FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
کسی تو این فروم براش کد اومده تست کرده باشه؟
بعد این همه سال فیفا بازی کردن برام کدی نبودمده
پارسال یادمه چند نفر میشناختم خیلی پوینت خریده بودن با اینکه اولین سالی بود فیفا بازی میکردن واسشون فرستاده بودن ! فکر کنم به پوینت و این داستانام ربط داره که بیشتر برای اونا بفرستن
ea هر کاریش به پول و سودش ربط داره

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
کسی تو این فروم براش کد اومده تست کرده باشه؟
بعد این همه سال فیفا بازی کردن برام کدی نبودمده

پارسال یادمه چند نفر میشناختم خیلی پوینت خریده بودن با اینکه اولین سالی بود فیفا بازی میکردن واسشون فرستاده بودن ! فکر کنم به پوینت و این داستانام ربط داره که بیشتر برای اونا بفرستن
ea هر کاریش به پول و سودش ربط داره
منو تو فرومهای خارجی گشتم که ببینم شرایط دریافت کد چطوریاست.خب مسلما ea نمیگه شرایطش چیه ولی هستن سایتهایی که بررسی هایی میکنن در این زمینه
خلاصه بگم کخ در تایید حرف این دوستمون دریافت کد بتا با خرید پویینت و این داتانا رابطه مستقیمی داره
اون سایتی که من دیدم خیلی هم سایت معروفی تو زمینه fut هست که اینارو گفته بود
مثلا نوشته بود تو fut بری دیو 1 یا حتما التیمیت بازی کرده باشی و پویینت و نسخه دیلاکس بازی رو خریده باشی و ازین داستانا
خب اینا میان نمونه گیری میکنن که ببینن چه کسانی کد بتا گرفتن به یه نتیجه ای میرسن.هرچند چندتایی هم ممکنه بدون این شرایط بدن ولی بازم بی تاثیر نیست
==========
دوستان هرکی گیم پلی با کیفیت از یوتیوب و سایرجاها از بتا داره لطفا لینکشو بذاره
مثل اینکه کریر مود رو هم میشه بازی کرد.هرکی اخباری یا ویدیویی داشت حتما بذاره.خیلی مهمه برا اکثرمون

• Like
Reactions: aslirezahddd

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
یه ویدیو جدید از جو ورزشگاه و تماشاچیان های-رزولوشن و آیتم های جدید مثل ماشین جایزه کنار زمین و تبلیغات پپسی کولا توی توییتر دیدم
واقعا جزییات بیداد میکنه
امیدوارم گیم پلی و انیمیشن حرکتی بازیکنا هم خوب باشه

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
در مورد بتا به خرید پوینت و اینا ربط نده الان یوتیوبر ها هم صداشون در اومده. اونا که چند هزار دلار پوینت خریدن.
این ویدیو جدید تماشاگرا واقعا قشنگه مخصوصا اون تیکه که تماشاگرا بعد گل هجوم میارن سمت زمین. چهره تماشاگرا هم خیلی خوب کار شده.
آمبولانس هم اضافه شده :)
b369ac8b918f88f3f7f10937dd0bd40d.jpg

یا حضرت گریزمن :) ته ریش رونالدو :) ‌. اینم برای اونا که میگن فیسا بده
ff7e775ebbaf6e916bcbbfbf4d7946f3.jpg

اینم نمایش ترکیب ها به روش جدید. خیلی هم عالی.
پ ن: فیس کاسمیرو :| اسکن میشه انشالله.
131e99fbbe7c88617be0b7981f750185.jpg

اینم تماشاگرا، ورزشگاه جدید اتلتیکو هم حضور خواهد داشت تو بازی.
8a69e959324e586f48c6b8101df2091b.jpg

هجوم هواداران سمت زمین
20fc7f30cf1fdb1056496abb08c2e09e.jpg

آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
اینم برای کریر بازا. مذاکره با مربی برای خرید بازیکن. و فیس کارلتو.
فکر کنم بتا یه ساعت نیست شروع شده چه حجم اطلاعاتی درز کرده :)) کوفتشون شه اونایی که کد دارن :))
27736369c938dacdef970335a9a89d66.jpg
2dc0c7d11114bf642e2c64c1dfd4e88d.jpg

4bcea5ab60925ec392c71a3397ca4c16.jpg

خرید بازیکن و معارفه
b80f4ca7691a2414637a6364674b0d2a.jpg

Sent from my SM-J510F using Tapatalk
کی مهر میشه خدایا :((

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اونجوری که مشخصه(حداقل تا الان) امسال فقط همین بخش مذاکره اضافه شده مثل جرنی
بنظر من اصلا تغییر بزرگی تو این بخش حساب نمیشه.یه جور گول زدنه بیشتر تا کاربردی بودن.مثلا قبلا ترانسفرهارو بصورت مکتوب انجام میدادم الان بصورت ویدیو و دیالوگ شده.من نکته خاصی نمیبینم که بتونه به جذاب شدن این بخش کمک کنه.همینم که اضافه کردن با 4-5 بار انجام دادن برا ادم خسته کننده میشه(عین جرنی).حالا تست کردین متوجه میشین
وقتی از کاربردی بودن حرف میزنم منظورم عین چیزی هست که هر سال برا fut داره اتفاق میفته.امسالم اسکاد بتل به بخش افلاینش اضافه شده که بنظرم عالیه.سال پیشم که فوت چمپیونز و سال قبل تر درفت اضافه شد اما این بخش کریر رو با چیزای ساده هرسال میده بیرون.سال پیش اورال بود که بازم انقلابی حساب نمیشد و انجام دادن ماموریتهاش خیلی تکراری و ساده بود
این بخش کلی پتانسیل داره نمیدونم چرا اینطوری میکنه باهاش

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,344
نام
مهدی
ی چیز که داخل این تریلر اخری جالب بود فریاد زدن بازیکنان بعد از زدن گل بود که اخر تریلر نشون داد(مخصوصا فریاد زدن رونالدو)
جزئیات استادیوم ها هم عالی بود(بنر بازیکنها هم وجود داره)
امیدوارم داحل کریر بشه مربی هم خرید

• Like
Reactions: ehsas1

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
به نظرم موقع چيدن تركيب يا قبل بازي كه بازيكنا رو آناليز ميكنه بهتر بود از عكس واقعي بازيكنا استفاده ميكردن نه فيسشون داخل بازي
اينطوري انگار يكم چهره ها بدفرم درمياد
....
چقد زرنگه اين EA واسه قسمت مذاكرات ديبالا رو انتخاب كردن كه همه تحريك بشن =)):D

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
این عکسایی که از کریر مود درز کرده خیلی خوب نشون میده!
بند فسخ و معارفه هم خیلی خوب شد که اضافه شدن
لایسنسشونم بهتر شده گویا
منکه از نظر گیم پلی با هیچی به جز 14 زیاد حال نکردم ولی بخش اصلی فیفا برام همین کریر و لایسنسه که هر دفعه ام دارن بیشتر پیشرفت میکنن :D

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
در مورد استایل بازیکنها یه چیز نظر من رو جلب کرده که توی توییتر هم کم کم دارن توییتهای انتقادی میزنن و اون هم چاق تر شدن بازیکنها و هیکیل تر شدنشونه به طوری که یکی گفته بود امسال EA به بازیکنها پروتئین تظریق کرده، بر خلاف سال قبل شده
پارسال پیس بازیکنها هیکلی بودن امسال فیفا

یه نگاهی هم به استایل مسی بندازید اگر تصویرش در دسترستون هست اگر نه که بزارم

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام، من تا پارسال فیفا رو با ps4 بازی میکردم، امسال میخوام برا pc بگیرم، خواستم بدونم مشکلی نداره؟ origin قیلتر نیست؟

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
سلام، من تا پارسال فیفا رو با ps4 بازی میکردم، امسال میخوام برا pc بگیرم، خواستم بدونم مشکلی نداره؟ origin قیلتر نیست؟
منم رو pc بازی میکنم.مشکل که نداره اگرم بوده مال نت خودم بوده البته رو لپ تاپم بازی فول اسکرین نمیشه و با یه نرم افزار این کار رو کردم .اوریجین هم فیلتره ولی فقط با یه فیلتر شکن کافیه بیاریش بالا بعدش فیلتر شکن رو خاموش میکنی و میری تو بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر