FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
یه خواهشی از دوستانی که بازی رو‌پیش‌خرید کردن دارم.
ببینید عزیزان میدونم خیلی سخته ۶۰ دلار یا بعضا ۱۰۰ دلار بدی بابت یه بازی بعد از بازی کردن ببینی بازی خوبی نیست یا حداقل ارزش اون مبلغ رو نداره.

در‌ این مواقع اکثر آدما خودشونو گول میزنن و میان میگن بازی عالی شده و مشکلات دمو هم برطرف شده و باعث میشن دیگران هم گول بخورن.

یه عده‌ی خیلی خیلی خیلی کمی هم هستند که وقتی در این شرایط قرار میگیرن، میان بازی رو به فحش میکشن و میگن چقدر مضخرفه اما متاسفانه خیلی کم هستند این افراد.

از دوستانی که پیش‌خرید کردن خواهش می‌کنم وقتی بازی رو نصب کردن منصفانه، اگر بازی بده، بیان بگن بده و باعث نشن عده‌ی دیگری هم احیانا اگر بازی بد باشه کلی ضرر کنند.

ممنون
عزیز به نظر من وضعیت بازی مشخصه. هسته بازی همون نسخه ۱۷ عه با یکسری تغییرات، ایرادات هم همون پارسالی هاست. حالا نظر من رو میخوای؟ اگه با ۱۷ حال کردی این حتی بهتر هم خواهد بود اگه نه که از اینم خوشت نمیاد.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه خواهشی از دوستانی که بازی رو‌پیش‌خرید کردن دارم.
ببینید عزیزان میدونم خیلی سخته ۶۰ دلار یا بعضا ۱۰۰ دلار بدی بابت یه بازی بعد از بازی کردن ببینی بازی خوبی نیست یا حداقل ارزش اون مبلغ رو نداره.

در‌ این مواقع اکثر آدما خودشونو گول میزنن و میان میگن بازی عالی شده و مشکلات دمو هم برطرف شده و باعث میشن دیگران هم گول بخورن.

یه عده‌ی خیلی خیلی خیلی کمی هم هستند که وقتی در این شرایط قرار میگیرن، میان بازی رو به فحش میکشن و میگن چقدر مضخرفه اما متاسفانه خیلی کم هستند این افراد.

از دوستانی که پیش‌خرید کردن خواهش می‌کنم وقتی بازی رو نصب کردن منصفانه، اگر بازی بده، بیان بگن بده و باعث نشن عده‌ی دیگری هم احیانا اگر بازی بد باشه کلی ضرر کنند.

ممنون
هرکی بازی کرده میگه شاهکاره ...حرف نداره!
البته باگ دروازبان هست که با اپدیت حل میشه.
شاید ea اشتباه میکنه چون هرچی کانتنت زیاد بشه منتقدا انتظارشون بالاتر میره..اونور بازیی هست که ۸ ساله تغییری در کانتنتاش نداده امتیازم میگیره هرچند هیچکس نگاشم نمیکنه

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
ما چه بگیم خوبه چه بکیم بده شما در اخر همون میگی بده دیگه چه فرقی برات داره ؟!
من نگفتم بده. ضعف‌ها رو میگم.
ده تا پست میاد نقاط قوت رو مینویسه، منم دیگه لزومی نمیبینم بیام همونا رو تکرار کنم.
منم توی یه پست نقاط ضعف رو میگم. چرا تحمل نسبت یک به ده رو هم ندارن بعضیا؟
بازی بد نیست. نه PES نه FIFA اما این دو بازی نسبت به سال ۲۰۱۸ بد هستند و توقع‌ها رو برآورده نمی‌کنن.

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
هرکی بازی کرده میگه شاهکاره ...حرف نداره!
البته باگ دروازبان هست که با اپدیت حل میشه.
شاید ea اشتباه میکنه چون هرچی کانتنت زیاد بشه منتقدا انتظارشون بالاتر میره..اونور بازیی هست که ۸ ساله تغییری در کانتنتاش نداده امتیازم میگیره هرچند هیچکس نگاشم نمیکنه

خیلی ممنون از نظرتون ولی من شخصا تجربه اینکه آپدیت FIFA مشکلی از گیم‌پلی رو حل کنه، ندارم.
از FIFA 14 به اینور هم هرسال بازی رو گرفتم.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من نگفتم بده. ضعف‌ها رو میگم.
ده تا پست میاد نقاط قوت رو مینویسه، منم دیگه لزومی نمیبینم بیام همونا رو تکرار کنم.
منم توی یه پست نقاط ضعف رو میگم. چرا تحمل نسبت یک به ده رو هم ندارن بعضیا؟
بازی بد نیست. نه PES نه FIFA اما این دو بازی نسبت به سال ۲۰۱۸ بد هستند و توقع‌ها رو برآورده نمی‌کنن.
ببینید حرفتون رو کاغذ درسته اما تو دنیای واقعی نه!
هوش مصنوعی نوشتن برای بازیی که ۲۲ نفر همزمان هرکدوم تصمیمات جدا بگیرن در کنار اون انیمیشنای فوتبال خیلی خیلی سخته چون ماشالا فوتبال با همه جای بدن بازی میشه کرد حتی تنه به تنه و... بماند قوانین خیلی زیاد فوتبال.
سر همینه که هیچ شرکتی غیر این دو جرات فوتبال ساختن ندارن !
تو این امکانات باز هم به نظرم خوب کار کردن که البته فیفا بخاطر امکانات مالی بیشتر از رقیب خیلی جلوتره

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حالا اونا که فن بوی بودن بیان دفاع کنن... ضعف های فیفا تو این نسخه انقد زیاده که هیچ جای دفاعی نداره. حتی نتونستن با اون همه لایسنسو تبلیغات و جورنی و فوتبال خیابانی داخل اون، با آمبولانس و تعویض سریع حین بازی نظر ما علاقمندا که هیچ، منتقدارو هم جلب کنن... کاش به جای تعصبی که این همه مدت به خرج دادن یه سریا و حرفای بچگانه، ضعف های بازی مثه نورپردازی مزخرفشو قبول میکردن... این نمره برای یه دی الی سی که تو قالب نسخه جدید تحویل ملت دادن زیاد هم هست.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
دوست نا متعصبم امتیاز فیفا الان ۸۳ هست! به نظرتون کمه و نشونه ضعیف بودنه؟
جدي بيخيال ديگه، هر كي الان به يه سري پستا نگاه كنه فكر ميكنه ea يه سري سهام دار داره اينجا، بازي خوشتون مياد واسه خودتون، مجبورتون نكردن هركي اينجا يه چيز بدي گفت راجب بازي شما بياي نقل قول كني
شما اگه ناراحتی نخون و ازش رد شو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوست نا متعصبم امتیاز فیفا الان ۸۳ هست! به نظرتون کمه و نشونه ضعیف بودنه؟

جدي بيخيال ديگه، هر كي الان به يه سري پستا نگاه كنه فكر ميكنه ea يه سري سهام دار داره اينجا، بازي خوشتون مياد واسه خودتون، مجبورتون نكردن هركي اينجا يه چيز بدي گفت راجب بازي شما بياي نقل قول كني

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
چجوری آخه ؟:D
برای شروع خیلی خوبه تیمت
فدات داداش. یه چند تا پک داد فروختم و اینارو به ذهنم رسید خریدم.;;) چون تقریبا دایره المعارف لیگ انگلیسم خوبه میتونم بازیکن خوب جمع کنم تو پستای مختلف:D

• Like
Reactions: Hodor

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان تا کی بازی رو پیشخرید میشه کرد ؟؟

بعد از اینکه بازی اومد اگه بازی رو دیجیتالی بگیریم اون پک هایی که روی بازی الان میدن اون موقع هم داده میشه بهمون یا فقط مخصوصو پیشخرید بازی هست ؟

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115
من کلا تو هر بازی مهمترین متا برام متای گیم اسپات بوده که دیدم متاسفانه 7 داده به این بازی، همیشه هم امتیازاش درست بوده، متلا به فیفا 12 که بهترین بود فکر کنم 9 داده بود
به هر حال با این امتیاز خیلی به بازی ناامید شدم

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
فدات داداش. یه چند تا پک داد فروختم و اینارو به ذهنم رسید خریدم.;;) چون تقریبا دایره المعارف لیگ انگلیسم خوبه میتونم بازیکن خوب جمع کنم تو پستای مختلف:D

چه بازیکنایی بهت داد که اینا رو گرفتی...

عجب شانسی داری...به من یه مشت آشغال داد...زورکی چپوندمشون تو تیم و دوتا تیم درست کردم...

• Like
Reactions: amirroz2012

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
چه بازیکنایی بهت داد که اینا رو گرفتی...

عجب شانسی داری...به من یه مشت آشغال داد...زورکی چپوندمشون تو تیم و دوتا تیم درست کردم...
تو پست بالا گفتم کیا رو داد.:"> والا به بعضی دوستان پوگبا هم داده :-SS
البته نزدیک 5 ساعتی یه تک نشستم پاش. \m/
فک کنم با ده هزارتا میشه یه همچین تیمی بست.:-s

• Like
Reactions: Hodor

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان تا کی بازی رو پیشخرید میشه کرد ؟؟

بعد از اینکه بازی اومد اگه بازی رو دیجیتالی بگیریم اون پک هایی که روی بازی الان میدن اون موقع هم داده میشه بهمون یا فقط مخصوصو پیشخرید بازی هست ؟
تا 1 ساعت قبل بازی میتونی پیش خرید کنی!
پکهایی که روی بازی میده رو نسخه استاندارد نیست و فقط بابت پیش خرید رونالدو رو به عنوان 5 بازی میگیری!
ولی من یادمه سال پیش نسخه های خاص(مثل همین 100 دلاری) رو بعد بازی تو عید پاک دوباره برای فروش گذاشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر