FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
پارسال تو سایت ea یه چیزی بود میشد عضو شد که بعد ایمیل میدادن برای بازی کردن بتا
امسال خبری نیست ؟ چون سایت رو هر چی نگاه کردم چیز خاصی ندیدم.. اصلا بتا قراره بدن ؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
از آغاز کننده تاپیک انتظار داریم یه دستی به پست اول بکشه....

یه چندتا عکسی بزار ..یا همین آخرین معرفی که التمیت تیم و این چیزا رو نشون دادن لینکش رو بزارین اگه مقدوره تا دانلود کنیم....پست اول خیلی خالیه...

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان این بازی تاریخ انتشارش به شمسی کی هستش؟؟

و این که چه زمانی در ایران موجود میشه؟؟

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
انگار فقط ی پلیر ایدی یهش اضاف شده نسبت به فیفا 17 که اونم هنوز معلوم نیست یه غیر از رونالدو و استرلینگ و روبن برای چه بازیکنایی پیاده کردن ,گیم پلی که همون 17 هست و میشه گفت تماشاگرا رو ی کم بهتر درآوردن
مثل اینکه زیدان هم کنار زمین بود
rny_untitled_thumb.jpg

a>
زیدانو شبیه HITMAN ساختن :D:p

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اتفاقا اینجوری نیست که کلا گوش نکنه ولی هزار بار گفتم فعلا خواهان این درخواست هایی که شما میدید کمه من هم دلیلشو نمی‌دونم. مثلا از مهم ترین درخواست ها که همه داشتن تقویت سرور ها و کاهش باتن دیلی هست که گفته شد سرمایه عظیمی خرج کردن که بهبود ببخشن این موضوع رو یا همین اضافه شدن بخش آفلاین رقابتی که اونم اضافه شد. اضافه شدن رونالدینیو، اینکه otw ها برای همه کارت ها اسپشیال زیاد شن و چیزای دیگه. شما برید کامنت های زیر توییت ها در طول سال هم بخونید اکثرا خواسته ها همینا بود. در مورد گیم پلی هم درخواست کم نبود ولی چون میخوان تازه کارا از بازی فرار نکنن خیلی دست نمی‌زنن بهش البته خیلی هم بد نیست و جالبه گیم پلی «به نظر من»
اما انیمیشن ها که دوستان اینقدر شاکین. تو همون گیم پلی هم معلوم بود هنوز کامل نیستن چون سریع اسکیپ میکردن کات سین هارو. فیس ها هم همینطور. گفته شده امسال ۱۵۰۰ تا فیس اسکن خواهد شد و یه ماه اخر این اتفاق خواهد افتاد و تریلر هم میدن برا تیم های اسکن شده مثل پارسال.
اما یه نکته عالی تو همون گیم پلی تماشاگرا هستن واقعا سطح بالا کار شده بودن.
من که داخل فیسبوک هستم زیر پستهای ea همیشه از تغییرات در کریر میگن و کامنت این شکلی معمولا 2.5کا لایک میخوره.ینی ea همچین درخواستی رو نمیبینه یا نمیخواد ببینه؟هر پستی میذارن زیرش از کریر میگن
من زیر پستاش گله ای از گیم پلی ندیدم.بنظر منم گیم پلی بازی عالی بود فقط یکم هوش مصنوعی رو زیاد کنن + درجه سختی بازی رو چون خیلی اسون بود
و اما شاهکار ea تو همین ویدیوی 20 دقیقه ای دیده میشه.بازم کما فی سابق داور کارتو از ماتحتش درمیاره و دوباره میذاره تو ماتحتش.من موندم بازی که تغییرات انقلابی نداشته پس اینا تو این یه سال داشتن چیکار میکردن که وقت نداشتن یه دستی سر و روی انیمیشن های داوری بکشن
یکی نیست بهش بگه آخرای نسل هشتیم این کارا چیه میکنی اخه.دویدن داور هم نسل هفتمیه

رنگ چمن هم مثل 17 افتضاح به تمام معناست.فقط نورپردازی یه خورده بهتر شده ولی بازم زمین تاریکه
وزن توپم بنظرم عالیه.لااقل بادکنکی نیست دل ادمو بزنه

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
من که داخل فیسبوک هستم زیر پستهای ea همیشه از تغییرات در کریر میگن و کامنت این شکلی معمولا 2.5کا لایک میخوره.ینی ea همچین درخواستی رو نمیبینه یا نمیخواد ببینه؟هر پستی میذارن زیرش از کریر میگن
من زیر پستاش گله ای از گیم پلی ندیدم.بنظر منم گیم پلی بازی عالی بود فقط یکم هوش مصنوعی رو زیاد کنن + درجه سختی بازی رو چون خیلی اسون بود
و اما شاهکار ea تو همین ویدیوی 20 دقیقه ای دیده میشه.بازم کما فی سابق داور کارتو از ماتحتش درمیاره و دوباره میذاره تو ماتحتش.من موندم بازی که تغییرات انقلابی نداشته پس اینا تو این یه سال داشتن چیکار میکردن که وقت نداشتن یه دستی سر و روی انیمیشن های داوری بکشن
یکی نیست بهش بگه آخرای نسل هشتیم این کارا چیه میکنی اخه.دویدن داور هم نسل هفتمیه

رنگ چمن هم مثل 17 افتضاح به تمام معناست.فقط نورپردازی یه خورده بهتر شده ولی بازم زمین تاریکه
وزن توپم بنظرم عالیه.لااقل بادکنکی نیست دل ادمو بزنه
آره والا من اصلا درک نمیکنم چرا نورپردازه بازی اینجوری شده میدونم که مال موتور گرافیکی بازی هست ولی دیگه یه نورپردازی چقد کار داره مگه.فیفا 16 یادمه وقتی بازی میکردم بعد که میرفتم فوتبال از تی وی میدیم تو ذهنم میگفتم به به عجب نورپردازی فیفا طبیعی و عالی هست...

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
آره والا من اصلا درک نمیکنم چرا نورپردازه بازی اینجوری شده میدونم که مال موتور گرافیکی بازی هست ولی دیگه یه نورپردازی چقد کار داره مگه.فیفا 16 یادمه وقتی بازی میکردم بعد که میرفتم فوتبال از تی وی میدیم تو ذهنم میگفتم به به عجب نورپردازی فیفا طبیعی و عالی هست...
دقیقا.چمن و نورپردازی 16 فوق العاده بود
مثلا تو نسخه 17 بری سانتیاگو برنابئو از نمای بالا که نشون میده نوری که از پروژکتورهای ورزشگاه دیده میشه خیلی زننده هست و اصلا طبیعی نیست.ولی تو 18 فقط همینو درست کردن وگرنه بازم زمین تاریکه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان کد بتای فیفا18 برای کسی ارسال شده؟
برای من ارسال نشده
مثل اینکه 34گیگه
هرکی داره و نمیتونه دانلود کنه بده ما بزنیم لااقل استفاده کنیم.دمتون گرم

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
دوستان کد بتای فیفا18 برای کسی ارسال شده؟
برای من ارسال نشده
مثل اینکه 34گیگه
هرکی داره و نمیتونه دانلود کنه بده ما بزنیم لااقل استفاده کنیم.دمتون گرم
كدي كه ارسال ميشه مخصوص همون اكانته و نميشه به كس ديگه اي داد مگر اينكه اكانت بدي.

• Like
Reactions: ehsas1

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
سلام
امروز صبح كه از خواب بيدار شدم ديدم كه يكي از دوستانم كه در انگليس هست براي من كد بتا رو فرستاده (قبلاً هم اينكار رو كرده بود) من فكر كردم مثل قبل كدش رو به من داده،ولي مثله اينكه فقط ميخواسته اين سري ايميلي كه براش فرستادن رو نشون بده،من هم واقعاً بدون اينكه بدونم كدش رو زدم،از شانس بد من اكانتم امريكاس و كدش برا انگليس بود ،وارد يكي از اكانت هايي كه قبلاً همينجوري ساخته بودم شدم و كدش رو زدم و ....
الان شرمندش شدم بدون اينكه بخوام يوزر و پس اكانت رو هم ندارم كه بهش بدم ،اگر كسي كد بتا رو داره و بدردش نميخوره ممنون ميشم برا من بفرسته از شرمندگي اين بنده خدا درايم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
امروز صبح كه از خواب بيدار شدم ديدم كه يكي از دوستانم كه در انگليس هست براي من كد بتا رو فرستاده (قبلاً هم اينكار رو كرده بود) من فكر كردم مثل قبل كدش رو به من داده،ولي مثله اينكه فقط ميخواسته اين سري ايميلي كه براش فرستادن رو نشون بده،من هم واقعاً بدون اينكه بدونم كدش رو زدم،از شانس بد من اكانتم امريكاس و كدش برا انگليس بود ،وارد يكي از اكانت هايي كه قبلاً همينجوري ساخته بودم شدم و كدش رو زدم و ....
الان شرمندش شدم بدون اينكه بخوام يوزر و پس اكانت رو هم ندارم كه بهش بدم ،اگر كسي كد بتا رو داره و بدردش نميخوره ممنون ميشم برا من بفرسته از شرمندگي اين بنده خدا درايم
خودت تست كن ببين che جورياست بعدا كدي peyda ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر