FIFA 12| PS3

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
خب امروز بازم بازی کردیم!
انیمیشن ها بهتر شدند. هوش مصنوعی بازیکنان خودی و حریف بهتر شدن، جا به جایی های خوبی صورت میگیره در بعضی مواقع هم بعد از چند لحظه حرکت کردنتون متوجه میشن که به کدوم سمت بدون تا شما بتونید راحت تر براشون پاس بندازید!
پاس های هوایی به نظرم خیلی عالی شدن! با کمی دقت دقیقاً میتونید برای اون بازیکنی که میخواید یه پاس عرضی یا قطری مناسب ارسال کنید.
بازی بسته تر و سخت تر شده به نظرم! باید موقعیت گل ایجاد کنید! کم پیش میاد که به راحتی موقعیت گل الکی ایجاد بشه! در کل به نظرم سازنده ها خواستن بازم بازی واقعی تر جلوه کنه!
در مورد پرتاب اوت ها هم دست خودتونه که پرتاب بدون وقفه داشته باشید یا نه!اگه میخواید باید بدوین طرف توپ و سریع برش دارید! البته همیشه نمیشه! مثلاً وقتی که توپ برخورد کنه به تبلیغات گوشه زمین و از محل اوت فاصله بگیره این کار رو نمیشه انجام داد.
در مورد tactical defense هم باید بگم که بهتره که اول شما به همون روشه فیفا سابق با سرعت+X بازیکن رو contain کنید و وقتی بهش نزدیک شدید و مطمئن شدید که میتونید توپ رو ازش بگیرید مربع رو بزنید. بی موقع مربع زدند آدم رو بیچاره میکنه!:d بهتره که ریسک نکنید و تا مطمئن نشدید مربع رو نزنید!
در مورد نحوه شوت زدن هم به نظرم کلاً عوض شده! باید زاویه رو خیلی دقیق و قدرت رو تا نزدیک خط قرمز پر کنید تا بتونید یه شوت خوب بزنید، وگرنه انگار به سنگ لگد زدید!:d
واکنش دروازه بانها هم نسبت به قبل بهتر شده و زیاد گیج نمیزنن.
فعلاً تا اینجا!
========
شک بنده به زلات به حقیقت پیوست! قبلاً فکر میکردم همش شایعست!:d این عکس رو ببینید:
xgrwr6pstb4xyi43ez4.jpg

fcb10

کاربر سایت
Jun 3, 2011
23
نام
David
حتما فیس ها تا موقعی که بازی بیاد عوض میشن چون مثلا تو این دمو زلاتان موهاش کوتاهن ولی تو تریلری که چند روز پیش دیدم موهاش بلندن و شبیه الانه زلات شده !

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
درسته، امسال EA با چند تیم اروپایی برای انتشار بازی با کاور های مخصوص به اون تیم ها قرار بسته. کلاً اگه اشتباه نکنم لیست کامل این باید باشه :
  • لیــگ فرانسه : مارسی، لیون، بوردو، پاریس سنت ژرمن
  • لیــگ انگلستان : منچستر سیتی، فولهام، چلســی
  • مجارستان : منچـــستر یونایتد(رونی)، یک بازیکن از لیــگ مجارستان
  • لیــگ سویس : افـ سی باسل، بی وی بی
  • مکزیــک : رافا مارکز، منچســتر یونایتد(رونی)
  • آمریکای جنوبی(Region 1): منچســتر(رونی)، رافائل مارکز، دانوان
  • لهســـتان : منچستـــر یونایتد(رونی)، بی وی بی
  • ژاپن(Region 3) : ولفسبورگ(هاسبه)، زسکا موسکو(هوندا)
عزیز واضح تر توضیح می دی !؟ نوشتی لیگ انگلستان : منچستر سیتی ، فولهام ، چلسی بعد جلوی مجارستان نوشتی منچستر یونایتد !! یا مکزیک : منچستر یونایتد !! متوجه نشدم !!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
یه چیزی که خیلی رو مخه ادمه توی این قحطی توپ اینه که داری حمله میکنی فشار میاری دقیقا از 10 تا توپی که دفاع های حریف میزنن زیرش 9 تاش میرسه به بازیکنشون این خیلی چرته که توی 11 هم روئ اعصابه من بود.
یه چیزه جالب بازی اینه که واقعا باید برنامه داشته باشی واسه بازی و اینکه ضد حمله واقعا جواب میده.
من که چند کیلو وزن کم کردم مگه میشه پاشد 2 روزه خواب و خوراک ندارم همش دارم بازی میکنم خدا کنه زودتر بیاد بازی

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
یه چیزه جالب بازی اینه که واقعا باید برنامه داشته باشی واسه بازی و اینکه ضد حمله واقعا جواب میده.
دقیقاً! من 89 دقیقه حمله میکنم! دقیقه 90 با یه ضد حمله داداشم کار رو تموم میکنه!:d کلاً ضد حمله خیلی خطری شده.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دمو همینطور که انتظار داشتم بود، بالاخره موفق شدن بازی رو کمی از حالت ـه سبکی که داشت خارج کنن. امسال فیفا مطمئناً Sim تر از گذشته شده. بازی رو پیش خرید کردم چون واقعاً امسال بیشتر از هر سال ـه دیگه ای به این نسخه ـش ایمان دارم. :|

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
یه نکته ای که تو سیستم دفاعی قدیم بود این بود که بازیکن رو پرس میکرد ولی بعضی اوقات میشد بازیکن رو فقط پرس میکرد و بازیکن هر کاری دلش میخواست میکرد
تو سیستم جدید استند تکل رو هم دست خودت داده تا هر وقت که فکر کردی درسته توپشو بزنی ، اینطوری در عین پرس بازیکن حریف برای خودش نمیره جلو
باتشکر

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
اگه به سیستم دفاعی عادت کنید واقعا لذتبخش میشه بازی :d
با دکمه R2 اگه پاس بدین (دکمه فیتنس شات) ازین پاسای رونالدینیویی و پشت پا میندازه تو بازی تک ضرب و بعضی جاها که بازیکن سد راهه واقعا به کار میاد ..
یه خوبی دیگه ای هم که هست اینه که کلا به بازی عادتم که کنید و خوب بازی کنید هیچ تضمینی نیست بازی بعدیو ببرین :d

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
511
نام
آریو
ميتونين توي قسمت تنظيمات دسته اون اخراش tactical defending رو به legacy defending تغيير بدين و مشكل اون دفاع كردن هم درست ميشه.
دوستان براي توپ گيري بهترين كار اينه كه بازيكن اومد جلوتونR2 و L1 رو نگه داريد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر