FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
سلام برای همه می یاد eaگفته 29 mayهنوز 29نشده تا فردا برای شماهم می اید به منطقه هم ربط داره که برای شما ریجن 2هست

IMPORTANT: FIFA 14 Ultimate Team: World Cup Delay

Hello, FIFA fans.

(To ensure the best possible experience, we have decided to delay the launch of FIFA 14 Ultimate Team: World Cup (PC/PS3/PS4/360/XB1) and the World Cup Kick-Off mode (XB1/PS4

Knowing that our players have been so excited for these new modes made it a tough decision. However, as we progressed through final testing we encountered unforeseen issues that would affect all users who downloaded the update, so it’s important to address them first before release.

Our team is currently working hard to have the update ready to release in the coming days.

On Thursday evening (EU time) we will keep you updated on our progress. Be sure to follow @EASPORTSFIFA for further updates on FUT World Cup and World Cup Kick-Off.

- The FIFA Team

آخرین ویرایش:

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
ای بابا این که نصب نمیشه
از دیروز تا الان 3 بار دانلود کردم ، هر 3 بار هم can not install میده
کسی با این مشکل روبه رو شده !!!!!!!
ERRORR : CE 300025

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
ای بابا این که نصب نمیشه
برای من دیروز این مشکل بود.تو فرومای خارجی گشتم و چندنفردیگه هم برای بازیای دیگه این مشکلو داشتن.گفته بودن که بازیرو پاک کنی و دوباره نصب کنی درست میشه و اپدیتشو از اول دانلود میکنه و نصب میشه.من پاک کردم و نصب کردم دوباره ولی دیگه اپدیت نمیاد.

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
can not install

مرسی محسن جان
از کجا باید پاک کرد ؟ از همون صفحه اصلی ps4 کث عکی fifa 14 هست ؟
شما که پاک کردی save و باقی آپدیتها همه پاک شدن ؟

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
مرسی محسن جان
از کجا باید پاک کرد ؟ از همون صفحه اصلی ps4 کث عکی fifa 14 هست ؟
شما که پاک کردی save و باقی آپدیتها همه پاک شدن ؟
اره از همونجا پاک کن.save پاک نمیشه ولی اپدیتا پاک میشن.برای من فقط صد مگ اپدیت دانلود کرد.ولی نمیدونم چرا این اپدیت جدیده نمیاد.

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان من میخوام اپدیتی که امروز عرضه شده که مال world cup هست رو انجام بدم اما نمیشه.قبل از رفتن تو بازی پیغام اپدیت میاد اما میزنی اپدیت میزنه بعدا سعی کنید و یک مشکلی هست و یا به سایت xbox مراجعه کنید.جریان چیه.دستگام ریجن 1 هست و بازی ریجن 2.ایا ربطی به این قضیه داره؟ قبلا یبار ابدیت انجام دادم.

- - -ویرایش - - -

دوستان الان شما وقتي فيفا ١٤ بازي مكنيد رو one انتظاري كه قبل از خريد داشتين براووده شده يا دلسرد شدين؟مثلا خيلياتون قبل از خريد وان اين بازي رو با ٣٦٠ ميكردين اوايل عرضه بازي!فرقي هست بين وان و ٣٦٠ (در رابطه با بازي فيفا البته!)؟با در نظر گرفتن اينكه تلويزييونم led هستش

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

دوست عزیز فرق داره اره.
گرافیک بالاتری نسبت به نسل قبل داره و چهره ها طبیعی تر شده و حرکات بهتره و از ویژگی تکون خوردن لباس بازیکنا هم استفاده میکنه و بسیار روونتره.
من هم نسخه ps4 رو دارم هم ایکس باکس وان اما بنظرم روی ایکس باکس رنگ بندی بهتره و روونتر اجرا میشه.من وقتی رو ایکس باکس بازی میکنم و بعدش روی ps4 بازی میکنم حس میکنم کندتر هست .بنظرن نسخه ایکس وان بهتره.

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
ای بابا این که نصب نمیشه

سلام برای منم اینطوری شد که متاسفانه فکر کردم از دستگاست و initianzli رو تو ستینگ و بعد فول رو زدم که دستگاهم اپدیت 1.70 پرید و سیستم بالا نمی اد و الان دارم اپدیت ریکاوری 1.70 رو دانلود می کنم حواستون باشه اشتباه منو انجام ندید

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
اره از همونجا پاک کن.save پاک نمیشه ولی اپدیتا پاک میشن.برای من فقط صد مگ اپدیت دانلود کرد.ولی نمیدونم چرا این اپدیت جدیده نمیاد.

آپدیت جدید رو قرار شده امشب بدن البته ساعت اعلام نکردن اما به وقت ما باید آخر شب باشه وقتی که اعلام کردن غروب یا سرشب به وقت اروپا.

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
این اون روز که به سرورا وصل نمیشد ایراد میگرفت که اکانت origin ت مشکل داره فلان .. منم رفتم پسوردشو عوض کردم دوباره لاگین کردم الان چندروزه فرندلیستم رو صفر نشون میده توی بازی .. بیرون از اون تو محیط psn دارم همه رو ولی تو بازی نه . از داخل بازی هم تو ستینگ متینگاش جایی رو پیدا نکردم که انگولکش کنم و درست بشه.. قبلن با یه sign out sign in درست میشد الان نمیدونم چه مرگشه ..
چه خاکی به سرش بریزم ؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
آپدیت جدید رو قرار شده امشب بدن البته ساعت اعلام نکردن اما به وقت ما باید آخر شب باشه وقتی که اعلام کردن غروب یا سرشب به وقت اروپا.

اینجا اینو گفته نمیدونم راست و دروغش با خودشون:

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر

نه دروغ نیست کاملا درسته من دیشب متن اصلی خبر رو که از فروم ea گرفته بودم چنتا پست بالاتر گذاشتم اما تو ترجمه پاراگراف آخر عجله و کم دقتی کردم که درست نخوندم و البته این سایت هم ترجمه سطر آخر رو ننوشته که ea گفته تا غروب پنجشنبه( به وقت اروپا) سعی میکنه که همه رو در جریان پیشرفت کارشون قرار بده که دارن ایرادات رو برطرف میکنن.

البته چیز جالبی هم نیست که ارزش انتظار کشیدن داشته باشه ولی خوب آپدیت مفتیه دیگه. تیم ها رو که نگاه میکردم ایران ضعیفترینشون بود. چالبه تو لیست برترین بازیکن هایی که تو شیت مخصوص مشخصات و رده بندی ایران زده اسم محمد نصرتی و هادی عقیلی و علی کریمی هم هست

من خیلی دوست دارم بدونم دوستانی که دیروز میگفتن دانلود کردن آپدیت جام جهانی رو چه جوری و از کجا دانلود کردن و بازی هم کردن

آخرین ویرایش:

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
نه دروغ نیست کاملا درسته من دیشب متن اصلی خبر رو که از فروم ea گرفته بودم چنتا پست بالاتر گذاشتم اما تو ترجمه پاراگراف آخر عجله و کم دقتی کردم که درست نخوندم و البته این سایت هم ترجمه سطر آخر رو ننوشته که ea گفته تا غروب پنجشنبه( به وقت اروپا) سعی میکنه که همه رو در جریان پیشرفت کارشون قرار بده که دارن ایرادات رو برطرف میکنن.

البته چیز جالبی هم نیست که ارزش انتظار کشیدن داشته باشه ولی خوب آپدیت مفتیه دیگه. تیم ها رو که نگاه میکردم ایران ضعیفترینشون بود. چالبه تو لیست برترین بازیکن هایی که تو شیت مخصوص مشخصات و رده بندی ایران زده اسم محمد نصرتی و هادی عقیلی و علی کریمی هم هست

من خیلی دوست دارم بدونم دوستانی که دیروز میگفتن دانلود کردن آپدیت جام جهانی رو چه جوری و از کجا دانلود کردن و بازی هم کردن

ابوذر من ديشب ٣ بار دانلود كردم ولي نصب نشد كه نشد
بعضي دوستان هم بودن كه مشكل من رو داشتن

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
ابوذر من ديشب ٣ بار دانلود كردم ولي نصب نشد كه نشد
بعضي دوستان هم بودن كه مشكل من رو داشتن

این دفعه یکی از پیج های EA رو یا فرومشو بخون اگر رسما اعلام کردن که آماده دانلود هست اونموقع دانلود کن که دیگه این همه اذیت نشی رفیق. آخه یه جا میخوندم که یکی از دوستان میگفت بازی هم کرده البته نمیدونم این تاتپیک بود یا تاپبک التیمیت

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
این دفعه یکی از پیج های EA رو یا فرومشو بخون اگر رسما اعلام کردن که آماده دانلود هست اونموقع دانلود کن که دیگه این همه اذیت نشی رفیق. آخه یه جا میخوندم که یکی از دوستان میگفت بازی هم کرده البته نمیدونم این تاتپیک بود یا تاپبک التیمیت

بله درسته ديدم يكي دوتا از بچه ها ميگفتن بازي كرديم حتي اون دوستمون به تيم ايران و آبادان اشاره كرد
حالا يا جنبه شوخي گفتن يا واقعي !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر