FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
الان تازه اومد ..آپدیت کردیم زیاد جالب نیست
البته قسمت fut اگه بیاد فک کنم قشنگ شه
بخش کاپ هم که 13 روز دیگه وا میشه

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
یه چیز جالب رخ داد اپدیت رو دانلود کردم حالا دیگه به psn وصل نمیشه برای همین اپدیتم نصب نمیشه اپدیت دانلود شده رو پاک کردم به راحتی به psn وصل شد دوباره اپدیت رو دانلود کردم بازهمون مشکل قبلی ایجاد شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
این آپدیتی که امروز قرار گرفته فقط واسه KICK-OF هست و بازی آفلاین که فروم ea اعلام کرده که که سعی میکنه تا ساعت 7 شب به وقت انگلیس FUT WC رو هم آکاده کنه اگر نه تو همون ساعت احبار جدیدشو اعلام میکنه. و یه جای دیگه هم نوشته که توصیه کرده که فعلا دانلود نکنید تا کامل بشه که احتمالا تا ساعت 10.5 شب به وقت ما خواهد شد

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
برای شما سرعت اپدیت لاکپشتی بوده? چکار کنم تایمشو زده9ساعت!!!!!!
من الان با ٢ مگا بايت ثابت دارم دانلود ميكنم ١٠٠ ثانيه مونده
پيشنهاد : تيك كانكشن رو برداريد بعد بزنيد ببينيد سرعت چقدر ميشه اگه باز كم بود دوباره اين كارو انجام بديد .... اگرم نشد كه منتظر باشيد لاك پشته برسه خونش
ويرايش : نصب نشد ...

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,982
نام
نـــــــویـــــــــد
من فكر كردم تمام مدهاي بازي رو اضافه ميكنه فقط يه Kick Off داره ، بگو چرا مجاني گذاشته آپديت كنيم :d

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
به نظر من دیگه فیفا زیاد به 14 اهمیت زیادی نمیده و بیشتر روی فیفا 15 تمرکز داره شما هم همینکارو کنید وای چی بشه این فیفا 15!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر