FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
دوستان مگه نسخه ی دیجیتال نباید ۱۴ گیگ باشه؟
چرا نزدیک ۳ گیگه پس؟
دوست عزیز، این سه گیگ برای این هست که شما بتونی حداقل بازی دوستانه رو بکنی و الاف بقیه ی قسمت های بازی نشی. این سه گیگ که تموم شد باز هم باید بزاری تا 11 گیگ بقیه کامل تموم بشه.(فقط حواست باشه روی دمو کلیک نکرده باشی!)
مثلا Tlou هم 13 گیگ بود در حالی که حجم اصلیش 44 گیگ هست و به نظرم قابلیت خیلی خوبی هست.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امروز همون موقع که اجازه داد بازی run بشه رفتم توی بازی و اولتیمیت بازی نسبت به دمو تغییر کرده توپ بزرگتر و سنگین تر شده بازیکنای بیشتری face هاشون درست شده و اسمهاشونو میگه دریبل سرعتی خیلی اسون شده کافیه یه مهاجم مثه مسی باشه تا همه رو درو کنه بره دروازه بانها به کمک next gen goalkeeper در هر بازی شمارو کامل زجر میکند اولا خیلی راحت جا میمونن بعدشم انواع اقسام اشتباهات رو هم انجام میدن توپ رو دو ضرب میگیرن توپی که ضربش خیلی کمه خطای پنالتی انجام میدن جا میمونن و...... بوفون یه گل از وسطای نیمه با شوت محکم معمولی خورد که سرمو میخواستم بزنم به دیوار کلا دیگه اون فیفا14 نیست که دروازه بان اشتباه بچگانه نکنه خیلی بد شده توی هر بازی ممکنه شمارو سوپرایز کنه گیم پلی هم کلا سرعت محور شده مثه 13 شاید از 13 هم بدتر توی قسمت اولتیمیت هم لاتنسی وجود نداره معلوم نمیشه که پینگتون به حریف میخوره یا نه یه مشت عربی هم اونجا ریختن
کلا بدترین فیفایی که از2008 زدم تا الان بوده نمیدونم این ea قصدش از ساختن این بازی و این next gen goalkeeper چی بوده8-|

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
امروز همون موقع که اجازه داد بازی run بشه رفتم توی بازی و اولتیمیت بازی نسبت به دمو تغییر کرده توپ بزرگتر و سنگین تر شده بازیکنای بیشتری face هاشون درست شده و اسمهاشونو میگه دریبل سرعتی خیلی اسون شده کافیه یه مهاجم مثه مسی باشه تا همه رو درو کنه بره دروازه بانها به کمک next gen goalkeeper در هر بازی شمارو کامل زجر میکند اولا خیلی راحت جا میمونن بعدشم انواع اقسام اشتباهات رو هم انجام میدن توپ رو دو ضرب میگیرن توپی که ضربش خیلی کمه خطای پنالتی انجام میدن جا میمونن و...... بوفون یه گل از وسطای نیمه با شوت محکم معمولی خورد که سرمو میخواستم بزنم به دیوار کلا دیگه اون فیفا14 نیست که دروازه بان اشتباه بچگانه نکنه خیلی بد شده توی هر بازی ممکنه شمارو سوپرایز کنه گیم پلی هم کلا سرعت محور شده مثه 13 شاید از 13 هم بدتر توی قسمت اولتیمیت هم لاتنسی وجود نداره معلوم نمیشه که پینگتون به حریف میخوره یا نه یه مشت عربی هم اونجا ریختن
کلا بدترین فیفایی که از2008 زدم تا الان بوده نمیدونم این ea قصدش از ساختن این بازی و این next gen goalkeeper چی بوده8-|
ای بابا این دیگه چیه!!!!
یکی به به میکنه یکی اه اه
نمرات که بد نبوده تا الان دوست عزیز
شما آپدیت رو انجام دادی؟چون چنتا باگ دروازه بانی حل میشه
البته من هنوز نخریدم بازی رو

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ای بابا این دیگه چیه!!!!
یکی به به میکنه یکی اه اه
نمرات که بد نبوده تا الان دوست عزیز
شما آپدیت رو انجام دادی؟چون چنتا باگ دروازه بانی حل میشه
البته من هنوز نخریدم بازی رو
دوساعت قبل run کردن بازی اپدیت رو انجام دادم بعدشم این چیزایی نوشتم همشون از تجربه انلاینه نه افلاین8-|

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
بازى گرافيك و بقيه مخلفات منو و مود هاش عالى هستن اما گيم پلى بازى به معناى تمام اعصاب خورد كنه چطورى يك سال اين بازى رو تحمل كنيم خدا ميدونه!
دموى بازى با اون همه باگ خيلى بهتر از اين بود!!! :دى

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
به نظر من دمو بهتر بود ، دروازه بان ها که به هیچ توپی نه نمیگن ، خیلی راحت میشه گل زد ، دفاع ها هم به نظر من مسخره شدن ، کافیه یک بازیکن ریز بگیرید از گوشه ها همینطوری برید جلو کسی نمیرسه . چندتا سیزن یا آلتیمیت برید متوجه میشید خلاصه :|

trash

کاربر سایت
Jul 8, 2014
70
نام
محمد حسینی
دوستان اگه کسی این بازی رو قصد داره بصورت دیجیتالی خریداری کنه، میتونه از طریق پیام خصوصی به من خبر بده تا قیمت این بازی رو نصف نصف پرداخت کنیم و در نهایت با قابلیت Share کردن بازی بین دو نفر، هر دومون ازش استفاده کنیم. خواهشا هرکسی مایله زودتر خبر بده...........منتظرم:)

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,986
نام
مهدی
با خوندن نظرات منفی به خودم گفتم: "یعنی منم همین فیفا 15 دوستان رو امروز بازی کردم؟" :D
واسه من که تا اینجا فیفا به مراتب بهتری از 14 بوده... از همه لحاظ؛ گیم‌پلی، پیشرفت های گرافیکی و انیمیشن ها، منو ها و...
فقط باگ زاویه بسته گاهی اوقات اذیت می کنه. در کل اون قدر باگ نداره که با همچین پستی مواجه بشیم!
بعد از چند بازی تو آنلاین میتونم بگم افتضاحه... باگ باگ و باگ ... این چیه دیگه

دروازه بان ها واکنش های خیلی خوبی نشون می دن. دیگه سر هر کرنر احتمال 80% گل وجود نداره! دیگه هر تک به تکی راحت گل نمی شه! دیگه کاشته ها بی واکنش نمی مونه! دیگه... دفاع خیلی منسجم تر شده! باگ L1+مثلث و سانتر گل رفع شده. حالا من با این دید نمی تونم همچین پستی رو درک کنم:
به نظر من دمو بهتر بود ، دروازه بان ها که به هیچ توپی نه نمیگن ، خیلی راحت میشه گل زد ، دفاع ها هم به نظر من مسخره شدن

فقط عدم حضور Latency من رو بد شوکه کرد! بد!!

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
بازی خیلی سختتر شده و احتمالا مشکل خیلیا همینه هوش مصنوعی بازی مخصوصا رو درجه سختیه لجندری تو کریر مود وحشتناک بازی میکنه و یه لحظه غفلت تو کارای دفاعی نابود کنندست اما گیم پلی بازی واقا پیشرفت کرده و بهتر شده حرکت بازیکنا انیمیشناشون جایگیریاشون و باقی بخشای گیم پلی تا جایی که میشه به سمت واقعیت رفتنو شبیه ساز شدن در کل بازی عالی شده اما سختیشم به شدت بالا رفته که من استقبال میکنم:d کلا تجربه ی نسخه ی نسل هشتش حال داد هرکس که کنسول نسل هشت داشته باشه و این شاهکارو نگیره ضرر کرده ما که فلا فقط تونستیم یه چند دستی تجربش کنیمو به شدت لذت بخش بود
خرید بازی برای نسل 8واجبه������
اگه کنسول نسل هشت داری و به بازی فوتبال علاقه داری قطعا واجبه بازی با توجه به مودا و قسمتای متنوعی که داره تا یه سال میتونه سرگرمت کنه و ارزشش از خیلی بازیای دیگه بیشتره

آخرین ویرایش:

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
بدون تعصب بخوام بگم بازی توی بخش آنلاین ، زیاد جالب از آب درنیومده ! کم باگ نداره ! درسته گل زدن روی توپ های ارسالی سخت تر شده و L1 + مثلث مث قبل کاربرد نداره اما پاس های تو عمق زمینی خیلی مسخره شدن ! دقتشون به شدت بالاس !
لازمه دو تا وینگ سرعتی داشته باشی و مدام براشون پاس تو عمق زمینی بندازی و با سرعت فضایی وارد محوطه شی ...کاربرد بازیکنای سرعت نه تنها کمتر نشده، قشنگ دو سه برابر افزایش پیدا کرده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر