FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
اره جدیدا زیاد اینطوری میشه من مثلا با مسی دروازبان هم رد میکنم دروازه خالی شوت هم کم پر میکنم نمیزنه بعد یه بار دیگه میزنم یهو شوت میره اسمون :D
به خاطر نته داغونه
====
اپدیت جدید اومده ... واسه pc که اومده صبح
واسه پی سی دیشب اومد گرفتم 18 مگ بود
جدا از بحث نت شنیده بودم یک روشی هست میزارن رو دانلود اون لحظه لگ بیوفته و اینا میخواستم ببینم از اون نیست
پس از نت

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
واسه پی سی دیشب اومد گرفتم 18 مگ بود
جدا از بحث نت شنیده بودم یک روشی هست میزارن رو دانلود اون لحظه لگ بیوفته و اینا میخواستم ببینم از اون نیست
پس از نت

نمیدونم . کلا چیتر کم نیست تو انلاین . مثلا تو pc رنک اول سیزن یک چیتر حرفه ای هست . کلا تو عرض ده مین میتونه لیگ تایتل بگیره :D به محض شروع بازی یه کاری میکنه طرف دیسی شه :

thx8xw5n69pg848bw99g.jpg

4 بار بهش خوردم . دفعه اول ثانیه 2 بازی ما رو دیسی کرد . بازی بعدش هر کاری کرد نتونست دیسیم کنه . نت ایران هم بعضی موقع ها مقاومه :D خلاصه مجبور شد بازی کنه . بازیش در حد div 8 ی هم نبود . همون ده مین اول 2 گل زدم خارج شد . دو بار دیگه هم خوردم همون اوایل بازی گل زدم ولی بعدش ما رو دیسی کرد نتیجه حساب نشد . خیلی راحت بدون وقت گذاشتن لیگ تایتل میگیره البته با این روش هم واقعا مسخرس نمیدونم خودش چه لذتی میبره طرف از فیفا12 به این روش داره پیش میره و همیشه رنک اول سیزن هست ولی دو زار بازی بارش نیست . جالب اینجاس که با هیچکس هم فریندلی بازی نکرده تا حالا :D
بعد ما دو ساعت باید وقت بذاریم واسه گرفتن لیگ تایتل اخر سرم با دو دیسکانکت شدن و یه مساوی دو ساعت تلاش و وقتی که گذاشتی بپره . تو این هفته من 15 بار دیسی شدم . یه بارش که من 9 بازی کردم 7 برد یه مساوی +یک باخت که از دیسی بود . بازی دهم یه مساوی هم میگرفتم کافی بود 4 بار من بازی کردم 4 بارش هم جلو بودم دیسی شدم یه بار دیگه بازی کردم این بار باختم اونم به کسی که div3 بود دیسی هم نشدم :D کلا فیفا15 هم قابلیت لج در اوردن شدیدا داره .مثلا :
be9q9hzkekp1ux1i9n9y.jpg

2-3 تا تیرک و 4-5 تا تک به تک زدم هیچکدوم گل نشد یه شوت کل بازی زد اونم بیرون محوطه بود گل شد اخر سرم دقیقه 91 بود گل مساوی زدم >:)

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
نمیدونم . کلا چیتر کم نیست تو انلاین . مثلا تو pc رنک اول سیزن یک چیتر حرفه ای هست . کلا تو عرض ده مین میتونه لیگ تایتل بگیره :D به محض شروع بازی یه کاری میکنه طرف دیسی شه :

thx8xw5n69pg848bw99g.jpg

4 بار بهش خوردم . دفعه اول ثانیه 2 بازی ما رو دیسی کرد . بازی بعدش هر کاری کرد نتونست دیسیم کنه . نت ایران هم بعضی موقع ها مقاومه :D خلاصه مجبور شد بازی کنه . بازیش در حد div 8 ی هم نبود . همون ده مین اول 2 گل زدم خارج شد . دو بار دیگه هم خوردم همون اوایل بازی گل زدم ولی بعدش ما رو دیسی کرد نتیجه حساب نشد . خیلی راحت بدون وقت گذاشتن لیگ تایتل میگیره البته با این روش هم واقعا مسخرس نمیدونم خودش چه لذتی میبره طرف از فیفا12 به این روش داره پیش میره و همیشه رنک اول سیزن هست ولی دو زار بازی بارش نیست . جالب اینجاس که با هیچکس هم فریندلی بازی نکرده تا حالا :D
بعد ما دو ساعت باید وقت بذاریم واسه گرفتن لیگ تایتل اخر سرم با دو دیسکانکت شدن و یه مساوی دو ساعت تلاش و وقتی که گذاشتی بپره . تو این هفته من 15 بار دیسی شدم . یه بارش که من 9 بازی کردم 7 برد یه مساوی +یک باخت که از دیسی بود . بازی دهم یه مساوی هم میگرفتم کافی بود 4 بار من بازی کردم 4 بارش هم جلو بودم دیسی شدم یه بار دیگه بازی کردم این بار باختم اونم به کسی که div3 بود دیسی هم نشدم :D کلا فیفا15 هم قابلیت لج در اوردن شدیدا داره .مثلا :
be9q9hzkekp1ux1i9n9y.jpg

2-3 تا تیرک و 4-5 تا تک به تک زدم هیچکدوم گل نشد یه شوت کل بازی زد اونم بیرون محوطه بود گل شد اخر سرم دقیقه 91 بود گل مساوی زدم >:)

اوه اوه چه چیزایی پیدا میشه تو این فیفا:d:|کلا روش های زیادی به کار میبرن این خارجی ها
لذتش به اینه که خودت بازی کنی ببری ببازی نه اینجور مسخره بازی
اخ اینایی که کلا سر یک حمله گل میزنن ولی تو هرچی بزنی نمیره تو گل بد حرص ادم در میارن یعنی از اینا گل میخورم یکسره بهشون فحش میدم کلا بازی 70 30 به نفع منه این یک حمله میکنه گل میزنه دوباره هرچی من میزنم تو گل نمیره که نمیره
ولی تو این همه با یکی بازی کردم اینتر برداشت من خودم دورتموند برمیدارم خارجی بود انقدر قشنگ بازی میکرد یعنی واقعا حال داد اخر مساوی شد ولی دلم سوخت حقم باخت بود طرف واقعا حرفه ای بود:d
از نظر تیمی به نظرم دورتموند بهترین تیم من هرسال رئال بودم یا میلان بیشتر رئال ولی امسال تصمیم گرفتم برم سراغ دورتموند البته اوایل رئال برمیداشتم ولی حال نمیداد با دورتموند یک کاستوم تاکتیک خوب و پاس های بلند برد رو شاخش
مسعود جان ادت کردم قسمت شه یک دست بازی کنیم البته شما مارو میبری ولی خوب یکم از شما بازی یاد بگیریم:d

mehrdadm83

کاربر سایت
Mar 23, 2015
3
دوستان
مشکل از اینترنت ایران هست. احتمالا پورت خاصی ***** شده که با پورت اکس باکس وان تداخل داره. بازی روی PC و PS4 مشکلی نداره خیلی راحت آنلاین میشه بازی کرد.
با دوستان داخل ایران میشه راحت بازی کرد و فقط مشکل برای آنلاین بازی کردن با خارج از ایران هست. همه حالت ها رو تست کردیم با دوستان.
من یه پست رو EA گذاشتم میتونید شما هم مشکلتون رو اعلام کنید شاید جواب داد.
fifa15-xboxone season problem in Iran - Answer HQ

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
منم تو بازیهای آنلاین همین حس رو داشتم موقع حمله من بازی شروع میکرد به لگ انداختن اگه دلیلش انگولک های طرف مقابل باشه آنلاین بازی کردن یه کار کاملا احمقانس و جز اعصاب خردی چیز دیگه ای نداره.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
منم تو بازیهای آنلاین همین حس رو داشتم موقع حمله من بازی شروع میکرد به لگ انداختن اگه دلیلش انگولک های طرف مقابل باشه آنلاین بازی کردن یه کار کاملا احمقانس و جز اعصاب خردی چیز دیگه ای نداره.
اره احتمالش زیاده چند وقت پیش یکی از دوستان روشش کامل توضیح داده بود که چکار میکنن میزارن رو دان و .....
البته همه اینجوری نیست بعضی ها شاید اینکار بکنن من تا الان به دو مورد برخوردم

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
دوستان
مشکل از اینترنت ایران هست. احتمالا پورت خاصی ***** شده که با پورت اکس باکس وان تداخل داره. بازی روی PC و PS4 مشکلی نداره خیلی راحت آنلاین میشه بازی کرد.
با دوستان داخل ایران میشه راحت بازی کرد و فقط مشکل برای آنلاین بازی کردن با خارج از ایران هست. همه حالت ها رو تست کردیم با دوستان.
من یه پست رو EA گذاشتم میتونید شما هم مشکلتون رو اعلام کنید شاید جواب داد.
fifa15-xboxone season problem in Iran - Answer HQ
مطمئنا مشکل از ایران هست نه EA . من تو بازی های دیگه هم این مشکل رو دارم .

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
منم یه بار با یکی افتادم هی برام لگ مینداخت عوضی تا حمله میکردم . خودشم چندبار حمله کرد لگ مینداخت یکم نامرد و از اونجایی که دفاع شوته و خیلی دیر حرکت میکردن ، راحت رد میکرد ولی گل نمیتونست بزنه ! :| مگه میشد تو حمله کردن چیزی دید ! همش تصویر گیر میکرد و اعصابم خرد شد و تو یکی از ضدحمله هاش پنالتی شد براش و منم اعصابم داغوون :D نامردی نکردم و عین خودش لگ انداختم و توپ رو خراب کرد :D:-" تو ادامه ی بازی هم با حال دادنم به دروازش حسابی بهش خوش گذشت :D کارم خوب نبود و تنها دفعه ای بود که اینکار کردم ولی اگر باهاش بازی میکردین میدیدید که چقدر روی مخ بود حرکتش . این عربا خیلی رو مخن خداییش ، مخصوصا اونایی که حرف میزنن یا فوتبال حالیشون نیست !

Saeed17

کاربر سایت
Dec 27, 2010
61
من پلی استیشن چهارو فقط واسه فیفا گرفتم
امروز کنسول دستم رسید نشستم پنج شش ساعت بازی کردم هنوز نتونستم با گیم پلی کنار بیام
با اینکه یک سالو نیمه فیفا 14 میزنم روی PC ولی توی کنسول اونم فیفا 15 زمین تا آسمون فرقشه
بارسا یا رئال میگیرم جلوی تیمای دسته 1 انگلیس بزور 1-0 2-0 میبرم در حالی که توی PC FIFA14 با ضعیف ترین تیما هوشمندانه نتیجه رو عوض میکردم
انگار گیم پلی زیاد بالانس نداره
هوش مصنوعی خیلی سخت شده
دروازه بانا سخت گل میخورن ولی گاهی هم سوتی های عجیب میدن...مثلا یه تک به تک زدم وسط دروازه بان درازکش شیرجه زد توپ از بالاش رفت توی گل
هنوز قلق گیم پلی دستم نیومده
البته اینا مربوط به بخش آفلاین میشه من هنوز PSN و پلاس وصل نیستم آنلاین تست کنم چطوره

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من چند دست فیفا 15 بازی میکنم عصبی میشم :| دروازبان هیچی نمیگیره ، دفاع ها عین آب خوردن جا میمونن ، بازیکن بخاد زاویشو عوض کنه انگار داری ماشین سنگین میرونی ، 2دقیقه طول میکشه جهتش عوض شه (برای دفاع کردن ) مشکلِ منه یا شما هم همنطور میشید؟:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر