FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان باورتون نمیشه من همین الان وارد FUT شدم دیدم نوشته 5 تا پک مجانی بهم داده همه بازی کن های Rare رو هم داره !!!!
پک رو باز کردم اینفورم مسی رو گرفتم :d با اورال 96 !! دارم بال در میارم خدا پدر مادر EA رو بیامرزه چه حالی به ما داد :d
باز پک باز کردم هازارد رو گرفتم :d با اورال 88 کمه کمه ـش 400k قیمتشه . مسی هم دیدم 2.5 میلیون اینفورمش قیمت داشت
من الان رو هوام :d

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
دوستان باورتون نمیشه من همین الان وارد FUT شدم دیدم نوشته 5 تا پک مجانی بهم داده همه بازی کن های Rare رو هم داره !!!!
پک رو باز کردم اینفورم مسی رو گرفتم :d با اورال 96 !! دارم بال در میارم خدا پدر مادر EA رو بیامرزه چه حالی به ما داد :d
باز پک باز کردم هازارد رو گرفتم :d با اورال 88 کمه کمه ـش 400k قیمتشه . مسی هم دیدم 2.5 میلیون اینفورمش قیمت داشت
من الان رو هوام :d
دوست عزیز مبارکت باشه ولی اون ۵تا پک مجانی نمیشه فروخت

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
ماشاله آقا جواد،دمت گرم بابا،شدیدا مبارکت باشه،بازی کردن با Hazard و داشتنش، خودش به تنهایی اندازه نصفه بازیکن های طلایی UT ارزش داره!
پک ها واسه همس.
پک ها واقعا برای من به شخصه فوق العاده به جا و به موقع بود،با توجه به بحران مالی که همیشه توی UT دارم!

از نظر بازیکن اما واقعا بازیکن مورد انتظاری از توی 5 تا پکی باز کردم برام دیده نشد!
Lescott[FONT=&quot] & [/FONT]Anelka & Lukaku & Cole چهار تا بازیکنی بودن که با توجه به Ch تیم که لیگ انگلستان هست ،ازشون استفاده کردم و جز خوب ها بودن! Bender هم از BVB با اینکه نمی خوره بهم ولی کلا خوشم می یاد ازش و استفاده کردم ازش، به غیر اینا مورد خاصی دیده نشد! ( بازی با N.Anelka ولی خیلی خوب بود و حال کردم کلا باهاش به عنوان یک ST ) - قراردادهای توی پک ها ولی به اندازه همون بازیکن هاش حال داد و فوق العاده به درد من خورد!

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
ممنون عزیز ! منم تیمم به جز دفاع ـش بقیه اش از انگلیسه . هازارد که فوق العادست ولی مسی که از اسپانیا هست حتی یه لینک هم با بازیکن های دیگه نداره و بد بازی میکنه . شوت هاش خیلی کم قدرتن . من Soldado رو دارم از مسی بهتر بازی میکنه با اورال 84 . الان موندم چی کار کنم شاید فابرگاس رو بیارم پشته مسی ولی باز Chemistery تیم بهم میحوره . هنگ کردم .
اینم تیمم :d
81049933591006574242.png

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
دوستان کسی اینجا Wager هم میزنه ؟ اصن FUT با Wager یه چیز دیگس کاش تو Fifa 15 یه همچین مودی داشته باشه . من که میرم تو یوتیوب با این تویتیبرای نوپا Wager میزنیم سر 20k تا 100k یه حال دیگه ای داره . راستی من چند تا تز دسته اول دارم واسه کسایی که میخوان Trade کنن خودم از سایت Autobidder/Autobuyer گرفتم .
این سایت هم واسه شروع Trade خیلی مناسب هست جدیدترین قیمت هارو میزنه واسه همه کنسول ها .
http://www.ultimatedb.nl/

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
-Javad20-
تیمت که فوق العادس،هم فوق العادس،هم خیلی گرونه ماشاله :D

بازم به نظرم حضور مسی خیلی ارزشمند و نمی شه کلا ازش گذشت،حتی اگر Ch بریزه بهم - 4.1.2.1.2 هم جز فورمیشن هایی که حلقه ها فوق العاده نزدیک و مرتبط داره،اگر توی دفاع نخوای تغییراتی بدی و Chهم بهتر بشه یا باید فکر کنم از فورمیشن هایی استفاده کنی که یکی از حلقه های St رو حذف کنه،مثل 3.4.1.2 و غیره ، یا مثلا از Aguero(گرون!) و Lamela که از نظر ملیت حلقه ها رو درست می کنن توی ST و RM استفاده کنی...

مسی همین که باشه توی ترکیبت، قبل از شروع مسابقه با حریفت ،توی قسمتی که تیمت رو به حریف نشون می ده، تاثیر فوق العاده ویرانگری توی روحیه حریفت داره :D

آخرین ویرایش:

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
منم برگشتم و دو تیم نقلی ارزون بستم
سایت ea هم نمیاد شیر کنم ترکیبو مجبورم بگم اگه نظری داشتید حتما بگید
چک
بینس کمپانی کوشیلنی ریچارد
فلاینی