FIFA 11 | X360

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
ما هم فیفا 11 رو گرفتیم با کیفیت عالی دست کسی که فیفا 11 رو به ما داد درد نکنه کارش خیلی خوب بود.
از نظر گرافیک خیلی خوب شده از نظر چهره بازیکن ها هم از سال قبل بهتر کار شده تازه من با مانیتور معمولی تصویر خیلی خوبی و قابل قبولی می گیرم.
توپ سنگین تر شده پاس ها خیلی به واقعیت نزدیک تر شده و باید با دقت بیشتری باید پاس بدی سانتر هم خیلی باحال شده اگه با مکث و محکم فشار بدی توپ رو خیلی کوتاه میزنه و پاسه گندی میده برا همین باید سریع بزنی و ول کنی خیلی سیستم با حالی شده.
منوها کمتر از قبل شده یعنی جمع جور تر شده. حالا بریم ببینیم بقیه قسمت ها چطوریه.
من نفهمیدم اون setup profile که اولین بار که بازی رو میری میاد چیه وباید از اون سه حالت کدوم رو انتخاب کنی؟؟؟؟؟؟؟؟من تو فیفا 10 هم می دیدم و نمیدونستم چیه!
اون قسمت setting hospitality که بعدش باید یا save کنی یا نکنی این فسمت چیه اگه کسی اینارو میدونه توضیح بده ممنون میشم؟؟؟

آخرین ویرایش:

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
من همین الان از مدرسه اومدم
بازی رو گرفتم الان هم می خوام بزارم تو دستگاه
بهتون خبر میدم چجوریه!!!!

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
چه بازی فوق العاده و جالبیه این فیفا 11 من که به شخصه خیلی حال کردم.
-این آمار بازی و آمار بازیکن که وسط بازی نشون میده خیلی باحاله.
-ورود بازیکنان به زمین هم خیلی جالب شده و بهتر از سال قبل شده .
بخش منیجر مود هم خیلی نسبت به فیفا 10 پیشرفت کرده و عالی شده :
1-بخش امضای رئیس باشگاه زیر قرارداد و امضای مربی و بازیکن زیر قرارداد در صورت به توافق رسیدن.
2-در نظر گرفتن حقوق برای مربی.
3-منیجر مود سه قسمت شده و دو قسمت جدید بهش اضافه شده شامل:
پلیر-منیجر و پلیر منیجر .
4-نقل و انتقالات خیلی جالب شده میتونی از بودجه باشگاه کم کنی و مبلغ سالاری رو بالا ببری که برای خرید ستاره های گران قیمته.
5-یکی از چیزای جالبی که ازش خوشم اومد اینه که بازیکنایی که در دنیای واقعی به صورت قرضی به باشگاه های دیگه واگذار شدن در لیست بازیکنانت هستن و میتونی بعدا ازشون استفاده کنی.
و .........
6-پشت منوها بالای سر تماشاگرا یک اسکوربرد هستش که آمار کلی تیم محبوبت رو مینویسه مثل آخرین بازی با چه تیمی بوده و نتیجه بازی چی شده و خیلی چیزای دیگه که الآن یادم نیست.
من نمیدونم قدرت رونالدوی برزیلی محبوب من چرا کم شده تازه قیافش هم مثل فیفا 10 هستش و کچل نیست و هنوز مو داره با اینکه الآن دوباره کچل کرده این آخرین ساله رونالدو تو فیفا هستش سال بعد میخواد از دنیای فوتبال خداحافظی کنه کاش قدرتش بیشتر بود و کچل هم بود سال قبل فکر کنم قدرتش 83 بود .

من که هنوز 1 ساعت و نیم بیشتر بازی نکردم اما خیلی حال کردم .امسال هم فیفا 11 بهترینه:x

آخرین ویرایش:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام
چند تا سوال داشتم. بازی کلا چند تا زبون داره؟ (گزارشگر) یکی هم ویا فیسش چطوری شده؟ مخصوصا موهاش . عوض شدن؟
اینجا هنوز بازی نیومده رفتم گفت برو فردا بیا:d. منم از روی بیکاری یه والپیپر برای فیفا ساختم که گفتم بد نیست اینجا بذارم.
http://www.irupload.ir/images/5j82jk3g5fm77t5q9ul.jpg

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
تا حالا کسی توی فیفا 10 با سیستم 1-4-5 بازی کرده؟(5 دفاعه؟) خیلی باحاله! واسه دفاع کردن بی نظیر! واسه من که اصلا دوست ندارم گل بخورم! و توی حمله هم خیلی خیلی قوی!(میانگین 3-4 گل در هر بازی)...

توی فیفا 11 کسی امتحان کرده؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام
چند تا سوال داشتم. بازی کلا چند تا زبون داره؟ (گزارشگر) یکی هم ویا فیسش چطوری شده؟ مخصوصا موهاش . عوض شدن؟
اینجا هنوز بازی نیومده رفتم گفت برو فردا بیا:d. منم از روی بیکاری یه والپیپر برای فیفا ساختم که گفتم بد نیست اینجا بذارم.
http://www.irupload.ir/images/5j82jk3g5fm77t5q9ul.jpg

به خاطر wallpaper یه دونه اعتبار میدم بهت:D... فاز دادی :D

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
بازی فوق العادس
واقعا الان فیزیک بازیکن خیلی تاثیر داره!!!!
وزن توپ خیلی بهتر شده
وقتی تو دروازه هم وای میسی خیلی حال میده!!

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش
این pro passing چه سخته 1 بار بازی کردم ته نیمه اولش کلا 1 پاس درست دادم
لطفا خواهشا اگه جایو میشناسین بازی xbox orginal میاره یا سفارش میگیره مخصوصا 11 fifa بهم پ.خ بگین متشکرم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان هنوز بازی را نگرفتم فقط می خواستم بدونم نقل و انتقالات درست شده؟آخه تو دمو خیلی خراب بود اوزیل تو رئال نبود زلاتان تو بارسا بود.
دوستان تو تاپیک مجاور ظاهرا توهم زدن.پیشنهاد می کنم برای تنوع یه سری به اون تاپیک بزنید.

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
دوستان هنوز بازی را نگرفتم فقط می خواستم بدونم نقل و انتقالات درست شده؟آخه تو دمو خیلی خراب بود اوزیل تو رئال نبود زلاتان تو بارسا بود.
دوستان تو تاپیک مجاور ظاهرا توهم زدن.پیشنهاد می کنم برای تنوع یه سری به اون تاپیک بزنید.
بله تغيرات اعمال شده زلاتان ميلانِ اوزيل هم رئال :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر