FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دروازه بان ها واکنش های خیلی خوبی نشون می دن. دیگه سر هر کرنر احتمال 80% گل وجود نداره! دیگه هر تک به تکی راحت گل نمی شه!
تنها نکته مثبت همین کرنر ها هست به نظرم ، تک به تک هارو هم کافیه یکم بازی کنید میاد دستتون راحت همرو گل میکنید ، من الان 7-8 تا بازی کردم نزدیک 50 تا گل رد و بدل شد ... . یک چیز دیگه ای هم که هست من مثلا هیچ تفاوتی بین نویر با یک دروازه بان اورال 79 ندیدم ،شوت های هوایی که اکثرا اگر به موقع بزنین راحت میره تو گل(از هر فاصله ای) ، زمینی هارو هم یکم زاویه بدید خیلی ساده گل میشه ...

دوستانی که نظر منفی میدن ، آیا فقط از آنلاین ناراضی هستید یا آفلاینشم باگ زیاد داره ؟

من آنلاین بازی کردم . آفلاین نزدم هنوز ولی فیفا اصلش به آنلاینه دیگه ...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
بدون تعصب بخوام بگم بازی توی بخش آنلاین ، زیاد جالب از آب درنیومده ! کم باگ نداره ! درسته گل زدن روی توپ های ارسالی سخت تر شده و L1 + مثلث مث قبل کاربرد نداره اما پاس های تو عمق زمینی خیلی مسخره شدن ! دقتشون به شدت بالاس !
لازمه دو تا وینگ سرعتی داشته باشی و مدام براشون پاس تو عمق زمینی بندازی و با سرعت فضایی وارد محوطه شی ...کاربرد بازیکنای سرعت نه تنها کمتر نشده، قشنگ دو سه برابر افزایش پیدا کرده .

دقیقاً. من توی دمو هم متوجه این مشکل شدم و گفتم که پاس توی عمق زمینی زیادی جواب میده و باید بالانس شه. منو یاد Eleven 3 انداخت :D

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
تجربه چند ساعته من از بازي رو اينجا ميگم همينطور كه همه بچه ها گفتن من بازي رو در همه حالت بازي كردم و يكيشو اشاره ميكنم در مورد باروني بازي خيلي بهتر از نسخه قبليه ، در مورد چمن بازي كه در طول بازي خراب ميشه واقعاً طبيعي و بعضي از دوستان ميگفتن انگار زياد از حد شده و زمين شخم زدن و ... كه به نظر من خبري از اين چيزا نيست و خوب كار شده و طبيعي هست ، در مورد گيم پلي واقعاً نميدونم چي بگم از يه نظر به واقعيت بيشتر نزديك شده ديگه خبري از پاس كاري بي مهابا نيست كه بدي و راحت بازيكنات پاس كاري كرده باشن بايد با دقت بيشتر بازي كني توپ گيري حريف فوق العاده سريع و دقيق شده يه اشتباه كوچيك باعث ميشه توپ از دست بدي و برعكس در دريپ كردن راحت تر شده و در مورد حمله هم ميشه بوي حمله خطرناك رو حس كرد كه من خوشم اومد :d در مورد دفاع اتوبوسي بگم كه براي اينكه نتيجه گرا بخواهي بازي كني يا بهتر بگم ( فوتبال كثيف بازي كني ) :d به راحتي ممكنه و اين چيزي هست كه الان يه تكنيك و يه افكار خوب براي نتيجه گرفتن با تيمهاي ضعيف هست كه به واقعيت نزديك شده و بيشتر مربيهاي دنيا هم از اين تكنيك استفاده ميكنن و بستگي به فكر شما داره كه از بازي چه توقع اي داري ، گيم پلي واقعي تر شده ممكنه واسه بعضي از دوستان جالب نيومده باشه ولي با بازي كردن كم كم عادت ميكنيد اينم يه مورد تغيير بود مثل سيستم توپ گيري در نسخه فيفا هاي قبلي كه كم كم با اومدن آپديت بهتر شد و تا به اينجا اين گيم پلي هم مطمئن باشيد اينجوري ميشه و عادت ميكنيد ، يه موارد كليشه اي كه رو اعصابه منه خطا گرفتن بيش اندازه و كارت دادن داور هست نميدونم اين مشكل حل ميشه يا نه ولي اگه نشه خيلي بازي كردن سخت ميشه با هر حركتي خطا و يه كارت زرد كه فكر نميكنم اينجوري بمونه و با اومدن آپديت مشكلش حل ميشه و همچنين مورد بعدي گل زدن وقتي توپ به تور ميخوره انگار توپ شوت كردي به يه فنس يا تور آهني كه اصلاً‌ جالب نيست در مجموع من با گيم پلي راحت نيستم فعلاً نميدونم شايد بيشتر بازي كنم و عادت كنم فرق كنه ولي نظر الانم و ميگم كه من فكر ميكنم گيم پلي 14 بهتر بود كاش همه اين حركات و توپ گيري گلرها و فيس عالي با گيم پلي 14 فوق العاده ميشد ولي بازم من نظر الان و گفتم شايد بيشتر بازي كنم نظرم فرق كنه ولي اميدوارم با آپديت هاي بعدي مشكلاتي كه وجود داره حل بشه ببخشيد زيادي نوشتم .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
البته یه نکته دیگه ای هم هست اگه توی خط حمله یه بازیکن با سرعتی داشته باشید نیاز به پاس عمق زمینی نیست کافیه دست بذارید روی سرعت تا همه رو دروکنید برید جلو:))
کلا بازی شده wining eleven 3 الکی نبود فیفا توی گیمزکام بهترین بازی ورزشی نشد چون بش از حد ارکید شده دلم میخواد pes زودتر بیاد اونو تست کنم این که خیلی ارکید شده

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بنظر منم گیمپلی دمو واقع گرایانه تر بود
همین دوستمون Mehdi Cage امروز با مسی دهن من رو سرویس کردن یعنی وقتی راه میوفته یا باید تکل بزنی طرف رو بُکُشی یا بری کنار بزاری کارشو بکنه :d از بین دوستان اگر کسی راه حلی برای مهار مسی داره خوشحال میشم به منم بگه :d

بعضی باگ های عذاب آور توی 14 بود انتظار داشتم رفع بشن که نشدن, یکیش خطاهای داخل محوطه جریمه ــست که بعضی وقتها واقعاً مسخره و بی دلیل هستن
یا شروع مجدد دروازه بان افتضاح شده نسبت به 14
کلاً گیمپلی بازی دقیقاً حس و حال 14 رو داره فقط گرافیک و انیمیشن ها بهتر شدن :d

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
البته یه نکته دیگه ای هم هست اگه توی خط حمله یه بازیکن با سرعتی داشته باشید نیاز به پاس عمق زمینی نیست کافیه دست بذارید روی سرعت تا همه رو دروکنید برید جلو:))
کلا بازی شده wining eleven 3 الکی نبود فیفا توی گیمزکام بهترین بازی ورزشی نشد چون بش از حد ارکید شده دلم میخواد pes زودتر بیاد اونو تست کنم این که خیلی ارکید شده
به نظر من شما حریفات نوب بودن.
بازی بدون باگ نیست ولی هر چی باشه از 14 بهتره.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
آنلاین بازی فاجعس! یه گلایی رد و بدل میشه که اصلا تصورشون هم خنده داره! من موندم این چه کاریه که گند زدن به گیم پلی! تو هر بازی راحت بالای 8 تا گل رد و بدل میشه! همون فیفا 14 رو گرافیکشو بهتر میکردن و به گیم پلی دست نمیزدن خیلی بهتر بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر