FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
به نظر من نویر را خیلی بد ساخته البته از لحاظ اورال نه فقط یک گزینه که نوع دروازبانی را سنتی گذاشته خیلی گل های بدی میخوره.
بیخیال مهرداد,نویر بهترین گلر فیفا 12 نباشه تو top 3 هست!واکنشه ای عجیب و غریبی نشون می ده...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
طراحی ضعیف بعضی از بازیکنان
با این یکی خیلی موافقم سیاوش.مثلا همین رونالدو.به نظرم رو قیافش خیلی خوب کار نکردن.بعدم اورال بعضی از دروازبانارو دیگه خیلی پایین اوردن.نمونشم همین بوفون یا سزار.

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش
بلاخره بازی امروز رسید دستم
واقعا عالی شده خیلی خوب شده . هوش مصنوعی هم با هوشتره! ولی ضعیفه نباید دسته سومه بازیم رو لجندری بارسا تو نیو کمپ 3 بوخوره که واقعا مسخرس
لجندری باید افسانه ای سخت باشه نه اینکه به این راحتی ببازه
دفاع هم به واقعیت نزدیک تر و بهتر شده ولی هنوز آسونه .
چه جوری میشه سانتر کرد؟
تو careere مود تو ترکیب 4 تا درجه برایه هر بازیکن هست overall /energy/ form / morall این morall چیه؟

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
آقا منم آخرين نفرم كه تونستم بازي كنم!:d
يه 6 دستي بازي كردم كه همش هم با دوستم كه مثل خودم اولين امتحانش بود دونفره يه تيم رو برداشتيم(بارسا!:d)تيم رقيب هم بايرن بود!:d
اول از همه بگم كه نوير يه باگ محسوب ميشه:dگل نميخوره نامرد!:d
بازي اول رو روي درجه World Class 3-0 باختيم....بازي دوم 4-0 شد!بازي سوم 6-1!:dبعد تصميم گرفتيم مثل آدم بازي كنيم...بعد از كلي تلاش تونستيم 1-1 كنيم وبراي حفظ آبرو بازي رو مساوي تموم كرديم...:dبعدش هم تونستيم يه 2-1 ببازيم و يه 1-0...
من با سيستم دفاعي زياد مشكلي ندارم...البته اصلا نتونستم خوب يادش بگيرم توي اين مدت كم ولي چيزي نيست كه نشه يادش گرفت...!تنها چيزي هم كه تو ذوقم زد گرافيك بازي بود كه به نظر من نسبت به 11 چمن بازي خيلي افت كرده! البته من فقط نوكمپ شب رو امتحان كردم و اينو ميگم....شايدم مشكل از 360 دوستم بود و تنظيماتش رو بد انجام داده بود..!به هر حال توي اين 6 دست از گرافيك باز خوشم نيومد...كه زيادم مهم نيست برام ولي خوب نكته منفيي بود بلاخره!
راستش بازي براي من اونجوري كه انتظار داشتم نبود ولي خوب بازم نسبت به 11 خيلي پيشرفتها داشته...ولي نسبت به هايپي كه EA كرده بود ميگم كه من انتظارم خيلي بالاتر بود!
ولي در كل فعلا اصلا حاضر نيستم حتي يه بار هم ديگه 11 رو بازي كنم....:dچون چيزايي كه من ميخواستم توي 11 تغيير كنن كاملا توي 12 تغيير كردن و من رو از اين نظر كاملا راضي كرد....
به هر حال تا روي PS3 امتحانش نكنم نظرم همين هست در موردش...

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
امروز داشتم رو legendry بازی میکردم که یدونه از اون سوپر واکنش های کاسیاس رو که عینا تو واقعیت انجام داده رو دیدم! کفم برید! طرف از سمت چپ توپ رو آورد پایین پاس داد و یه نفر شوت زد که کاسیاس گرفت! دقیقا عین بازی رئال با سویا! خیلی قشنگ کار شده این دروازبان هاش!

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش
ولي در كل فعلا اصلا حاضر نيستم حتي يه بار هم ديگه 11 رو بازي كنم....:dچون چيزايي كه من ميخواستم توي 11 تغيير كنن كاملا توي 12 تغيير كردن و من رو از اين نظر كاملا راضي كرد....

دقیقا همینطوره .
این داوری هم با حال شده 1 داوره خل و چل !!! برداشتم بازیکنه طرفو کشتم خطا نمی گرفت ولی وای اون روزی که داوره سخت گیر بیفته همه اخراج !!!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امروز داشتم رو legendry بازی میکردم که یدونه از اون سوپر واکنش های کاسیاس رو که عینا تو واقعیت انجام داده رو دیدم! کفم برید! طرف از سمت چپ توپ رو آورد پایین پاس داد و یه نفر شوت زد که کاسیاس گرفت! دقیقا عین بازی رئال با سویا! خیلی قشنگ کار شده این دروازبان هاش!
آره من هم این واکنشش رو دیدم. هم تو بازی و هم تو واقعیت. انصافا شاهکار بود:D
دروازبان های بازی هم به نظر من بهترینشون همین ایکر کبیر و نویر جوان هستند!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی فکر کنم تو کل دنیا 10 نفرن که من سیتی و بارسا برای آنلاین بر نمیدارن! اینقدر به من سیتی باختم که 2 فصله تو دسته 6 موندم:(

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
آره من هم این واکنشش رو دیدم. هم تو بازی و هم تو واقعیت. انصافا شاهکار بود:D
دروازبان های بازی هم به نظر من بهترینشون همین ایکر کبیر و نویر جوان هستند!

ایکر که هیولاس برهان . لامصب توپایی رو در میاره که 3-4 بار باید Replayش رو دید.
نمیدونم چرا این بازی اینطور هست ، هر چی بیشتر بازی میکنم بیشتر خوشم میاد :d
89 کمه واسش =((

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من بالاخره به ارزوم رسیدم و گوتزه رو خریدم گذاشتم تو تیمم:d البته 55 میلیون پوند اب خورد:d به این بهانه اومدم بگم که نقل و انتقالات رو خیلی خوب درست کردن و خیلی پیشرفت کرده...واقعا لذت بخش تر از همیشه شده این بازی برای من

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
89 کمه واسش =((
آره باید بعضی ها رو دید:D

اگه نقد رو کامل کامل خونده باشی فکر کنم نظرت عوض بشه چون به عقیده من یک سری مشکلات ریز داشت که در کنار هم تعدادشون کمی زیاد میشه و برخی قسمت ها هم بدون تغییر مونده بود. اگه این سری CM رو تغییر نمیدادن کمتر هم میشد. به نظرم 89 براش مناسبه:D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
یکی منو کمک کنه.من میخوام اورجینال بخرم برای آنلاین و با این سیستم جدید دفاع کردن رسما آنلاینش غیر قابل بازی میشه.به نظر اساتید بخرم یا نخرم؟

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
89 کمه واسش =((
IE بازي هنوز به نظرم خيلي باگ داره جوري كه انگار واقعا اونجوري كه بايد روش كار كنن نكردن ،اين موضوع و چهره نچندان جالبه بازيكنا خودش باعث كم شدن امتياز ميشه،ولي هرچيم نكاته منفي باشه نمي تونه نكاته مثبت و لذت بازي رو زيره سوال ببره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر