FIFA 12| PS3

Sostenitore

کاربر سایت
اقا یه سوال میشه فهمید اور بازیکنایی که تو دمو نیس چنده ؟؟؟

مثلا من اور بازیکنای یووه رو میخام
تو یوتیوب هست
من اوورال بازیکن های یوونتوس رو دیدم
طرف از ایکس باکس ضبط کرده ، نمیدونم چطوری تونسته این تیم ها رو داشته باشه
باتشکر

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
نام
برهان
تو یوتیوب هست
من اوورال بازیکن های یوونتوس رو دیدم
طرف از ایکس باکس ضبط کرده ، نمیدونم چطوری تونسته این تیم ها رو داشته باشه
باتشکر
خیلی راحت چون نسخه اصلی بازی خیلی وقته که برای سایت های و مجلات فرستاده شده و اون وسط هم بالاخره یکی میاد و overall تیم های معروف رو میزاره. به همین سادگی به همین خوشمزگی:D

FIFA09

کاربر سایت
نام
هامون
منم امروز دمو رو موفق شدم بگیرم
دوربین پیش فرض بازی خیلی به نظرم از قبلی بهتر هستش.
سیستم جدید دفاع هم با اینکه سخت هستش چون اولشه ولی یه تنوع خیلی خوب بود در سری فیفا چون یه جوری باعث میشه هوشمندانه تر بازی کنیم و الکی دست رو روی سرعتو ضربدر نزاریم.
کللا خیلی به واقعیت نزدیک شده بازی. و همین خیلی لذت بخش هستش
فردا برای پیش خریدش اقدام خواهم کرد :d

Mr.Ok

کاربر سایت
نام
معین
این دفاع کردنش دغدغه من شده الان :d
اول که گیج بودم کلن . راه افتادم یخورده با این دفاع کردنش ولی بک تو 11 پلیز :d

racon_leon

کاربر سایت
سلام
اقا برای انلاین بازی کردن این بازی باید ریجن دستگاه با ریجن بازی یکی باشه؟؟؟
موقع انلاین 11 اولین بار یه پیغام داد که این 2 تا با هم فرق داره و شما اجازه ی دسترسی به EA Store رو ندارید

Spn

کاربر سایت
نام
Sepehr
یک تغییر دیگه هم که شده نسبت به قبلیا که فکر کنم کسی اشاره نکرد اینه که وقتی میخواید جای بازیکن هارو عوض کنید توی قبلی ها بازیکن ها توی هر پستی امتیاز قدرتشون تغییر میکرد مثلا توی حمله طرف میشد 90 ولی توی هافبک 80 ولی توی این شماره خودمون باید پست ها رو تشخیص بدیم و امتیاز یا قدرتشون ثابت میمونه . تماشاچیان هم زیاد تعریفی نیستند و قشنگ درست نشدند ولی بقیه چیز ها تقریبا عالی .

Francis Drake

کاربر سایت
نام
کیارش
خب من هم یه 20 باری دمو رو بازی کردم
بنظر من گیم پلی فوق العاده شده . حرکت بازیکنها با توپ فوق العاده نرم و طبیعی هست . بالاخره میشه با یه بازیکن مثل ژاوی یا مسی حفظ توپ کرد مثل واقعیت ( تو نسخه-های قبلی بخاطر فیزیکی بودن بازی غیر ممکن بود )
دفاع کردن با توجه به این سیستم جدید خیلی سختتر شده ولی حرفه-ای تر و هیجان انگیزتر هم شده .
بالاخره به توپ یه وزنی دادن که دیگه حس توپ پلاستیکی یک لایه رو به بازیباز منتقل نکنه
انیمیشنهای بازیکنها هنگام تعوض و خطا کردن و کارت گرفتن و یا از دست دادن موقعیتها خیلی بهتر و جذابتر شده
IEخیلی خوبه هرچند هنوز کامل نیست و باگهایی داره مثل رو هم افتادن بازیکنها !!
البته این دمو مشکل هم کم نداره البته با توجه به اینکه این دمو 60% از بازیه اثلی هست احتمالا درست میشه
داوریه بازی بیش از حد پر ایرادِ . بیشتر خطاهارو نمیگیره . واقعا باید یه فکری به حالش بکنن
صدای تماشاچیا زیاد جالب نیست همینطور صدای برخورد توپ به تور توی پنالتی ها .
تماشاچیا هم یجورین بیش از حد یکدستن
فیزیک توپ با اینکه بهتر شده ولی دیگه بعضی وقتها احساس میکنم بیش از حد سنگین هست چون خیلی زمینی حرکت میکنه
با همه ی صحبت های شایان موافقم :D مخصوصا وزن توپ :D نه به قبل که مثل بادکنک بود ، نه به الان که عین توپ بولینگ ـه :D
صدای تور هم که =))
ولی گیم پلی واقعا عالی شده ...
فقط یه چیزی ، یه دریبلی تو نسخه قبل بود که :
مثلا وقتی به سمت دروازه میریم استیک راست رو یکی به جلو و یکی به چپ یا راست میزدیم که یه تغییر جهت 90 درجه میداد ... تو این یکی چجوری میشه زد ؟!

پ.ن : دروازه بان ها هم که همه پلنگ شدن ماشالله هزار ماشالله :|

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
نام
برهان
یک تغییر دیگه هم که شده نسبت به قبلیا که فکر کنم کسی اشاره نکرد اینه که وقتی میخواید جای بازیکن هارو عوض کنید توی قبلی ها بازیکن ها توی هر پستی امتیاز قدرتشون تغییر میکرد مثلا توی حمله طرف میشد 90 ولی توی هافبک 80 ولی توی این شماره خودمون باید پست ها رو تشخیص بدیم و امتیاز یا قدرتشون ثابت میمونه . تماشاچیان هم زیاد تعریفی نیستند و قشنگ درست نشدند ولی بقیه چیز ها تقریبا عالی .
البته این تغییر نیستش ها:D این باگ نسخه دمو هستش که هرکی رو هر جایی که میزاری قدرتش همون هست. وگرنه تو نسخه اصلی هم بخواد همین باشه که سنگ روی سنگ بند نمیشه:D

• Like
Reactions: Spn

Spn

کاربر سایت
نام
Sepehr
البته این تغییر نیستش ها:D این باگ نسخه دمو هستش که هرکی رو هر جایی که میزاری قدرتش همون هست. وگرنه تو نسخه اصلی هم بخواد همین باشه که سنگ روی سنگ بند نمیشه:D
ااا . من نمیدونستم . :d اگر درست بشه بهتره چون آدم بهتر ترکیب میچینه .

daniel45

کاربر سایت
نام
دانیال
من که هر کار کردم با Tactical Defending نتونستم کنار بیام. رفتم تنظیمات دسته برگردوندمش به Legacy Defending(همون سیستم دفاعی که تو چند نسخه‌ی اخیر فیفا هم بود). خیلی راحت‌تره به خدا.

Radiance

کاربر سایت
نام
امین
منم یک چند دست بازی کردم.هنوز نمیشه قطعی نظر داد چون حداقل خودم حالا حالا ها طول میکشه تا با این دفاع هماهنگ بشم اما ترس من از اینه که این سیستم جدید دفاع رو سخت تر کرده و دریبل زدن هم از اونور ساده تر شده پس ممکنه بازی به سمت pes بره و همه همینجور از تو شیکم هم رد شن برن گل بزنن!البته میگم شاید با دفاع هماهنگ بشیم سختیش از بین بره .

Spn

کاربر سایت
نام
Sepehr
کسی میدونه توی آنلاین هم باید با همین Tactical Defending بازی کنیم ؟ چون فکر نکنم اونجا قابل تغییر باشه !!

War Has Change

کاربر سایت
نام
شایان
مثلا وقتی به سمت دروازه میریم استیک راست رو یکی به جلو و یکی به چپ یا راست میزدیم که یه تغییر جهت 90 درجه میداد ... تو این یکی چجوری میشه زد ؟!
پ.ن : دروازه بان ها هم که همه پلنگ شدن ماشالله هزار ماشالله :|
اون دریبل رو من هرکاری کردم نتونستم بزنم کیا حتی تو نسخه قبل هم نمیتونستم !! :D
دروازبانها واکنشهای خوبی رو نشون میدن ولی هنوزم جای کار دارن
من که هر کار کردم با Tactical Defending نتونستم کنار بیام. رفتم تنظیمات دسته برگردوندمش به Legacy Defending(همون سیستم دفاعی که تو چند نسخه‌ی اخیر فیفا هم بود). خیلی راحت‌تره به خدا.
خب طبعا سیستم دفاعی نسخه-های قبل خیلی راحت تره . ولی این سیستم جدید هم هیجان بازیرو بیشتر میکنه هم اینکه مثل حمله کردن باید دقت و سرعت عمل بخرج بدیم نه اینکه دوتا دکمه بگیریم ببینیم توپ دستمونه :D
کسی میدونه توی آنلاین هم باید با همین Tactical Defending بازی کنیم ؟ چون فکر نکنم اونجا قابل تغییر باشه !!
توی RANK قابل تغییر نیست احتملا ولی توی UNRANK مطمئنا میشه تغییرش داد
ولی پیشنهاد میکنم خودتون رو با سیستم دفاعی جدید هماهنگ کنید جذابیت و هیجان بازی چند برابر میشه

• Like
Reactions: Spn

idahadi21

کاربر سایت
نام
هادی
راستش رو بخواین من تو fifa 11 هم دفاع کردنم بیشتر tactical defense بود ! :D یعنی فقط موقعی که فک میکردم توپو میتونم بگیرم x رو میگرفتم و با این اوصاف به راحتی با فیفا 12 کنار میام :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر