FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
دو تا سوال مهم.
آخر فصل تقریبا چقدر پول در میاریم؟
و این بازیکنایی که قرض به شرط تملیک میخریم رو اگر پول نداشته باشیم از دست میدیم؟

===========
کلا این قرض به شرط تملیک یکم باگ داره.5-6 تا بازیکن تاپ رو همینجوری قرض کردم!:|

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
FIFA 12: Third Biggest UK Launch Ever

95mdxxqoen4f549hv9hd.png

همه ما میدونستیم که فیفا 12 در پیش فروش خیلی خوب عمل کرده بود ولی کسی انتظارشو نداشت که بعنوان سومین
لانچ برتر بریتانیا در تاریخ تبدیل بشه.اینکه فروش فیفا بیشتر از GTA IV بشه سرسام آور خواهد بود!
بیشترین سهم فروش 54 درصد با کنسول سونی بود.
بنظر میرسه تنها بازی Call of Duty میتونه فیفا رو سرنگون کنه.

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
یعنی فکر کنم تو کل دنیا 10 نفرن که من سیتی و بارسا برای آنلاین بر نمیدارن! اینقدر به من سیتی باختم که 2 فصله تو دسته 6 موندم:(
واقعا وحشتناکه من سیتی
خیلی باگه!!!
این دروازبانش شده یه چیزی در حد نویر و کاسیاس(حتی بهتر)
در مورد خط حملش هم بهتره حرف نزنم
----------
دیشبم آنلاین با یکی از دوستان بازی کردم یه باگ اتفاق افتاد میخواستم با سر برم تو مانیتور!!!
تیم بایرن مونیخ برداشت بعد لباس بارسا تنشون بود!!!
جالبیش اینه وقتی هم میخواست تیمو انتخاب کنه واسه من بارسا نشون میداد!!!!

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
آقا منم آخرين نفرم كه تونستم بازي كنم!:d
يه 6 دستي بازي كردم كه همش هم با دوستم كه مثل خودم اولين امتحانش بود دونفره يه تيم رو برداشتيم(بارسا!:d)تيم رقيب هم بايرن بود!:d
اول از همه بگم كه نوير يه باگ محسوب ميشه:dگل نميخوره نامرد!:d
بازي اول رو روي درجه World Class 3-0 باختيم....بازي دوم 4-0 شد!بازي سوم 6-1!:dبعد تصميم گرفتيم مثل آدم بازي كنيم...بعد از كلي تلاش تونستيم 1-1 كنيم وبراي حفظ آبرو بازي رو مساوي تموم كرديم...:dبعدش هم تونستيم يه 2-1 ببازيم و يه 1-0...
من با سيستم دفاعي زياد مشكلي ندارم...البته اصلا نتونستم خوب يادش بگيرم توي اين مدت كم ولي چيزي نيست كه نشه يادش گرفت...!تنها چيزي هم كه تو ذوقم زد گرافيك بازي بود كه به نظر من نسبت به 11 چمن بازي خيلي افت كرده! البته من فقط نوكمپ شب رو امتحان كردم و اينو ميگم....شايدم مشكل از 360 دوستم بود و تنظيماتش رو بد انجام داده بود..!به هر حال توي اين 6 دست از گرافيك باز خوشم نيومد...كه زيادم مهم نيست برام ولي خوب نكته منفيي بود بلاخره!
راستش بازي براي من اونجوري كه انتظار داشتم نبود ولي خوب بازم نسبت به 11 خيلي پيشرفتها داشته...ولي نسبت به هايپي كه EA كرده بود ميگم كه من انتظارم خيلي بالاتر بود!
ولي در كل فعلا اصلا حاضر نيستم حتي يه بار هم ديگه 11 رو بازي كنم....:dچون چيزايي كه من ميخواستم توي 11 تغيير كنن كاملا توي 12 تغيير كردن و من رو از اين نظر كاملا راضي كرد....
به هر حال تا روي PS3 امتحانش نكنم نظرم همين هست در موردش...
باید بگم من آخرین نفر بودم : دی
بازی که خیلی سخت تر شده.دیگه فکر نکنم برم طرف منوال.روی پاس و شوت ارور دارم کار میکنم که بازی رو واقعی تر کنم
پاس ارور رروی 70 و سرعت پاس هم روی 60 گذاشتم.حالا تفاوت پاس رو بین بازیکنامیشه دید.مثلا لوکا مودریچ بهتر از داوسون پاس میده.البته کامل مطمئن نیستم
باید بیشتر روی اینا کار کنم.
هر چی که هست EA واقعا به همه سلیقه ها احترام گذاشته.هر کسی با هر سلیقه ایی میتونه از بازی خوشش بیاد.با توجه به تغییراتی که گیمر میتونه در گیم پلی بازی
بوجود بیاره.
وزن توپ و بازیکنا فوق العادست.سرعت بازی رو هم برای اولین بار در سری فیفا روی نرمال گذاشتم.بازی آروم و واقعی شده
تنها نکته منفی گرافیک بازیه که پیشرفت نداشته بعضی جاها هم پسرفت داشته.دلیل این کار EA رو نمیفهمم.رنگ و نمای کلی بازی مثل قبل شاد و زنده نیست.میخواستن
گرافیک بازی رو از نمای دور واقعی تر جلوه بدن ولی راهش این نبود.البته با یه LCD 46 اینچ از دور اگه بخوای نگاه کنی گرافیک از اون نمای کارتونی در اومده و واقعی تر شده
در کل این قسمت دلچسب نبود.
با توجه به اینکه گیم پلی فوق العاده عالیه و همین حالاشم چند سال از رقیبش جلوتره ساله دیگه EA میتونه رو گرافیک کار کنه و یک تغییر اساسی رو در این قسمت بوجود بیاره

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
مطمئنی قرض به شرط تملیک هم تو بازی داریم؟!
آره برو تو loan.اون پایین مبلغی که آخر فصل برای خرید کامل میدی رو میزنی.
حالا یکی نمیگه آخر فصل چقدر جایزه میبریم؟

=================

یک باگ جالب تو بازی هست اونم موهای ساموئله.بعضی وقتها موهاش لود نمیشه.:D

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من بعد از کلی بازی و بالا پایین کردنش به نتایچی رسیدم که اینجا میگم شاید بدرد شما ها هم خورد
اولین نکته که بچه هایی که تازه میخواین بازی شروع کنند به این سیستم عادت کنن و اصلا دوشت ندارن از حالت لگندری پایین تر بازی کنید
برید قسمت ستینگ و اونجا برین به صفحه مربوط به cpu و اعدادی که 50 هستند به 44 تا 50 بستگی به خودتون داره تغییر بدید توصیه میکنم اصلا از 44 پایین تر نزارید چون بازی فوقالعاده اسان میشه فایده ای نداره میتونید اولایه بازی 44 باشه بعد که حسابی عادت کردید به سمته 50 زیادش کنید
در مورد دفاع کردن دو حالت اول باید دید شما با user بازی میکنید یا cpu
با user که بازی میکنید خیلی راحته و باید حواستون باشه اشتباه تو جلو اوردن دفاع نداشته باشید به هیچ عنوان از سرعت استفاده نکنید و سریع بازیکن عوض نکنید این حالت توضیح زیادی نمیخواد
اما cpu اول از همه سیستم بازی خیلی مهمه باید سیستمی داشته باشید که تمام نقات دفاعی و میانی بازیکناتون پخش باشن من توصیه سیستم 5-3-2 میکنم
بعد باید تو بازی حواستون باشه رویه چه بازیکنی کلید میکنید اگر خواستید از خط دفاعیه cpu پرسش کنید برایه این کار سه دکمه lt,rb,A با هم نگه دارید تا دو بازیکن پرسش کنن حواستون باشه وقتی rb دارین کامپیوتر بازیکنی که هدایت میکنه جلوتر از بازیکنی میبره که در اختیار خودتون بعد بلافاصله lb بزنید که بازیکن سویچ بشه البته این حالت تو یک منطقه مجاز نیست این کار به هیچ عنوان با دفاع وسطتون انجام ندین که کله سیستم دفاعیتون از هم میپاشه تو این حالت که رویه دفاعه وسطتون هستید فقط A,lt داشته باشید در یک فرصت مناسب X بزنید یا نگهش دارید
توپ که بدست اوردین سعی کنید با پاسکاری هایه به موقعه به سمت دروازه حریف حمله کنید از شوتهایه پشت محوطه استفاده کنید از سمت راست حرکت کردید بیارید چپ اوریب کنید RB بگیرید شوت بزنید و به العکس
امیدوارم بدردتون خورده باشه

• Like
Reactions: Siavash_MH

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
یه سوال برام پیش اومده و میدونم اینجا جایش نیست ولی میپرسم
چرا هیچ شرکتی مثل ea نمیتونه بازی فوتسال و والیبال رو بسازه
به نظر من ساختن فوتسال که کاری نداره.اونها با این عظمت فوتبال رو میسازن ولی نمیتونن فوتسال رو بسازن این برای من خیلی عجیبه.
فکرشو کنید بازی والیبا میتونه چقدر طرفدار داشته باشه

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
حالا یکی نمیگه آخر فصل چقدر جایزه میبریم؟
فکر کنم بستگی به تیم هم داشته باشه ولی من با چلسی قهرمان شدم حدود 16 میلیون لیگ داد قهرمان چمپیونز لیگ شدم 8 میلیون داد.بعد از هر دور بالا رفتن تو دور حذفی چمپونز هم حدودا 3 میلیون میده.برای قهرمانی تو جام حذفی هم حدود 1 میلیون من تو یه فصل همه رو بردم با پولی که باشگاه بهم داد حدودا شد 65 میلیون.

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
دوستان خواهش کردم جواب منم بدید
دوست عزيز اين امكان در فيفا10 بود ولي من در فيفا 11 نديدم و فكر هم نميكنم در فيفا 12 باشه

---------- نوشته در 03:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:18 PM ارسال شده بود ----------

آقا من كه نفهميدم اين تنظيمات cpu و كم كنيم واقعي تره يا زياد كنيم اصلاً من و راهنمايي كنيد :
من با cpu بازي ميكنم ميخوام كه cpu زياد شوت بزنه / از تمام فضاي زمين استفاده كنه /پاسهاش واقعي تر باشه / شوت ها شون تو دروديوار نباشه / ميشه چند تا عدد لامصب و بگين هي كم ميكنم سر در نميارم زياد ميكنم بازم نميفهمم
ممنون

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
سایت گیم شارک که سره امتیاز دادن به geow 3 مشکل ساز شده بود و میانگین بازی رو داغون کرد با اون نمره فن بازیش به این بازی 8.5 یا به عبارتی B+ داده که بنظرم خوب داده و نطره خودمم همین نمره است برای این بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر