FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
زاها اینفورم بگیر جلو من حریفام باهاش بازی کردن از معمولیش قوی تر بود
ممنون این اپدیت اخر فیفا فقط بازیکنای سرعتی میطلبه یعنی بهترین مهارت دفاعی هم داشته باشی جلو بازیکنای سرعتی کاری پیش نمیبری سعی دارم ترکیبی از انگلیس ایتالیا بسازم احتمالا اخر هفته بعد perisic اسکریم بگیرم لعنتی سرعت قدرت بدنی شوت پاس دریبل در کل اورالش از خیلی از بازیکنای ایکون بالاتره تو پست cam کم کسی تو این پست هم قدرت بدنی داشته باشه هم سرعت که یکی از بهتریناش دله علی که دارمش ولی پریسیچ اسکریم واقعا ترسناکه

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
قطعا قطع قطعا فارمن بهترین گلر 18 ست من ی مدت داشتم فوق العاده بود دیروز ی بازی کردم یارو 2-0 برد منو ولی راحت 5-6 تا تک ب تک رو فارمن گرفت ازم این ویدیو همه ی سیواشو نشون نمیده بازم تالا همچین چیزی ندیده بودم ...

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
فکر کنم تو بخش کریر ب باگ عجیبی برخوردم
فصل دوم رو شروع کردم و الان بازیکنها برا جام جهانی دعوت شدن الان من تو باشگاه ب بازی دوستانه ک ب صورت لیگ مانند برگذار میشه دعوت شدم اکثر بازیکنام برای بازی های ملی نیستن و خلاصه با ترکیب جوانان باید ب میدان برم حالا باگ بازی اینه ک تو نیمکت ذخیره فقط سه بازیکن میتونم بزارم در صورتی ک بازیکن آزاد تو قسمت رزرو دارم!!!!
مشکلی دیگه هم من قبل از اتمام فصل با دو تا بازیکن برا فصل جدید ب توافق رسیدم ولی ب تیم هنوز اضافه نشدن!!!! زده تو فصل نقل انتقالات اضافه میشن در صورتی ک نقل انتقالات شروع شده!!!!!

خدا کنه مجبور نشم از اول شروع کنم

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
فکر کنم تو بخش کریر ب باگ عجیبی برخوردم
فصل دوم رو شروع کردم و الان بازیکنها برا جام جهانی دعوت شدن الان من تو باشگاه ب بازی دوستانه ک ب صورت لیگ مانند برگذار میشه دعوت شدم اکثر بازیکنام برای بازی های ملی نیستن و خلاصه با ترکیب جوانان باید ب میدان برم حالا باگ بازی اینه ک تو نیمکت ذخیره فقط سه بازیکن میتونم بزارم در صورتی ک بازیکن آزاد تو قسمت رزرو دارم!!!!
مشکلی دیگه هم من قبل از اتمام فصل با دو تا بازیکن برا فصل جدید ب توافق رسیدم ولی ب تیم هنوز اضافه نشدن!!!! زده تو فصل نقل انتقالات اضافه میشن در صورتی ک نقل انتقالات شروع شده!!!!!

خدا کنه مجبور نشم از اول شروع کنم
اون باگ 3بازیکن ذخیره تو 17 و 16 هم بود

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
دوست عزیزواقعابااین میکی هندیکاپ.بدشانسی میشه گفت ولی هندیکاپ نه البته بنظرم.
اینکه تو 2 به تک از پشت تکل میزنه اخراج نمیکنه بعدش توپو میزنی وسط خودش میزنه چپ که گلر بگیره نمیتونه بخاطر شانس بد باشه ... البت تو این بازیم 2 تا تیر زدم ک خب عادیه

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
کاش نظر سنجی عوض میشد مثلا قوی ترین تیم از نظر شما یا این که بیشتر از کدوم ترکیب استفاده میکنین
به نظر خودم که رئال و منچستر با اختلاف زیاد قوی ترینان. هیچ سالی ندیده بودم تیم ها این قدر بالانس نباشن

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
اقا سانتر بیرون پا چطوریه ؟ دکمه خاصی داره یا رندوم زده میشه ؟
تقریبا رندومه. بستگی به بازیکنت جناحی که میخوای پاس به صورت سانتر بدی، قدرتش و جهت هم داره. با مودریچ و کروس من زیاد ازین پاسا میدم.
سانتر یکم سخت تره
Sent from my SM-G930F using Tapatalk

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
کاش نظر سنجی عوض میشد مثلا قوی ترین تیم از نظر شما یا این که بیشتر از کدوم ترکیب استفاده میکنین
به نظر خودم که رئال و منچستر با اختلاف زیاد قوی ترینان. هیچ سالی ندیده بودم تیم ها این قدر بالانس نباشن
هرسال همینه.پارسال رئال و بایرن بود

• Like
Reactions: sam.fisher

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان تعداد تیرک های شما یکم نامتعارف نیست؟ من تو اسکواد بتل هر بازی تقریبا ۳_۴ تا میزنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر