FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

kashefbazi

کاربر سایت
Feb 18, 2015
14
نام
masoud gharehdaghi
وقتی NAT اپن هست و نمیتونید با حریف بازی کنید و بعبارت دیگه بعد از پیدا کردن حریف وارد مسابقه نمیشه مشکل از جایی خارج از سیستم و ایکس باکس و مودم شماست
بنده با فیلطر شکن امتحان کردم مشکل بر طرف شد، واضح هست که مشکل از ISP هست نه سرور EA
تا اونجایی که بنده میدونم در حال حاضر فقط پارس آنلاین این مشکل رو نداره در بعضی شهر ها هم شاتل مشکلی نداشته و برای برخی شهر ها هم شاتل هم فیلطر کرده بود سرور ها رو.
وقت و زمان رو تلف نکنید بهتره در فکر تغییر ISP باشید.

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
تو تک به تک ها باید فقط زارت شوت رو پر کنی :( ضربات زمینی آروم فنی r2 ابدا زده نمیشن :-s...شوت از راه دورها هم عجیب تو مخ من هستن ،یعنی همه کریم باقری هستن تو این فیفا:(...و دیگه اینکه یادتونه قدیم روبرتو کارلوس رو میزاشتیم حمله ؟؟دقیقا اونجوری شده....هازاردو یا rw ایباربو رو میزاری نوک حریف رو نابود میکنه!یا مثلا من رنال رو با بارسا نمی تونم بزنم با رم رسما رنال رو شخم میزنم :|

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
وقتی NAT اپن هست و نمیتونید با حریف بازی کنید و بعبارت دیگه بعد از پیدا کردن حریف وارد مسابقه نمیشه مشکل از جایی خارج از سیستم و ایکس باکس و مودم شماست
بنده با فیلطر شکن امتحان کردم مشکل بر طرف شد، واضح هست که مشکل از ISP هست نه سرور EA
تا اونجایی که بنده میدونم در حال حاضر فقط پارس آنلاین این مشکل رو نداره در بعضی شهر ها هم شاتل مشکلی نداشته و برای برخی شهر ها هم شاتل هم فیلطر کرده بود سرور ها رو.
وقت و زمان رو تلف نکنید بهتره در فکر تغییر ISP باشید.
دوست عزیز مطمانی؟
من بازیو تایتان و هوریزون و کال اف دیوتی و همین فیفا رو قسمت انلاین فرندلی و التیمیت تیم رو راحت بازی میکنم.حتی فیفا 14 هم مشکلی نداره.بنظرم مشکل از خود ea هست وگرنه بازیهای دیگه بدون مشکل اجرا نمیشد.جالبیش اینه که الان روزی یبار هم که بازی میکنیم و پیدا میکنه حریف ایرانیه.فکر کنم مشکل از طرف خود سرچ کردم سیستم ea هستش که فقط اونایی که توی یک محدوده یا ip نزدیک بهم هستن رو وصل میکنه.جایی نیست که بگوش شرکت مایکرو و ea برسونیم بلکه کاری کنن؟

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
بنظرم کسایی که هنو legacy بازی میکنن همون رو فوتبال 98 بمونن بهتره
اخه هنو legacy !!!!!!!!
شما هنو تو legacy گیر کردی نتونستی خودتو با تکنولوژی جدید وفق بدی بعد راجع به ea و بازی حرفه ای نظر میدی این دیگه چه مدلشه!!!!
کار درستی کردی که اولش نوشتی به نظرم
نمیدونم چند سالته حالا شاید سنت از منم بیشتر باشه ولی من دقیقا ۱۶ ساله دارم فوتبال بازی میکنم(کامپیوتری البته:d)
هم ۳۶۰ و هم ps4 رو هم به خاطر فیفا خریدم
پس یه چیزایی سرم میشه احتمالا;;)
یه سالم تاکتیکال بازی کردم ولی باهاش حال نکردم پس اینجور نیس که تنبلی کرده باشم
تو legacy هم اینجور نیس که سرعت و پاس رو بگیریم د بدو دنبال توپ اونجور که ما بازی میکنم 80 درصد شبیه تاکتیکاله
هیچ وقت اینقد با اطمینان راجع به دیگران نظر نده

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
همون که عکس یه بازیکن النصر روشه رو میگی؟ من همونو دارم ولی گزارشگر انگلیسی هم داره!!

dcae8d53d6ca88181affcbd542f9f622.jpg

آره ، همینه . خب دیگه ، در کنار گزارش هایی که تو نسخه ی اصلی هست ، یک گزارش عربی هم گذاشتن . اگر دوست داشتی میتونی عربی بذاری ، اگرم نمیخوای همون انگلیسی میذاری . زبان منو و ... هم همون اول که بازی رو اجرا میکنی ، میری روی پرچم سبزه و خودش نوشته عربی ، انتخاب میکنی .

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
کار درستی کردی که اولش نوشتی به نظرم
نمیدونم چند سالته حالا شاید سنت از منم بیشتر باشه ولی من دقیقا ۱۶ ساله دارم فوتبال بازی میکنم(کامپیوتری البته:d)
هم ۳۶۰ و هم ps4 رو هم به خاطر فیفا خریدم
پس یه چیزایی سرم میشه احتمالا;;)
یه سالم تاکتیکال بازی کردم ولی باهاش حال نکردم پس اینجور نیس که تنبلی کرده باشم
تو legacy هم اینجور نیس که سرعت و پاس رو بگیریم د بدو دنبال توپ اونجور که ما بازی میکنم 80 درصد شبیه تاکتیکاله
هیچ وقت اینقد با اطمینان راجع به دیگران نظر نده

باحرفتون موافقم که هر کسی هرجوری دوست داره بازی می کنه ولی در یه دید کلی با لگسی عملا نصف بازی شما رو cpu داره مدیریت می کنه و این سبک بازی فقط در افلاین و برای خوشی دل خود میشه استفاده کرد..
واگه بخوایم دقیقتر نگاه کنیم حداقل 50% پولی که به یه بازی میدیم برای بخش آنلاینش هست و تو این بخش هست که توانایی افراد مشخص میشه که بصورت کامل رو تاکتیکال قرار داره...و دوستانی هم که میگن از بازی با لگاسی و افلاین لذت میبرن دلیل نمیشه از فیفا حمایت بیخود بکنن،(چون اونچیزی رو که بقیه تجربه میکنن رو نکردن)به عنوان مثال خیلی از بازیها بوده که من فک میکردم آخرش هستم رفتم تو انلاینش از راه نرسیده با هدشات gameover شدم..

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
کامل متنو بخون به خصوص قرمز هارو
اوکیییییییییییییی:)) یعنی کسی الان ملکه خونش قدیمی باشه ویلایی و میلیاردی و اعیونی نسازه عقب افتاده.......یا این جوونایی که ادایه پدراشونو دارن در میارن تو 30 40 سال پیش سیبیل میزارن یا موهاشونو مثله قدیم بلند میکنن باید بگیم خول شدن؟؟؟ برادر من شما جوری میگی که انگار LAGECY ی سنته و ی چیزه عقب افتاده که اشتباهه آدم خندش میگیره...EA هروقت بخواد حذفش میکنه پس جوش نزن.

جوابه شما رو هم ea داده اگه میخواست خودش حذفش میکرد پس کم نیستن که حذف نکرده به هر حال ما به کسی کاری نداریم که شما کار دارین ما دوست داریم به قولی مایلیم و میپسندیم اینجوری بازی کنیم به شما فشار میاد:-& دیگه ما مسول نیستیم..

راجبه ea گفتی من با شما madden و nhl بازی میکنم شرطی هستی بسم الله البته اگه بلد باشی madden بازی کنی خوراکمم FIGHT NIGHT از اون مشت ها که یهو جا خالی میده میزنه تصویر نورانی میشه از اونها هم باهات میزنم چی چی داری میبافی برا خودت حالا ما ساله 86 PS3 خریدیم بعد با 360 سر همین بازی های ورزشی دادیم رفت که بازی کنیم و PSN نساختیم و عضو سایت نبودیم و LAGECY بازی میکنیم نوب شدیم شما حرفه ای؟؟؟
برادر من هرکی هر جور دوست داشته باشه بازی میکنه پس شما به خودت فشار نیار و زور نزن:-& ثابت کنی ما نوبیم..100 بازی ورزشی 360 هم دارم باد کرده از قدیم میفروشم خواهان بودی پخ بده همشو 80 میدم چون تویی و حرفه ای یکم ea بیشتر بازی کنی و ea راه نندازی ea هروقت بخواد حذفش میکنه.

زیاد همه مثله خوزه مغرور نباش

یک بار هم به قول خودت حرفه ای هستی و زیاد سر در میاری به حرف من گوش بده=)):
خوب شما رو TACTICAL ضربدرو میگیری و بازیکن میدوه دنباله مهاجم و پوشش میده و توپ میگیره اسمش چیه پوشش و در لحظه مناسب مربع میزنی توپو میگیره یا انقدر پوشش میدی تا لو بده با اشتباهه خودش آقایه حرفه ای هدف چی بوده از این دفاع اینکه اصله پوشش رعایت بشه درسته ؟؟؟ تا بازی جذاب بشه اوکی...

حالا شما دستت LAGECY هست لزوما قرار نیست ضربدر بگیری مثله ابله ها بدوی دنباله توپ میتونی با شوک بری جلوش وایسی برا اینکه توپو رد نکنه و برا اینکه مثل عملکرده ضربدر تو حالته TACTICAL سرشم سمته بازیکن باشه و توپو نگاه کنه خوب L2 رو شما بگیر دقیقا همون کارو میکنه همون پوشش و تو دسته LAGECY شما L2 رو بگیری با ضربدر باز نمیره تو پاش و فضا گیری میکنه مثله TACTICAL این رو گفتم تا ادعات بخوابه پس من با LAGECY هم TACTICAL رو دارم هم همون که در مواقع لزوم با گرفتن ضربدر که گیر افتاد توپو میگیره از مهاجم..........
حالا این درسو از من داشتی برو یاد بگیر بعدا بیا تز بده.....من دوست دارم ALTENTARE کنم دستمو و مثله فوتبالایه قدیم هم شوت مربع و همون چیز هایه قدیمی که PS1 بازها میدونن و فقط سرعت R2 هست..قرار نیست چون فیفا دایره رو شوت قرار میده من مربع رو شوت نکنم به خاطره سلیقم و میله به دکمه هایه WINNING ELEVEN بگیم که من یا هرکسی عقب مونده یا چیزی ...الان پس هرکسی شوتش مربع هست و دستشو ALTENTARE میکنه و شبیه PES و حتی سرعتشو میاره رو R1 باید بگیم فیفا باز نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ اینا اسمش عادته و سلیقه.
باز راهنمایی خواستی راجبه هوگ چپه جو فریزر تو FIGHT NIGHT هم ی درس بهت بدم اگه تا حالا بازی کردی اصلا میدونی جو فریزر هوگ چپش گاوو مینداخته تو راند اول طرفو نایک اوت کنی...برو برادر ادایه حرفه ای ها رو جلو نوب ها در بیار.EA رو انقدر دوست دارم بازی ورزشیاشو الان بفهمم ONE کپی خور شده باز امکان داره اشتباه کنم برم جابه جا کنسولمو مثله ساله 88 و عناوینه شاخی مثله UNCHARTED , GOD OF WAR از کفم برم....
لطفا جلو من EA و از EA نگو که مثله بازیه PGA GOLF چنتا PAR میبرمت..پس اگر هم حرفه ای پس مثله حرفه ای ها باش و فک کن همه حرفه ای هستن و ادعا نیا..

بازم تاکید میکنم اینجا هرکی دوست داشته باشه از هر بازی نظره خودشو میده و خوشش نیاد نظره خودشو چند روزیه ی عده اینجا میخوان بگن کسی از بازی لذت ببره نوبه یا بلد نیست یا چیزی در حالی که اصلا این نیست الان من خودم تو عمرم از مورتال کومبت بدم میاد همیشه هم کتک میخوردم و چون به دلم نمینشست دوست نداشتم یاد بگیرم اما FIGHT NIGHT دوست داشتم قرار نیست که بگی از مورتال بدت میاد پس حرفه ای نیستی یا چیزی بعدشم من نمیدونم این بحثا از کجا شروع شد اما فقط میدونم من کاری نداشتم به کسی ی عده هستن که فک میکنن با کوچیک جلوه دادنه دیگران و بزرگ نشون دادنه خودشون بزرگ میشن که جوابشونو از این به بعد میدم که دیگه پاشونو جلو بزرگترشون تو سال جدید دراز نکنن
داداش،من اصلا متن های شما رو نمیخونم که بخوام به قرمزاش دقت کنم،شما تو دفتر مشق اول ابتدایی هم گیر کردی !میخوای یه نظر سنجی بزاریم ببینیم چند درصد pm های شما رو میخونن؟باور کن اکثرا به اسمت که میرسن 2 صفحه میزنن جلو
شما فاز سردبیری روزنامه ورداشتی واسه هر pm یکی دو صفحه مینویسی،مگه مردم بیکارن!
شما برو تو سایتی که مربوط به رمان،کتاب قصه هه فعالیت کن به خدا نتیجه میگیری،مگه تو وکیل ea هستی هرکی هر نظری میذاره رمان واسش مینویسی!!!!!
اگه از اول جلوتو میگرفتن دیگه کار به اینجا نمیرسید یکی مثل تو بیاد تاپیک رو به گند بکشه،یعنی خاک بر سر ea که طرفدارهایی مثل تو داره،
در ضمن منو شاید نشناسی من با کسی کل کل ندارم یعنی اگه زرنگ باشی میتونی از سبک نوشتنم بفهمی،وگرنه خدای این جنگولک بازیام،با بچه ها دوست باش داداش:d
اینو قبلا هم گفتم،موو با یکی از مربیای لیگ اسپانیا دعواش شد،یارو هر چی خواست بهش گفت ولی اون جواب نداد بعد رسانه ها همه با تعجب ازش پرسیدن از شما بعیده جوابی نداشته باشید،موو هم گفت اون بنده خدا خیلی وقته عکسش رو جلد روزنامه ها نرفته الان با این کارش به هدفش رسیده بزار حالشو ببره:dبا من کل کل نکن،وگرنه عکستو بجای دسته پلی استیشن میزنن صفحه اول سایت!

mohammadrrr

کاربر سایت
Aug 8, 2014
10
باحرفتون موافقم که هر کسی هرجوری دوست داره بازی می کنه ولی در یه دید کلی با لگسی عملا نصف بازی شما رو cpu داره مدیریت می کنه و این سبک بازی فقط در افلاین و برای خوشی دل خود میشه استفاده کرد..
واگه بخوایم دقیقتر نگاه کنیم حداقل 50% پولی که به یه بازی میدیم برای بخش آنلاینش هست و تو این بخش هست که توانایی افراد مشخص میشه که بصورت کامل رو تاکتیکال قرار داره...و دوستانی هم که میگن از بازی با لگاسی و افلاین لذت میبرن دلیل نمیشه از فیفا حمایت بیخود بکنن،(چون اونچیزی رو که بقیه تجربه میکنن رو نکردن)به عنوان مثال خیلی از بازیها بوده که من فک میکردم آخرش هستم رفتم تو انلاینش از راه نرسیده با هدشات gameover شدم..

بازی آفلاینش جذابیت هایه خاص خودشو داره و اونی که مدعی هست بازی 50 درصدش بخشه آفلاینشه قیمتش گویا یادشون رفته همین 1 ماه پیش سونی یک بازی با ظرفیت فقط 2 ساعت گیم پلی رو 60 دلار فروخت و چون بازی انحصاری بود همه خودشونو زدن به اون راه و به یک بازی که گرافیکش فقط تو محیط هایه کم و نقشه بسیار کوچیک و بازی که عملا ساخته تقلیدی بود از NOIRE تو برداشتن اجزا و نوع مردن هم مثله GEARS OF WAR بود برا اینکه کم نیاریم پشتشو کم نگرفتیم.
به هر حال یک عده اینجا هستن که فکر میکنن صنعته گیم رو خودشون تشکیل میدن اما من اونهارو به دیدن نمره بازی و آماره فروشش جذب میکنم تا بدونن سیاه نمایی و واقعیت از این جا تا تایباد که دمه مرزه راهه.
بنده خوب میدونم fifa همیشه جزو صدر لیسته فروش هایه بازیه گاهی هم بین اول تا 5 6 جابه جا میشه اما در کل همیشه فروشش خوبه از این میگذریم میریم سراغه نمره بازی چجوریاست metacritic به بازیه فیفا 14 داده 87 FIFA 14 for PlayStation 4 Reviews - Metacritic و user ها دادن 6.3 بازی که بت خیلیاتون شده جالبه برا من اون موقعه 6.3 دادن بازیبازها پس اون موقع هم ایراد میگرفتن پس بازی بازها کلا یا برعکس نمره میدن از لج یا واقعا بازی که همتون دوستش داشتین مشکلات کم نداشته که 6.3 دادن حالا fifa 15 نمرش شده 82 و اینم FIFA 15 for PlayStation 4 Reviews - Metacritic نگاه کنین user ها هم دادن 5.8 دقیقا نیم نمره کم پس لطفا در کل همه میدونیم نیم نمره آنچنان هم سیاه نمایی نداره که یک عده دقیقا تا میان تو سایت فقط مشکلاته بازیو از ابتدا تعریف میکنن.بسته خدایی فهمیدیم مشکلاتشو یکسی بازیو تازه خریده میاد راهنمایی میگیره بعد یک عده زود نه جوابشو میدن نه چیزی میان از بدی هاش میگن تا طرف بازی نکرده همش دنباله مشکلات باشه و میخوان همه رو با خودشون هم صدا کنن .هم صدایی که خودشون هم صبح تا شب بازی میکنن و تا میبازن قاطی میکنن وکمبودهایه اخلاقیشونو تو باخت تو سایت خالی میکنن.

خیلی از بازی ها هم اینجا شما میخری 200 تومن بعد یک هفته 190 میفروشی پس راجبه قیمت نگین که همه میدونیم زیانش سنگین نیست .
من و امثاله من کم نیستن که براشون آفلاین مهمه اصلا عناوینی مثله tlou و uncharted بدونه آفلاین و داستانه قوی معروف نمیشدن آفلاین و آنلاین به هم نیاز دارن.

- - -ویرایش - - -

داداش،من اصلا متن های شما رو نمیخونم که بخوام به قرمزاش دقت کنم،شما تو دفتر مشق اول ابتدایی هم گیر کردی !میخوای یه نظر سنجی بزاریم ببینیم چند درصد pm های شما رو میخونن؟باور کن اکثرا به اسمت که میرسن 2 صفحه میزنن جلو
شما برو تو سایتی که مربوط به رمان،کتاب قصه هه فعالیت کن به خدا نتیجه میگیری،مگه تو وکیل ea هستی هرکی هر نظری میذاره رمان واسش مینویسی!!!!!
اگه از اول جلوتو میگرفتن دیگه کار به اینجا نمیرسید یکی مثل تو بیاد تاپیک رو به گند بکشه،یعنی خاک بر سر ea که طرفدارهایی مثل تو داره،
در ضمن منو شاید نشناسی من با کسی کل کل ندارم یعنی اگه زرنگ باشی میتونی از سبک نوشتنم بفهمی،وگرنه خدای این جنگولک بازیام،با بچه ها دوست باش داداش:d
اینو قبلا هم گفتم،موو با یکی از مربیای لیگ اسپانیا دعواش شد،یارو هر چی خواست بهش گفت ولی اون جواب نداد بعد رسانه ها همه با تعجب ازش پرسیدن از شما بعیده جوابی نداشته باشید،موو هم گفت اون بنده خدا خیلی وقته عکسش رو جلد روزنامه ها نرفته الان با این کارش به هدفش رسیده بزار حالشو ببره:dبا من کل کل نکن،وگرنه عکستو بجای دسته پلی استیشن میزنن صفحه اول سایت!
برادر :-$

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
سلام
والا من حمایت نکردم از فیفا کلی هم تو همین تاپیک بد بیرا گفتم بهش
فکر نمیکنم تجربه بازی رو لگاسی و تاکتیکال زیاد باهم فرقی داشته باشه اونجور نیس که شما فکر کنی سرعت و پاس رو میگیریم و تا خودش توپو بگیره اگه اینجوری باشه که همش باید دنبال توپ بدویم و هی دریبل بخوریم
ماهم بدون ضربدر دنبال بازیکن میریم و باهاش حرکت میکنیم و پوشش میدیم و با دایره پرس دونفره میکنیم و سر موقع مناسب با یا بدون ضربدر توپو میگیریم حالا این کجاش نصفش سی پی یو انجام میده؟

از نظر من تاکتیکال و legacy زیاد فرقی باهم ندارن اونجوری که من بازی میکنم
بعدشم اونجوری نیس که اگه legacy باشه دیکه تو آفلاین همه چی هلو باشه و بشینیم خنگولانه لذت ببریم از بازی.ماهم کلی فحش نثار سی پی یو میکنیم
پس اینطور تصور نکن که اونایی که legacy بازی میکنن سرخوشن و الکی داری بازی میکنن
ماهم هی نمیشینیم همش با سی پی یو بازی کنیم کلی دوست و آشنا هست که حداقل هفته ایدوبار باهاشون بازی میکنم و خودمم روزانه کریر میزنم تو دوستامم هستن کسایی که ناکتیکال باز هستن.اینو قبول دارم قطعا اندازه بعضی دوستان ساعت بازی روزانه م زیاد نیس متاسفانه چون وقت کم میارم وگرنه دوست داشتم روزی ۱۸ ساعت بازی کنم ولی روزی دو ساعتو حتما بازی میکنم
اونجایی که میگی تو آنلاین هست که توانایی ها مشخص میشه رو فکر نکنم خودتم قبول داشته باشی چون تا اونجایی که دیدیم و شنیدیم اینجور نیس.از نظر شما دونفر که آفلاین باهم بازی میکنن و دونفر آنلاین چه فرقی باهن دارن؟؟
بازی های شوتر شرایط فرق میکنه چون کلا ردش بازی عوض میشه ولی تو فیفا همون بازی و همون شرایطه
والا من وقتیم آنلاین میزنم(خیلی کم به علت اینکه شهر محل کارم نت درست حسابی نداره) با تاکتیکال مشکلی ندارم و اگرم فیفا legacy رو حذف کنه تاکتیکال میزنم
تعصبی هم رو روش خودم ندارم اتفاقا وقتی میبینم دوستان سر همچین چیز ساده ای اینجوری از خجالت هم درمیان کلی تعجب میکنم
چقد زیاد شد به بزرگی خودتون ببخشید

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
1.به بزرگتر تو نمیگن شما یا تاج سر یا آقا بگی ممنون میشم.
2.باشه برادر اما من سوادم و سطح دانشم و مدرک دانشگاهیم میگه بخونم و خوشحالم که متنایه کسایی که از من هم بد میگن رو میخونم اما شما معلومه کله متنایه منو خوندی که داری :-& منفجر میشی از عصبانیت..حالا که داخله اسپویل رو باز کردی پس خوندی دیگه نگو نخوندم آخه کسی که اسپویل باز میکنه میخونه و من هم دوست ندارم بزرگ بشه و صفحه رو بگیره گذاشتم اونجا شما دوست داشتی باز نکن اما مشخصه که باز کردی و خوندی ایراد نداره مثله همون درخته موو میمونه برخوردت با مردم که میگه من با فلانی کار ندارم اما تو لباس های چرکه استادیوم و رختشو خانه از دسته مامورهایه uefe در میره اگه سنت قد نمیده باز خواستی جریانه رختشو خانه موو رو هم بگم :))
3.به هر حال موو یک درخته که انگور میده حالا میخواد کوتاه شده یکی باشه برادر پس دیکته من غلط نیست..
4.در آخره کلام خاک بر سر دشمنایه این ملت و بس.. ودر آخر تمومش کنیم بسته ..من میبوسمت ..دوستتم دارم :x..تمام.
شما نخون اما من میخونیم دو صفحه قبل هم شما دقیقا متنایه منو خوندی که داری به من به قول خودتون فوتبال یاد میدین و نقل قول میکنی حرفایه منو ..
پس اگه نمیخونی این بار اگه جواب بدی پس یعنی خوندی عینه بچه ابتدایی ها من متنتو نمیخونم قهرم اصلا گریه :((
واقعا برازنده آدمهای بالایه 18 سال هست؟؟

آخرین ویرایش:

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
سلاموالا من حمایت نکردم از فیفا کلی هم تو همین تاپیک بد بیرا گفتم بهشفکر نمیکنم تجربه بازی رو لگاسی و تاکتیکال زیاد باهم فرقی داشته باشه اونجور نیس که شما فکر کنی سرعت و پاس رو میگیریم و تا خودش توپو بگیره اگه اینجوری باشه که همش باید دنبال توپ بدویم و هی دریبل بخوریمماهم بدون ضربدر دنبال بازیکن میریم و باهاش حرکت میکنیم و پوشش میدیم و با دایره پرس دونفره میکنیم و سر موقع مناسب با یا بدون ضربدر توپو میگیریم حالا این کجاش نصفش سی پی یو انجام میده؟از نظر من تاکتیکال و legacy زیاد فرقی باهم ندارن اونجوری که من بازی میکنمبعدشم اونجوری نیس که اگه legacy باشه دیکه تو آفلاین همه چی هلو باشه و بشینیم خنگولانه لذت ببریم از بازی.ماهم کلی فحش نثار سی پی یو میکنیم پس اینطور تصور نکن که اونایی که legacy بازی میکنن سرخوشن و الکی داری بازی میکننماهم هی نمیشینیم همش با سی پی یو بازی کنیم کلی دوست و آشنا هست که حداقل هفته ایدوبار باهاشون بازی میکنم و خودمم روزانه کریر میزنم تو دوستامم هستن کسایی که ناکتیکال باز هستن.اینو قبول دارم قطعا اندازه بعضی دوستان ساعت بازی روزانه م زیاد نیس متاسفانه چون وقت کم میارم وگرنه دوست داشتم روزی ۱۸ ساعت بازی کنم ولی روزی دو ساعتو حتما بازی میکنماونجایی که میگی تو آنلاین هست که توانایی ها مشخص میشه رو فکر نکنم خودتم قبول داشته باشی چون تا اونجایی که دیدیم و شنیدیم اینجور نیس.از نظر شما دونفر که آفلاین باهم بازی میکنن و دونفر آنلاین چه فرقی باهن دارن؟؟بازی های شوتر شرایط فرق میکنه چون کلا ردش بازی عوض میشه ولی تو فیفا همون بازی و همون شرایطهوالا من وقتیم آنلاین میزنم(خیلی کم به علت اینکه شهر محل کارم نت درست حسابی نداره) با تاکتیکال مشکلی ندارم و اگرم فیفا legacy رو حذف کنه تاکتیکال میزنمتعصبی هم رو روش خودم ندارم اتفاقا وقتی میبینم دوستان سر همچین چیز ساده ای اینجوری از خجالت هم درمیان کلی تعجب میکنمچقد زیاد شد به بزرگی خودتون ببخشید
ابدا قصد نداشتم ارزش بازی شمارو بیارم پایین ،شما اونجوری دوس دارین و نوش جونتون...

- - -ویرایش - - -

بازی آفلاینش جذابیت هایه خاص خودشو داره و اونی که مدعی هست بازی 50 درصدش بخشه آفلاینشه قیمتش گویا یادشون رفته همین 1 ماه پیش سونی یک بازی با ظرفیت فقط 2 ساعت گیم پلی رو 60 دلار فروخت و چون بازی انحصاری بود همه خودشونو زدن به اون راه و به یک بازی که گرافیکش فقط تو محیط هایه کم و نقشه بسیار کوچیک و بازی که عملا ساخته تقلیدی بود از NOIRE تو برداشتن اجزا و نوع مردن هم مثله GEARS OF WAR بود برا اینکه کم نیاریم پشتشو کم نگرفتیم.
به هر حال یک عده اینجا هستن که فکر میکنن صنعته گیم رو خودشون تشکیل میدن اما من اونهارو به دیدن نمره بازی و آماره فروشش جذب میکنم تا بدونن سیاه نمایی و واقعیت از این جا تا تایباد که دمه مرزه راهه.
بنده خوب میدونم fifa همیشه جزو صدر لیسته فروش هایه بازیه گاهی هم بین اول تا 5 6 جابه جا میشه اما در کل همیشه فروشش خوبه از این میگذریم میریم سراغه نمره بازی چجوریاست metacritic به بازیه فیفا 14 داده 87 FIFA 14 for PlayStation 4 Reviews - Metacritic و user ها دادن 6.3 بازی که بت خیلیاتون شده جالبه برا من اون موقعه 6.3 دادن بازیبازها پس اون موقع هم ایراد میگرفتن پس بازی بازها کلا یا برعکس نمره میدن از لج یا واقعا بازی که همتون دوستش داشتین مشکلات کم نداشته که 6.3 دادن حالا fifa 15 نمرش شده 82 و اینم FIFA 15 for PlayStation 4 Reviews - Metacritic نگاه کنین user ها هم دادن 5.8 دقیقا نیم نمره کم پس لطفا در کل همه میدونیم نیم نمره آنچنان هم سیاه نمایی نداره که یک عده دقیقا تا میان تو سایت فقط مشکلاته بازیو از ابتدا تعریف میکنن.بسته خدایی فهمیدیم مشکلاتشو یکسی بازیو تازه خریده میاد راهنمایی میگیره بعد یک عده زود نه جوابشو میدن نه چیزی میان از بدی هاش میگن تا طرف بازی نکرده همش دنباله مشکلات باشه و میخوان همه رو با خودشون هم صدا کنن .هم صدایی که خودشون هم صبح تا شب بازی میکنن و تا میبازن قاطی میکنن وکمبودهایه اخلاقیشونو تو باخت تو سایت خالی میکنن.

خیلی از بازی ها هم اینجا شما میخری 200 تومن بعد یک هفته 190 میفروشی پس راجبه قیمت نگین که همه میدونیم زیانش سنگین نیست .
من و امثاله من کم نیستن که براشون آفلاین مهمه اصلا عناوینی مثله tlou و uncharted بدونه آفلاین و داستانه قوی معروف نمیشدن آفلاین و آنلاین به هم نیاز دارن.

- - -ویرایش - - -

برادر :-$

خوب نظر شما هم صحیح هست..فیفا14 هم کم مشکل نداشت ولی 15 سرتا پا مشکل هست...تک تک بخش هاش ...
فرق بازی انلاین با افلاین اینه که مشکلات بازی تو انلاینش که ملت با باگ بازی میکنن رو میشه...من که اصلا افلاین نمیزنم،مخصوصا فیفا 15 با اون پاس های بیخود و مسخره cpu تو لجندری

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان جدیدا تو بعضی بازی ها وقتی به دروازه حریف نزدیک میشم بازی لگ پیدا میکنه....
قبلا یک چیزایی شنیده بودم میخواستم بپرسم کاری میکنن اونوریا؟

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
دوستان جدیدا تو بعضی بازی ها وقتی به دروازه حریف نزدیک میشم بازی لگ پیدا میکنه....
قبلا یک چیزایی شنیده بودم میخواستم بپرسم کاری میکنن اونوریا؟

اره جدیدا زیاد اینطوری میشه من مثلا با مسی دروازبان هم رد میکنم دروازه خالی شوت هم کم پر میکنم نمیزنه بعد یه بار دیگه میزنم یهو شوت میره اسمون :D
به خاطر نته داغونه
====
اپدیت جدید اومده ... واسه pc که اومده صبح

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر