FIFA 15 | Xbox 360

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
خب چیز طبیعی بود که 20 تا ورزشگاه رو تو نسخه نسل هفتم هم بزارن و البته هر چه قدر بتونن این نسخه رو بهتر از قبلی کنن!!!
چون واسه ea نسل هفتم و هشتم فرقی نمیکنه و از هر دوش سود میکنه و قیمت بازیهاشم تا جایی که میدونم یا برابره یا تفاوت ناچیزی داره پس احمق نیست که بیاد نسخه نسل هفتم رو ناقص بده بیرون و مشتریهاشو بپرونه!!!
به ea چه که ps4 یا one بیشتر فروش برن!!!
مطمئن باشید تا جایی که بتونه بازی رو بهتر میکنه،حداقل امسالم این کار رو میکنه!!!
تفاوت گرافیک هم که یه چیز طبیعی هست و بحثی در موردش نیست،که خود من به شخصه برام اهمیت زیادی نداره گرافیک!!!
فقط گیم پلیشون تفاوت نداشته باشه کافیه...
در کل پیشنهاد من به کسایی که مثل من فقط فیفا بازی میکنن اینه که 1 سال هم دست نگه دارن و مطمئن باشن این نسخه هم راضی نگهشون خواهد داشت...
راستی لایو 1 ماهه وان و psn plus یک ماهه چنده قیمتشون؟
چرا حالا که نسل جدیدرو نداریم این یه سالو رو pc بازی نکنیم
فکر نکنم سیستم خفنی خیلی بخواد
من لپتاپمسیستمش میکشه احتمالا.وصل میکنم به تی وی میشه فیفای نسل بعد:d

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
چرا حالا که نسل جدیدرو نداریم این یه سالو رو pc بازی نکنیم
فکر نکنم سیستم خفنی خیلی بخواد
من لپتاپمسیستمش میکشه احتمالا.وصل میکنم به تی وی میشه فیفای نسل بعد:d
واسه من نصف بیشتر حال فیفا به آپدیت هفتگیش و آنلاین بازی کردنشه،آفلاین اصلا نمیتونم بازی کنم،خوشم نمیاد...
رو pc هم که انلاین زدن و اینا مکافاتی هست،کلا بازی با pc ذره ای بهم نمیچسبه،نمیدونم چرا اینطوری شدم!!!:(
الان با 10 12 تومن 1 ماهه گلد 360 رو میخری ولی فک نکنم زیر 30 تومن بشه گلد 1 ماهه ایکس باکس 1 و پلاس ps4 رو پیدا کرد!!!میشه؟
البته تفاوت زیاد بشه منم میام رو pc و Cd key هم میخرم و باز انلاین!!!:d

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
تنها تفاوت فیفا 15 نسل هفت و هشت بر سر جزئیات فقط و فقط بخش پرو کلاب هست. که اونم به درد امثال من که آفلاین هستن نمیخورد اصلا!

البته بحث گرافیک که به کنار.

منبع : FIFA 15 on PS3 and Xbox 360 doesn't have Pro Clubs mode • Eurogamer.net

ایشاله فیفا 15 رو که با همین ایکس باکس سر میکنیم واسه فیفا 16 هم خدا بزرگه. بازی های بزرگ نسل بعد اکثرا بعد از سال 2015 به بعد میان.

اینو واسه کسایی گفتم که یه وقت افسرده نشده باشن خدایی نکرده!

مگه شما فیفا 15 رو روی دو نسل تجربه کردی که همچین با قطعیت نظر میدی؟
همون فیفا 14 هم توی گیم پلی بین دو نسلش تفاوت بود دیگه فیفا 15 به کنار!

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
واسه من نصف بیشتر حال فیفا به آپدیت هفتگیش و آنلاین بازی کردنشه،آفلاین اصلا نمیتونم بازی کنم،خوشم نمیاد...
رو pc هم که انلاین زدن و اینا مکافاتی هست،کلا بازی با pc ذره ای بهم نمیچسبه،نمیدونم چرا اینطوری شدم!!!:(
الان با 10 12 تومن 1 ماهه گلد 360 رو میخری ولی فک نکنم زیر 30 تومن بشه گلد 1 ماهه ایکس باکس 1 و پلاس ps4 رو پیدا کرد!!!میشه؟
البته تفاوت زیاد بشه منم میام رو pc و Cd key هم میخرم و باز انلاین!!!:d
فعلا تنها راه همینه;)
ما که وقت انلاین و این چیزا رو نداریم.همون افلاینم میچسبه
درسته رو کنسول یه چیز دیگست ولی یه تبدیل دسته ایکس باکس میگیرم دیگه حس میکنم رو ایکس باکس دارم بازی میکنم چون با هیچ دسته ای به راحتی دسته ی ایکس باکس نمیشه فیفا بازی کرد

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
سيستم من خيلي زور بزنه gta San Andreas رو بكشه حالا چطور فيفا بزنم همين ايكس باكس بهتره من پول اپگريد كامپيوتر رو دارم ولي پشت كامپيوتر نشستن أصلا بهم حال نميده انشاالله تا ماه ديگه وان ميخرم شايدم نخرم فعلا با همين x360 سر كنيم

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
دوستان ويديو١٠٨٠p بازي ليورپول-چلسي ديدم،با جرات بهتون ميگم اگه مثل من فقط فيفا بازي ميكنيد به هيچ وجه كنسولتونو عوض نكنيد،گيم پلي دقيقاً هموني هس كه رو ٣٦٠ هست،حتي گرافيكم زياد بالا نيست و يه فرق جزئي داره،فقط رو موارد حاشيه اي كه هيجان بازي رو زياد ميكنه يه خورده كار كردن كه اصلاً به ٢ تومن خرج نمي ارزه،خلاصه اگه به خاطر فيفا ميخواين كنسولو عوض كنين بشينين سر جاتون:D ،وقتي اومد با نسخه pc مقايسه كنين،به حرفم ميرسين:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستان ويديو١٠٨٠p بازي ليورپول-چلسي ديدم،با جرات بهتون ميگم اگه مثل من فقط فيفا بازي ميكنيد به هيچ وجه كنسولتونو عوض نكنيد،گيم پلي دقيقاً هموني هس كه رو ٣٦٠ هست،حتي گرافيكم زياد بالا نيست و يه فرق جزئي داره،فقط رو موارد حاشيه اي كه هيجان بازي رو زياد ميكنه يه خورده كار كردن كه اصلاً به ٢ تومن خرج نمي ارزه،خلاصه اگه به خاطر فيفا ميخواين كنسولو عوض كنين بشينين سر جاتون:D ،وقتي اومد با نسخه pc مقايسه كنين،به حرفم ميرسين:)

تفاوت که قطعا دارن باهم شاید اونقدر زیاد نباشه ولی همون جذابیت های حاشیه ای و گرافیک بازی و .... خیلی جذابه مطمئنا تو نسخه های آینده بهتر میتونن از ظرفیت کنسولهای جدید استفاده کنن و ورژن نسل جدید قطعا تفاوتهاش زیاد خواهد شد گیمپلی رو هم من معتقدم نمیشه از روی نگاه کردن ویدئو متوجه اش شد! باید بازی کنیم تا بفهمیم گیمپلی چطوریه؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد

آنچنان اومدی با قاطعیت میگی تفاوتی بین دو نسل نیست انگار روی هر نسل فیفا 15 رو 100 ساعت بازی کردی! تو فیفا 14 توی گیم پلیش بین دو نسل تفاوت بود دیگه فیفا 15 به کنار!

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
آنچنان اومدی با قاطعیت میگی تفاوتی بین دو نسل نیست انگار روی هر نسل فیفا 15 رو 100 ساعت بازی کردی! تو فیفا 14 توی گیم پلیش بین دو نسل تفاوت بود دیگه فیفا 15 به کنار!

محمد جان شما پول داری ps4 گرفتی ما که نیستیم چه کنیم؟؟؟ خو باید با همین سر کنیم دیگه توام ما رو نا امید نکن

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
نیازی به 100 ساعت بازی نیست!!!اونقدر با فیفا عمر گذروندم که با دیدن یه بازی به همه چیزش پی ببرم!!!
شما احتمالا از جمله همون افراد هستی که بین فیفا 12 و 13 و 13 14 و حتی دموشون با بازی اصلی یه طومار تغییرات مینوشتی درحالی که تفاوت داشتن ولی نه اونی که یه عده میومدن و یه کتاب راجب تغییرات مینوشتن!!!
من نگفتم تفاوتی نیست و قطعآ تفاوت وجود داره ولی رو گیم پلی هیچ تغییری ندیدم و درگیریها و حمل توپ و اینا همشون عین 14 360 بود!اونایی که میگن تغییرات زیاده یا وسواس دارن و از بالاییها هستن یا دوست ندارن روی دو نسل تغییر کمی باشه!
تفاوت که قطعا دارن باهم شاید اونقدر زیاد نباشه ولی همون جذابیت های حاشیه ای و گرافیک بازی و .... خیلی جذابه مطمئنا تو نسخه های آینده بهتر میتونن از ظرفیت کنسولهای جدید استفاده کنن و ورژن نسل جدید قطعا تفاوتهاش زیاد خواهد شد گیمپلی رو هم من معتقدم نمیشه از روی نگاه کردن ویدئو متوجه اش شد! باید بازی کنیم تا بفهمیم گیمپلی چطوریه؟
منم گفتم تفاوت دارن،ولی مشکل همین گفته ی دوم شماست!!!
بله مطمئنآ میتونن از ظرفیت کنسول استفاده بکنن ولی اصلآ این کار رو نکردن و بازی که من دیدم اصلآ در حد نسل جدید نبود و فقط خواستن با یه سری مسائل حاشیه ای گیمر رو قول بزنن تا برای نسخه های بعدی هم جای پیشرفت داشته باشن!!!
گرافیک بازی واسه ps4 اصلا تعریفی نداشت و حتی توپ به دست دروازه بان هم نمیچسبه!!!یا چمن که 4 5 متر جلوت 3 بعدی بقیه موکت!!!:|
ولی خیلی زرنگن و با پرداختن به جزئیات بازی کاری کردن همه فک کنن با یه بازی نسل جدید طرفن!!!(البته همین جزئیات هم چیز خاصی نبود و چه فرقی داره مثلآ کاشته شدن توپ توسط دروازه بان رو ببینی یا نه!!!که البته بعد از کاشته شدنو نشون میده تازه!)
در کل من مطمئنم این فیفا واسه ps4 و one خیلی بی کیفیت و ضعیفه و در آینده میبینید چه گرافیکی رو این نسل میشه پیاده کرد!!!
واسه همینم میگم که اگه فقط به خاطر فیفا میخوایید کنسولتون رو عوض کنید حداقل امسال رو هم دست نگه دارید،شاید از سال آینده فرق بیشتر و غیر قابل چشم پوشی بشه!!!
در مورد هزینه هم والا من کوچکترین مشکلی ندارم ولی یاد گرفتم که پول مفت خرج نکنم و چون فقط فیفا بازی میکنم نیازی به خرج اضافی واسه خودم نمیبینم،انلاین بازی کردن با 360 هم به مراتب راحت تر و کم هزینه تر از one و 4 هست...
بعد اومدن بازی و یه تست رو pc و 360 اونایی که حرفمو قبول ندارن بهش میرسن....
یادتون باشه تو 360 هم یه تغییر اساسی حداقل تو ظاهر بازی خواهید دید و همه ی این تاکتیها و اینا واسه 360 هم خواهد بود و راحت 1 سال دیگه میتونه سرگرمتون کنه،علی یارتون...

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
محمد جان شما پول داری ps4 گرفتی ما که نیستیم چه کنیم؟؟؟ خو باید با همین سر کنیم دیگه توام ما رو نا امید نکن
بحث نا امیدی نیست فعلا EA داره کنسول های نسل پیش رو خوب ساپورت میکنه و کسی به خاطر یه فیفا نمیره روی نسل بعد! چون فعلا تفاوت دو نسخه به اندازه یک نسل نیست و میشه فعلا با نسل پیش هم راحت بازی کرد! این تفاوت ها رفته رفته ببیشتر میشه نه اینکه یه دفعه بیان تو همین نسخه بین دو نسل دو بازی مجزا بدن بیرون!
نیازی به 100 ساعت بازی نیست!!!اونقدر با فیفا عمر گذروندم که با دیدن یه بازی به همه چیزش پی ببرم!!!
شما احتمالا از جمله همون افراد هستی که بین فیفا 12 و 13 و 13 14 و حتی دموشون با بازی اصلی یه طومار تغییرات مینوشتی درحالی که تفاوت داشتن ولی نه اونی که یه عده میومدن و یه کتاب راجب تغییرات مینوشتن!!!
من نگفتم تفاوتی نیست و قطعآ تفاوت وجود داره ولی رو گیم پلی هیچ تغییری ندیدم و درگیریها و حمل توپ و اینا همشون عین 14 360 بود!اونایی که میگن تغییرات زیاده یا وسواس دارن و از بالاییها هستن یا دوست ندارن روی دو نسل تغییر کمی باشه!
استاد شما خودتو به EA معرفی کن به عنوان یه نابغه حتما استخدام میشی!
بحث گیم پلی چیزی نیست که بشه از رو ویدیو متوجه شد! حتی 20 سال هم فیفا زده باشی! تا بازی رو روی دو نسل بازی نکنی نمیتونی تفاوتشون رو تو گیم پلی تشخیص بدی!
خیلی هم جالبه صحبت هاتون حس استادی به خودتون میگیرید میاید فکت صادر میکنید! اول برید همون نسخه 14 رو روی دو نسل بازی کنید بعد بیاید از متفاوت نبودن فیفا 15 بگید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر