FIFA 15 | Xbox 360

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
اینایی که 360 دارن مثل من اگه پول نسل بعد ندارن برن رو پی سی بازی کننهم عین نسل بعده هم نمیخواد هزینه کنی

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اینایی که 360 دارن مثل من اگه پول نسل بعد ندارن برن رو پی سی بازی کننهم عین نسل بعده هم نمیخواد هزینه کنی
هرچند که اینجا جاش نیست ولی برای بازی کردن بازیهای نسل بعد رو پی سی باید حدود 2 تا 3 میلیون هزینه کنی درحالی که قیمت کنسول ها الان بین 1,400 تا 1,700 ــه!

ظاهرا چهارشنبه قراره اطلاعاتی در مورد تفاوتهای نسخه نسل جدید و نسل قدیم منتشر بشه.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب یه سری اطلاعات در مورد بخش کریر مود میزارم البته تو تاپیک بازی تو بخش پی اس 4 هم هست این اطلاعات ولی خب اینجا هم باشه بد نیست :

همونطور که مشخصه ترکیب اصلی منو ها تغییری نکرده ولی رنگ منو تغییر کرده که راضی کننده اس در مجموع.

رشد بازیکنها : سیستم رشد بازیکنهایی که دارای توصیف great potential و یا exiting prospect هستن اگر چنانچه فرصت بهشون داده بشه که بازی کنن خیلی سریعتر از قبل رشد میکنن.
شبکه استعداد یابی بین المللی : در این بخش استعدادیاب های شما خودشون بصورت اتوماتیک نقاط ضعف تیم رو تشخیص میدن و براساس این موضوع یا براساس تیمی که شما قصد ساختنش رو دارید بازیکنها رو پیدا میکنن و زیرنظر میگیرن و اونها رو به شما معرفی میکنن.

انتخاب سریع بازیکنها : دراین بخش یک صفحه برای انتخاب بازیکن مناسب ترکیب و سیستم شما قرارداده شده که خیلی بهتر و سریعتر میتونید بازیکن مورد نظر برای اون پست رو انتخاب کنید همین که میرید روی اون پست مورد نظر اسامی بازیکنهایی که میتونن اون نقطه رو پوشش بدن روی صفحه ظاهر میشه.
ارائه اخبار و حواشی تیم و مسابقات : همزمان با ورود به بخش کریر آنالیز دقیق از وضعیت بازیکنها تیمها و لیگ بطور کلی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

Team Management

FIFA 15 امکانات جدیدی رو در این بخش و سایر قسمتهای دیگه بازی برای شما درنظر گرفته. دراین بخش شما میتوانید تا 6 تاکتیک و ترکیب مختلف رو از قبل آماده کنید و براساس سبک بازی رقیب بعدیتون در بازی یا براساس میزان آمادگی بازیکنانتون ازشون استفاده کنید.

سبک طراحی جدید بخش Team Management این امکان رو به شما میده که بهتر و دقیق تر بتونید تیمتون رو کنترل کنید و تغییرات لازم رو اعمال کنید :

دستورالعمل مخصوص برای بازیکنان : شما به هریک از 10 بازیکن حاضر در زمین(بجز دروازبان) میتونید دستورالعمل منحصر بفردی در زمینه سبک بازی اون بازیکن ارائه کنید و برای هر پست انتخابهای متنوعی در زمینه تاکتیکها و تفکرات دفاعی و تهاجمی در اختیار شما قرار داده خواهد شد.
آرایش تیم : دراین بخش قادر خواهید بود که برای تیمتون و براساس قدرت رقبا ترکیب های متنوع و متفاوتی رو اتخاذ کنید.
وظایف : وظایفی نظیر کاپیتان زننده ضربه پنالتی و زننده ضربات آزاد و کرنرها رو دراین بخش میتونید انتخاب کنید.
تاکتیک : با انتخاب ترکیب و تاکتیک مورد نظرتون در مورد هریک از شش انتخابی که در موردش صحبت شد قبل از هر بازی فقط با انتخاب یکی از اون شش روش با همون مشخصاتی که از قبل مشخص کردید وارد بازی خواهید شد و البته این امکان برای شما وجود دارد که در صورت لزوم تغییرات دیگری را در تاکتیکهای خودتون ایجاد کنید.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
استایل(اسکوربورد و ...) و استادیوم های لیگ انگلیس رو هم واسه ما قرار بدن کافیه. بقیه واسه خودشون!
بیست ورزشگاهی که لایسنس شدن تو نسخه 360 و پی اس 3 هم هستن طبق توئیت راب هادسون از دست اندرکاران بازی که تو همین صفحه هم هادی زحمتشو کشیده و توئیتشو گذاشته.

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
خب بالاخره ea فاکتورهای فیفا 15 نسل هفت رو اعلام کرد.
http://www.easports.com/fifa/news/2014/fifa-15-features-info-ps3-and-360
اینم لینکش. اینقد رفتم سایتش که بالاخره از رو رفتن!! خخخخ

- - -ویرایش - - -

در ضمن اولاش توضیح داده که ما چون میلیون ها پلیر را در نسل هفت داریم سعی کردیم تا میشه فاکتورهای نسل جدید رو براش بزاریم.

دمشون گرم بابا حالیشونه اینا هم!!

- - -ویرایش - - -

خیلی منتظر این خبر بودم که تایید شد.

• [*=left]Barclays Premier League: All 20 stadiums, an extra 200 new 3D player faces, Goal Line Technology and a stunning broadcast feel - read more
    [*=left]Turkish Süper Lig: Our most requested league returns to FIFA with all 18 teams featured - read more

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
به نظر من.که همون 14 هست..
تا جایی که من میدونم دوتا تیم مجزا داره EA برای فیفای نسل قبل و نسل جدید ولی اینکه بیشتر انرژی و وقتشون رو بزارن برای نسل بعد طبیعیه...به هرحال 14 هم ورژن عالی بود و ایراد چندانی نمیشد بهش گرفت.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
اقا اين نسل هفتم هر چه قدر هم كنسولاش
ضعيف باشن حد اقل اين fifa 15 رو ميتونه راحت بكشه پس اينقدر نسل بعد نكنيد كه كل تاپيكاي 360 به باد رفته من الان همه تاپيك هارو, 100000

خوندم حداقل نصف تاپيك هاي جديد همش سر نسل بعد گفتگو شده پس لطفا بريد اين كارا رو تو تاپيك نسل بعد بكنيد

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
تنها تفاوت فیفا 15 نسل هفت و هشت بر سر جزئیات فقط و فقط بخش پرو کلاب هست. که اونم به درد امثال من که آفلاین هستن نمیخورد اصلا!

البته بحث گرافیک که به کنار.

منبع : FIFA 15 on PS3 and Xbox 360 doesn't have Pro Clubs mode • Eurogamer.net

ایشاله فیفا 15 رو که با همین ایکس باکس سر میکنیم واسه فیفا 16 هم خدا بزرگه. بازی های بزرگ نسل بعد اکثرا بعد از سال 2015 به بعد میان.

اینو واسه کسایی گفتم که یه وقت افسرده نشده باشن خدایی نکرده!

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
خب چیز طبیعی بود که 20 تا ورزشگاه رو تو نسخه نسل هفتم هم بزارن و البته هر چه قدر بتونن این نسخه رو بهتر از قبلی کنن!!!
چون واسه ea نسل هفتم و هشتم فرقی نمیکنه و از هر دوش سود میکنه و قیمت بازیهاشم تا جایی که میدونم یا برابره یا تفاوت ناچیزی داره پس احمق نیست که بیاد نسخه نسل هفتم رو ناقص بده بیرون و مشتریهاشو بپرونه!!!
به ea چه که ps4 یا one بیشتر فروش برن!!!
مطمئن باشید تا جایی که بتونه بازی رو بهتر میکنه،حداقل امسالم این کار رو میکنه!!!
تفاوت گرافیک هم که یه چیز طبیعی هست و بحثی در موردش نیست،که خود من به شخصه برام اهمیت زیادی نداره گرافیک!!!
فقط گیم پلیشون تفاوت نداشته باشه کافیه...
در کل پیشنهاد من به کسایی که مثل من فقط فیفا بازی میکنن اینه که 1 سال هم دست نگه دارن و مطمئن باشن این نسخه هم راضی نگهشون خواهد داشت...
راستی لایو 1 ماهه وان و psn plus یک ماهه چنده قیمتشون؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر