FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
سلام دوستان

من امروز بازی رو خریدم ولی عکس روش اینه رو زده نسخه انگلیسی و اسپانیایی ریجن all

به نظرتون مشکلی نداره؟

مبارک باشه. هیچ مشکلی نداره. اگر هم پشت جعبه زده ریجن All یعنی بازی شما ریجن 1ـه.

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
یه شیش هفت دستی زدم امشب
* باگ سانتر و L1 مثلث برطرف شده تا حدود زیادی ..
* میشه خوب حفظ توپ کرد .. توپ گیریش رو هنوز عادت نکردم ولی به نظرم بهتر از 14 شده پرسینگ بازیکنا ..
* یه تعدادی انیمیشن اضافه شده .. مثلا دیگه با دفاع کناریت جلوی مهاجم رو گوشه زمین میگیری موقع توپ گیری میشه کنترل کرد که توپ رو هی زرتی نزنه اوت یا کرنر ! .. تو 14 به طور اعصاب خوردکنی اجتناب ناپذیر بود این مورد .
* دریبل کردن خیلی بهتر شده .. تو 14 تو بازی تن به تن میشد گفت اصلا نمیشد با فرمون دریبل کرد ! با سرعت میشد رد شد ولی دریبل خیلی خیلی مشکل بود .. اما تو این میشه گول زد مدافع و حریفت رو
* زیاد شوت نزدم و چندین تا تک به تک رو خراب کردم .. یعنی اون جوری که تو 14 80 - 90 درصد گل میشد .. اینجا یکم فرق میکنه مثل اینکه ..
* skill games ش رو فقط یکی دوتا بخشش رو تا حدودی رفتم و به نظرم دوستان قبل اینکه نظر کلی بدن راجع به بازی و دفاع کردن و شوت زدن و غیره یه سری هم به این بخش بزنن ببین چی به چیه ! بد نیست !
* منو های بازی هم تغییر کرده .. به نظرم بهتر شده .. موزیک های بازی هم خوبه و اذیت نمی کنه
* اینوایت دادن تو قسمت فرندلی سریعتر از 14 شده و کند نیست مثل سابق . تو سیزن هم میشه بعد هر بازی مستقیم رفت به دنبال سرچ بازیکن بعدی و این هم خوب شده .. لگی نداشتم .
* در کل فعلا نظرم خوب بوده نسبت به بازی .. باید بیشتر بازی کنم . بعدن اگه بازم موردی بود می نویسم .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
یک سری دوستان این نسل با خرید PS4 در این تاپیک فعالیت می کنن و با جو گذشته تاپیک PS3 آشنایی ندارن اما بنده سه سال هستش که تاپیک فیفا بازیسنتر دنبال می کنم ، کلا این فاز منفی همیشه توی تاپیک فیفا وجود داشته . شما برید تاپیک های فیفا 12 ، 13 و 14 هم ببینید همین دوستان که این حرفارو در مورد 15 میزنن در مورد نسخه های قبلی هم می زدن . سال بعد هم بهتون قول میدم فیفا 15 میان می کوبن تو سر فیفا 16

امروز هم با CPU بازی کردم و هم با چند نفر از دوستانم . بیشتر از همه با مهدی کیج بازی کردم

در درجه اول بازی خیلی بالانس تر و متعادل تر شده ، نمیدونم منظورتون از باگ چیه اما همون اوایل فیفا 14 به یک سری از دوستان منفی نگر گفتم که وقتی شما با بازی یک مشکل دارید و یک نفر دیگه اون مشکل نداره نباید اسمش باگ بزارید شاید دلیلش یک چیز دیگه باشه .

سانتر ها بشدت طبیعی شدن . باید حتما قدرت و جهت به شکل مناسب مشخص کنید در حالی که توی 14 این بخش بشدت آرکید بود . ضربات سر هم واقعا سخت شده و با جایگیری مناسب امکان نداره روی ضربه سر گل بخورید مگر اینکه در کار دفاعی اشتباه کنید .

مثلث L1 یا همون پاس های عمقی هوایی هم خیلی طبیعی تر شده در حالی که در نسخه های گذشته براحتی می تونستیم ازش استفاده کنیم و به گل برسیم . مدافعین هم باهوش تر شدن و دیگه با یک بازیکن کند هم می تونید کار پوشش انجام بدید .

در زمینه پاسکاری منم موافق هستم که تا حدی آرکید تر شده اما بازم در قیاس با دمو سرعت پاس ها کمتر شده ، یک مقدار این بخش واقع گرایانه تر شده ولی در مجموع می تونست چالش بیشتری ایجاد بشه چون پاسکاری خیلی راحت شده چیزی که ما همیشه در PES می دیدیم .

در مورد بخش دروازبانی فراموش نکنید امسال یک سیستم کاملا جدید پیاده شده و قائدتا مدتی زمان میبره که این سیستم بی نقص بشه اما مزایای سیستم جدید در حال حاضر خیلی بیشتر از معایبش هستش . همین امروز با مهدی هر دوتامون بالای 5 6 موقعیت در زاویه های مختلف از دست دادیم چون هوش مصنوعی دروازبان ها به طرز عجیبی بهتر شده . توی 14 در موقعیت تک به تک 90% توپ ها گل میشد اما در 15 این مشکل کاملا برطرف شده . البته باز هم میگم قبول دارم یک سری مشکل کوچیک وجود داره که در آپدیت ها مطمئنا برطرف میشه

نکته مثبت دیگه شوت های کات دار هستش که مثلا در 12 براحتی گل میشدن . در 13 و 14 هم نسبتا میشد باهاشون راحت گل زد اما توی 15 دیگه از این خبرا نیست . شوت های پشت محوطه هم عالی شدن و دیگه خیلی سخته که بتونیم از پشت محوطه گل بزنیم .

بزرگترین پیشرفت FIFA 15 هم بخش دفاعی هستن . در مورد نسخه دمو هم گفتم اگر در فیفا 15 منطقی بازی کنید و منطقی دفاع کنید براحتی می تونید دروازه خودتون بسته نگه دارید . هوش مصنوعی بازیکنان هم در زمینه سازماندهی دفاعی واقعا عالی شده .

در پایان یک خواهشی که از دوستان دارم اینه بازیو بیشتر برن ، فیفا بازی نیستش که با یکی دو روز بازی کردن بشه اینطوری نقدش کرد ، خیلی از اشتباهاتی که من و شما مرتکب میشیم دلیلش عدم آشنایی لازمه که با تمرین برطرف میشه .

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
یک سری دوستان این نسل با خرید PS4 در این تاپیک فعالیت می کنن و با جو گذشته تاپیک PS3 آشنایی ندارن اما بنده سه سال هستش که تاپیک فیفا بازیسنتر دنبال می کنم ، کلا این فاز منفی همیشه توی تاپیک فیفا وجود داشته . شما برید تاپیک های فیفا 12 ، 13 و 14 هم ببینید همین دوستان که این حرفارو در مورد 15 میزنن در مورد نسخه های قبلی هم می زدن . سال بعد هم بهتون قول میدم فیفا 15 میان می کوبن تو سر فیفا 16

امروز هم با CPU بازی کردم و هم با چند نفر از دوستانم . بیشتر از همه با مهدی کیج بازی کردم

در درجه اول بازی خیلی بالانس تر و متعادل تر شده ، نمیدونم منظورتون از باگ چیه اما همون اوایل فیفا 14 به یک سری از دوستان منفی نگر گفتم که وقتی شما با بازی یک مشکل دارید و یک نفر دیگه اون مشکل نداره نباید اسمش باگ بزارید شاید دلیلش یک چیز دیگه باشه .

سانتر ها بشدت طبیعی شدن . باید حتما قدرت و جهت به شکل مناسب مشخص کنید در حالی که توی 14 این بخش بشدت آرکید بود . ضربات سر هم واقعا سخت شده و با جایگیری مناسب امکان نداره روی ضربه سر گل بخورید مگر اینکه در کار دفاعی اشتباه کنید .

مثلث L1 یا همون پاس های عمقی هوایی هم خیلی طبیعی تر شده در حالی که در نسخه های گذشته براحتی می تونستیم ازش استفاده کنیم و به گل برسیم . مدافعین هم باهوش تر شدن و دیگه با یک بازیکن کند هم می تونید کار پوشش انجام بدید .

در زمینه پاسکاری منم موافق هستم که تا حدی آرکید تر شده اما بازم در قیاس با دمو سرعت پاس ها کمتر شده ، یک مقدار این بخش واقع گرایانه تر شده ولی در مجموع می تونست چالش بیشتری ایجاد بشه چون پاسکاری خیلی راحت شده چیزی که ما همیشه در PES می دیدیم .

در مورد بخش دروازبانی فراموش نکنید امسال یک سیستم کاملا جدید پیاده شده و قائدتا مدتی زمان میبره که این سیستم بی نقص بشه اما مزایای سیستم جدید در حال حاضر خیلی بیشتر از معایبش هستش . همین امروز با مهدی هر دوتامون بالای 5 6 موقعیت در زاویه های مختلف از دست دادیم چون هوش مصنوعی دروازبان ها به طرز عجیبی بهتر شده . توی 14 در موقعیت تک به تک 90% توپ ها گل میشد اما در 15 این مشکل کاملا برطرف شده . البته باز هم میگم قبول دارم یک سری مشکل کوچیک وجود داره که در آپدیت ها مطمئنا برطرف میشه

نکته مثبت دیگه شوت های کات دار هستش که مثلا در 12 براحتی گل میشدن . در 13 و 14 هم نسبتا میشد باهاشون راحت گل زد اما توی 15 دیگه از این خبرا نیست . شوت های پشت محوطه هم عالی شدن و دیگه خیلی سخته که بتونیم از پشت محوطه گل بزنیم .

بزرگترین پیشرفت FIFA 15 هم بخش دفاعی هستن . در مورد نسخه دمو هم گفتم اگر در فیفا 15 منطقی بازی کنید و منطقی دفاع کنید براحتی می تونید دروازه خودتون بسته نگه دارید . هوش مصنوعی بازیکنان هم در زمینه سازماندهی دفاعی واقعا عالی شده .

در پایان یک خواهشی که از دوستان دارم اینه بازیو بیشتر برن ، فیفا بازی نیستش که با یکی دو روز بازی کردن بشه اینطوری نقدش کرد ، خیلی از اشتباهاتی که من و شما مرتکب میشیم دلیلش عدم آشنایی لازمه که با تمرین برطرف میشه .
دوست عزيز نقدت واقعا عالى بود و تمام شک هارو راجب اين بازى از بين برد.و مارو هم از نگرانى راجب اين بازى دراوردى...

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بهترین نکته بازی سیستمشه هرچی میگی انجام میدن overlapیا هرچی انقدر برنامه ریزی شده ندیده بودم بازی ....دقیقا میشه برا هر بازی تو کریر یا بازی دوستانه سیستمی داد که مطمعن باشی انجامش میدن ...وقتی بهivanovicمیگی overlab بزن تو دستورات فک میکنی خودشه گویا با همان خصوصیات...به قدری میشه دفاع ها رو جابه جا کرد و هافبک ها رو عقب کشید و به هر کدوم دستور داد که مخه آدم سوت میکشه نمیدونم مهاجم عرضی بره یا هافبک کنار توب ببره انقدر که بری توش فک میکنی خوده مورینیو شدی...و جالبتر از اون تو بازی دقیقا انجام میدن ....راجبه خوده بازی بعده 3 روز به جرات بگم به قدری طبیعی شده که هنوز مزه دسته اولش باز میشه بعد از چند روز حسش کرد وقتی پنالتی میزنی شاهکاره میشه با گلر مسخره بازی در آورد نمیدانم تجربه کردین یا نه گلر با هر دکمه ای ادا در میاره مثلا میگه با دستش بزن سمته راستت آدم هول میشه...
بازی تو هر دست شاید به زور بشه ی باگ دید....جو لیگ انگلستان که دیگه بماند بهترین مهاجم تخریبی جنگنده هم کاستا هست که فوق العاده مثل اولای دروگبا بازی میکنه جنگنده و با وقار:d
آخ آخ پاس عمقی هوایی دیگه کار هرکسی نیست من چنتا با کاستا انداختم گند زد توپه بلندم نمیشد میشدم جاش نمینداخت بد مینداخت از 5 تا یکیش با کاستا نمیشه انداخت این واقعا خوبه اون پاس ها کار هر بازیکنی نیست تو نسخه های پیش بوفون هم میتونست از اون پاس ها بندازه من خودم امتحان کرده بودم اما الان نه کار افراد خاص تیمه مثله واقعیت

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
پس توی PS4 هم اینطوریه ؟
من توی PS3 نمیشه توپو گرفت از مهاجم ها ! همینجوری دریبل میشه زد رفت جلو ! این مساله رو در عرض 2-3 دست اول فهمیدم انقدر که مشهود هم هست !
سوت بازی زده میشه میشه با مهاجم همه رو دریبل کنی تک به تک بشی ! ( همچنین میشه حریفت هم همین کارو باهات بکنه ! )
ولی مطمئناً همه اینا با آپدیت درست میشه ، 14 هم اولش یه فوتبال دیگه بود !

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
من چیکار کنم دفاع قوی شه.

داداش کریر بازی team shet داره 6تا ترکیب تیمتو برا فصل انتخاب کن مثلا ی ترکیب برا رقاب تهای لیگ یکی تیم دوم لیگ یکی دیگر لیگ ها مثله جام حذفی دیگری جام باشگاها....بعد یسیستم حمله ای ی دفاعی کامل....
برا افزایش قدرت دفاع...اول 4231 بچین مثله چلسی یا تیمای دیگه بعد برو instructionبعد بکش عقب با دکمه مربع بهد با ضربدر روشون کلید کن به هرکدام چندین ویژگی دارن تا جا داره همه حرکاته هر بازیکونیو خواستی دفاعی کن من ی سیستم 631 ساختم باور کن ی نفرم جلو نمیره فقط کاستا اونم میاد مثله دروگبا قدیم عقب توپ گیری
ببین داداش میتونی مثلا به هافبکات بگی برن وقت حمله جلو یا نه یا بازیکن آزاد یازیکنن...بعد انقدر که کشیدی عقب و سفت کردیو به هر بازیکنی وظیفه دادی برو رو tactic رو گزینه pressing هم دفاع کن یا long ball...
من مثلا یبار به فابرگاس و اسکار اجازه حمله دادم تو فازه حمله اما به ماتیچ نه دقیقا دستوراتو اجرا میکنن...
در آخر برا دفاعی کامل همه به هر بازیکنی بگی تو پست خودش عقب بمانه طوری بازی بسته میشه و تراکم میره بالا که ازpark the bus هم اصولیتر میشه ی چی تو مایه چلسی 2012 جلو بارسا

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
به نظرم گیم پلی و گرافیک بازی در حد 4 نیست... الکی هم نمیام یه تعریف زشت بذارم واسه فیفا که بگم فن بازیم از 97 فیفا بازی کردم هر سال هم همینجور بوده چندتا نکته مثبت رو حذف میکه و چند تا چیزه دیگهجایگزین میکنه که همزمان نباشه البته هنوز به بازی عادت نکردیم 2 ماهه دیگه همه عادت میکنیم و این نقص ا رو یادمون میره چیزه دیگه جایگزین میشه ...

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
آقا یه عکس از قسمت کریر میذارید؟ یه توضیحی هم راجب چیزهای جدید اضافه شده تو این قسمت بدید ممنون میشم.:)
منوی کریر آنچنان تغییر نکرده عکس نمیخواد فقط بخش search play منوش فرق کرده و team sheet آمده جهت انتخاب چند سیستم با اصول برا هر بازی که واقعا کارایی داره واقعا

- - -ویرایش - - -

پس توی PS4 هم اینطوریه ؟
من توی PS3 نمیشه توپو گرفت از مهاجم ها ! همینجوری دریبل میشه زد رفت جلو ! این مساله رو در عرض 2-3 دست اول فهمیدم انقدر که مشهود هم هست !
سوت بازی زده میشه میشه با مهاجم همه رو دریبل کنی تک به تک بشی ! ( همچنین میشه حریفت هم همین کارو باهات بکنه ! )
ولی مطمئناً همه اینا با آپدیت درست میشه ، 14 هم اولش یه فوتبال دیگه بود !
بزار روlegendaryببین میرن کنار یا نه:))ببین اصلا توپ میتونی بگیری:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر