FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان کمک
من دمو را دنلود کردم حالا میخواهم دو راه را انتخاب کنم از طریق فلش که اصلا نمیدونم چطوری اجرا میشه
اما الان فکر میکنم از راه رایت روی دی وی دی بهتر باشه
من طبق راهنما همه کارها را انجام دادم از برنامه img burn اینکار را کردم اما اخرش که میخواست فینیش بده دی وی دی را بیرون داد و نوشت فیلد شده .
نمیدونم کجای کارم اشکال داره چون همه چیز مثل راهنما انجام دادم حالا یم سوال دیگه ایا حتمی باید روی دی وی دی 9 گیگ رایت بشه یا 4 هم میشه
خواهشن راهنماییم کنید

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
با توجه به nhl 12 بعید میدونم فیفا قفل داشته باشه.
اگه هم داشته باشه فوقش یه هفته بعدش هک جدید میاد

خدا کنه همین طور که میگی باشه .من که اصلا دوست ندارم این همه انتظار برای این فیفا بی نتیجه باشه . فیفا تنها بازیه که من نمیتونم دوریشو تحمل کنم:-s

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
میخواستم تنظیمات دفاع رو( A نگه داشتن و هجوم بردن)مثل فیفا 11 کنم.کسی میدونه چه جوری میشه این کار رو کرد؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,029
نام
نـــــــویـــــــــد
میخواستم تنظیمات دفاع رو( A نگه داشتن و هجوم بردن)مثل فیفا 11 کنم.کسی میدونه چه جوری میشه این کار رو کرد؟

میری توی Controller Setting بعدش آخرین گزینه رو میکنی Legacy Defending آگه اشتباه نکنم !

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
منم بعد از سه روز انجام دمو به این نتیجه رسیدم که بازی واقعاً پیشرفت‌های جالبی داشته و مطمئناً با انتشارش می‌تونه یک‌سالِ دیگه طرفدارارو سرگرم کنه. اکثر نکات رو دوستان اشاره کردند. یه نکته‌ی جالب دیگه هم برای من عوض شدن انیمیشن کارت دادن و کلاً حرکات داور و در مقابل عکس‌العمل بازیکنا بود بود. مثلاً یه بار آخرای بازی بود و تیمم 1-0 عقب بود. یه خطا کردم رو بازیکن حریف و کارت زرد گرفتم. بازیکنم شدید داشت اعتراض می‌کرد به داور که یکی از بازیکنای دیگم اومد آرومش کرد.
در کل انیمیشن‌ها در هر زمینه پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشتن و بازی خیلی طبیعی‌تر از گذشته شده.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
راستی دقت کردین بازی جوانمردانه رعایت میشه ...؟ :D یه جاش یکی مصدوم شده بود داور بازی رو نگه داشت بهش رسیدگی بشه بعد drop ball کردن !! :biggrin1: کلا عالی به نظر میرسه :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,029
نام
نـــــــویـــــــــد
راستی دقت کردین بازی جوانمردانه رعایت میشه ...؟ :D یه جاش یکی مصدوم شده بود داور بازی رو نگه داشت بهش رسیدگی بشه بعد drop ball کردن !! :biggrin1: کلا عالی به نظر میرسه :D

بذار وقتی موقعیت گل داری این اتفاق برات بیفته اون موقع ببینم بازم میگی عالی شده :d
البته بخوایم از نظر بالاتر رفتن جزئیات نگاه کنیم خیلی خوبه ها اما من حال نمیکنم با بازی جوانمردانه :d

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
آقا ما هم دمو رو بازی کردیم ..
نکات مثبت::)
1.ریخت بازی شبیه fifa2003 شده:x و بازی به هسته خودش برگشته و اصلا شبیه pes نیست..
2.استایل بازیکنا بهتر شده نسبت به 11 ولی خیلی تغییر نکرده..
3.استفاده از عکسهای واقعی بازیکنا موقع formation ..
4.هوش مصنوعی فوق العاده
5.سیستم دفاعی جدید که بازی رو از یکنواخت شدن در میاره
6.سخت تر شدن بازی

نکات منفی::(
1.توپ او وزنی که تو 11 داشت رو نداره
2.گرافیک تغییر خیلی محسوسی نکرده
3.استفاده از wayne rooney به عنوان بازیکن free roam در اول بازی:d و main menu..:d

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوست عزیز اولین نفرید در دنیا که وزن توپرو حس نکردید در تمام فروم های ایرانی و خارجی اولین تغییری که به وضوح حس کردن توپه بازیه.توی 11 که اصلا وزن نداشت.نظر متفاوتی بود

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان کمک
من دمو را دنلود کردم حالا میخواهم دو راه را انتخاب کنم از طریق فلش که اصلا نمیدونم چطوری اجرا میشه
من طبق راهنما همه کارها را انجام دادم از برنامه img burn اینکار را کردم اما اخرش که میخواست فینیش بده دی وی دی را بیرون داد و نوشت فیلد شده .
نمیدونم کجای کارم اشکال داره چون همه چیز مثل راهنما انجام دادم حالا یم سوال دیگه ایا حتمی باید روی دی وی دی 9 گیگ رایت بشه یا 4 هم میشه
خواهشن راهنماییم کنید

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
احتمالا این فیفا رو XGD2 عرضه بشه چون بازی NHL 12 که EA Sport زده رو همین عرضه شده این نوع فرمت XGD3 فقط حجم اضافه میکنه فکر نکنم فیفا از لحاظ کم بیاره
این آموزش اول بازی حرف نداره یعنی اگه بازی بلد نیستی بازی نکن

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
دوست عزیز اولین نفرید در دنیا که وزن توپرو حس نکردید در تمام فروم های ایرانی و خارجی اولین تغییری که به وضوح حس کردن توپه بازیه.توی 11 که اصلا وزن نداشت.نظر متفاوتی بود
البته فکر کنم منظور اون دوستمون هم زیاد شدن وزن باشه.

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
دوستان کمک
خواهشن راهنماییم کنید
پوشه content رو با برنامه nero در حالت data رایت کنید رو dvd گیگ4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر