FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
دوستان دوستم تودمویه چیزی به من نشون داداول دمو که نوشته بوداین کدنهایی نیست ومقدارکمی ازبازی تونسخه اصلی بازی میترکونه.این کدمال سه ماه پیشوبیلدنهایی نیست.

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان دوستم تودمویه چیزی به من نشون داداول دمو که نوشته بوداین کدنهایی نیست ومقدارکمی ازبازی تونسخه اصلی بازی میترکونه.این کدمال سه ماه پیشوبیلدنهایی نیست.
قبل تر هم گفتیم که این دمو بیلد بتاست چون مشخصه خیلی مشکل داره

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
در مورد بخش الکس هانتر هم گفته امسال در برزیل و به صورت ۳ به ۳ در یک فوتبال خیبانی به چالش کشیده میشود و ابراز امیدواری کرده یکجورایی Fifa street هم برگرده سالهای بعد و گفته صداگزاری و.. بسیار قوی هست تو این بخش و هنوزم میتونید انتخاب کنید به عنوان کل تیم یا تک بازیکن بازی کنید

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
منم زدم...

همون اول کشور رو فرانسه انتخاب کردم یه مشت بازیکن چرت بهم داد....بهترینشون پریرا بازیکن واتفورد بود...

همه چیز هم برام بازه و مشکلی برا خرید و فروش ندارم.... اساتید با سابقه نکته ای چیزی ندارید بدید پیاده کنیم....؟؟

این sbc که گزاشته رو انجام بدیم؟؟

خسیس نکرده یه 500 تا کوین بده بهمون...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
به نظرتون تا کی قیمتش به 200 میرسه ؟
یکی از فروشگاه ها که من تو کانالش عضوم نوشته یکشنبه موجود میشه ولی قیمت نداده احتمالا بعد از یک هفته باید به 200 برسه من پارسال یک هفته بعد از ریلیز خریدم 190 تومن از توپخونه یعنی تو یه هفته 70 تومن اومد پایین! ما هم پول مفت نداریم بدیم به ملت:D لذا این یک هفته رو 17 کریرهای ناقص رو میزنیم تا 70 تومنو بزاره زمین:D

• Like
Reactions: WCW

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان تا کی پیشخرید میشه کرد ؟؟

بعد از اینکه بازی اومد اگه بازی رو دیجیتالی بگیریم اون پک هایی که روی بازی الان میدن اون موقع هم داده میشه بهمون یا فقط مخصوصو پیشخرید بازی هست ؟

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
وقتی از وب اپ فیفای جدید استفاده میکنی دیگه نمیشه فیفای قبلی رو آنلاین بازی کنی؟
امروز از وب اپ 18 استفاده کردم دیگه تو 17 نمیتونم به سرورای ea وصل بشم.

موقع لاگین کردن تو وب اپ پسورد ea account رو یادم رفته بود ریستش کردم میخوام بدونم از اونه یا اینکه کلا اگه از وب اپ استفاده کنی دسترسی به بخش آنلاین فیفا قبلی ازت گرفته میشه؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
منم زدم...

همون اول کشور رو فرانسه انتخاب کردم یه مشت بازیکن چرت بهم داد....بهترینشون پریرا بازیکن واتفورد بود...

همه چیز هم برام بازه و مشکلی برا خرید و فروش ندارم.... اساتید با سابقه نکته ای چیزی ندارید بدید پیاده کنیم....؟؟

این sbc که گزاشته رو انجام بدیم؟؟

اساتید راهنمایی کنید لطفا....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
متای فیفا 18 تا این لحظه با 8 نقد بر روی کنسول پلی استیشن 4 متاش 83 هستش و امسال مثل این که نسخه پلی استیشن 4 همون طور که انتظار داشتیم روش نقد اصلی صورت میگیره .

FIFA 18

البته تا الان روی X1 هم 5 تا نقد منتشر شده، احتمال میدم مثل سالهای گذشته نقد های بازی بر روی دو پلتفرم پخش بشه و البته این بار PS4 تعداد نقد های بیشتر دریافت کنه.

پ ن: خیلی جالبه بازی 4 تا نمره 9 از 10 گرفته که برای One ثبت شده ولی روی PS4 ثبت نشده. در کل اگر همه نقد ها میرفت روی یک پلتفرم نتیجه حاصل شده خیلی بهتر میشد ولی این پخش شدن نمرات کار رو خراب کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر