FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دفاع legacy تاریخ مصرفش تا فیفا12 بود دیگه بعد اون زمان تاریخ مصرفش تموم شد و رفت اون زمان اره بچه های انلاین باز بیشترشون مشکل داشتن ولی با تمرین بلاخره یادگرفتن مشکل این فیفا15 هم دفاع تاکتیکال یا legacy نیست که تاپیک بخاطرش دو صفحه کشکی رفته جلو مشکل فیفا15 مانور زیاد بازیکنهای سرعتی درمقابل مدافعان هست که خیلی راحت میتونن با سرعت یا دریبل مدافعان رو پشت سر بذارن این مانور زیاد از همون اوایل فیفا15 بود بنظرم کسی دفاعش ضعیفه باید خیلی تمرین کنه تا دفاعش خوب بشه دیگه اینقدر از این عیب نخ نمای فیفا15 بحث شده که منی که منتقد سرسخت فیفا15 بودم خسته شدم از این بحث بنظرم عیب بدتر از اون سوتی دادن دروازه بانهاست که یهو کمر تیم رو میشکنه و زحمات یه شخص رو بهدر میده البته واسه ماهایی که التیمیت میزنیم راه بازه میتونیم دروازه بانهامون رو عوض کنیم امیدوارم هرچه زودتر این 6ماه هم تموم بشه فیفا16 بیاد و ما از شر این فیفا15 راحت بشیم حاضرم هر باگی داخلش باشه بغیر از باگ سرعت و سوتی دروازه بانها اصلا همون 14 رو بزنن به اسم 16 با همون باگ هد باز بهتر از این 15 هست

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
^^
همین یه ایراد که موقع تک به تکا یارو یکم کج حرکت میکنه و گلر وایمیسه نگاه میکنه بسه... اصلا با انالوگ راستم کاری نداره فقط بازیکنو اریب حرکت میده تا دروازه خالی بیفته جلوش:|

mohammadrrr

کاربر سایت
Aug 8, 2014
10
دفاع legacy تاریخ مصرفش تا فیفا12 بود دیگه بعد اون زمان تاریخ مصرفش تموم شد و رفت اون زمان اره بچه های انلاین باز بیشترشون مشکل داشتن ولی با تمرین بلاخره یادگرفتن مشکل این فیفا15 هم دفاع تاکتیکال یا legacy نیست که تاپیک بخاطرش دو صفحه کشکی رفته جلو مشکل فیفا15 مانور زیاد بازیکنهای سرعتی درمقابل مدافعان هست که خیلی راحت میتونن با سرعت یا دریبل مدافعان رو پشت سر بذارن این مانور زیاد از همون اوایل فیفا15 بود بنظرم کسی دفاعش ضعیفه باید خیلی تمرین کنه تا دفاعش خوب بشه دیگه اینقدر از این عیب نخ نمای فیفا15 بحث شده که منی که منتقد سرسخت فیفا15 بودم خسته شدم از این بحث بنظرم عیب بدتر از اون سوتی دادن دروازه بانهاست که یهو کمر تیم رو میشکنه و زحمات یه شخص رو بهدر میده البته واسه ماهایی که التیمیت میزنیم راه بازه میتونیم دروازه بانهامون رو عوض کنیم امیدوارم هرچه زودتر این 6ماه هم تموم بشه فیفا16 بیاد و ما از شر این فیفا15 راحت بشیم حاضرم هر باگی داخلش باشه بغیر از باگ سرعت و سوتی دروازه بانها اصلا همون 14 رو بزنن به اسم 16 با همون باگ هد باز بهتر از این 15 هست

برا چی نظراتو من رو پاک میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سایت مگه شخصیه ؟؟؟؟؟ یا اینکه طرفدار کسی یا بازیه دیگه ای هستین دوباره مطلبمو میزارم .

نوب ها هم باید چیزی بگن دیگه .هر از گاهی یکی شما یکی اون سامان ادایه حرفه ای ها در میارین خندم میگیره.آ
آره ما نوب شما حرفه ای .مشکل چیه؟
سایت شده شخصی یکی میاد توهین میکنه متنش پاک نمیشه ما نظر میدیم پاک میشه ..
نوب ها جمع شدن اینجا خدایی ...الان باخته باشن ناراحتن فردا ببرن خوشحال...
آره شما صاحب صنعت گیم هستین یا اونا که به بازی 8 دادن؟؟ اوکی اگه بازی زیر 8 بده پس هیچی .
لطفا حرف هایه جالب نزنین یک بار هم گفتم اگه بازی بدی هست تو صدر فروش نمیره و نمرشم زیر 8 نیست.
سیاه نمایی و بازی کردن کافیه.
ایراد ها به بازی:چمن زیادی خراب میشه.2.زاویه بسته گل میخورن خوب تشریف ببرین گل هایه توز و استرلینگو ببینین گلرها امروز زاویه بسته خوردن.حالا شما بازی کامپیوتری میکنی 4تا زاویه بسته میزنی یکیش خوب گل میشه حرفه ای بزنی 2تاش که تو فوتبال واقعی مگه اصلا چنتا زاویه بسته میشوتن که زیاد گل بزنن سیاه نمایی نکنین همشو چون بلدم گل میکنم.یادمون نرفته فیفا 14 هم دقیقا برعکس این بود هرچی میزدی اون سمته دروازه گل میشد.یادمون نرفته اون گیم پلیه l1 با مثلث که شده بود تونل یادمون نرفته سانتر و گل یادمون نرفته توپ تو اوت میرفت یک ربع بعد بازی شروع میشد تا یکی بیاد بزنه بیرون یادمون نرفته.من از بازی بدی هم دیدم اما هر وقت زیر 8 دادن بهش انقدر سیاه نمایی کنین.
آهان آماره برداتون اومده پایین فکر کنم ناراحتین.:))
الان دیگه چمنه عادی شده آره ایراد نمیگیرین شایدم بازیه فول hd ندیدین.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
چرا نظراته منم حذف میکنید؟ چیزه بدی گفتم مگه ...کجایین شماها من دقیقا چی گفتم؟.یکی برگشته به من میگه ماله باباته نیاید جوابشو بدم؟ اصلا بیخیاله اون بحث الان هرکی ناظمه که داره پاک میکنه پخ بده کارش دارم لطفا میخوام ببینم باید چی بنویسم ...حالا خوبه از خوبی هم گفتم و از دوستی و اینکه دوست باشیم ..
یکی به ما میگه نوب ایراد نداره یکی به ما توهین میکنه ایراد نداره اما ما به یکی بگیم درست حرف بزن محترمانه با بزرگترت حرف بزن اشتباهه؟
نه خدایی کجایین ؟
من فقط گفتم یکی به من میگه ماله باباته که داری دفاع میکنی من هم بعدا بگم ماله عمته که دفاع میکنی پس نباید زشت باشه دیگه درسته حالا نه به اون شخصه بی ادب بلکه به ی نفر دیگه؟
امیدوارم اخراج نشم چون بازی میخرم میفروشم و حوصله بدون دلیل و به خاطر اینکه جوابه ی عده بی ادبو دادم نباید اخراج بشم

آخرین ویرایش:

mohammadrrr

کاربر سایت
Aug 8, 2014
10
چرا نظراته منم حذف میکنید؟ چیزه بدی گفتم مگه ...کجایین شماها من دقیقا چی گفتم؟.یکی برگشته به من میگه ماله باباته نیاید جوابشو بدم؟ اصلا بیخیاله اون بحث الان هرکی ناظمه که داره پاک میکنه پخ بده کارش دارم لطفا میخوام ببینم باید چی بنویسم ...حالا خوبه از خوبی هم گفتم و از دوستی و اینکه دوست باشیم ..
یکی به ما میگه نوب ایراد نداره یکی به ما توهین میکنه ایراد نداره اما ما به یکی بگیم درست حرف بزن محترمانه با بزرگترت حرف بزن اشتباهه؟
نه خدایی کجایین ؟
من فقط گفتم یکی به من میگه ماله باباته که داری دفاع میکنی من هم بعدا بگم ماله عمته که دفاع میکنی پس نباید زشت باشه دیگه درسته؟
امیدوارم اخراج نشم چون بازی میخوام بخرم بفروشم و حوصله بدون دلیل و به خاطر اینکه جوابه ی عده بی ادبو بدم نباید اخراج بشم

ناراحت نشو اینجا طرفدار فیفا نباید باشی که هیچ اگه بخوای بگی مثلا حرفت اشتباهه باید بگی بازی مگه برا باباته که دفاع میکنی به صورته لاتی و اینکه اینجا ما فقط بلدیم و دیگران نه و ما چون آنلاین بازی میکنیم شما نمیدونی که ما تو صحنه بینالملل ذاتا جام بردیم.
خواب دیدن خیر باشه نفر اول هم تو دنیا آفلاین میشنن بازی میکنن و با شرایطه برابر حتی رویه یک sofa نه با اینترنت لگ دارو 100 تا تفاوته دیگه اونجاست که شیر معلوم میشه.
حالا خوب یک عده هم حرص میگیرتشون یکی نظری میده یا از بازی لذت میبره بعد باید چنتا حرف مناسبه سن و ساله خودشون هم بزنن دیگه.
saman arsenal شما که خودتون با 8 ماه عضویت ذاتا حرفه ای شدین پس بدونه برا اینکه بخواد بگه یکی نوبه یا نه مثلا من میگم من نوبم اما کسی که خودش مثل من تو یک ماه عضو سایت شده به دیگران نگه نوب باشه؟ .
اگه اون مثلا به دیگران که من ازشون شناخت دارم به دلایله سابقشون میگه نوب و خودشو حرفه ای جلوه میده پس منم میگم خودت نوبی بزار 9 ماه بگذره از عضویتت واله به خدا .
در حالی که میدونه این چیزها ملاک نیست اصلا نوب گفتن به دیگران ایراد نداره توهین زشته به کسی که کاری به شما نداره اصلا با شما حرفی نداره.
من چون کلا آدمی نیستم که میدون به یک عده بدم پس جوابشونون مستقیم میدم.

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
درود
بچه ها رجیون یک و دوی بازی فرق دارن؟
ریجن 2 برا اروپا و آفریقا و کشورهایه اروپایی و ایرلندو استرالیا و انگلستانه که شما اگر ریجن دو باشه بازیت و psn ساخته شدت usa باشه فیفا پوینت نمیده بهت تو بخشه آلتیمیت و برعکسه همین صدق میکنه...
برا من بازیم ریجن آل هست که همون 1 محسوب میشه و psn من uk وقتی آلتیمیت بازی کنم که چند دست بیشتر بازی نکردم آلتیمیت فیفا پوینت نمیده از اون امتیاز سبزا بقیه موارد مشکلی اصلا نداشتم.....
برا بقیه بازی ها که dlc داره باید psn با ریجن بازی بخونه برا دانلوده dlc که فیفا dlc نداره.....
ریجن 2 من خیلی کم دیدم اکثرا بازیه فیفایه موجود تو ایران ریجن آل و یا 1 هست بیشتر و 2 من خودم هم ندیدم تو بازار سنتر کسی دسته دومشو بزاره برا فروش اکثرا همه اون آل رو دارن که عکسه مسی با ویدال هست .
در کل مشکلی اگه بابته fifa point نداری بیخیال شو و دنباله 1 و 2 نگرد ...
میگن هم اون ریجن 2 عربی که عکسه ی بازیکنه عرب روش داره گویا گزارشگره عربی هم داره و بقیه چیزها فرق نداره ..

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
ریجن 2 برا اروپا و آفریقا و کشورهایه اروپایی و ایرلندو استرالیا و انگلستانه که شما اگر ریجن دو باشه بازیت و psn ساخته شدت usa باشه فیفا پوینت نمیده بهت تو بخشه آلتیمیت و برعکسه همین صدق میکنه...
برا من بازیم ریجن آل هست که همون 1 محسوب میشه و psn من uk وقتی آلتیمیت بازی کنم که چند دست بیشتر بازی نکردم آلتیمیت فیفا پوینت نمیده از اون امتیاز سبزا بقیه موارد مشکلی اصلا نداشتم.....
برا بقیه بازی ها که dlc داره باید psn با ریجن بازی بخونه برا دانلوده dlc که فیفا dlc نداره.....
ریجن 2 من خیلی کم دیدم اکثرا بازیه فیفایه موجود تو ایران ریجن آل و یا 1 هست بیشتر و 2 من خودم هم ندیدم تو بازار سنتر کسی دسته دومشو بزاره برا فروش اکثرا همه اون آل رو دارن که عکسه مسی با ویدال هست .
در کل مشکلی اگه بابته fifa point نداری بیخیال شو و دنباله 1 و 2 نگرد ...
میگن هم اون ریجن 2 عربی که عکسه ی بازیکنه عرب روش داره گویا گزارشگره عربی هم داره و بقیه چیزها فرق نداره ..
رجیون دو عربی،فقط گزارش عربی داره ؟
آره . من دارم ، فقط گزارش عربی + زبان عربی تو منو و ... لیگ و تیم و بقیه ی چیزا عین بازی اصلیه .
یا جد سادات:d
تصورشم سخته.
میگم عربی مصری- مراکش یا همون عربستان؟
فک نکنم کسی بدونه.

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
رجیون دو عربی،فقط گزارش عربی داره ؟
یا جد سادات:d
تصورشم سخته.
میگم عربی مصری- مراکش یا همون عربستان؟
فک نکنم کسی بدونه.

در یک کلام مثل اینیکه تو پخ گفتم بهت اگه psn خودتو رو uk ساختی ریجن 2 بگیری بهتره ...حالا عربی فارسی اینا هم سلیقه هست و اگه عربی خوب میفهمی بگیری نور الا نور میشه.
من که آذریم دنباله آذری تبریزی میگردم کسی داشت بگه:) فک کن باشه سرش تو ایران دعوا میشه و آذری ها که کم نیستن بازیو مثله بت میپرستن.

faru

کاربر سایت
Jun 27, 2012
75
سلام دوستان سال نو همگی مبارک، من کلن دو روزه دارم فیفا انلاین میزنم ، اول خودم باور نمیکردم انقد سرعت تو بازی نقش داشته باشه ولی واقعا بیش از حد مانور دادن رو سرعت، همه هم یا بارسا هستن یا رئال اکثرنم اصن بازی نمیکنن! فقط توپو میرسونن به مسی یا رونالدو که شاید یه کاری کنن! اصلن چیزی به اسم پاسکاری من هنو ندیدم با کسایی که بازی کردم! البته میدونم که خیلیام هستن واقعا فیفایی بازی میکنن :d در کل بازی اصلن تعادل نداره :|

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
من من ������������البته کلا آفلاین بازم و با آنلاین میونه ای ندارم.هیلی هم ادعام میشه������������میشه یه نظرسنجی بذاریم ببینیم چند درصد legacy هستن هنوز
این رو هم اضافه کن هیچ الزامی وجود نداره بری تویه پا تا توپ بگیری تو حالته lagecy و یک لحضه مناسب ضربدرو بگیری توپو میگیره و اینکه تو حالته lagecy شما l2 رو نگه داری با ضربدر همون کاره tactical رو میکنه یک بار امتحان کنید میفهمین تو پا نمیره ...lagecy و تاکتیکال هر دو خوبن اما به نظر من با روحه 15 اصلا تاکتیکال نمیسازه ....من هم از همون 12 همیشه lagecy ماندم... روشم بیشتر فضا گیری هست و گرفتنه ضربدر و توپ گیری همیشه لازم نیست تو حالته lagecy که مثله ی آدمه ساده ضربدرو بگیری بدوی دنبال مهاجم تو ی خطه بهتره که اول فضا رو با جهتها تثبیت کنی بعد در یک موقعیت خوب ضربدرو بگیری به راحتی توپو میگیره...البته هیچوقت نه در فوتباله واقعی نه در فوتبال game هیچ کس نمیتونه بگه گل نمیخورم و دریبل نمیخورم...مطمعن هم باشین اگه lagecy باز نبود فیفا بعد از 3 سال حذفش میکرد .....
بنظرم کسایی که هنو legacy بازی میکنن همون رو فوتبال 98 بمونن بهتره
اخه هنو legacy !!!!!!!!
شما هنو تو legacy گیر کردی نتونستی خودتو با تکنولوژی جدید وفق بدی بعد راجع به ea و بازی حرفه ای نظر میدی این دیگه چه مدلشه!!!!

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بنظرم کسایی که هنو legacy بازی میکنن همون رو فوتبال 98 بمونن بهتره
اخه هنو legacy !!!!!!!!
شما هنو تو legacy گیر کردی نتونستی خودتو با تکنولوژی جدید وفق بدی بعد راجع به ea و بازی حرفه ای نظر میدی این دیگه چه مدلشه!!!!

کامل متنو بخون به خصوص قرمز هارو
اوکیییییییییییییی:)) یعنی کسی الان ملکه خونش قدیمی باشه ویلایی و میلیاردی و اعیونی نسازه عقب افتاده.......یا این جوونایی که ادایه پدراشونو دارن در میارن تو 30 40 سال پیش سیبیل میزارن یا موهاشونو مثله قدیم بلند میکنن باید بگیم خول شدن؟؟؟ برادر من شما جوری میگی که انگار LAGECY ی سنته و ی چیزه عقب افتاده که اشتباهه آدم خندش میگیره...EA هروقت بخواد حذفش میکنه پس جوش نزن.

جوابه شما رو هم ea داده اگه میخواست خودش حذفش میکرد پس کم نیستن که حذف نکرده به هر حال ما به کسی کاری نداریم که شما کار دارین ما دوست داریم به قولی مایلیم و میپسندیم اینجوری بازی کنیم به شما فشار میاد:-& دیگه ما مسول نیستیم..

راجبه ea گفتی من با شما madden و nhl بازی میکنم شرطی هستی بسم الله البته اگه بلد باشی madden بازی کنی خوراکمم FIGHT NIGHT از اون مشت ها که یهو جا خالی میده میزنه تصویر نورانی میشه از اونها هم باهات میزنم چی چی داری میبافی برا خودت حالا ما ساله 86 PS3 خریدیم بعد با 360 سر همین بازی های ورزشی دادیم رفت که بازی کنیم و PSN نساختیم و عضو سایت نبودیم و LAGECY بازی میکنیم نوب شدیم شما حرفه ای؟؟؟
برادر من هرکی هر جور دوست داشته باشه بازی میکنه پس شما به خودت فشار نیار و زور نزن:-& ثابت کنی ما نوبیم..100 بازی ورزشی 360 هم دارم باد کرده از قدیم میفروشم خواهان بودی پخ بده همشو 80 میدم چون تویی و حرفه ای یکم ea بیشتر بازی کنی و ea راه نندازی ea هروقت بخواد حذفش میکنه.

زیاد همه مثله خوزه مغرور نباش

یک بار هم به قول خودت حرفه ای هستی و زیاد سر در میاری به حرف من گوش بده=)):
خوب شما رو TACTICAL ضربدرو میگیری و بازیکن میدوه دنباله مهاجم و پوشش میده و توپ میگیره اسمش چیه پوشش و در لحظه مناسب مربع میزنی توپو میگیره یا انقدر پوشش میدی تا لو بده با اشتباهه خودش آقایه حرفه ای هدف چی بوده از این دفاع اینکه اصله پوشش رعایت بشه درسته ؟؟؟ تا بازی جذاب بشه اوکی...

حالا شما دستت LAGECY هست لزوما قرار نیست ضربدر بگیری مثله ابله ها بدوی دنباله توپ میتونی با شوک بری جلوش وایسی برا اینکه توپو رد نکنه و برا اینکه مثل عملکرده ضربدر تو حالته TACTICAL سرشم سمته بازیکن باشه و توپو نگاه کنه خوب L2 رو شما بگیر دقیقا همون کارو میکنه همون پوشش و تو دسته LAGECY شما L2 رو بگیری با ضربدر باز نمیره تو پاش و فضا گیری میکنه مثله TACTICAL این رو گفتم تا ادعات بخوابه پس من با LAGECY هم TACTICAL رو دارم هم همون که در مواقع لزوم با گرفتن ضربدر که گیر افتاد توپو میگیره از مهاجم..........
حالا این درسو از من داشتی برو یاد بگیر بعدا بیا تز بده.....من دوست دارم ALTENTARE کنم دستمو و مثله فوتبالایه قدیم هم شوت مربع و همون چیز هایه قدیمی که PS1 بازها میدونن و فقط سرعت R2 هست..قرار نیست چون فیفا دایره رو شوت قرار میده من مربع رو شوت نکنم به خاطره سلیقم و میله به دکمه هایه WINNING ELEVEN بگیم که من یا هرکسی عقب مونده یا چیزی ...الان پس هرکسی شوتش مربع هست و دستشو ALTENTARE میکنه و شبیه PES و حتی سرعتشو میاره رو R1 باید بگیم فیفا باز نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ اینا اسمش عادته و سلیقه.
باز راهنمایی خواستی راجبه هوگ چپه جو فریزر تو FIGHT NIGHT هم ی درس بهت بدم اگه تا حالا بازی کردی اصلا میدونی جو فریزر هوگ چپش گاوو مینداخته تو راند اول طرفو نایک اوت کنی...برو برادر ادایه حرفه ای ها رو جلو نوب ها در بیار.EA رو انقدر دوست دارم بازی ورزشیاشو الان بفهمم ONE کپی خور شده باز امکان داره اشتباه کنم برم جابه جا کنسولمو مثله ساله 88 و عناوینه شاخی مثله UNCHARTED , GOD OF WAR از کفم برم....
لطفا جلو من EA و از EA نگو که مثله بازیه PGA GOLF چنتا PAR میبرمت..پس اگر هم حرفه ای پس مثله حرفه ای ها باش و فک کن همه حرفه ای هستن و ادعا نیا..

بازم تاکید میکنم اینجا هرکی دوست داشته باشه از هر بازی نظره خودشو میده و خوشش نیاد نظره خودشو چند روزیه ی عده اینجا میخوان بگن کسی از بازی لذت ببره نوبه یا بلد نیست یا چیزی در حالی که اصلا این نیست الان من خودم تو عمرم از مورتال کومبت بدم میاد همیشه هم کتک میخوردم و چون به دلم نمینشست دوست نداشتم یاد بگیرم اما FIGHT NIGHT دوست داشتم قرار نیست که بگی از مورتال بدت میاد پس حرفه ای نیستی یا چیزی بعدشم من نمیدونم این بحثا از کجا شروع شد اما فقط میدونم من کاری نداشتم به کسی ی عده هستن که فک میکنن با کوچیک جلوه دادنه دیگران و بزرگ نشون دادنه خودشون بزرگ میشن که جوابشونو از این به بعد میدم که دیگه پاشونو جلو بزرگترشون تو سال جدید دراز نکنن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر