FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
سینا اینایی که از پرتغال تجربه داری واسه من خاطرست:d
انصافا تیمه خوبیه لیگ پرتغال اما به درد دویژن یک نمیخوره ... البته نسبت به قیمتش عالیه
توی دفاع paulu vinicus هم تست کن اگه اسمش رو درست گفته باشم
یه نکته خیلی عجیب توی مهاجمات دیدم:-o : اسکار کاردوزو؟:-& .... لیما 100 برابر اونه ، لیما عالیه اصلا فوق العادست من که خیلی باهاش حال کردم

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
آخرین ویرایش:

ramb0o00

کاربر سایت
Nov 6, 2013
4
دوستان سلام .بنده یه تیم انگلیسی ساختم ولی نمیدونم چشونه اصلا خوب بازی نمیکنن نای دویدن ندارن با اینکه فینکششون 99 هستش ولی متاسفانه با تیم های خیلی ضعیفتر از خودم چنتا گل میخورم
با اینکه بازیکنام خوبن ولی باز خوب بازی نمیکنن ممنون میشم دوستان کمکم کنن چه کنم اینا خوب بازی کنن فیفا 13 خیلی بهتر بودم فقط قهرمان میشدم اما الان شدم پخمه این و اون هرکی میاد سه چهار تا میزنه میره اینم تیمم:
EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
دوستان من از همون اول فقط لیگ ایتالیا تست کردم و سیستم های مختلف و بازیکن های مختلف هم امتحان کردم و اخرش به این ترکیب رسیدم به نظرم با توجه به بودجه متوسطم بهترین تیم ممکنه .

اوگبونا و کاسرس بخاطر سرعت خوبشون کاملا کناره های دفاع میبندن و بن عطیا هم یکی از بهترین مدافعان سری آ بحساب میاد و جایگیریش در دفاع عالیه و این باعث میشه خیلی کم روی ضربات سر گل بخورم .

وسط زمین مثلث گوارین ، پوگبا و ناینگولان یک خط هافبک قدرتی و مستحکم ایجاد کردن و مایکون و ارمرو هم نکته مثبت کارشون اینه سانترهای خیلی خوبی انجام میدن . البته بزودی کواردادو به جای مایکون میزارم.

اما نکته مثبت اصلی تیم 2 فوروارد بحساب میان که ایباربو و مارتینز خط حمله فوق العاده ای بوجود اوردن .

در فیفا14 3 ویژگی مهاجمین باید داشه باشن :

1- قدرت سرزنی
2-قدرت بدنی
3- سرعت

ایباربو و مارتینز هر 3 این ویژگی هارو دارن و در سانتر ها اگر دقت بکنم و زاویه بندی و قدرت سانتر خوب تنظیم کنم تقریبا گل زدنم با مارتینز قطعیه ... روی نیمکت موریل هم دارم که در بعضی از بازیها خیلی بدردم میخوره ... در کل این تین کاملا تست کردم و با توجه به سبک بازی من بهترین تیمی که میتونم در ایتالیا داشته باشم و بهتون توصیه میکنم این ترکیب تست بکنید ... در بازیهایی که لگ زیاده میتونید از سیستم 5-2-1-2 استفاده کنید ...
04174916107737155570.png

اما بعد از اینکه در ایتالیا به ثبات رسیدم رفتم سراغ یک لیگ دیگه .... اول میخواستم ارژانتین بسازم اما یه سری نقطه ضعف داشت بره همین رفتم تو کار لیگ پرتغال که لیگ خوبی هم هست . من خیلی از المان و انگلیس خوشم نمیاد و دو گزینه ای که بهش فکر میکردم روسیه و پرتغال بودن که پرتغال انتخاب کردم .

پرتغال هم یک تیم خوب بستم اما 3-5-2 خیلی روش جواب نمیده و باید سیستم های دیگرو هم تست کنم اما در کل بازیکن های خیلی خوبی داره و نکته جالبش اینه تمامی بازیکن های خوب در 3 تیم قرار دارن و دیگه خیلی برای خرید و فروش وسوسه نمیشیم و این باعث میشه زودتر به ثبات برسیم ..
62975519293602623506.png
اینکه 442 هست

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام به همه.
دوستان یه LB و یه GK خوب توی لیگ انگلیس میگید لطفا ؟؟؟؟؟:-b

توی پست LB
Baines , Clichy رو امتحان کن من هر دوشون رو دارم عالی هستن،مخصوصا clichy که سرعتش زیاده.
توی پست GK
هم اول Cech بعد Hart ، اگر هم بودجه ات زیاده میتونی LLoris رو بخری.

-------------------------------------
حالا یکی لطف کنه به من یه مهاجم مکمل برای اتوئو برای سیستم 2-1-2-1-4 معرفی کنه بجز نگردو و تورس و بنتکه!

milad1376

عضو جدید
Jun 9, 2012
90
نام
میلاد
سلام من تازه اومدم ut هر موقع می خوام مسابقه بدم می فتم با تیمای خیلی قوی چه جوری می تونم پول در بیارم چون خیلی کم پیش میاد با سطح خودم بیفتم وبیشتر بازی هارو می بازم

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
توی پست LB
Baines , Clichy رو امتحان کن من هر دوشون رو دارم عالی هستن،مخصوصا clichy که سرعتش زیاده.
توی پست GK

حالا یکی لطف کنه به من یه مهاجم مکمل برای اتوئو برای سیستم 2-1-2-1-4 معرفی کنه بجز نگردو و تورس و بنتکه!
Chicharito رو بگیر هم سرعتش زیاده هم خوب شوت میزنه به نظر من مکمل خوبیه برای Etoo

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
توی پست LB
توی پست GK

لوکاکو (totw)

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
با اين بازيكنا به پوچى رسيدى!!!!!!؟
بابا اينقدر تنوع بازيكن تو ليگ انگليس زياده!!
خسوس ناواس
رونى
فن پرسى
داويد سيلوا
كمپانى
ويليان
اتوئو
آزارد
آگوئرو
هر موقع اينا رو خريدى در مورد پوچى باهات صحبت ميكنم!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تاپيك رو از زير خاك بالا كشيدم#:-s
اقایو من تازه Ultimate رو شروع کردم بعد میخواستم بدونم باید حتما از بازیکنای اماتور شروع بشه!؟
ممكنه همون اول ea بهت پك طلايي بده يا فيفا پري اردر كرده باشي يا بخواي با فيفا پوينت پك باز كني يا از كسي سكه قرض بگيري وگرنه اره بايد با بازيكنان برنزي شروع كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر