FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
خوشحالم كه اين تجربه موفق بود من خودمم تا سال 2008 همش pes بازي ميكردم اما من طرفدار فوتبال هستم و ديدم فوتبال فيفا پيشرفت كرده مال بابامون نيست كه ولي نقد بي منطق رو نميتونم تحمل كنم چه بسا همين كونامي چند سال ديگه پيشرفت كنه ميرم طرف اون ولي حالا حالا ها كار داره موفق باشي دوست عزيز
راستي اين كشش تور دروازه رو گفتي چي كار كنيم ؟

کشش تور دروازه رو یه جا این تاپیک بود فکر کنم خوندم که بچه ها ناراضی بودن ... گفته بودن توپ که میره تو گل تور دروازه سفته برمیگرده بیرون و مثل این میمونه که به دیوار توپ زدی ...
چون خودمم رو این موضوع حساس بودم , تو تنظیمات یه جایی رو پیدا کردم که میشه شل و سفتی تور دروازه رو تنظیم کرد ... حالا راستش واژه انگلیسیشو یادم نیست ولی
اگه خواستی میبینم دقیق بهت میگم .. ;)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان برایه اینکه تور دروازه رو بتونید عوض کنید برید قسمت گیم ستینگ از اونجا به صفحه visual بعد به قسمت net tension برید بزارید رو حالت loose و بعد net shape هم بزارید رویه rectangle یا triangle هرکدوم که دوست داشتین این قابلیت ساله پیش هم بود
دوستان کسی میدونه میشه رنگه تور دروازه رو عوض کرد مثلا مثله دروازه تیمه پورتو سفید قرمز کرد؟
تمام گزینه هایه گیم ستینگ فهمیدم برایه چیه به غیر از pitch wear کسی میدونه این گزینه چه کاربردی داره ؟
ممنون

آخرین ویرایش:

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام

دوستان یه مشکلی دارم اونم توی بخش انلاین بازیه نمی تونم بازی رو stop کنم و برم تو ترکیب تیم بازی چطور puse میشه و یه سوال دیگه اینکه به قسمت انلاین بازی که میرم چند تا گزینه هست که فقط من به club میرم و اونجا ranked match رو انتخاب میکنم و فقط این بخش رو میشناسم یکی بیاد الباقی رو توضیح بده که چه استفادهای دارند

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
آخه برادر نادان من
کی من گفتم پرو بازی کردم که میگی برو بازی کن !!!!
در مورد این برخوردها مشکل عجیبی داره
متاسفانه در این چند سال
در هر سری یه باگ داشته که واقعا افتضاح کرده بازی رو
مثلا تو 10 : RB و شوت رو از هر جای زمین میزدی دروازبان عکس العمل خنده دار و مضحکی انجام میداد
من یادم نمیره که از فاصله ی حدود 40 متری یه شوت این مدلی زدم
توپ خورد به زانوی دروازبان رفت تو گل ( موارد متعدد اینجوری که البته تو سایت EA هم به عنوان نقص اعلام شده بود )

تو 11 هم : اگه با LB پاش عمقی میدادی
بهتر از تماشاچیان مدافعان بودند که توپ رو میدیدند و با چشم تا جلوی پای فوروارد بدرقه اش می کردند تا یه گل باحال بخورن
دیگه اصلا تو لایو برای ما شده بود سوژه خنده

اینایی که دارم می گم تجربه ی چندین سال فیفا بازی کردن من و در عین حال حقیقت محضه
مثل یه سری ها کم سن و سال هم نیستم که بیخودی فن بازی در بیارم و بیام بگم فلان و فلان

اصلا بحث پرو جداست .

تواین 12 هم همون روز اول متوجه شدیم که این سیستم برخورد به شدت به بازی لطمه زده

در بسیاری موارد دیدم که توپ رو از طرف می گیری
2 بار مثل گرگم به هوا از رو طرف می پره ( از این ور به اون ور )
آخرشم باز طرف پا میشه توپو بر میداره میره

شوت میزنی دروازبان دوباره توپ رو پاس میده به فوروارد میگه : یه بار دیگه امتحان کن :))

از پشت میری توپ از مهاجم بگیری پاش گیر می کنه به پشت پای مهاجم با مغز می خوره زمین

برخورد های جالب با هم تیمی های خودت حین بازی

و...

البته با همه این تفاسیر چاره ای هم نیست
و بهتر و جدیدتر از این بازی در حال حاضر چیزی نیست

نکات مثبت هم بسیار زیاد داره
که البته دوستان خودشون متوجه اند

اما به نظر من چون تازه دست به تغییرات عظیمی زده
این 12 فنا شد .

این نظرات هم مواردی بود که برای من و دوستان در چندین و چند مرتبه تکرار شد
و دوست ندارم کس یفکر کنه دنبال ایراد گرفتنم

امیدوارم دوستانی که در سمت ریاست Electroni Art هستند و پست بنده رو می خونن جبهه نگیرن .

amin_lovely

کاربر سایت
Mar 7, 2010
13
بچه ها من یه مشکلی با FIFA توی این چند ساله اخیر دارم
کلا چند فقط دور فوتبال نیستم ولی امسال گفتم دوباره بازی منم
مشکال من با دفاع کردن است، قبلا وقتی دکمه A رو میگرفتی یه حرکته مناسبی انجام میداد الا مثل گاو میره طرف حریف و مثل آب خوردن حریف از کنارش رد میشه، من اگه بزارم خود کامپیوتر دفاع کنه خیلی بهتره والا... چطوری میشه از حریف توپ گرفت...ممنون میشم راهنماییم کنید...
ضمنا یه 2 3تا دریبل کاربردی بگید که از حریف مستقیم بشه رد شد...
ممنون

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام.
دو تا اتفاق جالب افتاد که نمی دونم برای شما هم اتفاق افتاده یا نه برای من که تازگی داشت :

1-یکی اینکه یه خطایی شد داور تشخیص داد عمل دراپ بال انجام داد!

2- توپ توی دست دروازبانم بود که تعادلش رو از دست دادم یک قدم اومد بیرون از محوطه جریمه داور خطا به نفع تیم حریف گرفت!

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام وقتی میخوام تو بازی برم توی creation center میزنه the server is not available چه کار باید بکنم؟

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
بچه ها من یه مشکلی با FIFA توی این چند ساله اخیر دارم
کلا چند فقط دور فوتبال نیستم ولی امسال گفتم دوباره بازی منم
مشکال من با دفاع کردن است، قبلا وقتی دکمه A رو میگرفتی یه حرکته مناسبی انجام میداد الا مثل گاو میره طرف حریف و مثل آب خوردن حریف از کنارش رد میشه، من اگه بزارم خود کامپیوتر دفاع کنه خیلی بهتره والا... چطوری میشه از حریف توپ گرفت...ممنون میشم راهنماییم کنید...
ضمنا یه 2 3تا دریبل کاربردی بگید که از حریف مستقیم بشه رد شد...
ممنون

تو Game Setting
tactical Deffending رو بزار رو Legacy Deffending
با اين كار سيستم دفاع به حالت قبلي بر مي گرده

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
بهتر از تماشاچیان مدافعان بودند که توپ رو میدیدند و با چشم تا جلوی پای فوروارد بدرقه اش می کردند تا یه گل باحال بخورن
دیگه اصلا تو لایو برای ما شده بود سوژه خنده
خوشحال میشم توی لایو چند دست بازی کنیم ، تا متوجه بشی بازیکن داریم تـــــا بازیکــن ! من اگرچه توی 12 بهتر دفاع میکنم ولی توی 11 هم هرگز اینطور نبوده.
شوت میزنی دروازبان دوباره توپ رو پاس میده به فوروارد میگه : یه بار دیگه امتحان کن :))
یه قسمت های از حرفات رو در مورد موتور گرافیکی قبول دارم ولی در ایـــن مورد کم لطفی میکنی. هوش مصنوعی دروازه بان ها عالی شده.

amin_lovely

کاربر سایت
Mar 7, 2010
13
تو Game Setting
tactical Deffending رو بزار رو Legacy Deffending
با اين كار سيستم دفاع به حالت قبلي بر مي گرده
خوب روی همون حالت قبلی که میفرمایید چطوری میشه دفاع کرد، من با گرفتن توپ از حریف مشکل دارم
یعنی نمیدونم با کدوم دکمه ها این کار به روش صحیح انجام میشه...
اصلا میخوام بدونم روش دفاع کردن چیه توی FIFA 12
ممنون

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
دیگه فیفا 11 قدیمی شده , مجبوریم با همین سر کنیم ...
آقا یه سوال . من رفتم 800 پوینت مایکروسافت دادم و آنلاین بازی رو فعال کردم . وقتی میرم تو Head to head راحت بازی میکنم اما توی Ultimate team وقتی میخوام برم تو بازی چه آنلاین چه آفلاین توی Arena قبل بازی گیر میکنه و مجبورم کنسولو خاموش کنم ! مشکل از چیه ؟! مطمئنم به Online pass ربط نداره ...

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
دوستان یه مشکلی دارم اونم توی بخش انلاین بازیه نمی تونم بازی رو stop کنم و برم تو ترکیب تیم بازی چطور puse میشه و یه سوال دیگه اینکه به قسمت انلاین بازی که میرم چند تا گزینه هست که فقط من به club میرم و اونجا ranked match رو انتخاب میکنم و فقط این بخش رو میشناسم یکی بیاد الباقی رو توضیح بده که چه استفادهای دارند

اقا چرا کسی جواب منو نمی ده یعنی کسی انلاین بازی نکرده ؟

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
سیاوش جان اتفاقا به نظر من کار درستی کردن ! چون شما زمانی که داری تو کریر مود بازی میکنی باید اینو در نظر داشته باشی که تایم و شب و روز بازی های شما مثل یه لیگ
واقعی از قبل تعیین شده است ... پس درستش همینه که شما نتونی تغییرش بدی .... مثل این میمونه که تیم استقلال یا پرسپولیس بیاد بگه من میخوام بازی هامو تو لیگ این هفته
توشب انجام بدم ... خوب نمیشه دیگه ;)
حرف درسته و اصولو و اقعیتم همینه امیر عزیز
ولی خودمون میگیم واقعیت نباید انقدر دیگه باری به واقعیت رسوندن تغییرات اینجنینی بدن
مثلا تو لالیگا 5 تا 10 درصد بازی ها تو روز هستش که نیمه دومشم شب میشه ولی اینجا اکثر بازیا برام تو روز بوده که من بشدت بازی کردن تو روز بدم میاد
ولی مهم نیست زیاد باهاش سر میکنیم :d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یه چیزی رو کشف کردم در مورد YA.
اگه بازیکنی که میگیریم سنش خیلی کم باشه به طوری که نشه به تیم اصلی آوردش با موندن تو آکادمی پیشرفت میکنه ولی وقتی سنش مناسبه تیم اصلی شد پیشرفتش به شدت کاهش پیدا میکنه که باید برای پیشرفتش با آوردن به تیم اصلی یکی از اینا رو بکنین:
1. قرض دادن بازیکن به تیم دیگر.
2. بازی دادن به بازیکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر