا شد...هر کاری کردم تکمیل نشد...گزاشتم بعدا انجامش بدم... #:-S

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر