FIFA 14 l PS3

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دموی world cup رو بازی کردم . بزرگترین تغییر اساسی بازی در اوردن استوک های اهنی بازیکن های فیفا 14 هست ! که رسما بازی رو کسالت اور و کند کرده بود . حالا می شه راحت به بازی سرعت داد و فرق یه بازیکن که 4 تا اسکیل و تو سر توپ بلد نیست با یه نفر که از این حرکات استفاده می کنه به خوبی مشخص می شه . چون می شه با بازیکن های تکنیکی ری اکشن های درست و به درد بخور انجام داد . 5 6 تا تیم بیشتر قابل بازی نیستن و مطرح ترینشون برزیل هست که چه تیم فوق العاده ای داره ! گرافیک بازی خیلی تغییر خاصی نکرده به جز اضافه شدن چند تا انیمیشن جدید تو گیم پلی که مسلما در روند بازی بی تاثیر نخواهد بود . مخصوصا تو نبرد های هوایی و موقع سر زدن که خیلی مشهوده پیشرفت انیمشن ها ، ضمنا در حین مسابقه شاهد دافولی های همیشگی در بین تماشاگران جام جهانی هم هستیم :D کلا چهره بسته از تماشاگر ها زیاد نشون می ده . روی چهره مربی تیم ها هم مثل 2010 افریقا دقیق کار شده و چیز جدیدی نیست . در کل من از گیم پلی این بازی راضی هستم و یه تار موشو به فیفا 14 اشغال نمی دم . در نتیجه با اینکه نسخه نسل بعد نداره ولی همین نسخه ps3 رو هم خواهم خرید .

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
دوستان ما رو هم ادد کنن:d
matin_rm
اقا تو سیزن که میرم میخوام بازی کنم اصلا افتضاحه بازی انگار عکس متحرکه تو فرندلی هم همینطوره یا اونجا روون تره؟؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
وقتی با یک نفر که پینگ عالی بوده بازی میکنم بعدش که میرم با یک نفر که پینگ روی دو خط زرد هست بازی میکنم اصلاً نمیتونم بازی کنم ! و بعد 2-3 بازی تازه دستم عادت میکنه که با تاخیر بازی کنم
کاشکی همیشه پینگ سبز بود
واقعاً خیلی شرایط بیخودیه :|

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
فیفا وورد کاپ خدایی حال میده٫خوشم اومد٫ژاپن هم خوب تیمیه ها حداقل تو وورد کاپ که خیلی بهتر از انگلیس و ساحل عاج و ایناست

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
فیفا وورد کاپ خدایی حال میده٫خوشم اومد٫ژاپن هم خوب تیمیه ها حداقل تو وورد کاپ که خیلی بهتر از انگلیس و ساحل عاج و ایناست

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
اره ژاپن تیم خیلی خوب و بالانسی داره . من بیشتر از همه دارم با ژاپن بازی می کنم !

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
کسی خبر داره برنامه فیفا چیه؟ آپدیت های هفتگیش که هر هفته خنده دار تر از هفته قبل میشه. مثلا این هفته اوورال بوفون 82 شد. این در حالیه که بوفون در 3 هفته اخیر تو مچ دی بخاطر بازی های فوق العاده اش 3 تا و 4 تا پیشرفت اوورال داشته.

من همیشه گله میکردم که چرا باید اوورال بوفون از کاسیاس کمتر باشه ولی حواسم نبود سطح بوفون از والدز و وایندنفلر و لوپز کمتره.

یعنی شک ندارم اگر شرایط کاسیاس برای بوفون پیش می اومد الان اوورال بوفون 70 یا نهایت 71 بود. به قول بوفون، بوفون بودن خیلی سخته.

البته از طرفی پیشرفت اوورال هم داشتیم. مثلا بعد از قرن ها متوجه شدن که بونوچی دفاع وسط تیم ملی ایتالیا میتونه تو جمع اوورال 80 ای ها باشه. یا فهمیدن که دفاع بارتزالی high هست.

جالبه یه دونه اوورال به بونوچی اضافه کردن. از اونور یکی از پیرلو. یکی از اوگبونا کم کردن :|

حالا این آپدیت های مسخره اش به کنار. چرا سرورهای داغونشو درست نمیکنه؟ این چند وقت نشده یه بازی رو تموم کنم. تخم مرغ شانسی شده. یه بازی برات برد میزنه. 10 تا بازی میبازونتت. 30 تا بازی اصلا انگار برگزار نشده.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
کسی خبر داره برنامه فیفا چیه؟ آپدیت های هفتگیش که هر هفته خنده دار تر از هفته قبل میشه. مثلا این هفته اوورال بوفون 82 شد. این در حالیه که بوفون در 3 هفته اخیر تو مچ دی بخاطر بازی های فوق العاده اش 3 تا و 4 تا پیشرفت اوورال داشته.

من همیشه گله میکردم که چرا باید اوورال بوفون از کاسیاس کمتر باشه ولی حواسم نبود سطح بوفون از والدز و وایندنفلر و لوپز کمتره.

یعنی شک ندارم اگر شرایط کاسیاس برای بوفون پیش می اومد الان اوورال بوفون 70 یا نهایت 71 بود. به قول بوفون، بوفون بودن خیلی سخته.

البته از طرفی پیشرفت اوورال هم داشتیم. مثلا بعد از قرن ها متوجه شدن که بونوچی دفاع وسط تیم ملی ایتالیا میتونه تو جمع اوورال 80 ای ها باشه. یا فهمیدن که دفاع بارتزالی high هست.

جالبه یه دونه اوورال به بونوچی اضافه کردن. از اونور یکی از پیرلو. یکی از اوگبونا کم کردن :|

حالا این آپدیت های مسخره اش به کنار. چرا سرورهای داغونشو درست نمیکنه؟ این چند وقت نشده یه بازی رو تموم کنم. تخم مرغ شانسی شده. یه بازی برات برد میزنه. 10 تا بازی میبازونتت. 30 تا بازی اصلا انگار برگزار نشده.
کمال تو هنوز این اورال هارو جدی میگیری؟ این اورالا همش الکیه! مثلا ایباربو ریتینگش زیر 80 هست اما در حد رونالدو بازی میکنه!
اورالا اسمشون اوراله!
خدیی مشخصاتو بخون: Víctor Ibarbo FIFA 14 - 77 - Ultimate Team FUT Stats | Futhead
ولی یه بار استفادش بکن ببین چه غولیه:D

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
سلام به دوستان عزیز سال 93 به همه شما مبارک . شادباش
ممنون میشم فیفا باز های عزیز جدیدترین آپدیت فیفا 14 رو لینک بدن به بنده....برای پلی 3
تمومه اسوواد ها بروز شده باشه...
فکر کنم آپدیت1.3 فقط برای باگ ها بود درسته؟!
من تازه فیفا رو بازی میکنم روی پلی 3 ایکس باکس رو فروختم اخه
بازم ممنون

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام به دوستان عزیز سال 93 به همه شما مبارک . شادباش
ممنون میشم فیفا باز های عزیز جدیدترین آپدیت فیفا 14 رو لینک بدن به بنده....برای پلی 3
تمومه اسوواد ها بروز شده باشه...
فکر کنم آپدیت1.3 فقط برای باگ ها بود درسته؟!
من تازه فیفا رو بازی میکنم روی پلی 3 ایکس باکس رو فروختم اخه
بازم ممنون
Online Pass and DLC working for PS3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر