FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
بعد از چند دست بازی کردن به ea و تیم سازنده این بازی تبریک و خسته نباشید گفتم :D چون دقیقا هر چیزی که از نظر من تو فیفا 11 اشکال بود رو درست کردن ...

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
مثلاً چه پیشرفتی؟ من که چیز خاصی ندیدم

قبل شروع بازی یه حرکت از بازیکن شما و همینطور حریف رو نشون میده، مثل دریبل زدن، توپ گیری و یا گل زدن!
منظورم این بود که رئال تر و واقعی تر و بهتر شده یا نه و اینکه چیز جدیدی هم اضافه کرد که انگار نکرده با توجه به حرف دوستان!

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
این قضیه special edition و ultimate edition چیه؟چه فرقی داره؟

ویرایش:فهمیدم:

Another ebgames exclusive title for Australia. This time FIFA 12 is getting an Ultimate Edition.
Due out on September 29, the Ultimate Edition of FIFA 12 includes:
  • FIFA 12 game
  • 24 x FIFA 12 Ultimate Team Gold packs (4 Gold Packs per month, for 6 months) to build your dream club
  • FIFA 12 steelbook
  • Exclusive Size 2 Soccer Ball

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خیلی خوب شد خیلی اون تعویض هاش من اذیت میکرد خیلی خوب شد که تغییرش دادن
خوشحالی پس از گل هم پیشرفت کرده؟
قبل شروع بازی چیزی عوض شده یا مثل همون فیفا 11 هست؟
خوشحالی پس از گل این بار دوربین خیلی نزدیک میشه به بازیکن مثل پس متوجه شدین چی گفتم . در ضمن به نظر من تو حالت لجندری واقعا بازی سخت شده انقدر سخت شده که من امسال فکر کنم پاس رو تو حالت مانوئال نزارم دریبل زدن مسی عین واقعیته و این جوری هم نیست که همیشه بتونین راحت باهش دریبل بزنین و همیشه گل بزنین اگه زیاد باهش این کار رو بکنبن سی پی یو میفهمه و پس از مدتی با سه بازیکن کامل مسی رو پرس میکنن و اگه نتونستن روش خطا میکنن مسی تو واقعیت هم نمیشه جلوشو گرفت ایمپکت انجین درسته بعضی اوقات مشکل داره ولی این کد 65 درصدی بازی هستش ولی هیچکی به برخوردها و اتفاقات جالبی که با این موتور فیزیک میفته توجه نمیکنه. فیزیک توپ واقعا عالی شده . نور پردازی بازی پیشرفت چشمگیری داشته و بازتابش رو چمن بازی واقعا خوب شده تکسچر تماشاگرا بیشتر شده و دیگه پرکش ندارن به نظر من بهترین فوتبالی هستش که من تا حالا دیدم .

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
دوستان امروز صبح داشتم بارسلونا-میلان بازی میکردم دیدم هرکاری میکنم نمیتونم توپو از میلان بگیرم،قاطی کردم فوتبال رو به کیک بوکس تبدیل کردم:
حتما ببینید. کرکره خندست.خودم گرفتم(اسمم همه جای فیلم هست)
[video=youtube;dCsPLb4_qJo]http://www.youtube.com/watch?v=dCsPLb4_qJo[/video]
این فیلم تاثیر impact engine رو هم نشون میده

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
آقا بازي عاليه.
به بيشتر قول هايي كه داده بودن عمل كردن. واسه نقد كردنش بايد وقت زيادي رو گذاشت چون بازي واقعا گستردست.
من فقط چيزايي بنظرم جالب نيومد رو ميگم:

فكر ميكنم بازي در حالت SLOW سرعتش بيشتر شده .... كسي اينو تائيد ميكنه؟
بازي در درجه سختي لجندري اونقدرها سخت نيست.هوش مصنوعي زيادي موقعيت مخصوصا تك به تك از دست ميده.البته من روي SEMI بازي ميكنم
تفاوت در شيوه بازي تيمها ديده نميشه
ايمپكت انجين در برخي موارد مشكل ساز ميشه. ولي همين وي‍‍زگي ناقص بازي رو دگرگون كرده.نكات مثبتش بيشتر از نكات منفيش هست.در هر بازي حداقل
يك يا دوبار صحنه تكرار ميبينم و واقعا لذت ميبرم!

بقيه موارد از جمله PD و TD و فيزيك توپ و شوت زدن و ........ عالي هستش.
در ضمن برخي از فيس ها و مدل موها و كفش ها و ترنسفر ها آپديت خواهد شد.مثل چهره آگرو يا مدل موي زالاتان

این مشکل تو رفتن بازیکنا تو هم و حل نکردن که :d تنها نکته ای که گفتن و عمل نکردن همین بود :d
اين مورد خيلي خيلي خيلي بهتر شده.فقط يه كمي از دست و بالاي ران:d بازيكن تداخل داره.در كل راضي كنندست.در بيشتر صحنه ها هيچ گونه تداخلي
رو نميشه ديد كه جاي تقدير داره

بعضيا ميگن چون ميشه بهتر دريبل كرد از شبيه ساز بودن بازي كاسته شده من به شدت مخالفم چون در واقيت بازيكناني مثل
مسي اينيستا داويد سيلوا بدون skill move دريبل ميزنن و بايد گفت فيفا 11 از اين لحاظ از واقعيت دور بود.حالا ميشه با وجود PD و
از اونور TD باعث شده بيشتر حفظ توپ كنيم و از اون فشار بالاي بازي كاسته شده.

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
آقا بازي عاليه.
به بيشتر قول هايي كه داده بودن عمل كردن. واسه نقد كردنش بايد وقت زيادي رو گذاشت چون بازي واقعا گستردست.
من فقط چيزايي بنظرم جالب نيومد رو ميگم:

فكر ميكنم بازي در حالت SLOW سرعتش بيشتر شده .... كسي اينو تائيد ميكنه؟
بازي در درجه سختي لجندري اونقدرها سخت نيست.هوش مصنوعي زيادي موقعيت مخصوصا تك به تك از دست ميده.البته من روي SEMI بازي ميكنم
تفاوت در شيوه بازي تيمها ديده نميشه
ايمپكت انجين در برخي موارد مشكل ساز ميشه. ولي همين وي‍‍زگي ناقص بازي رو دگرگون كرده.نكات مثبتش بيشتر از نكات منفيش هست.در هر بازي حداقل
يك يا دوبار صحنه تكرار ميبينم و واقعا لذت ميبرم!

بقيه موارد از جمله PD و TD و فيزيك توپ و شوت زدن و ........ عالي هستش.
در ضمن برخي از فيس ها و مدل موها و كفش ها و ترنسفر ها آپديت خواهد شد.مثل چهره آگرو يا مدل موي زالاتان

اين مورد خيلي خيلي خيلي بهتر شده.فقط يه كمي از دست و بالاي ران:d بازيكن تداخل داره.در كل راضي كنندست.در بيشتر صحنه ها هيچ گونه تداخلي
رو نميشه ديد كه جاي تقدير داره
دوست عزیز این که شما میگین بازی تیم ها با هم تفاوتی نداره درست میگین دلیلش هم واضحه اصلا کاستوم تاکتیک در بازی نیست و خاموشه یعنی برای سی پی یو هم کار نمیکنه و همین جوری تیم ها در حالت عادی بازی میکنن . به هر حال نسخه دمو هستش و خیلی چیز ها رو نمیزارن
موفق باشین

fcb10

کاربر سایت
Jun 3, 2011
23
نام
David
6. وقتی تک به تک هستید اگه شوت رو با RB بزنید محاله که توپ گل نشه.حتی پشت محوطه بین 5 تا بازیکن هم اینطوری هست.امیدوارم درست بشه.
[/SPOILER]
من با همین RB تو FIFA10 از پشته محوطه که سحله از وسطه زمینم به راحتی گل میزدم که اعصابه بقیه رو خورد میکردم :d
حالا اگه تو 12 هم بشه که خیلی توپه !;)

---------- نوشته در 02:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

دوستان امروز صبح داشتم بارسلونا-میلان بازی میکردم دیدم هرکاری میکنم نمیتونم توپو از میلان بگیرم،قاطی کردم فوتبال رو به کیک بوکس تبدیل کردم:
حتما ببینید. کرکره خندست.خودم گرفتم(اسمم همه جای فیلم هست)
[video=youtube;dCsPLb4_qJo]http://www.youtube.com/watch?v=dCsPLb4_qJo[/video]
این فیلم تاثیر impact engine رو هم نشون میده
بعدش با این حرکت خشن داور چیکار کرد ؟؟؟

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
من با همین RB تو FIFA10 از پشته محوطه که سحله از وسطه زمینم به راحتی گل میزدم که اعصابه بقیه رو خورد میکردم :d
حالا اگه تو 12 هم بشه که خیلی توپه !;)

---------- نوشته در 02:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

بعدش با این حرکت خشن داور چیکار کرد ؟؟؟
داور که فقط اوانتاژ داد ولی بازیکن به محض زمین خوردن از جا پا شد!در صورتی که اگه impact engineبه اندازه ای که ea میگفت واقعی بود، الان بازیکن میلان باید به دیار باقی میرفت!

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
همه دارن از دموی فیفا 12 تعریف میکنن و نظراشون رو میگن و خوشحالن از اینکه تا کمتر از دو هفته دیگه فیفا 12 میاد و میتونن 1 سالی باهاش حال کنن اما به این نکته مهم توجه نکردن که به احتمال زیاد بازی غیر قابل کپی و XGD3 هستش و شاید اصلا امکان بازی نسخه اصلی برای هیچ کس نباشه....:(

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
همه دارن از دموی فیفا 12 تعریف میکنن و نظراشون رو میگن و خوشحالن از اینکه تا کمتر از دو هفته دیگه فیفا 12 میاد و میتونن 1 سالی باهاش حال کنن اما به این نکته مهم توجه نکردن که به احتمال زیاد بازی غیر قابل کپی و XGD3 هستش و شاید اصلا امکان بازی نسخه اصلی برای هیچ کس نباشه....:(
با توجه به nhl 12 بعید میدونم فیفا قفل داشته باشه.
اگه هم داشته باشه فوقش یه هفته بعدش هک جدید میاد

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
انتظار کشیدن برای فیفا خیلی سخته
خیلی هم هیجان داره
3d_la_emoticon_by_thecospig-d3916o1.gif

شما خیلی بدبینی
همین حالاشم امکان بکاپ گرفتن وجود داره با کارهایی که انجام شده و فقط باید منتظر LT+2 باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر