FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
دوستان بعد اپدیت بازی هر کاری میکنم تو بازی نمیره از ویندوز 10 استفاده میکنم کسی میدونه مشکل چیه ؟واقعا خراب کرده امسال فیفا از فیفا 2002 که تجربه ی بازی همه سری های فیفا را داشتم هیچوقت اینقدر افتضاح نبوده فقط کافیه یکی دو نسخه دیگه اینجوری بده بیرون تا کامل نابود شه فیفا امسال منی را که پارسال فقط بخاطر فیفا لپ تاپما عوض کردم تا سیستمم بکشه بتونم رو الترا بازی کنم و 5 ساله جز فیفا هیچ بازی دیگه ای نکردم واقعا ناامید کرد واقعا چه فکری کردن نسخه 17 به اون جذابی را خرابش کردن تو نسخه 18

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
آپدیت میدن دو مورد رو درست میکنن (درست هم که از اون بدتری بوده به بد تبدیل شده که خوب نخواهد شد) بعد 4تا مورد دیگه رو خراب میکنن :" باز دوباره آپدیت میدن و همین سیکل معیوب . فرو کنید بیرون از اون فراسبایت x-(

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
دوستان بعد اپدیت بازی هر کاری میکنم تو بازی نمیره از ویندوز 10 استفاده میکنم کسی میدونه مشکل چیه ؟واقعا خراب کرده امسال فیفا از فیفا 2002 که تجربه ی بازی همه سری های فیفا را داشتم هیچوقت اینقدر افتضاح نبوده فقط کافیه یکی دو نسخه دیگه اینجوری بده بیرون تا کامل نابود شه فیفا امسال منی را که پارسال فقط بخاطر فیفا لپ تاپما عوض کردم تا سیستمم بکشه بتونم رو الترا بازی کنم و 5 ساله جز فیفا هیچ بازی دیگه ای نکردم واقعا ناامید کرد واقعا چه فکری کردن نسخه 17 به اون جذابی را خرابش کردن تو نسخه 18

صفحه قبل برا همین مشکل بالا نیومدن به یکی از بچه ها گفتم چکا کنه اوکی شد انجامش بده ببین درست میشه؟؟

اگه نشد برا windows 10 یکی نوشته بود ویندوزشو اپدیت کرده بازیش اوکی شده و بالا اومده

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
صفحه قبل برا همین مشکل بالا نیومدن به یکی از بچه ها گفتم چکا کنه اوکی شد انجامش بده ببین درست میشه؟؟

اگه نشد برا windows 10 یکی نوشته بود ویندوزشو اپدیت کرده بازیش اوکی شده و بالا اومده
از داخل properties دستورالعمل که گفتیا انجام دادم ولی بازم بالا نیومد اپدیت کنم ویندوزا ببینم چی میشه

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
دوستانی که بعد اپدیت مشکل ورود به بازی دارند ابتدا بازیا از دخل اوریجین repair کنند سپس از properties وارد منوی compalitily و گزینه windows vista sp2 انتخاب کنند بازی درست میشه تاکید میکنم حتما sp2 سپس ea میخواد email va pass دوباره وارد کنید تا بازیا اکتیو کنه بعد این مراحل از بازی لذت ببرید

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
نکته ای که بعد اپدیت بازی به چشم میاد برگشت بازی به همون نسخه اولیه یعنی گلرا هر توپی به سمتشون بیاد گل میخورن چند دستی که بعد اپدیت بازی کردم هربازی معمولا جمع تعداد گلها دو رقمی میشد این عکس یکی از بازیهای من بعد از اپدیته طرف مقابل گریزمن دمبله مسی... داشت منم انتونیو ادر و ... دقیقا همون کاری که گریزمن مسی تو تیم مقابل میکردن ادر انتونیو برای من انجام میدادن 90درصد شوتا از هربازیکنی گل میشد دفاع که افتضاح هرکاری کنی جا میمونه انگار 200 کیلو وزنه به بازیکنی دفاعی وصل کردن دقیقه 20 5تا گل ردوبدل شده طرف هنگ کرده بود اخرشم 5 4 شد بازی

Attachments

• DSC_0740.JPG
    DSC_0740.JPG
    243.5 KB · مشاهده: 49

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
آره دیگه آپدیت نیاز به نت داره حتی با psx
میدونم نیاز داره،
من خودم آپدیت کردم،
کنسول م مشکل نداره به نت وصل میشم
میگم نت قطع باشه بازی انگار آپدیت نشده اجرا میشه؟
یعنی اون تغییرات گیم پلی باز هم هست یا با قطع نت اونا میپرن؟

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
میگم نت قطع باشه بازی انگار آپدیت نشده اجرا میشه؟
یعنی اون تغییرات گیم پلی باز هم هست یا با قطع نت اونا میپرن؟

نه

آپدیت که دانلود و نصب شد دیگه اعمال میشه آنلاین و آفلاین نداره

آفلاین بازی میکنی آپدیت نکنی بهتره

• Like
Reactions: ehsas1

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
همون فیفا 18 ک اولش ریلیز کردن خیلی بهتر از این تیکه ... بوده
الان معلوم نیست بازی چیه 100 دست بازی کردم هنوز نفهمیدم داستان گیمپلی از چ قراره تنها نکته ی مثبت این 18 چیپ هس ک اونم انقد موقعیت از دست دادم دیگه حالم ازش بهم خورده :))
هافبکا نه تو حمله شرکت میکنن نه تو دفاع انگار فقط گذاشته شدن پس بدن به مهاجما و بدو ک رفتی :|
همه عمقی میندازم مهاجما جوری فرار میکنن ک انگار آخرین بازیشونه ! من پاس نمیدم فرار تو عمق میکنن پاس میدم وای میستن :| اصن داستانی شده ... اینی ک میگم اینجور برداشت نکنید ک بازی غیر قابل پیش بینیه :)) با L2 میری میچسبی ب کسی ک میخوان بش پاس بدن یدفه تو یه حرکت 2 متر میره اونرتر و پاس بازم بهش میرسه :| مدافعا هم ک همه گفتن انگار وزنه بستن بهشون ...
و بگم براتون ک واردی رو بردارین و فرار کنید قطعا گل میزنید
تو 18 اصلا اصلا بازی گروهی تعریف نشده شده عین پی ای اس با رونالدو فرار میکردی گل میزدی
اصلا و ابدا ارزش خرید نداره و دقیق ترین تعریف رو از بازی گیم اسپات کرد ک گفت بازی درون زمین حرفی برای گفتن نداره و بخشای بیرونی مثل گرافیک و لایسنس هستن ک نمره 7 بهش داده ...

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همون فیفا 18 ک اولش ریلیز کردن خیلی بهتر از این تیکه ... بوده
الان معلوم نیست بازی چیه 100 دست بازی کردم هنوز نفهمیدم داستان گیمپلی از چ قراره تنها نکته ی مثبت این 18 چیپ هس ک اونم انقد موقعیت از دست دادم دیگه حالم ازش بهم خورده
هافبکا نه تو حمله شرکت میکنن نه تو دفاع انگار فقط گذاشته شدن پس بدن به مهاجما و بدو ک رفتی
همه عمقی میندازم مهاجما جوری فرار میکنن ک انگار آخرین بازیشونه ! من پاس نمیدم فرار تو عمق میکنن پاس میدم وای میستن اصن داستانی شده ... اینی ک میگم اینجور برداشت نکنید ک بازی غیر قابل پیش بینیه با L2 میری میچسبی ب کسی ک میخوان بش پاس بدن یدفه تو یه حرکت 2 متر میره اونرتر و پاس بازم بهش میرسه مدافعا هم ک همه گفتن انگار وزنه بستن بهشون ...
و بگم براتون ک واردی رو بردارین و فرار کنید قطعا گل میزنید
تو 18 اصلا اصلا بازی گروهی تعریف نشده شده عین پی ای اس با رونالدو فرار میکردی گل میزدی
اصلا و ابدا ارزش خرید نداره و دقیق ترین تعریف رو از بازی گیم اسپات کرد ک گفت بازی درون زمین حرفی برای گفتن نداره و بخشای بیرونی مثل گرافیک و لایسنس هستن ک نمره 7 بهش داده ...
اين هافبكها توي كارشون موندم هركار ميكنم درست بالا نميان كل 433 ها رو ميذارم ديمه اي بعضي وقتها بالا ميان موندم برا chi دستكاري كردن توي سيستمشون؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر